مهاجرت کارآفرینی نیوبرانزویک

مهاجرت کارآفرینی نیوبرانزویک

مهاجرت کارآفرینی نیوبرانزویک در یک نگاه

مواردتوضیحات
رده ویزای مهاجرت کارآفرینی نیوبرانزویکویزای شغلی کانادا
مدت زمان آماده سازی مدارک و بررسی پرونده تا اخذ ویزای شغلی کانادابین ۱ تا ۲ سال
مدت زمان نوشتن بیزینس پلنبین ۳ ماه تا ۶ ماه
مدارک لازم برای مهاجرت کارآفرینی نیوبرانزویکمدارک شناسایی معتبر
پاسپورت
رزومه فرد متقاضی
مدرک زبان
گواهی تمکن مالی
گواهی های تخصصی شغلی
گواهی ازدواج‌ (در صورت وجود)
گواهی سلامت
گواهی عدم سوء پیشینه
هزینه ثبت درخواست اولیه۲۰۰۰ دلار
مدرک زبانانگلیسی آیلتس یا فرانسوی TEF
سطح تحصیلاتحداقل مدرک بالاتر از دیپلم
ایده تجارتمحدودیتی ندارد
بهترین شغل ها برای مهاجرت کارآفرینی نیوبرانزویکحمل و نقل، محصولات غذایی، توریسم، تولید محصولات کارخانه ای، فناوری، کشاورزی، تجارت های مربوط به دریا

مهاجرت کارآفرینی نیوبرانزویک از روش های مهاجرت شغلی کانادا است که در نهایت منجر به اخذ اقامت دائم کانادا خواهد شد. شما در این روش مهاجرتی باید حداقل سابقه شغلی و تمکن مالی را ارائه دهید و در جدول امتیازبندی حداقل ۶۵ امتیاز از ۱۰۰ امتیاز را به دست آورید. از جمله اساسی ترین مدارک برنامه مهاجرت کارآفرینی نیوبرانزویک باید به بیزینس پلن، سابقه شغلی، مدرک زبان و گواهی تمکن مالی اشاره کرد.

مراحل مهاجرت کارآفرینی نیوبرانزویک

مشاوره تخصصی

مشاوره تخصصی یکی از اصلی ترین روش ها برای موفقیت در مسیر مهاجرت کارآفرینی نیوبرانزویک است.

شما با یک مشاوره تخصصی خوب می توانید از تمامی شرایط برنامه اطلاع پیدا کنید و در شرایط بهتری به سمت عملی کردن اهداف تان حرکت کنید.

متخصصان کسب و کار و وکلای تراست بیزینس آماده هستند تا در زمانی کوتاه پرونده شما را بررسی کنند و شما را از شرایط برنامه مهاجرت کارآفرینی نیوبرانزویک مطلع کنند.

تحقیقات بازار

بدون تحقیقات درست در بازار، بیزینس شما نمی تواند به تمامی اهداف خود دست پیدا کند.

دقت داشته باشید که تحقیقات بازار دقیق و حرفه ای اصل مهمی برای نوشتن بیزینس پلن و آماده کردن بدون نقص آن است که شما باید در همان ابتدای کار این تحقیقات را با روش های آنلاین یا به صورت حضوری انجام دهید.

نام بیزینس

انتخاب نام بیزینس در همان قدم های ابتدایی می تواند یکی از جذاب ترین مراحل باشد. شما باید یک نام واضح و حرفه ای برای بیزینس آینده خود انتخاب کنید تا در اولین نگاه نشان دهنده اصالت و کیفیت خدمات و محصولات تان باشد.

بهتر است برای انتخاب نام بیزینس و ساختار آن زمان زیادی صرف کنید و در این مسیر می توانید از وب سایت های آنلاین انتخاب نام بیزینس نیز کمک بگیرید.

تامین سرمایه

در برنامه های مهاجرت کارآفرینی که برنامه کارآفرینی نیوبرانزویک نیز جزو آن ها است، شما باید به فکر تامین سرمایه ها باشید.

در این برنامه ها شما حداقل به ۵۰۰ تا ۶۰۰ هزار دلار دارایی کلی نیاز دارید که از این میزان تقریبا نصف مبلغ باید روی پروژه آینده سرمایه گذاری شود.

شرایط و قوانین

بهتر است یک زمان برای خواندن شرایط و قوانین در نظر بگیرید و شرایط کامل قوانین را در وب سایت رسمی یا در وب سایت تراست بیزینس مطالعه کنید.

مطالعه این شرایط در ابتدای کار اصل مهمی است تا شما پتانسیل بیزینس خود را برای موفقیت در برنامه مورد نظر تحلیل کنید و با دید باز به سمت عملی کردن اهداف تان در برنامه حرکت کنید.

مدارک اولیه

مدارک اولیه اهمیت زیادی در برنامه مهاجرت کارآفرینی نیوبرانزویک دارند. دقت داشته باشید که باید برای مدارکی مانند زبان زمان بندی دقیقی داشته باشید چرا که این مدرک از اساسی ترین مدارک به شمار می رود.

در صورتی که از نظر تمکن مالی مشکلی نداشته باشید، آماده کردن سایر مدارک و ترجمه آن ها کمتر از ۱ تا ۲ ماه زمان نیاز دارد.

بیزینس پلن

در مرحله قبل از ثبت درخواست در سیستم دولتی نیوبرانزویک، شما باید به فکر آماده کردن مدرک مهمی باشید که بیزینس پروپوزال یا بیزینس پلن نام دارد.

در صورتی که در این مرحله موفق عمل کنید، خواهید توانست روی موفقیت طرح تجاری خود حساب باز کنید. برای بیزینس پلن، شما نیاز به تحقیقات دقیق در بازار دارید و با استفاده از روش های مختلف باید بازار کار هدف را به خوبی بشناسید.

ثبت درخواست

در صورتی می توانید درخواست خود را در سیستم مربوطه به ثبت برسانید که بتوانید تمامی مراحل قبلی را با موفقیت به پایان برسانید.

ثبت درخواست به صورت کامل در سیستم آنلاین انجام خواهد گرفت و شما می توانید با استفاده از این کار به راحتی و در کمترین زمان ممکن اپلیکیشن خود را ارسال کنید و هزینه های مربوطه را محاسبه کنید.

مهاجرت

در صورت موافقت با پرونده شما، در ابتدا می توانید ویزای شغلی را دریافت کنید و با استفاده از آن در کشور مقصد حضور پیدا کنید.

دقت داشته باشید که این مجوز برای حضور شما در کانادا خواهد بود و پس از حضور در این کشور باید به فکر عملی کردن شرایط اقامت دائم باشید.

از جمله این شرایط باید به استخدام افراد کانادایی در کسب و کار مورد نظر اشاره کرد و در کنار آن شما باید به فکر آماده کردن مجوزها نیز باشید تا پرونده اقامت دائم شما به جریان بیافتد.

مجوزها

به احتمال زیاد شما پس از مهاجرت کارآفرینی نیوبرانزویک نیاز به اخذ بعضی از مجوزها دارید که شرط مهم برای پروسه اقامت دائم است.

بر اساس نوع تجارت و بیزینس آینده شما، ممکن است این مجوزها متفاوت باشند و باید اشاره کرد که شما در این مسیر باید به دنبال مجوزهای فدرال یا مجوزهای ایالتی در منطقه مورد نظر باشید.

اقامت دائم

اقامت دائم مهم ترین مزیت مهاجرت کارآفرینی نیوبرانزویک است که شما می توانید پس از حضور در این کشور به فکر آن باشید.

برای شروع پروسه اقامت دائم شما باید مدارکی مانند عدم سوء پیشینه و مدارک پزشکی را آماده کنید و در کنار آن، مدرک زبان نیز از جمله مهم ترین مدارک برای موفقیت در پروسه اقامت دائم این کشور است.

نکات مهم برای مهاجرت کارآفرینی نیوبرانزویک

 • مهاجرت کارآفرینی نیوبرانزویک از جمله برنامه های مهاجرت استانی است که برای اقامت دائم شرایط خوبی را پیشنهاد می دهد.
 • سابقه شغلی و تمکن مالی دو اصل مهم در این برنامه هستند که شما باید برای پذیرفته شدن در برنامه، حداقل ها را در این دو مشخصه به دست آورید.
 • در برنامه مهاجرت کارآفرینی نیوبرانزویک شما با یک جدول امتیازبندی مواجه هستید که حداکثر امتیاز آن از ۱۰۰ تعیین شده است. برای موفقیت در این بخش شما باید حداقل ۶۵ تا ۱۰۰ امتیاز از امتیازها را به دست آورید تا بتوان روی موفقیت پرونده حساب باز کرد.
 • سابقه شغلی، سن، مدرک تحصیلی، تمکن مالی و پروژه بیزینس از جمله مهم ترین فاکتورها در جدول امتیازبندی به حساب می آیند.
 • برای رسیدن به یک پرونده رقابتی و ثبت درخواست در کمترین زمان ممکن می توانید در اولین فرصت با متخصصان مهاجرت و مشاوران کسب و کار در تراست بیزینس تماس حاصل فرمایید.

مهاجرت کارآفرینی نیوبرانزویک چیست

مهاجرت کارآفرینی نیوبرانزویک که با نام NBPNP نیز شناخته می شود، از جمله بهترین برنامه های مهاجرت استانی این کشور است که با استفاده از آن می توانید در یک مسیر مشخص به اقامت دائم این کشور دست پیدا کنید.

در این برنامه مهاجرتی شما نیاز به سابقه شغلی ۳ ساله در سطح مدیر ارشد کسب و کار یا صاحب تجارت دارید. در کنار این مورد، نیاز است تا دارایی ۶۰۰ هزار دلاری داشته باشید و حداقل سرمایه گذاری ۲۵۰ هزار دلاری در پروژه مورد نظر انجام شود.

 • هدف مهم برنامه کمک به جوامع کم جمعیت و کمتر توسعه یافته در این کشور است و شما در این برنامه در کمترین زمان ممکن می توانید به اقامت دائم کانادا دست پیدا کنید.
 • دقت کنید که نیوبرانزویک یکی از بهترین ایالت ها از نظر صنایع کشاورزی و تولید محصولات گوشتی مرتبط با دریا است و در آن شرایط مناسبی برای ایجاد یک بیزینس مرتبط با دریا یا منابع طبیعی وجود دارد.
 • مدرک تحصیلی و مدرک زبانی که در این برنامه به آن نیاز خواهید داشت به ترتیب مدرک بالاتر از دیپلم و سطح زبان ۵ است که در مدت زمانی کوتاه می توان آن را اخذ کرد.
 • برای ارائه پرونده رقابتی و تضمین شده، شما می توانید روی فاکتورهای امتیازدهی کار کنید تا در جدول امتیازبندی امتیاز بالاتری را به دست آورید.

شرایط مهاجرت کارآفرینی نیوبرانزویک

 • اولین شرط مهم در برنامه مهاجرت کارآفرینی نیوبرانزویک داشتن سابقه شغلی حرفه ای است. این سابقه شغلی باید در سطح مدیریت ارشد کسب و کار باشد یا شما باید در مدت زمان تعیین شده صاحب حداقل ۳۳.۳ درصد از بیزینس بوده باشید.
 • سابقه شغلی مورد نظر حداقل ۳ سال به صورت تمام وقت است و در این مدت شما می توانید به صورت مدیر ارشد یا صاحب کسب و کار فعالیت کرده باشید.
 • در کنار سابقه شغلی، میزان تمکن مالی از شروط اصلی برنامه است که در صورت ارائه ندادن آن پرونده شما با ریجکتی مواجه خواهد شد. میزان سرمایه گذاری می تواند از این تمکن مالی مشتق شود و شما باید میزان سرمایه گذاری را به صورت نقدی نشان دهید یا بتوان در اسرع وقت آن را به مبلغ نقدی تبدیل کرد.
 • مقدار تمکن مالی در برنامه ۶۰۰ هزار دلار است که از آن باید ۳۰۰ هزار دلار به صورت آنی قابلیت تبدیل شدن به پول نقدی را داشته باشد. از مقدار سرمایه شما باید حداقل ۲۵۰ هزار دلار روی پروژه مورد نظر سرمایه گذاری شود تا بتوانید به این کشور مهاجرت کنید.
 • ایده تجاری و سودآور بودن آن شرط مهم در برنامه است و در صورت تایید نشدن این ایده تجاری، شما نمی توانید روی موفقیت پرونده حساب باز کنید. دقت کنید که این ایده تجاری هر اندازه اشتغال زایی بیشتری داشته باشد، درصد موفقیت آن نیز بیشتر خواهد بود.
 • درصد موفقیت ایده تجاری با استفاده از بیزینس پلن اثبات خواهد شد و شما می توانید در این مدرک به صورت واضح و کامل قدرت بیزینس آینده خود را به اثبات برسانید.
 • مدرک زبان و سطح تحصیلات از اهمیت بالایی در برنامه مهاجرت کارآفرینی نیوبرانزویک برخوردار هستند. شما می توانید در این بخش با ارائه بهترین مدارک، امتیاز خود را در جدول امتیازبندی افزایش دهید.
 • مدرک زبان حداقلی، سطح CLB 5 تعیین شده است و برای موفقیت در برنامه شما می توانید با حداقل مدرک بالاتر از دیپلم در برنامه شرکت کنید.
 • میزان سهام فرد متقاضی برنامه مهاجرت کارآفرینی نیوبرانزویک باید به صورتی باشد که سهم بالایی در تصمیم گیری تجارت آینده داشته باشد. این فرد باید یکی از اعضای کلیدی کسب و کار آینده باشد و برای حضور وی در این ایالت الزام شغلی وجود داشته باشد.
 • درصد سهام فرد از بیزینس آینده باید حداقل ۳۳.۳ درصد باشد و شما باید در تجارت آینده خود حداقل ۲ فرد کانادایی را استخدام کنید که این استخدام به صورت تمام وقت خواهد بود.

مدارک لازم برای مهاجرت کارآفرینی نیوبرانزویک

مدارکی که شما برای مهاجرت کارآفرینی نیوبرانزویک آماده می کنید شامل چند مرحله هستند. در قدم ابتدایی نیاز است تا از مدارک هویتی خود مطمئن شوید و ترجمه آن ها را که به صورت رسمی خواهد بود، آماده کنید.

مدارک در مرحله بعدی شامل مدرک بیزینس پلن و مدرک زبان است که برای هر کدام از آن ها باید زمان بندی دقیقی داشته باشید. بهتر است برای مدرک بیزینس پلن خود با یک متخصص مهاجرت و مشاور کسب و کار صحبت کنید تا یک مدرک بدون نقص آماده شود. همچنین برای مدرک زبان نیز بهتر است برنامه ریزی دقیقی داشته باشید تا هر اندازه می توانید نمره بالاتری در این بخش به دست آورید.

پس از این مرحله، شما نیاز به مدارک شغلی و تمکن مالی خواهید داشت تا بتوانید درخواست خود را به ثبت برسانید. در حالت کلی، برای مراحل اولیه و اخذ اقامت دائم در این کشور شما باید مدارک زیر را آماده کنید.

 • مدارک هویتی به صورت ترجمه شده رسمی
 • گذرنامه با اعتبار مناسب
 • مدرک تحصیلی
 • مدرک زبان
 • گواهی تمکن مالی و مدارک مربوطه
 • مدرک مربوط به سابقه شغلی
 • بیزینس پلن
 • گواهی ازدواج (در صورت وجود)
 • گواهی عدم سوء پیشینه
 • گواهی سلامت پزشکی
 • مدارک مربوط به تحقیقات در بازار
 • گواهی های مربوط به تخصص ها
 • رزومه و CV

در این مورد هر مدرکی که به زبان انگلیسی نیست باید به صورت رسمی ترجمه آن را آماده کنید. این ترجمه در حدود ۱ تا ۲ هفته به طول خواهد انجامید و شما می توانید قبل از ثبت درخواست تمامی مدارک را برای ترجمه رسمی ارسال کنید.

جدول امتیازبندی مهاجرت کارآفرینی نیوبرانزویک

در تمامی برنامه های مهاجرت کارآفرینی کانادا شما با یک جدول امتیازبندی مواجه هستید. در این جداول شما باید امتیازهای خود را تحلیل کنید که در مورد مهاجرت کارآفرینی نیوبرانزویک از حداکثر ۱۰۰ محاسبه شده است. شما می توانید با دانلود پی دی اف در این ادرس اینترنتی ، اطلاعات مربوط به جدول امتیازبندی را مشاهده کنید.

فاکتورهای امتیازدهی و امتیازهای مربوطه برای مهاجرت کارآفرینی نیوبرانزویک

 • سن: ۱۰ امتیاز
 • زبان: ۲۵ امتیاز
 • سطح تحصیلات: ۲۵ امتیاز
 • سوابق شغلی و مدیریتی: ۲۰ امتیاز
 • مدل بیزینس: ۱۵ امتیاز
 • تطبیق پذیری: ۵ امتیاز
 • حداکثر امتیاز: ۱۰۰
 • برای موفقیت در برنامه مهاجرت کارآفرینی نیوبرانزویک نیاز است تا حداقل ۶۵ امتیاز را در جدول کسب کنید. البته، در صورت اخذ امتیازهایی بین ۷۰ تا ۹۰ می توانید شانس خود را برای اخذ ویزای کارآفرینی نیوبرانزویک افزایش دهید.
 • بهترین بازه سنی در این برنامه بین ۲۲ تا ۵۵ سال است. در بازه سنی ۳۵ تا ۵۰ سال می توانید ۱۰ امتیاز مربوطه را به دست آورید.
 • سطح زبان اهمیت زیادی در برنامه دارد که حداقل آن CLB 5 تعیین شده است و مدرک زبان انگلیسی یا فرانسوی در برنامه مورد قبول است.
 • برای افزایش امتیازها در این برنامه می توانید روی پروژه بیزینس و ارزش تجاری آن کار کنید و یک بیزینس پلن قوی و بدون نقص ارائه دهید.

سن برای مهاجرت کارآفرینی نیوبرانزویک

سن برای مهاجرت کارآفرینی نیوبرانزویک فاکتوری است که از اهمیت بالایی برخوردار است و شما می توانید در بازه بین ۳۵ تا ۵۰ سال حداکثر امتیاز ۱۰ را در این بخش از جدول امتیازبندی اخذ کنید. دقت داشته باشید که امکان اقدام در بازه سنی ۲۲ تا ۵۵ سال برای برنامه امکان پذیر است و شما در این شرایط می توانید به سمت عملی کردن ایده های تجاری خود در این کشور گام بردارید.

دقت کنید که بر اساس اعلام وب سایت دولتی نیوبرانزویک، شما الزاما باید در بازه سنی ۲۲ تا ۵۵ سال باشید تا در برنامه پذیرفته شوید.

امتیازدهی سن برای مهاجرت کارآفرینی نیوبرانزویک

 • بین ۲۲ سال تا ۳۴ سال: ۵ امتیاز
 • بین ۳۵ سال تا ۵۰ سال: ۱۰ امتیاز
 • بین ۵۱ سال تا ۵۵ سال: ۵ امتیاز
 • حداکثر امتیاز: ۱۰ امتیاز

زبان برای مهاجرت کارآفرینی نیوبرانزویک

برای پذیرفته شدن در برنامه مهاجرت کارآفرینی نیوبرانزویک، شما باید مدرک زبان خود را نیز همزمان با ثبت درخواست در سیستم مربوطه ارسال کنید. این مدرک به صورت حداقلی CLB 5 تعیین شده است. دقت داشته باشید که شما باید برای زبان انگلیسی یا فرانسوی اقدام کنید.

 • در صورت داشتن هر دو مدرک زبان فرانسوی شما می توانید امتیازهای خود را در جدول افزایش دهید. در صورت داشتن مدرک زبان فرانسوی، ۵ امتیاز بیشتر برای این مدرک در نظر گرفته شده است.
 • مدرک زبان آیلتس برای انگلیسی و TEF یا TCF برای فرانسوی مورد قبول است.

امتیاز دهی زبان برای مهاجرت کارآفرینی نیوبرانزویک

 • زبان اول
 • سطح CLB 5 دارای ۲۰ امتیاز
 • سطح CLB 6 دارای ۲۰ امتیاز
 • سطح CLB7+ دارای ۲۰ امتیاز
 • زبان دوم
 • سطح CLB5+ دارای ۵ امتیاز
 • حداکثر امتیاز زبان: ۲۵ امتیاز

نمره معادل سازی مدارک زبان مختلف برای مهاجرت کارآفرینی نیوبرانزویک

 • آیلتس
 • ریدینگ معادل سطح ۵: ۴
 • رایتینگ معادل سطح ۵: ۵
 • لیسنینگ معادل سطح ۵: ۵
 • اسپیکینگ معادل سطح ۵: ۵
 • TEF
 • ریدینگ معادل سطح ۵: ۱۵۱ – ۱۸۰
 • رایتینگ معادل سطح ۵: ۲۲۶ – ۲۷۰
 • لیسنینگ معادل سطح ۵: ۱۸۱ – ۲۱۶
 • اسپیکینگ معادل سطح ۵: ۲۲۶ – ۲۷۰
 • TCF
 • ریدینگ معادل سطح ۵: ۳۷۵ – ۴۰۵
 • رایتینگ معادل سطح ۵: ۶
 • لیسنینگ معادل سطح ۵: ۳۶۹ – ۳۹۷
 • اسپیکینگ معادل سطح ۵: ۶

سطح تحصیلات برای مهاجرت کارآفرینی نیوبرانزویک

تحصیلات از جمله با اهمیت ترین مدارکی است که در برنامه جزء الزامات به شمار می رود. بر اساس اعلام وب سایت دولتی نیوبرانزویک، شما برای مهاجرت کارآفرینی در این ایالت باید حداقل سطح تحصیلات دو ساله بالاتر از دیپلم را داشته باشید.

در صورتی که در خارج از کانادا درس خوانده باشید، نیاز است تا معادل سازی مدرک خود را نیز دریافت کنید که با نام ECA شناخته می شود. این مرحله نیاز به مدارک خاصی ندارد و شما در زمانی چند هفته ای می توانید آن ها را آماده کرده و در سیستم مربوطه به ثبت برسانید.

مراکز و سازمان های مورد تایید برای معادل سازی ECA

 • Comparative Education Service (CES)
 • International Credential Assessment Service of Canada (ICAS)
 • World Education Services (WES)
 • International Qualifications Assessment Service (IQAS)
 • International Credential Evaluation Service (ICES)
 • Medical Council of Canada (professional body for doctors)
 • Pharmacy Examining Board of Canada (professional body for pharmacists)

امتیازدهی مدرک برای مهاجرت کارآفرینی نیوبرانزویک

 • مدرک بالاتر از دیپلم: ۱۵ امتیاز
 • مدرک در سطح دانشگاهی لیسانس: ۲۰ امتیاز
 • مدرک در سطح کارشناسی ارشد و دکتری: ۲۵ امتیاز
 • حداکثر امتیاز: ۲۵ امتیاز

دارایی کل برای مهاجرت کارآفرینی نیوبرانزویک

تمکن مالی برای مهاجرت کارآفرینی نیوبرانزویک از مهم ترین شروط برنامه است که شما باید حداقل ۶۰۰ هزار دلار تمکن مالی داشته باشید. از این مقدار باید ۳۰۰ هزار دلار آن قابلیت تبدیل آنی به پول نقد را داشته باشد یا در حالت کلی پول نقد باشد.

 • نیاز است تا از دارایی کل ۶۰۰ هزار دلاری شما، حداقل ۲۵۰ هزار دلار روی پروژه مورد نظر سرمایه گذاری شود.
 • این میزان سرمایه گذاری به صورت حداقلی تعیین شده است و در صورتی که بتوانید مقدار بیشتری از تمکن مالی را نشان دهید، مطمئنا این موضوع نکته مثبتی در پرونده شما تلقی خواهد شد.
 • دارایی تماما باید به صورت قانونی به دست آمده باشد و از نظر قانونی و مالیاتی نباید برای آن مشکلی وجود داشته باشد.
 • دارایی شما شامل پول نقد، حساب های بانکی، املاک و سایر دارایی هایی است که ارزش دارند و می توان مدارک آن ها را ارائه کرد.
 • از میزان دارایی های کل شما نیاز است تا بدهی ها و وام ها کم شوند. به بیان دقیق تر، دارایی کل شما در این برنامه مهاجرت کارآفرینی نیوبرانزویک مورد پذیرش است.

سابقه شغلی حرفه ای در کسب و کار مبدا برای مهاجرت کارآفرینی نیوبرانزویک

سابقه شغلی شما که در سطح صاحب کسب و کار بوده است یا در یک بیزینس وظیفه مدیر ارشد را داشته اید، مورد قبول خواهد بود. در صورت داشتن سابقه شغلی به عنوان صاحب یک تجارت در کشور مبدا، شما باید حداقل ۳۳.۳ درصد از سهام آن را در اختیار داشته باشید. همچنین، در بازه زمانی ۵ ساله قبل از ثبت درخواست، شما باید حداقل ۳ سال به صورت تمام وقت سهام دار این شرکت بوده باشید. شرط بعدی در این بخش، نظارت بر حداقل ۲ استخدامی در تجارت مبدا است.

در صورتی که شما در کسب و کار مبدا به عنوان مدیر ارشد فعالیت کرده باشید، شرایط شامل موارد دیگری است. در این صورت شما باید حداقل ۵ سال سابقه فعالیت داشته باشید و در این مدت نظارت بر ۲ نفر استخدامی را بر عهده داشته باشید. دقت داشته باشید که در این حالت شما باید در تصمیم گیری ها نیز نقش مهمی داشته باشید و به بیان دقیق، مدیر ارشد تجارت در کشور مبدا باشید.

جدول امتیازدهی سابقه شغلی برای مهاجرت کارآفرینی نیوبرانزویک

سابقه
شغلی
حداکثر
امتیاز
صاحب کسب و کار 
۳ سال در بازه ۵ ساله اخیر۱۵ امتیاز
۶ تا ۹ سال در بازه ۱۰ ساله اخیر۱۸ امتیاز
۱۰ سال در بازه ۱۰ ساله اخیر۲۰ امتیاز
مدیر ارشد کسب و کار 
۵ سال در بازه ۵ ساله اخیر۵ امتیاز
۶ تا ۹ سال در بازه ۱۰ ساله اخیر۱۰ امتیاز
۱۰ سال در بازه ۱۰ ساله اخیر۱۲ امتیاز
حداکثر امتیاز۲۰ امتیاز

مدل بیزینس برای مهاجرت کارآفرینی نیوبرانزویک

مدل بیزینس از مهم ترین مشخصه های جدول امتیازبندی به حساب می آید که در کل ۱۵ امتیاز برای آن تعیین شده است. مدل بیزینس شما و صرفه اقتصادی آن برای سیستم نیوبرانزویک باید به صورتی باشد که بتواند اشتغال زایی بالایی به وجود آورد و بتوان آن را برای اقتصاد این کشور سودآور تلقی کرد.

 • باید نشان دهید که تحقیقات بازار عمیقی در این ایالت انجام داده اید و بازار کار آن را به خوبی می شناسید.
 • باید اثبات کنید که بیزینس آینده شما می تواند در اقتصاد این ایالت سودآوری خوبی داشته باشد و اشتغال زایی خوبی برای این تجارت در آینده برنامه ریزی کرده اید.

جدول امتیازدهی بیزینس پلن برای مهاجرت کارآفرینی نیوبرانزویک

بخش
مربوطه
امتیاز
انتقال تجربه کاری ۱۰ ساله در سطح مدیر ارشد یا صاحب کسب و کار در یک تجارت مشابه در ایالت نیوبرانزویک۳ امتیاز
انتخاب یک صنعت کلیدی در ایالت نیوبرانزویک۳ امتیاز
انتخاب یک منطقه خارج از فردریکتون، سنت جان و مونکتون۳ امتیاز
مصارف بیش از ۵۰۰ هزار دلار باشد۴ امتیاز
مصارف بیزینس بین ۳۵۱ تا ۴۹۹ هزار دلار باشد۳ امتیاز
مصارف بیزینس بین ۲۵۰ تا ۳۵۰ هزار دلار باشد۲ امتیاز
*متقاضی به خوبی بازار کار را شناخته باشد۲ امتیاز
*متقاضی از قوانین به خوبی اطلاع داشته باشد۲ امتیاز
*متقاضی به خوبی منابع ایالت را تشخیص داده باشد۲ امتیاز
**بیزینس آینده به تحقیق و توسعه کمک کند۲ امتیاز
**بیزینس تخصص یا دانش خاصی به ایالت منتقل کند۲ امتیاز
**بیزینس آینده بتواند در شروع کسب و کارهای جدید دخیل باشد۲ امتیاز
حداکثر امتیاز۱۵ امتیاز
در بخش های * و ** حداکثر امتیاز قابل اخذ در هر کدام ۲ امتیاز است و در هر بخش باید حداقل دو شرط از سه شرط محقق شود تا بتوان ۲ امتیاز مربوط به آن را دریافت کرد. 

تطبیق پذیری برای مهاجرت کارآفرینی نیوبرانزویک

تطبیق پذیری اصل مهمی در برنامه مهاجرت کارآفرینی نیوبرانزویک و تمامی برنامه های کارآفرینی کانادا است. تطبیق پذیری در این برنامه به معنی آشنایی همسر شما با شرایط ایالت انتخاب شده و آشنایی با بازار کار این ایالت است. باید اشاره کرد که شما می توانید امتیاز حداکثری ۵ را در این بخش اخذ کنید که با توجه به جدول زیر این امتیاز را دریافت خواهید کرد.

امتیازدهی تطبیق پذیری همسر متقاضی برای مهاجرت کارآفرینی نیوبرانزویک

 • اتمام دوره تحصیلی یک ساله تمام وقت در این ایالت در صورتی که سطح تحصیلات بالاتر از دیپلم باشد:
 • حداقل ۶ ماه سابقه شغلی تمام وقت در این ایالت: ۵ امتیاز
 • حداقل سطح زبان CLB 5 در انگلیسی یا فرانسوی: ۵ امتیاز
 • حداکثر امتیاز: ۵ امتیاز

هزینه بررسی درخواست و ثبت اپلیکیشن مهاجرت کارآفرینی نیوبرانزویک

هزینه بررسی پرونده و ثبت اپلیکیشن در قدم اولیه ۲۰۰۰ دلار کانادا است که شما می توانید آن را با استفاده از اکثر کارت های اعتباری بین المللی پرداخت کنید. دقت داشته باشید که این هزینه غیر قابل استرداد است و پس از ثبت درخواست اولیه باید آن را بپردازید تا پروسه بررسی پرونده تان شروع شود.

بنابراین، بهتر است با یک پرونده کامل و جامع کار خود را پیش ببرید تا در مراحل مختلف به مشکل برخورد نکنید. بهترین کار این است که پرونده خود را به یک وکیل قانونی مهاجرت بسپارید تا در پروسه ثبت درخواست و بررسی آن دچار ریجکتی نشوید.

هزینه های اضافی برای مهاجرت کارآفرینی نیوبرانزویک

 • هزینه مدارک و گواهی سلامت پزشکی
 • هزینه گواهی عدم سوء پیشینه
 • هزینه مدرک زبان
 • هزینه معادل سازی مدرک ECA
 • هزینه گواهی تمکن مالی
 • هزینه ترجمه مدارک به صورت رسمی

زمان لازم برای مهاجرت کارآفرینی نیوبرانزویک چقدر است

در طول پروسه بررسی مدارک و ثبت درخواست، شما باید چند بازه زمانی را در نظر داشته باشید. دقت کنید که کل این پروسه تا حضور در کشور کانادا بیشتر از ۲ سال طول نخواهد کشید. در صورتی که بتوانید از مشاوره های یک وکیل قانونی استفاده کنید، مطمئنا زمان ثبت مدارک و اخذ ویزای شغلی کانادا کاهش خواهد یافت.

بازه های زمانی مهاجرت کارآفرینی نیوبرانزویک

 • بازه اول: آماده سازی مدارک اولیه و گواهی های شغلی بین ۱ تا ۲ سال
 • بازه دوم: آماده سازی بیزینس پلن برای مهاجرت کارآفرینی نیوبرانزویک بین ۳ ماه تا ۶ ماه
 • بازه سوم: ثبت درخواست و انتظار برای تایید بیزینس بین چند هفته تا ۳ ماه
 • بازه چهارم: حضور در کشور مقصد و شروع پروژه تا اقامت دائم بین ۱ سال تا ۱.۵ سال

بیزینس پلن مهاجرت کارآفرینی نیوبرانزویک

برای مهاجرت کارآفرینی نیوبرانزویک و اکثر روش های مهاجرت شغلی کانادا شما نیاز دارید تا یک بیزینس پلن قوی و بدون نقص آماده کنید. بیزینس پلن تجارت شما نشان دهنده هویت آن است و درصد موفقیت آن را در آینده نشان می دهد. برای نوشتن این مدرک باید تحقیقات دقیقی در بازار داشته باشید و شرایط تجارت در بازار کار این ایالت را به صورت جزئی و دقیق بررسی کنید.

دولت ایالت نیوبرانزویک در این آدرس اینترنتی تمپلیت بیزینس پلن را در اختیار شما قرار داده است که شما می توانید آن را دانلود کرده و بخش های آن را تکمیل کنید. این تمپلیت به صورت رسمی در اختیار متقاضیان قرار گرفته است و شما می توانید در زمان ثبت اپلیکیشن از همین مدرک استفاده کنید. با این حال، پر کردن بخش های مختلف این مدرک نیازمند اطلاع دقیق از روش نوشتن آن و نحوه ارائه دقیق بیزینس آینده به صورت حرفه ای است.

نکات مهم نگارش بیزینس پلن مهاجرت کارآفرینی نیوبرانزویک

 • خلاصه اجرایی
 • توضیح شرکت
 • مدل بیزینس
 • اهداف
 • خدمات و محصولات
 • برنامه های بازاریابی و توسعه
 • آنالیز مالی
 • اجرای عملیات
 • وظایف و نقش ها
 • ضمیمه ها

بیزینس پلن از مدارک الزامی برای اپلای مهاجرت کارآفرینی نیوبرانزویک به شمار می رود. در کنار این موضوع، شما با آماده کردن یک مدرک خوب و حرفه ای می توانید امتیاز مربوط به بخش مدل بیزینس را نیز در جدول امتیازبندی افزایش دهید. امتیاز این بخش حداکثر ۱۵ است که بیشتر آن وابسته به ارائه یک طرح تجاری قوی با پشتوانه تحقیقات دقیق در بازار است.

ثبت نام برای مهاجرت کارآفرینی نیوبرانزویک

ثبت نام برای مهاجرت کارآفرینی نیوبرانزویک از طریق وب سایت دولتی این ایالت در این آدرس اینترنتی امکان پذیر است. شما باید در ابتدا یک اکانت جدید برای خود ایجاد کنید و پس از آن با خواندن شرایط کامل و آماده کردن مدارک مورد نیاز، کار خود را پیش ببرید.

برای ثبت نام اولیه، شما در ابتدا نیاز دارید تا با استفاده از اطلاعات فردی و اطلاعات کلی بیزینس آینده مراحل را شروع کنید. پس از آن، در صورتی که مدارک تان کامل باشد می توانید آن ها را در سیستم مربوطه آپلود کنید و منتظر مرحله امتیازدهی باشید.

دقت داشته باشید که در مرحله ثبت درخواست نیاز است تا یک EOI ثبت شود که نشان دهنده علاقه شما به حضور در ایالت نیوبرانزویک و کارآفرینی در آن است. شما الزما باید حداقل یکی از شرایط زیر را داشته باشید تا بتوانید برای EOI درخواست ثبت کنید.

شرایط ثبت درخواست EOI برای مهاجرت کارآفرینی نیوبرانزویک

 • بازدید تجاری حداقل ۵ روزه در بازه زمانی ۲۴ ماه قبل از ثبت اپلیکیشن
 • شرکت در دوره Entrepreneurial Stream Information Session در بازه زمانی ۲۴ ماه قبل از ثبت اپلیکیشن
 • تحصیل متقاضی یا همسر وی در یک دوره دیپلم یا سرتیفیکیت که حداقل نیاز به ۲ سال تحصیل به صورت تمام وقت در سطح بالاتر از دیپلم دارد. این تحصیل باید در ایالت نیوبرانزویک باشد.
 • سابقه شغلی حداقل ۱۲ ماهه به صورت تمام وقت با حداقل ساعات کاری ۳۰ ساعت در هفته. این سابقه شغلی باید در یکی از رده های شغلی NOC صفر، A یا B باشد.
 • شما یا همسرتان دارای خانواده نزدیک در این ایالت باشید.
 • در صورتی که مرحله اولیه ثبت درخواست را با موفقیت به پایان رساندید، یک دعوت نامه ITA به شما ارسال می شود که در آن صورت باید اپلیکیشن خود را تکمیل کنید. تعداد این دعوت نامه ها وابسته به شرایط قانونی سالانه و ظرفیت ها است. شما پس از دریافت این دعوت نامه تنها سه ماه فرصت خواهید داشت تا اپلیکیشن خود را تکمیل کنید تا پرونده تان وارد فاز نهایی شود.
 • در مراحل پس از ثبت درخواست امکان دارد شما دعوت به یک مصاحبه شوید. این مصاحبه از جمله موارد ضروری در بسیاری از پرونده ها است تا مراجع قانونی از اطلاعات ثبت شده و توانایی های متقاضی مطمئن شوند.

مهاجرت به مناطق مختلف از طریق برنامه مهاجرت کارآفرینی نیوبرانزویک

شما در مناطق شهری می توانید شرایط و امکانات بهتری را در اختیار داشته باشید. در صورتی که به دنبال احداث یک پروژه بزرگ و پر بازده هستید که به امکانات مدرن و جدیدی نیاز دارد، بهتر است به دنبال احداث آن در شهرهایی مانند فردریکتون، مونکتون یا سنت جان باشید. باید اشاره کرد که مناطق شهری در این ایالت توسعه قابل قبولی داشته اند و می توانید صنایع متنوعی را در آن ها مشاهده کنید.

از نظر جدول امتیازبندی، انتخاب مناطق غیر شهری دارای یک مزیت جزئی است که شما با انتخاب آن ها می توانید چند امتیاز در آن افزایش دهید. انتخاب مناطق غیر شهری یا مناطق اطراف شهرهای بزرگ در این کشور از نظر احداث پروژه هایی مانند کشاورزی یا تولیدی گزینه ای خوب خواهد بود. شما می توانید در مناطق اطراف شهرها با آرامش خاطر و در محیطی بدون سر و صدا به توسعه بیزینس خود بپردازید.

اقامت دائم و شهروندی کانادا با مهاجرت کارآفرینی نیوبرانزویک

اقامت دائم و شهروندی کانادا از جمله مزایای مهم مهاجرت کارآفرینی نیوبرانزویک به شمار می رود. شما در ابتدای مسیر می توانید با ویزای شغلی این کشور برای احداث پروژه در ایالت نیوبرانزویک حضور پیدا کنید. در تمامی مراحل پس از حضور در ایالت نیوبرانزویک، شما باید به مفاد قرارداد اولیه دقت داشته باشید و آن ها را محقق کنید.

پرونده شما پس از ثبت درخواست و اعطای ویزا مرتبا بررسی خواهد شد و در صورت محقق کردن شرایط خواهد بود که می توانید برای پروسه اقامت دائم این کشور اقدام کنید. استخدام فرد کانادایی در بیزینس مورد نظر از جمله اساسی ترین موارد برای موفقیت در پروسه اقامت دائم کانادا است.

شما باید حداقل برای ۲ نفر کانادایی به صورت تمام وقت شغل ایجاد کنید. دقت داشته باشید که برای موفقیت در این مرحله، نیاز است تا مجوزهای شغلی را نیز برای بیزینس تان در این ایالت دریافت کنید تا شغل شما دچار مشکل قانونی نشود.

مزایای مهاجرت کارآفرینی نیوبرانزویک

 • مسیر مشخص برای اخذ ویزای کار و اقامت دائم
 • امکان دریافت اقامت دائم برای سایر اعضای خانواده و همسر
 • نبود محدودیت شغلی در رده های شغلی پر بازده
 • نبود محدودیت سنی
 • نیاز نداشتن به مدارک تحصیلی سطح برتر
 • نبود نیاز به مدرک زبان با نمره بالا
 • امکان اقدام با زبان فرانسوی یا انگلیسی
 • حمایت های دولتی از کارآفرینان نمونه در این کشور

معایب مهاجرت کارآفرینی نیوبرانزویک

 • نیاز به یک بیزینس پلن قوی
 • نیاز به یک ایده تجاری پر سود
 • فرآیند زمان بر رسیدگی به پرونده
 • نیاز به اخذ امتیازهای بالا در جدول امتیازبندی

دلایل ریجکتی پرونده ها در مهاجرت کارآفرینی نیوبرانزویک

 • مدارک ناقص در پرونده
 • نبود مدرک زبان با نمرات حداقلی
 • نبود تمکن مالی کافی
 • وجود سوء پیشینه یا مشکل خاص پزشکی
 • ارائه اطلاعات غیر صحیح در زمان ثبت پرونده
 • تایید نشدن ایده تجاری
 • نبود صرفه اقتصادی ایده تجاری
 • نبود بیزینس پلن قوی
 • رعایت نکردن بندهای بیزینس پلن

برای کاهش درصد ریجکتی پرونده، بهتر است کار خود را به یک مشاور مهاجرت و وکیل قانونی بسپارید. در واقع، شما می توانید از ابتدای کار و زمان آماده سازی مدارک اولیه، کار خود را با یک وکیل قانونی شروع کنید و در این صورت، در مراحل مختلف مهاجرت کارآفرینی نیوبرانزویک یک پشتیبان مطلع در اختیار خواهید داشت.

بیشتر شرایط ریجکتی پرونده ها مربوط به ناقص بودن مدارک پرونده ها و نبود اطلاع از شرایط قانونی و نحوه ثبت پرونده است. با استفاده از خدمات تراست بیزینس، شما می توانید در مدت زمان کمتری پرونده خود را ثبت کنید و روی موفقیت آن حساب باز کنید.

در مورد صنعت نیوبرانزویک بیشتر بدانید

از سال ۲۰۰۰ به بعد، نرخ تولید ناخالص داخلی در ایالت نیوبرانزویک بین ۲۵ تا ۳۰ میلیارد دلار متغیر بوده است. در این ایالت صنایع متنوعی حضور دارند که از مهم ترین آن ها می توان به املاک و مستغلات، مدیریت عمومی، علوم بهداشت، تولید کارخانه ای و ساخت و ساز اشاره کرد.

نیوبرانزویک ایالتی است که در بخش شرقی کانادا واقع شده است و مسیرهای ارتباطی آن با دریا برقرار است. به همین دلیل، بخش لجستیک و حمل و نقل در این ایالت دارای فرصت های بسیاری است. باید اشاره کرد که مهم ترین ایده های تجاری در بخش های اقتصادی زیر در این ایالت وجود دارند و شما می توانید در هر کدام از آن ها یک کسب و کار پرسود را در این ایالت شروع کنید.

 • جنگل و صنایع مرتبط
 • معدن
 • ماهیگیری
 • توریسم
 • حمل و نقل و لجستیک
 • کشاورزی
 • تولید کارخانه ای در سطح کوچک
 • امور مالی و خدمات بیمه
 • ساخت و ساز
 • آموزش و پرورش
 • خدمات فنی و حرفه ای

بر اساس آخرین آمار در این لینک، نرخ GDP برای هر بخش صنعتی نیوبرانزویک به صورت جدول زیر است.

صنعتنرخ
GDP
املاک و مستغلات۴.۰۸ میلیارد دلار
مدیریت عمومی۳.۴۲ میلیارد دلار
بهداشت عمومی و علوم زیستی۲.۸۳ میلیارد دلار
تولید کارخانه ای۲.۸۰ میلیارد دلار
ساخت و ساز۲.۰۷ میلیارد دلار
خرده فروشی۱.۹۴ میلیارد دلار
امور مالی و بیمه۱.۷۹ میلیارد دلار
آموزش و پرورش۱.۷۷ میلیارد دلار
حمل و نقل و انبارداری۱.۳۶ میلیارد دلار
خدمات فنی و حرفه ای۱.۰۰ میلیارد دلار
مدیریت پسماند و خدمات مرتبط۹۵۳ میلیون دلار
کشاورزی و جنگل۹۴۰ میلیون دلار
صنایع فناوری و هنر و فرهنگ۹۰۴ میلیون دلار
بخش مربوط به اقامت و خدمات مرتبط با غذا۴۹۴ میلیون دلار
معدن و استخراج نفت و گاز۲۳۳ میلیون دلار
سرگرمی و تفریح۱۲۹ میلیون دلار

بهترین شهرها برای مهاجرت کارآفرینی نیوبرانزویک

شهرهای مهمی در ایالت نیوبرانزویک وجود دارند که شما می توانید طی برنامه کارآفرینی برای آن ها درخواست دهید. در صورت انتخاب یک شهر پر جمعیت در این ایالت شما مطمئنا با تنوع صنایع عالی روبرو هستید و امکانات آن ها بهتر خواهد بود.

با این حال، شما می توانید یک شهر کوچک تر با جمعیت پایین را انتخاب کنید و امتیازهای خود را در جدول امتیازبندی افزایش دهید. بزرگترین شهرهای این ایالت جمعیتی بیش از ۷۰ هزار نفر دارند که در آن ها می توانید فرصت های مناسبی برای شروع یک کسب و کار پر بازده بیابید.

سنت جان برای مهاجرت کارآفرینی نیوبرانزویک

سنت جان یکی از مهم ترین شهرهای نیوبرانزویک است که در بخش جنوبی این ایالت واقع شده است و تنها چند قدم با کشور آمریکا فاصله دارد. به دلیل موقعیت جغرافیایی سنت جان، این شهر یکی از مهم ترین مناطق از نظر حمل و نقل دریایی و لجستیک به شمار می رود.

سنت جان جمعیتی بین ۶۰ تا ۸۰ هزار نفر را در خود جای داده است و از صنایع مهم آن می توان به ماهیگیری و ساخت کشتی و ابزارهای دریانوردی اشاره کرد. باید اشاره کرد که سنت جان تاریخ دور و درازی از نظر کشتی سازی دارد و این شهر یکی از قدیمی ترین شهرها از نظر تولید کشتی و ساخت قایق است.

فردریکتون برای مهاجرت کارآفرینی نیوبرانزویک

فردریکتون شهری در بخش شمالی نیوبرانزویک است که جمعیتی بین ۵۰ تا ۷۰ هزار نفر را در خود جای داده است. فردریکتون به عنوان پایتخت این ایالت شناخته می شود و از نظر پیشرفت شهری یکی از مهم ترین ها در نیوبرانزویک است.‌ باید اشاره کرد که بیشترین تنوع صنایع در فردریکتون نیوبرانزویک وجود دارد که می توان صنایع کشاورزی، تولید کارخانه ای و منابع طبیعی را بیان کرد.

در کنار این موارد، بخش توریسم و آموزش و پرورش در این شهر جزو مهم ترین بخش های اقتصادی آن به حساب می آید. در صورتی که بخواهید یک بیزینس مرتبط با منابع طبیعی، کشاورزی یا توریسم در این شهر راه اندازی کنید، فردریکتون از جمله بهترین گزینه ها برایتان خواهد بود.

مونکتون برای مهاجرت کارآفرینی نیوبرانزویک

مونکتون در بخش شمال شرقی سنت جان واقع شده است و تنها چند ساعت با فردریکتون مرکز این ایالت فاصله دارد. باید اشاره کرد که جمعیت حدودی ۷۰ هزار نفری در این شهر زندگی می کنند و از بهترین صنایع پیشرفته در مونکتون باید به امور مالی و بیمه، فناوری و ارتباطات و توریسم اشاره کرد.

شما در مونکتون می توانید در یکی از حوزه های فناوری، علوم بهداشت یا حمل و نقل وارد بازار کار شوید و از مزایای مهاجرت کارآفرینی نیوبرانزویک در این شهر استفاده کنید. باید گفت، مونکتون از نظر تولید کارخانه ای و تولید کشاورزی و مواد غذایی نیز در شرایط خوبی قرار دارد.

ادمونستون برای مهاجرت کارآفرینی نیوبرانزویک

ادمونستون شهری در بخش شمالی ایالت است که از طریق رود سنت جان به دو نیم تقسیم شده است. این شهر دارای جمعیت پایینی است که در حدود ۱۶.۵ هزار نفر برآورد شده است. از جمله صنایع مهم این شهر تولید محصولات کارخانه ای، حمل و نقل، کشاورزی و تولید محصولات غذایی است.

ادمونستون از جمله شهرهایی است که شما می توانید آن را انتخاب کنید و در جدول امتیازبندی امتیاز خود را در بخش منطقه احداث پروژه افزایش دهید.

بهترین تجارت ها برای مهاجرت کارآفرینی نیوبرانزویک

به دلیل موقعیت این ایالت، شما می توانید در صنایعی ورود پیدا کنید که مرتبط با کشاورزی، توریسم و لجستیک هستند. صنایعی مانند دریانوردی و صنایع مرتبط از جمله اساسی ترین بخش های اقتصادی در نیوبرانزویک هستند و شما در این صنایع می توانید فرصت های عالی را در نیوبرانزویک به دست آورید.

باید اشاره کرد که امور مالی، بیمه و خدمات فناوری نیز در این ایالت از بهترین بخش های اقتصادی به شمار می رود که در شهرهای بزرگ دارای فرصت های عالی است.

صنایع مرتبط با جنگل و کشاورزی

کشاورزی نیوبرانزویک بخش جدایی ناپذیر اقتصاد آن به شمار می رود. باید اشاره کرد که در مناطق شهری این ایالت و مناطق اطراف شهرها فرصت های بی نظیری برای متخصصان این حوزه شغلی وجود دارد و شما می توانید کار خود را با تاسیس یک مجموعه کشاورزی کوچک شروع کنید.

برای تاسیس یک تولیدی یا مجموعه کشاورزی شما می توانید از طریق خریداری کردن یک بیزینس نیز در این ایالت اقدام کنید و به سمت توسعه آن حرکت کنید.

صنعت تولیدی

صنعت تولیدی نیوبرانزویک یکی از گزینه های بی نظیر برای مهاجرت کارآفرینی نیوبرانزویک است که در شهرهای مختلف آن می توان فرصت های عالی را برای این کار یافت. تولید کشاورزی، محصولات غذایی یا حتی تولید محصولات پیشرفته کارخانه ای از جمله مواردی است که شما می توانید با استفاده از آن پا در صنعت پر سود این کشور بگذارید.

تولید محصولات غذایی و فرآوری آن

شما می توانید یکی از بیزینس های آماده در این ایالت را خریداری کنید که در حوزه تولید غذا و ارائه آن به مشتریان فعالیت دارند. از جمله این بیزینس ها می توان به رستوران یا بخش های تولیدی محصولات غذایی و نوشیدنی اشاره کرد که از جمله بهترین و پر سودترین بیزینس ها در این کشور به حساب می آیند.

صنعت توریسم

صنعت توریسم بخش جدایی ناپذیر اقتصاد نیوبرانزویک به حساب می آید و شهرهای مختلف این ایالت مقصد گردشگرانی است که از نقاط مختلف جهان و حتی کشور کانادا در آن ها حضور پیدا می کنند. شما می توانید با تاسیس یک شرکت توریستی داخلی یا بین المللی در این ایالت شروع به کار کنید و اهداف تان را با مهاجرت کارآفرینی نیوبرانزویک دنبال کنید.

صنعت حمل و نقل

صنعت حمل و نقل نیوبرانزویک از جمله بخش های مهم اقتصادی آن است که رابطه نزدیکی با صنعت توریسم دارد. در این مورد، بهتر است به دنبال احداث پروژه خود در شهرهای بزرگ و مهم این ایالت باشید.

به دلیل نیاز به حمل و نقل با کیفیت در صنعت نیوبرانزویک، شما می توانید از این روش برای شروع بیزینس خود در کشور کانادا استفاده کنید. صنعت حمل و نقل نیوبرانزویک تنها محدود به حمل و نقل زمینی نمی شود و در بخش حمل و نقل دریایی نیز برای شما فرصت های عالی در این ایالت وجود دارد.

صنعت امور مالی و بیمه

صنعت امور مالی و بیمه از بهترین شرایط در کل کشور کانادا برخوردار است چرا که یکی از اساسی ترین صنایع برای رشد دیگر بخش های صنعتی به شمار می رود. در این صنعت، فرصت های خوبی در شهرهای بزرگ و کوچک این ایالت وجود دارد و شما می توانید با احداث یک شرکت کوچک در آن بیزینس خود را برای مهاجرت کارآفرینی نیوبرانزویک شروع کنید.

صنعت املاک و مستغلات

بر اساس نرخ GDP در این ایالت، املاک و مستغلات مهم ترین بخش اقتصادی در نیوبرانزویک به حساب می آیند. البته، در اکثر ایالت ها و شهرهای بزرگ این کشور، املاک و مستغلات از جمله مهم ترین بخش های اقتصادی به شمار می رود که سهم عالی در GDP کشور دارد.

صنعت نرم افزار و آیتی

برای ورود به این بخش در نیوبرانزویک، شهرهای بزرگ بهترین گزینه به شمار می روند و شما می توانید در آن ها شرایط خوبی را برای تاسیس و توسعه یک تجارت داشته باشید. صنعت نرم افزار دارای تنوع بالایی در اقتصاد این ایالت است و شما می توانید خدمات نرم افزاری و فناوری مرتبط با صنایع مختلف را در این ایالت ارائه دهید.

صنعت دریانوردی و صنایع مرتبط

ایالت نیوبرانزویک از جمله مناطقی است که سهم بالایی از نظر کشتی سازی و تولید محصولات مرتبط با دریا دارد. در شهر سنت جان این ایالت، شما شرکت های بزرگ کشتی سازی و تولید کننده محصولات مرتبط را مشاهده خواهید کرد چرا که این شهر از قدیمی ترین مناطق در این حوزه صنعتی به شمار می رود.

هزینه های زندگی پس از مهاجرت کارآفرینی نیوبرانزویک

 • هزینه های زندگی برای یک نفر به صورت ماهانه: بدون اجاره بها ۱۰۰۰ تا ۱۲۰۰ دلار کانادا
 • هزینه های زندگی برای خانواده چهار نفره در ماه: بدون اجاره بها ۴۰۰۰ تا ۵۰۰۰ دلار کانادا

ریز هزینه های زندگی پس از مهاجرت کارآفرینی نیوبرانزویک

 • هزینه ها به دلار کانادا است.
مواردهزینه
غذا و رستوران
وعده غذایی برای ۱ نفر در ۱ رستوران ارزان۲۴
وعده غذایی برای ۲ نفر در رستوران معمولی۷۰
هزینه میان وعده۱۲.۲
کاپوچینو معمولی۴.۲
آب بطری ۳۰۰ میلی لیتری۱.۷۵
نوشابه ۳۰۰ میلی لیتری۲
بازار اجناس مختلف 
شیر معمولی یک لیتر۲.۸۵
قرص نان ۵۰۰ گرمی۳.۷۵
برنج یک کیلوگرم۷.۸
تخم مرغ ۱۲ عدد۳.۷۵
فیله مرغ ۱ کیلوگرم۱۷
گوشت قرمز ۱ کیلوگرم۲۶.۵
سیب ۱ کیلوگرم۶.۲
پرتقال یک کیلوگرم۴.۶
حمل و نقل 
بلیط یک طرفه به مقصد محلی۲.۶
کارت عبور و مرور برای یک ماه۸۰
هزینه برای شروع تاکسی۶
هزینه ۱ ساعت انتظار اضافی تاکسی۳۴
هزینه ۱ کیلومتر تاکسی۲.۵
یک لیتر بنزین۱.۴۵
خرید یک خودرو معمولیبین ۲۰ تا ۳۰ هزار دلار
هزینه های آپارتمان 
آب، برق و …۱۴۹
اینترنت پرسرعت نامحدود۹۳.۷۵
ورزش و سرگرمی 
باشگاه فیتنس برای یک نفر در ماه۶۳.۵
باشگاه تنیس برای یک نفر یک ساعت در آخر هفته۱۹.۳
۱ بلیط سینما۱۲.۲
هزینه فرزندان 
پیش دبستان تمام وقت خصوصی بین المللی هزینه ماهانه۷۳۰ دلار
دبستان بین المللی به صورت سالانه۳۰ هزار دلار
کفش و پوشاک 
۱ شلوار جین برند۷۶.۸
۱ دست لباس تابستانه۳۶
۱ جفت کفش ورزشی برند۱۱۰
۱ جفت کفش چرم مردانه۱۶۰
اجاره بها 
آپارتمان ۱ خوابه در مرکز شهر۱۰۰۰
آپارتمان ۱ خوابه در خارج از مرکز شهر۹۵۰
آپارتمان ۳ خوابه در مرکز شهر۱۶۰۰
آپارتمان ۳ خوابه در خارج از مرکز شهر۱۴۰۰
میانگین حقوق پس از کسر مالیاتبین ۳۵۰۰ تا ۵۵۰۰

با تراست بیزینس همراه باشید

 • مهاجرت کارآفرینی نیوبرانزویک از بهترین روش های مهاجرتی به یک ایالت کم جمعیت با شرایط آسان است.
 • برای مهاجرت کارآفرینی نیوبرانزویک شما نیاز دارید تا با اطلاع دقیق از بندهای قانونی و آماده سازی مدارک کامل پیش بروید.
 • در صورتی که بتوانید مدارک اولیه را در کمترین زمان ممکن آماده کنید، ثبت درخواست در چند هفته امکان پذیر است.
 • برای ارائه یک پرونده رقابتی و بدون نقص، می توانید با وکلای قانونی و مشاوران مهاجرت در تراست بیزینس تماس حاصل فرمایید.
 • مشاوران تراست بیزینس در تمامی ایام هفته آماده هستند تا شما را از بهترین روش های مهاجرت بیزینسی کانادا مطلع کنند.

وکیل ویزا برای مهاجرت کارآفرینی نیوبرانزویک

استفاده از مشاوره های قانونی وکیل ویزای شغلی کانادا می تواند بهترین گزینه برای شروع کار باشد. شما می توانید با یک مشاوره قانونی از تمامی شرایط و بندهای قانونی برنامه ها اطلاع پیدا کنید و در شرایط بهتری به سمت اهداف تان حرکت کنید.

باید اشاره کرد که در برنامه های مهاجرت کارآفرینی کانادا امکان ثبت درخواست به صورت گروهی نیز وجود دارد که شما می توانید پیشنهادهای منحصر به فرد کارآفرینی در این کشور را از یک وکیل قانونی دریافت کنید.

آماده سازی مدارک و ارائه پرونده بدون نقص می تواند مسیر شما را برای موفقیت در مهاجرت کارآفرینی نیوبرانزویک هموار کند و در این صورت خواهید توانست در زمانی کوتاه ویزای شغلی را دریافت کنید.

وکلای قانونی تراست بیزینس آماده هستند تا شما را در مسیر آماده سازی مدارک و ثبت درخواست در سیستم مربوطه یاری کنند. در اولین فرصت می توانید با وکلای تراست بیزینس تماس حاصل فرمایید تا پرونده شما به صورت دقیق مورد بررسی قرار بگیرد و مراحل مهاجرت کارآفرینی نیوبرانزویک برای تان شروع شود.

سوالات متداول

آیا اقامت از طریق برنامه مهاجرت کارآفرینی نیوبرانزویک روش آسانی است؟

برای افرادی که دارای تمکن مالی و سابقه شغلی حرفه ای هستند، این روش یکی از آسان ترین راه های مهاجرت به کانادا است. شما در این روش تنها در مدت کوتاهی می توانید ویزای کاری خود را دریافت کنید و به سمت احداث پروژه خود در این ایالت حرکت کنید.

آیا در برنامه مهاجرت کارآفرینی نیوبرانزویک می توان برای اعضای خانواده نیز اقامت دریافت کرد؟

بله. اقامت برای اعضای خانواده و فرزندان از جمله بهترین مزایای روش های مهاجرت شغلی کانادا به شمار می رود. در صورتی که پرونده شما مورد تایید قرار بگیرد، شما می توانید اقامت برای همسر و فرزندان را نیز دریافت کنید که از جمله بهترین مزایای آن اجازه کار برای همسر متقاضی است.

آیا می توان با استفاده از املاک و مستغلات دارایی ۶۰۰ هزار دلاری را به اثبات رساند؟

بله. شما می توانید با ارائه مدارک و مستندات مربوط به املاک و سایر دارایی ها، این تمکن مالی را به اثبات برسانید.

سفر اکتشافی برای مهاجرت کارآفرینی نیوبرانزویک چیست؟

سفر اکتشافی می تواند دید بهتری به شما دهد تا با شرایط بازار هدف آشنا شوید و پتانسیل های آن را به خوبی بشناسید. سفر اکتشافی از مهم ترین فاکتورها در برنامه های مهاجرت کارآفرینی کانادا به شمار می رود که شما با داشتن حداقل یک سفر اکتشافی در یک سال گذشته می توانید امتیازهای خود را در جدول امتیازبندی افزایش دهید.

آیا نوشتن بیزینس پلن برای مهاجرت کارآفرینی نیوبرانزویک نیاز است؟

بله. نوشتن بیزینس پلن بخش مهم مهاجرت کارآفرینی نیوبرانزویک است که شما در آن نیاز به ارائه طرح تجاری خود طی یک مدرک کامل و تمام عیار دارید. بیزینس پلن یکی از الزامات برنامه است که شما می توانید از تمپلیت قرار داده شده در وب سایت دولتی این برنامه نیز استفاده کنید.

مهم ترین بخش برای نوشتن بیزینس پلن مهاجرت کارآفرینی نیوبرانزویک چیست؟

مهم ترین بخش در این مدرک خلاصه اجرایی، محصولات و خدمات، برنامه های توسعه و برنامه های بازاریابی و فروش است. شما باید در ابتدا تحقیقات دقیقی در بازار داشته باشید تا بتوانید یک بیزینس پلن قوی و بدون نقص آماده کنید.

آیا می توان تحقیقات بازار را به یک فرد متخصص سپرد؟

این امکان در برنامه وجود دارد و شما می توانید بخش تحقیقات بازار و حتی نوشتن بیزینس پلن را به یک فرد متخصص و وکیل قانونی مهاجرت کارآفرینی نیوبرانزویک بسپارید. دقت داشته باشید که اکثر مشکلات مربوط به ریجکتی و تایید نشدن پرونده مربوط به ناقص بودن یا حرفه ای نبودن بیزینس پلن است و با آماده سازی یک مدرک حرفه ای در این بخش می توانید بیشتر مشکلات مربوطه را از میان بردارید.

برنامه مهاجرت کارآفرینی نیوبرانزویک تحت عنوان چه برنامه مهاجرتی ارائه می شود؟

تمامی برنامه های مهاجرت کارآفرینی کانادا تحت عنوان برنامه های استانی هستند و شما برای اقدام در این برنامه ها باید از طریق وب سایت دولتی استان ها و سیستم های تعیین شده استانی PNP اقدام کنید.

سرمایه گذاری حداقلی روی پروژه آینده باید به چه میزان باشد؟

در برنامه مهاجرت کارآفرینی نیوبرانزویک سرمایه حداقلی باید ۲۵۰ هزار دلار باشد. البته، این میزان از سرمایه وابسته به پروژه آینده است و ممکن است در بعضی از پروژه ها نیاز به تامین سرمایه های بیشتر از این مقدار باشد. شما در حین نوشتن بیزینس پلن برای مهاجرت کارآفرینی نیوبرانزویک به راحتی می توانید از میزان حداقل سرمایه مورد نیاز برای راه اندازی بیزینس خود در این ایالت مطلع شوید.

آیا بیزینس آینده برای مهاجرت کارآفرینی نیوبرانزویک باید شغلی ایجاد کند؟

بله. بیزینس شما باید حداقل برای دو نفر کانادایی شغل ایجاد کند که این شغل ها به صورت تمام وقت خواهند بود. در صورتی که این شرط را پس از حضور در کانادا محقق نکنید، مطمئنا پرونده اقامت دائم شما به مشکل برخورد خواهد کرد.

چه مشاغلی در مهاجرت کارآفرینی نیوبرانزویک ممنوع هستند؟

مشاغلی که نتوانند اشتغال زایی بالایی داشته باشند و ارزش اقتصادی برای سیستم این ایالت به وجود نیاورند، در برنامه پذیرفته نخواهند شد. باید اشاره کرد که از جمله این مشاغل و کارها، مشاغل خانگی و مشاغل سرگرمی است که برای کل ایالت ارزش اقتصادی به وجود نمی آورند.

مهم ترین فاکتور در جدول امتیازبندی مهاجرت کارآفرینی نیوبرانزویک چیست؟

مهم ترین مشخصه برای امتیازدهی در این جدول سابقه تحصیلی، تمکن مالی و سابقه شغلی است. البته، در این برنامه شرط سن نیز لحاظ شده است که دارای حداکثر ۱۰ امتیاز است و شما می توانید در بازه سنی ۳۵ تا ۵۰ سال بیشترین امتیاز این بخش را به دست آورید.

چه مدرک زبانی در این برنامه مورد پذیرش است؟

در برنامه مهاجرت کارآفرینی نیوبرانزویک شما باید حداقل سطح زبان CLB 5 را ارائه دهید. مدارک آیلتس و مدرک زبان فرانسوی TEF در این برنامه مورد پذیرش است و با ارائه هر دو مدرک می توانید موفقیت پرونده خود را افزایش دهید.

آیا بیزینس پلن در برنامه مهاجرت کارآفرینی نیوبرانزویک اهمیت دارد؟

بله. مدرک بیزینس پلن در جدول امتیازبندی جزو اصلی ترین مشخصه ها است و شما با ارائه یک بیزینس پلن قوی می توانید امتیاز مربوط به این بخش را به دست آورید. این بخش حداکثر ۱۵ امتیاز در جدول امتیازبندی دارد.

چه زمانی می توان از موفقیت پرونده مهاجرت کارآفرینی نیوبرانزویک مطمئن شد؟

شما باید مدارک اولیه خود را در سیستم مربوطه در وب سایت دولتی نیوبرانزویک به ثبت برسانید. در اولین فرصت مدارک شما بررسی خواهند شد و در صورت داشتن حداقل ها، پرونده شما وارد پروسه بعدی می شود.
در حالتی که بتوانید امتیازی بین ۷۰ تا ۹۰ را در جدول امتیازبندی به دست آورید، می توانید روی موفقیت پرونده خود حساب باز کنید. البته، این امتیاز به صورت میانگین بیان شده است و در بسیاری از مواقع با امتیازهای پایین تر نیز می توان در برنامه مهاجرت کارآفرینی نیوبرانزویک پذیرفته شد.

آیا هزینه زندگی در ایالت نیوبرانزویک بالا است؟

این هزینه ها کاملا وابسته به سبک زندگی خود متقاضی است. با این حال، می توان گفت در مقایسه با شهرهای بزرگی مانند تورنتو و ونکوور هزینه های زندگی در شهرهای نیوبرانزویک پایین تر است.
در حالت کلی، هزینه زندگی برای یک نفر به صورت ماهانه در حدود ۱۰۰۰ دلار کانادا برآورد شده است که این میزان برای خانواده چهار نفره حدود ۳۵۰۰ تا ۴۰۰۰ دلار است. البته، در کنار این هزینه ها، شما باید هزینه های اجاره بها را نیز در نظر داشته باشید که در حدود ۱۰۰۰ دلار برای یک آپارتمان یک خوابه در مرکز شهر است.

کدام مناطق برای مهاجرت کارآفرینی نیوبرانزویک خوب هستند؟

شما باید بر اساس پروژه خود یک منطقه را انتخاب کنید. می توان گفت، شهرهای بزرگ این ایالت امکانات خوبی را در اختیار متقاضیان کارآفرینی در کانادا قرار می دهند و شما در آن ها می توانید در کمترین زمان پروژه بیزینس خود را احداث کنید.

سوابق شغلی چه اهمیتی در برنامه مهاجرت کارآفرینی نیوبرانزویک دارند؟

سوابق شغلی از اصول الزامی برنامه های مهاجرت کارآفرینی کانادا به شمار می رود که در تمامی برنامه های ایالتی کارآفرینی باید آن را ارائه دهید. در برنامه کارآفرینی نیوبرانزویک نیز شما نیاز به ارائه حداقل ۳ سال سابقه کار حرفه ای دارید که این سابقه شغلی باید در سطح مدیریت ارشد کسب و کار یا صاحب آن باشد.

آیا می توان یک بیزینس را خریداری کرد و در آن شروع به کسب درآمد نمود؟

بله. امکان کسب درآمد از طریق خریداری یک بیزینس آماده وجود دارد و شما در برنامه مهاجرت کارآفرینی نیوبرانزویک می توانید این کار را انجام دهید. دقت داشته باشید که در صورت خرید یک بیزینس باید حداقل صاحب ۳۳.۳ درصد از سهام شرکت مورد نظر باشید تا در برنامه پذیرفته شوید.

صنایع مهم و اساسی در نیوبرانزویک کدام ها هستند؟

نیوبرانزویک از جمله ایالت هایی است که سهم بالایی از نظر تولید کشاورزی و محصولات دریایی دارد. در این ایالت، صنایع مرتبط با کشاورزی، تولید گوشت دریایی، ماهیگیری، معدن و صنایع نفت و گاز دارای قدرت اقتصادی بالایی هستند که شما می توانید در هر کدام از آن ها فرصت های بی نظیری را بیابید.

آیا می توان با استفاده از برنامه مهاجرت کارآفرینی نیوبرانزویک به شهروندی رسید؟

بله. شما پس از دریافت اقامت کاری اولیه می توانید در منطقه مورد نظر حضور پیدا کنید و اقدام به تاسیس کسب و کارتان کنید.
پس از گذشت مدت زمانی کوتاه که یک تا دو سال به طول خواهد انجامید، پرونده شما وارد پروسه اقامت دائم از طریق مهاجرت کارآفرینی نیوبرانزویک خواهد شد. باید اشاره کرد که شهروندی کانادا در صورتی به شما اعطا خواهد شد که بتوانید در مدت سه یا پنج سال در این کشور زندگی کنید و به عنوان یک فرد کارآفرین شناخته شوید.

0 0 رای ها
Article Rating
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
رزرو وقت مشاوره
تماس
تلفن ایران واتساپ کانادا پیج اینستاگرام

استفاده از مطالب سایت تراست فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. © کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت Trust Way Immigration Services می‌باشد.