مهاجرت کارآفرینی نیوفاندلند و لابرادور

مهاجرت کارآفرینی نیوفاندلند و لابرادور

مهاجرت کارآفرینی نیوفاندلند و لابرادور در یک نگاه

مواردتوضیحات
رده ویزا با مهاجرت کارآفرینی نیوفاندلند و لابرادورویزای شغلی کانادا
مدت زمان آماده سازی مدارک تا بررسی پرونده و اقدام برای اقامت دائمبین ۱ تا ۲ سال
مدت زمان نوشتن بیزینس پلنبین ۳ ماه تا ۶ ماه
مدارک لازم برای مهاجرت کارآفرینی نیوفاندلند و لابرادورمدارک شناسایی معتبر به صورت ترجمه رسمی
پاسپورت با اعتبار مناسب
رزومه فرد متقاضی
مدرک زبان
گواهی تمکن مالی
گواهی های تخصصی شغلی
گواهی ازدواج‌ (در صورت وجود)
گواهی سلامت
گواهی عدم سوء پیشینه
هزینه ثبت درخواست اولیه۱۰۰۰ دلار کانادا
سطح تحصیلاتحداقل دیپلم دبیرستان
ایده تجاریمحدودیتی ندارد
مدرک زبانالزامی، حداقل سطح CLB 5
بهترین شغل هاکشاورزی، آبزی پروری، منابع طبیعی، فناوری

مهاجرت کارآفرینی نیوفاندلند و لابرادور از روش های مهاجرتی بیزینسی کانادا به شمار می رود که روشی مشخص برای دریافت ویزای شغلی کانادا پیشنهاد می دهد. در این روش مهاجرت شغلی کانادا، شما نیاز به سرمایه های پایین تری نسبت به سایر ایالت ها دارید و با تامین سرمایه حداقل ۶۰۰ هزار دلاری و سرمایه گذاری حداقل ۲۰۰ هزار دلاری می توانید به اهداف خود از مهاجرت به کانادا دست پیدا کنید. سابقه شغلی و نوع پروژه در این برنامه اهمیت دارد و شرط مهم برنامه مهاجرت کارآفرینی نیوفاندلند و لابرادور به شمار می روند.

مراحل مهاجرت کارآفرینی نیوفاندلند و لابرادور

مشاوره تخصصی

متخصصان تراست بیزینس در همان قدم ابتدایی شما را راهنمایی خواهند کرد تا بتوانید به یک نتیجه گیری خوب و عملی برسید.

موفقیت در مسیر مهاجرت کارآفرینی نیوفاندلند و لابرادور وابسته به تجربه است و شما می توانید از تجربه متخصصان مهاجرت و مشاوران کسب و کار تراست بیزینس استفاده کنید.

ما به شما اطمینان می دهیم که با خدمات تراست بیزینس در اولین قدم می توانید بهترین و آسان ترین روش مهاجرتی را در اختیار داشته باشید و از شرایط کامل آن مطلع شوید.

تحقیقات بازار

تحقیقات بازار بخش جدایی ناپذیر مهاجرت کارآفرینی نیوفاندلند و لابرادور است.

شما برای نوشتن بیزینس پلن خود و ارائه یک پروژه بیزینس بی نقص و عملی مطمئنا نیاز به تحقیقات در بازار دارید و با این کار می توانید با دید باز اهداف تان را از مهاجرت دنبال کنید.

در صورتی که در مرحله تحقیقات بازار سوالی داشته باشید، تراست بیزینس می تواند شما را در این مسیر راهنمایی کند.

نام بیزینس

نام بیزینسی که در آینده مدیریت آن را بر عهده خواهید گرفت، نشان دهنده هویت برند شما است و این نام باید جذاب باشد.

شما می توانید برای انتخاب نام بیزینس خود از سایت های انتخاب نام نیز کمک بگیرید و نکته مهم گویا بودن و واضح بودن این نام است که باید کیفیت خدمات و محصولات تان را به نمایش بگذارد.

تامین سرمایه

در برنامه مهاجرت کارآفرینی نیوفاندلند و لابرادور شما هستید که باید سرمایه مورد نیاز را تامین کنید و این سرمایه باید به صورت آزاد و بدون مشکل قانونی باشد.

حداقل سرمایه مورد نیاز در این برنامه ۶۰۰ هزار دلار است که از این مقدار باید حداقل ۲۰۰ هزار دلار روی پروژه شما سرمایه گذاری شود.

در صورتی که بتوانید تحقیقات دقیقی در بازار داشته باشید، می توانید از میزان سرمایه گذاری مورد نیاز مطلع شوید و به فکر تامین سرمایه برای موفقیت در برنامه باشید.

شرایط و قوانین

شرایط و قوانین در تمامی برنامه های مهاجرت شغلی و تحصیلی وجود دارند که شما می توانید این شرایط را در مورد مهاجرت کارآفرینی نیوفاندلند و لابرادور در ادامه مشاهده کنید.

شرایط این برنامه شامل چند مورد مشخص هستند و برای اثبات این شرایط نیاز به ارائه مدارکی خواهید داشت. مطالعه این شرایط در ابتدای مسیر دید کلی به شما خواهد داد و پس از آن می توانید آماده سازی مدارک اولیه را شروع کنید.

مدارک اولیه

مدارک اولیه شامل همان مدارکی هستند که در همه برنامه های مهاجرتی به آن ها نیاز خواهید داشت.

برای نمونه، مدارک هویتی و مدرک زبان از جمله این موارد به شمار می روند که در کنار آن ها، باید مدارکی مانند گواهی تمکن مالی و گواهی های سلامت پزشکی و عدم سوء پیشینه را نیز آماده کنید.

بیزینس پلن

کیفیت پروژه بیزینسی شما و هویت برند آینده تان با بیزینس پلن شما شناخته می شود.

هر فردی که قصد اطلاع از بیزینس و برنامه های شما را داشته باشد، در اولین قدم به بیزینس پلن مراجعه خواهد کرد و باید اشاره کرد که این مدرک نتیجه تحقیقات بازار دقیق شما است.

در این مدرک بخش های مختلفی وجود دارد که مهم ترین آن ها خلاصه اجرایی، اهداف، برنامه های توسعه و برنامه های بازاریابی و فروش هستند.

ثبت درخواست ویزا

در صورتی که بتوانید شرایط برنامه کارآفرینی نیوفاندلند و لابرادور را محقق کنید، با استفاده از مدارک کامل می توانید درخواست خود را شروع کنید.

ثبت درخواست اولیه با مرحله EOI شروع خواهد شد و شما باید برای موفقیت در برنامه، علاقه خود را با ثبت درخواست EOI نشان دهید.

این مرحله و مراحل بعدی کاملا به صورت آنلاین انجام خواهد شد و در صورت دریافت دعوت نامه بعدی نیز به راحتی می توانید از طریق سیستم آنلاین برنامه برای مهاجرت کارآفرینی نیوفاندلند و لابرادور پرونده تان را تکمیل کنید.

مهاجرت

در صورتی که توانستید تایید برنامه مهاجرت کارآفرینی لابرادور را اخذ کنید، ویزای کاری دریافت خواهید کرد. این ویزای کاری مجوز حضور شما در منطقه انتخاب شده و شروع به کار در پروژه بیزینسی است.

شما می توانید همزمان برای اعضای خانواده و فرزندان نیز اقامت دریافت کنید و به همراه خانواده تان در منطقه مورد نظر حضور پیدا کنید.

مجوزها

مطمئنا برای کارآفرینی در نیوفاندلند و لابرادور شما به یک سری از مجوزها نیاز خواهید داشت و این مجوزها برای ادامه فعالیت در بیزینس مورد نظر الزامی هستند.

باید اشاره کرد که برای رسیدن به موفقیت در بازار و رفع مشکلات قانونی شما باید بعضی از مجوزهای ایالتی و کشوری را دریافت کنید. البته، نگران نباشید چرا که دریافت این مجوزها در یک مسیر مشخص و در مدت زمان کوتاهی در کانادا انجام خواهد شد.

اقامت دائم

پس از شروع تاسیس پروژه بیزینسی تان در این ایالت، می توانید مقدمات اقامت دائم را نیز فراهم کنید.

باید اشاره کرد که دریافت مجوزهای شغلی و استخدام فرد کانادایی در بیزینس مورد نظر نکته مهمی در رسیدن به اقامت دائم است که پس از حضور در منطقه انتخاب شده باید روی آن ها تمرکز کنید.

در کنار این موضوع، دقت داشته باشید که بیزینس شما باید به صورت فعال باشد و مشکل قانونی برای آن وجود نداشته باشد.

نکات مهم در مورد مهاجرت کارآفرینی نیوفاندلند و لابرادور

 • در ابتدای مسیر مهاجرت کارآفرینی نیوفاندلند و لابرادور باید انتخاب کنید که قصد خریداری یک بیزینس آماده را دارید یا هدف شما شروع یک پروژه از صفر است.
 • در هر صورت، شما باید حداقل یک سوم از بیزینس آینده را در اختیار بگیرید تا در برنامه مهاجرت کارآفرینی نیوفاندلند و لابرادور به موفقیت برسید.
 • سابقه شغلی، تمکن مالی و سودمند بودن پروژه سه نکته بسیار مهم برای موفقیت در برنامه کارآفرینی نیوفاندلند و لابرادور هستند و شما باید روی این فاکتورهای جدول امتیازبندی تمرکز زیادی داشته باشید.
 • سن، مدرک زبان و مدرک تحصیلی فاکتورهایی هستند که در جدول امتیازبندی دارای امتیاز هستند اما شما زیاد نباید نگران این سه فاکتور باشید.
 • برای موفقیت در برنامه مهاجرت کارآفرینی نیوفاندلند و لابرادور شما باید حداقل تمکن مالی ۶۰۰ هزار دلار کانادا داشته باشید و میزان حداقل سرمایه گذاری در این برنامه ۲۰۰ هزار دلار کانادا است.
 • برای آماده کردن یک پرونده کامل و بی نقص، متخصصان تراست بیزینس آماده ارائه مشاوره های تخصصی به شما هستند.
 • در هر مرحله از مهاجرت کارآفرینی نیوفاندلند و لابرادور که باشید، در اولین فرصت می توانید با مشاوران و وکلای مهاجرت تراست بیزینس تماس حاصل فرمایید.

مهاجرت کارآفرینی نیوفاندلند و لابرادور چیست

مهاجرت کارآفرینی نیوفاندلند و لابرادور برای کارآفرین ها و متخصصان تجارت طراحی شده است که قصد حضور در این کشور را دارند. این روش مهاجرت بیزینسی کانادا فرصت های بی نظیری را در اختیار متقاضیان قرار می دهد و شما می توانید در شرایط خوبی یک تجارت پر بازده را در این ایالت شروع کنید.

امکان شروع یک بیزینس از صفر در این برنامه وجود دارد و در کنار این موضوع، شما می توانید یک بیزینس آماده را نیز در این ایالت خریداری کنید و اهداف مهاجرتی خود را دنبال کنید.

 • شما پس از خریداری یا راه اندازی یک بیزینس در این ایالت باید به صورت فعال در این بیزینس حضور داشته باشید و در آن به توسعه تجارت بپردازید.
 • پس از حضور یک ساله در بیزینس مورد نظر، شما باید مدارک اقامت دائم را ارائه دهید تا پرونده تان وارد پروسه اقامت دائم کانادا شود.
 • از جمله شرایط اساسی برنامه برای موفقیت در پروسه اقامت دائم کانادا، استخدام فرد کانادایی و اخذ مجوزهای لازم است که پس از حضور یک ساله در این ایالت می توانید این شروط را محقق کنید.
 • ارائه یک طرح تجاری پر بازده و ارزش آور از نظر اقتصادی یا علمی در این برنامه اهمیت بالایی دارد. در واقع، شما باید روی پروژه هایی تمرکز کنید که بتوانند به اقتصاد این منطقه کمک کنند و بتوانند افراد زیادی را در کانادا استخدام کنند.
 • مهاجرت کارآفرینی نیوفاندلند و لابرادور از جمله بهترین برنامه هایی است که شما در مسیر مشخصی برای اخذ اقامت دائم کانادا قرار خواهید گرفت.

شرایط برنامه مهاجرت کارآفرینی نیوفاندلند و لابرادور

شرایط کلی برای برنامه مهاجرت کارآفرینی نیوفاندلند و لابرادور تعیین شده است که این موارد در تمامی برنامه های کارآفرینی کانادا وجود دارد. در اولین قدم، شما باید بازه سنی مورد تایید برنامه را در نظر داشته باشید که بین ۲۱ تا ۵۹ سال تعیین شده است.

شروط دیگر و مهم برنامه به صورت زیر است که می توانید این موارد را در وب سایت رسمی برنامه در این آدرس اینترنتی نیز مشاهده کنید.

 • داشتن یک بیزینس و ایده تجاری پر بازده
 • آماده کردن بیزینس پلن قوی که شرایط بیزینس شما را نشان دهد.
 • ابراز علاقه به زندگی در نیوفاندلند و لابرادور در طول راه اندازی و فعالیت بیزینس
 • تمکن مالی ۶۰۰ هزار دلار کانادا و سرمایه‌ گذاری ۲۰۰ هزار دلار کانادا روی پروژه بیزینس
 • اشتغال زایی پروژه بیزینس حداقل برای یک نفر به صورت تمام وقت
 • داشتن سابقه شغلی حداقل ۲ ساله در بیزینس مبدا که به صورت صاحب کسب و کار یا مدیریت در سطح ارشد باشد.
 • داشتن مدرک زبان آیلتس انگلیسی یا فرانسوی TEF با حداقل سطح CLB 5
 • پر کردن اپلیکیشن برنامه و دریافت دعوت نامه برای اپلای و تکمیل پرونده

شرایط برنامه کارآفرینی نیوفاندلند و لابرادور به سه دسته شرایط شغلی، شرایط پروژه بیزینس و سرمایه‌ گذاری تقسیم‌ بندی می شوند. باید اشاره کرد که هر سه بخش دارای امتیاز در جدول امتیازدهی است و برای موفقیت در برنامه شما باید مدارک رقابتی در این برنامه ارائه دهید.

با توجه به این که متقاضیان زیادی سالانه در این برنامه درخواست نمی دهند، شما شانس بالاتری در برنامه مهاجرت کارآفرینی نیوفاندلند و لابرادور برای پذیرفته شدن دارید. دقت داشته باشید که یکی از شرایط مهم این برنامه انجام سفر اکتشافی است که شما قبل از ثبت درخواست باید این سفر را انجام دهید تا با شرایط بیزینس در منطقه مورد نظر آشنا شوید.

مدارک برنامه مهاجرت کارآفرینی نیوفاندلند و لابرادور

شما در برنامه های کارآفرینی این کشور باید مدارکی را ارائه دهید تا درخواست تان در مراحل اولیه بررسی شود. این مدارک باید به صورت رسمی ترجمه شوند و پس از آن در سیستم آنلاین فرستاده شوند. دقت داشته باشید که برای آماده کردن مدارک مورد نیاز باید زمان بندی دقیقی داشته باشید و در مورد مدارکی مانند زبان و بیزینس پلن نیاز است تا این مدارک را در اولویت کار قرار دهید.

مدارک موردنیاز برنامه مهاجرت کارآفرینی نیوفاندلند و لابرادور

 • مدارک هویتی به صورت ترجمه شده رسمی
 • پاسپورت با اعتبار مناسب
 • مدرک تحصیلی با مجوز ECA
 • مدرک زبان
 • مدارک مربوط به سابقه شغلی
 • مدارک مربوط به گواهی های تخصصی
 • رزومه حرفه ای متقاضی
 • گواهی ازدواج (در صورت وجود)
 • گواهی عدم سوء پیشینه
 • گواهی سلامت پزشکی
 • مدارک مربوط به تحقیقات بازار
 • گواهی تمکن مالی
 • بیزینس پلن
 • رفرنس لتر برای نشان دادن سوابق شغلی و مهارتی

شما با مراجعه به این آدرس اینترنتی و دانلود فایل پی دی اف در وب سایت رسمی برنامه، می توانید مدارک مورد نیاز را مشاهده کنید. دقت داشته باشید که تنها باید در صورتی درخواست را ثبت کنید که مدارک تان کامل باشد چرا که در غیر این صورت امکان ریجکتی وجود دارد.

جدول امتیازبندی مهاجرت کارآفرینی نیوفاندلند و لابرادور

در جدول امتیازبندی برنامه شما می توانید حداکثر ۱۲۰ امتیاز به دست آورید. از این امتیاز، در صورتی که بتوانید حداقل ۷۲ امتیاز را کسب کنید می توانید به موفقیت در این برنامه امیدوار باشید. در واقع، به اعلام وب سایت رسمی برنامه مهاجرت کارآفرینی نیوفاندلند و لابرادور شما باید حداقل ۷۲ امتیاز را در بخش جدول امتیازبندی به دست آورید.

فاکتورهای مهم برنامه شامل زبان، تحصیلات، سابقه شغلی، تمکن مالی و پروژه بیزینس هستند که هر کدام دارای امتیازبندی مختص به خود هستند. باید اشاره کرد که در بخش سن، تطبیق پذیری و صرفه اقتصادی پروژه مورد نظرتان نیز می توانید امتیازهای زیادی را به دست آورید و شانس تان را برای پذیرفته شدن در برنامه مهاجرت کارآفرینی نیوفاندلند و لابرادور افزایش دهید.

 • زبان: ۳۲ امتیاز
 • تحصیلات: ۳۰ امتیاز
 • سابقه شغلی: ۲۴ امتیاز
 • فاکتورهای اقتصادی پروژه: ۱۲ امتیاز
 • سن: ۱۲ امتیاز
 • تطبیق پذیری: ۱۰ امتیاز
 • حداکثر امتیاز قابل دریافت: ۱۲۰ امتیاز

سطح زبان در برنامه مهاجرت کارآفرینی نیوفاندلند و لابرادور

سطح زبان اولین نکته در جدول امتیازبندی است و شما باید تمرکز بالایی روی این بخش از جدول داشته باشید. مدرک مورد تایید برای زبان انگلیسی در این برنامه آیلتس یا CELPIP است که حداقل باید سطح CLB 5 را به دست آورید.

باید اشاره کرد که ارائه مدرک زبان فرانسوی نیز در این برنامه دارای ۸ امتیاز است و در صورتی که بتوانید هر دو مدرک را با سطح حداقل CLB 5 ارائه دهید، شرایط بهتری در برنامه خواهید داشت.

سطح
زبان
امتیاز
زبان رسمی اول انگلیسی 
سطح CLB 5۲۰ امتیاز
سطح CLB 6۲۲ امتیاز
سطح CLB 7۲۴ امتیاز
زبان رسمی دوم فرانسوی 
سطح CLB 5۸ امتیاز
حداکثر۳۲ امتیاز

معادل سازی مدرک زبان آیلتس

سطح
CLB
اسپیکینگ
آیلتس
لیسنینگ
آیلتس
ریدینگ
آیلتس
رایتینگ
آیلتس
۵۵۵۵۵
۶۵.۵۵.۵۵.۵۵.۵
۷۶۶۶۶

سطح تحصیلات برای مهاجرت کارآفرینی نیوفاندلند و لابرادور

سطح تحصیلات در این برنامه نکته مهمی است اما شما می توانید با حداقل مدرک دیپلم در برنامه شرکت داشته باشید. بهترین مدرکی که می توان برای موفقیت در این برنامه ارائه داد، دکتری تخصصی است که برای آن ۲۴ امتیاز در نظر گرفته شده است.

دقت داشته باشید که حداکثر امتیاز فاکتور تحصیلات در برنامه ۳۰ تعیین شده است و باید اشاره کرد که شما با ارائه مدارک تحصیلی در سطح دانشگاهی می توانید این امتیاز را به دست آورید.

مدارک شما در برنامه مهاجرت کارآفرینی نیوفاندلند و لابرادور بررسی خواهد شد و بر اساس آن می توانید امتیاز حداکثری ۳۰ را در این بخش به دست آورید.

جدول امتیازدهی سطح تحصیلات و مدراک مورد نیاز در برنامه مهاجرت کارآفرینی نیوفاندلند و لابرادور

سطح
تحصیلات
امتیازمدارک
مورد نیاز
مدرک دبیرستان با تحصیلات دو ساله۶ امتیازریز نمرات، مدرک پایان دوره، تایید ECA
مدرک دیپلم۱۲ امتیازریز نمرات، مدرک پایان دوره، تایید ECA
مدرک دانشگاهی کارشناسی۱۵ امتیازریز نمرات، مدرک پایان دوره، تایید ECA
مدرک مستر۲۰ امتیازریز نمرات، مدرک پایان دوره، تایید ECA
مدرک دکتری۲۴ امتیازریز نمرات، مدرک پایان دوره، تایید ECA
حداکثر امتیاز قابل دریافت۳۰ امتیازریز نمرات، مدرک پایان دوره، تایید ECA

سابقه شغلی حرفه ای در مهاجرت کارآفرینی نیوفاندلند و لابرادور

سابقه شغلی یکی از الزامات برنامه های مهاجرت کارآفرینی کانادا است. در برنامه مهاجرت کارآفرینی نیوفاندلند و لابرادور نیز شما باید حداقل سابقه شغلی را ارائه دهید که این میزان ۲ سال است. در صورتی که به عنوان صاحب تجارت مبدا مشغول به کار بوده باشید، شما با ۲ سال سابقه شغلی می توانید در برنامه درخواست دهید.

با این حال، در صورتی که سابقه کاری در سطح مدیریت ارشد تجارت مبدا را داشته باشید، میزان حداقلی این سابقه شغلی باید ۵ سال باشد.

برای اثبات سابقه شغلی خود، شما نیاز دارید تا مدارکی را ارائه دهید. از جمله مدارک مهم درخواست شده در این برنامه باید به رزومه، اطلاعات بیزینس در کشور مبدا، اطلاعات مالیاتی و رفرنس لترها اشاره کرد.

دقت داشته باشید که بازه بررسی مدارک و شرایط شما در ده سال گذشته است. در این بازه ده ساله، شما باید حداقل ۲ سال به عنوان صاحب تجارت مشغول به کار بوده باشید یا حداقل ۵ سال به عنوان مدیر اصلی فعالیت کرده باشید.

در صورت داشتن سابقه شغلی در سطح صاحب تجارت، سهام شما باید حداقل ۲۵ درصد از سهام کل باشد. همچنین، در صورت داشتن سابقه کاری در سطح مدیر ارشد، باید نشان دهید که شغل شما در یکی از رده های بالای شغلی بوده است و در تصمیم گیری ها و توسعه تجارت مبدا نقش مهمی داشته اید.

جدول امتیازدهی سابقه شغلی و مدارک موردنیاز در برنامه مهاجرت کارآفرینی نیوفاندلند و لابرادور

سابقه
شغلی
امتیازمدارک
مورد نیاز
سابقه کاری در سطح مدیریت ارشد کسب و کار حداقل ۵ سال۹ امتیازرزومه
مجوز کسب و کار
مدارک مالیاتی
رفرنس لتر
قراردادهای کارکنان
اطلاعات پرداخت حقوق کارکنان
اطلاعات و مجوزهای مربوط به درآمد شغلی
سابقه کار در سطح صاحب تجارت بین ۲ تا ۳ سال۵ امتیازرزومه
مجوز کسب و کار
مدارک مالیاتی
رفرنس لتر
قراردادهای کارکنان
اطلاعات پرداخت
حقوق کارکنان
اطلاعات و مجوزهای مربوط به درآمد شغلی
سابقه کار در سطح صاحب تجارت بیش از ۳ سال۱۵ امتیازرزومه
مجوز کسب و کار
مدارک مالیاتی
رفرنس لتر
قراردادهای کارکنان
اطلاعات پرداخت حقوق کارکنان
اطلاعات و مجوزهای مربوط به درآمد شغلی
حداکثر امتیاز۲۴ امتیاز 

فاکتورهای اقتصادی در برنامه مهاجرت کارآفرینی نیوفاندلند و لابرادور

فاکتورهای اقتصادی از دیگر موارد مهمی هستند که برای آن ها حداکثر ۱۲ امتیاز در نظر گرفته شده است. این فاکتورها شامل انتخاب منطقه پروژه، انتخاب پروژه در بخش های اقتصادی اصلی و اولویت اقتصادی آن است.

در مرحله تحقیقات بازار و قبل از ثبت درخواست نیاز است تا بررسی کاملی در مورد پروژه بیزینسی انجام شود. شما باید تحلیل کنید که آیا پروژه آینده شما ارزش سرمایه گذاری در منطقه مورد نظر را دارد یا خیر. در صورتی که بتوانید این موارد را در بیزینس پلن تان ثابت کنید، شرایط پرونده تان بهتر خواهد شد.

امتیازدهی اولویت های اقتصادی در برنامه مهاجرت کارآفرینی نیوفاندلند و لابرادور

 • بیزینس در خارج از منطقه شهری باشد: ۴ امتیاز
 • بیزینس در یکی از بخش های اصلی فناوری، کشاورزی، آبزی پروری و منابع طبیعی باشد: ۸ امتیاز
 • بیزینس در یکی از حوزه های اقتصادی ارزشمند باشد اما در اولویت های چهارگانه قبلی نباشد: ۴ امتیاز
 • حداکثر امتیاز قابل دریافت: ۱۲ امتیاز

سن برای مهاجرت کارآفرینی نیوفاندلند و لابرادور

سن از جمله موارد مهم است که در برنامه مهاجرت کارآفرینی نیوفاندلند و لابرادور دارای حداکثر ۱۲ امتیاز است. شما باید در یک بازه سنی مناسب برای این برنامه اقدام کنید که در برنامه بین ۲۱ تا ۵۹ سال تعیین شده است. بهترین سنی که در این برنامه مهاجرت کارآفرینی کانادا دارای بیشترین امتیاز است، بین ۳۱ تا ۴۰ سال خواهد بود که امتیاز ۱۲ برای آن در نظر گرفته شده است.

برای اثبات این مورد، شما نیاز دارید تا مدارکی مانند ترجمه شناسنامه به صورت رسمی، پاسپورت و ترجمه کارت ملی به صورت رسمی را ارائه دهید.

امتیازدهی سن برای مهاجرت کارآفرینی نیوفاندلند و لابرادور

 • بین ۲۱ تا ۳۰ سال: ۱۰ امتیاز
 • بین ۳۱ تا ۴۰ سال: ۱۲ امتیاز
 • بین ۴۱ تا ۵۰ سال: ۸ امتیاز
 • بین ۵۱ تا ۵۹ سال: ۴ امتیاز
 • ۶۰ سال و بیش از ۶۰ سال: ۰ امتیاز
 • حداکثر امتیاز قابل دریافت: ۱۲ امتیاز

تطبیق پذیری در برنامه مهاجرت کارآفرینی نیوفاندلند و لابرادور

داشتن شرایط تطبیق پذیری می تواند امتیازهای شما را در برنامه افزایش دهد. باید اشاره کرد که شما می توانید این مورد را با استفاده از ارائه مدارک سابقه شغلی در این ایالت اثبات کنید. همچنین، ارائه مدارک دال بر وجود نزدیکان در این ایالت نیز امتیازهای بالایی در این بخش دارد.

جدول امتیازدهی تطبیق پذیری و مدارک لازم در برنامه مهاجرت کارآفرینی نیوفاندلند و لابرادور

تطبیق پذیریامتیازمدارک
لازم
وجود نزدیکان در نیوفاندلند و لابرادور۶ امتیازپاسپورت یا مدارک اقامت دائم
مدارک اثبات کننده رابطه خانوادگی
مدارک اثبات کننده اقامت در این ایالت
سابقه شغلی در ایالت نیوفاندلند و لابرادور بیش از ۲ سال۴ امتیازرفرنس لتر از کارفرما
سابقه شغلی در ایالت نیوفاندلند و لابرادور بین ۱ تا ۲ سال۲ امتیازرفرنس لتر از کارفرما
حداکثر امتیاز۱۰ امتیاز 

بیزینس پلن مهاجرت کارآفرینی نیوفاندلند و لابرادور

بیزینس پلن برای شرکت در این برنامه یکی از اساسی ترین مدارک به حساب می آید که شما باید آن را در زمان تکمیل پرونده در وب سایت آپلود کنید. این مدرک ایده تجاری شما را توضیح می دهد و در آن باید بخش های مورد نیاز برای توضیح پروژه تجارت شما اضافه شوند.

بر اساس اعلام وب سایت رسمی برنامه، شما باید در بیزینس پلن نشان دهید که تحقیقات بازار دقیق و جزئی انجام داده اید و طرح تجاری شما سودآوری بالایی برای سیستم اقتصادی نیوفاندلند و لابرادور دارد.

همچنین، در کنار نقاط قوت بیزینس آینده و مهارت هایتان، نیاز است تا به مشکلات بیزینس و نقاط ضعف نیز اشاره شود تا خواننده بیزینس پلن دید مناسبی از تجارت آینده شما به دست آورد. باید اشاره کرد که بخش های اساسی این مدرک به صورت زیر است که توضیح آن ها به صورت دقیق و بر اساس مستندات می تواند پرونده تان را در مقایسه با سایر پرونده ها در شرایط رقابتی قرار دهد.

بخش های مختلف بیزینس پلن برای مهاجرت کارآفرینی نیوفاندلند و لابرادور

 • ایده بیزینسی و توضیح پروژه

در این بخش باید اشاره شود که پروژه شما در کدام یک از حوزه های تخصصی فعالیت خواهد کرد. از جمله مهم ترین این حوزه های شغلی، کشاورزی، آبزی پروری، فناوری، انرژی، فرهنگ و هنر، تولید کارخانه ای و تولید محصولات غذایی است.

ارائه توضیحاتی در مورد حداقل سهام متقاضی از بیزینس آینده و برنامه های شما در مورد منطقه انتخاب شده از موارد مهم است. شما در بیزینس پلن باید تعیین کنید که در کدام مناطق قصد احداث پروژه را دارید و شرایط منطقه ای آن را برای موفقیت بیزینس آینده تحلیل کنید.

 • برنامه های بازاریابی و فروش

بازاریابی و فروش از بخش های مهم برای توسعه یک تجارت به حساب می آیند. باید اشاره کرد که در صورت نداشتن برنامه های بازاریابی، در عمل بیزینس پلن شما ناقص است و نمی توان روی آن حساب باز کرد.

شما باید مشخص کنید که مشتریان تان چه قشری از مردم هستند، تامین کننده های مواد اولیه بیزینس آینده شما چه بخش هایی هستند و چه رقبایی در بازار خواهید داشت. همچنین، توضیحات در مورد محصولات و خدمات و ارزش اقتصادی آن در بازار هدف از جمله موارد مهم در برنامه به حساب می آید.

 • سابقه سفرهای اکتشافی

سفر اکتشافی یکی از الزامات برنامه است که شما قبل از شروع تجارت خود در این استان باید این سفر را انجام دهید. شما باید توضیحاتی در مورد این سفر در بیزینس پلن تان ارائه دهید و می توانید از سابقه این سفر برای اثبات تحقیقات بازار استفاده کنید. باید اشاره کرد که ارائه مدارک اثبات کننده این سفر و سابقه اقامت در مناطق نیوفاندلند و لابرادور از مهم ترین بخش های کار است.

 • توضیح سرمایه گذاری و توزیع سرمایه ها

آنالیز و تحلیل سرمایه های مورد نیاز که روی پروژه سرمایه گذاری خواهد شد، بخش مهم بیزینس پلن به حساب می آید. این شما هستید که باید توزیع سرمایه ها را در بیزینس پلن مشخص کنید و با ارائه آمار و اطلاعات مستند، میزان سرمایه و هزینه های الزامی را در این مدرک بررسی کنید. اشاره به منبع سرمایه و هزینه های آینده بیزینس از بخش های مهم در این مورد است.

 • فاکتورهای ریسک

فاکتورهای ریسک و مشکلات احتمالی توسعه در آینده بیزینس باید به صورت کامل در بیزینس پلن بررسی شوند. شما باید به صورت واضح مشخص کنید که احتمال چه مشکلاتی در مسیر پیشرفت بیزینس وجود خواهد داشت و به چه صورتی می توان به این مشکلات غلبه کرد.

 • آنالیز مالی و بازار هدف

میزان پتانسیل بازار و تقاضای مشتریان نکته مهمی در اثبات درصد موفقیت پروژه بیزینس آینده شما است. شما با انجام تحقیقات دقیق در بازار خواهید توانست میزان تقاضای بازار را بررسی کنید و با دید بهتری به سمت عملی کردن پروژه بیزینس خودتان حرکت کنید. اداره مهاجرت این کشور و سازمان های بررسی کننده نیز علاقه دارند تا بدانند آیا محصولات و خدمات آینده شما فروش خوبی در بازار خواهد داشت یا خیر.

 • وظایف و نقش ها

مطمئنا شما در بیزینس آینده خودتان رده های شغلی مختلفی خواهید داشت که در بیزینس پلن باید به وظایف و نقش های افراد کلیدی اشاره شود.

توضیح بخش علوم انسانی در بیزینس پلن مهاجرت کارآفرینی نیوفاندلند و لابرادور بخش اصلی ماجرا است که سازمان های مربوطه با بررسی آن می توانند درصد موفقیت پروژه بیزینس آینده را تحلیل کنند. در این مورد، تخصص افراد کلیدی و مرتبط بودن این تخصص ها با پروژه آینده اصلی مهم است که با ارائه رزومه ها و مدارک پشتیبان می توانید آن ها را به اثبات برسانید.

معادل سازی مدرک تحصیلی چیست

برای ارائه مدرک تحصیلی خود به سازمان های مختلف کانادا، شما باید قبل از هر کاری یک معادل سازی ECA انجام دهید. این ارزیابی تحصیلی معادل Educational Credential Assessment است که بر اساس رشته خود باید از یکی از سازمان های مورد تایید این ارزیابی را دریافت کنید.

هدف از ارزیابی مدرک تحصیلی اثبات اعتبار مدرک شما است که شما می توانید این ارزیابی را از کشور مبدا نیز انجام دهید.

برای ارائه مدارک تحصیلی در برنامه مهاجرت کارآفرینی نیوفاندلند و لابرادور نیز شما نیاز دارید تا گواهی ECA مدرک خود را دریافت کنید و با استفاده از آن در سیستم مورد نظر ثبت نام کنید.

مراحل ثبت نام برای مهاجرت کارآفرینی نیوفاندلند و لابرادور

ثبت نام برای برنامه مهاجرت کارآفرینی نیوفاندلند و لابرادور کاملا با روش های آنلاین انجام خواهد گرفت. باید اشاره کرد که شما می توانید بر اساس اطلاعات مندرج در فایل پی دی افی که از این لینک دانلود می کنید، مراحل ثبت درخواست اولیه تا رسیدن به اقامت دائم را طی کنید.

این مسیر در ابتدا ویزای کار را به شما پیشنهاد می دهد که تقریبا پس از یک سال تا یک سال و نیم می توانید برای مرحله اقامت دائم نیز درخواست ثبت کنید. در واقع، شما در این برنامه مسیری مشخص و منحصر به فرد برای رسیدن به اقامت دائم این کشور دارید.

ابراز علاقه برای مشارکت در برنامه

شما باید ابتدا یک درخواست EOI ثبت کنید که این کار در سیستم آنلاین انجام خواهد گرفت. درخواست EOI نشان می دهد که شرایط اولیه را برای ارائه پرونده در این برنامه دارید و می توانید به عنوان یک کارآفرین در این ایالت مشغول به کار شوید.

با ثبت درخواست اولیه که هزینه ای هم ندارد، پرونده شما در مرحله اول بررسی می شود و بر اساس حداقل های مورد نیاز، خواهید توانست مرحله بعدی را شروع کنید.

این درخواست در این آدرس اینترنتی قابل ثبت است اما وب سایت برنامه تاکید می کند قبل از ثبت درخواست شرایط را مطالعه کنید تا مطمئن شوید حداقل ها را برای پذیرفته شدن در این برنامه دارید.

دعوت نامه

ITA موضوع بعدی است که شما پس از تایید اولیه نیاز دارید در مورد آن اطلاعات کاملی را به دست بیاورید.

در صورتی که درخواست EOI شما مورد پذیرش قرار بگیرد، یک دعوت نامه دریافت خواهید کرد. این دعوت نامه شامل فایل نامبر شما است و در این حالت، شما باید مدارک پشتیبان و مدارک مورد نیاز بعدی را در سیستم آپلود کنید.

در این مرحله، اپلیکیشن فرم، مدارک پشتیبان، گواهی های تمکن مالی و بیزینس پلن مورد نیاز خواهد بود. دقت داشته باشید که تمامی مدارک شما باید به یکی از زبان های انگلیسی یا فرانسوی ترجمه شوند و این ترجمه باید به صورت ترجمه رسمی با مهرهای لازم باشد.

مصاحبه و ارائه مدرک Business Performance Agreement

در صورتی که بتوانید پرونده خود و مدارک مورد نیاز را کامل کنید، وارد مرحله مهم و الزامی بعدی خواهید شد. در این مرحله شما باید در این ایالت حضور داشته باشید و در یک مصاحبه با یکی از کارکنان قانونی دولت نیوفاندلند و لابرادور شرکت کنید.

شرکت نکردن شما در این مصاحبه به معنی پذیرفته نشدن پرونده و بسته شدن آن است. البته، در صورتی که شما مدارکی را ارائه دهید که نشان دهنده مشکلات غیر منتظره در تاریخ مصاحبه باشد، می توانید تاریخ مصاحبه را تغییر دهید.

در این مرحله شما باید مدرک Business Performance Agreement را ارائه دهید که نشان از قرارداد شما با دولت این ایالت دارد.

ورک پرمیت

در صورت تایید شدن پرونده پس از مصاحبه، شما باید با ورک پرمیت در مدت زمان حداکثر ۶ ماهه به همراه شرکای تجاری (در صورت وجود) در این ایالت حضور پیدا کنید و به فکر تاسیس بیزینس باشید.

تمامی متقاضیانی که نتوانند در این مدت زمان در نیوفاندلند و لابرادور حضور پیدا کنند، پرونده آن ها بسته خواهد شد و نمی توانند اهداف بعدی خود را دنبال کنند.

نامزد شدن برای برنامه

در صورتی که بتوانید در مدت زمان یک ساله پس از حضور در این ایالت مراحل تاسیس پروژه و استخدام فرد کانادایی را با موفقیت پشت سر بگذارید، پرونده شما برای مرحله کاندید شدن انتخاب خواهد شد و می توانید درخواست دهید.

بیزینس شما در این مدت یک ساله باید به صورت فعال باشد و از نظر قانونی نیز برای آن مشکلی وجود نداشته باشد.

اقامت دائم

در صورت موفقیت در مرحله قبلی، شما می توانید برای اقامت دائم شرکت کنید. در واقع، به بیان وب سایت رسمی برنامه، این وظیفه خود متقاضی است که مدارک مربوط به اقامت دائم را ارائه دهد.

شما ۶ ماه فرصت خواهید داشت تا مدارک را ارائه دهید و در اداره مهاجرت IRCC این کشور درخواست اقامت دائم را به ثبت برسانید.

اقامت دائم با مهاجرت کارآفرینی نیوفاندلند و لابرادور

اقامت دائم از بهترین مزایای برنامه مهاجرت کارآفرینی نیوفاندلند و لابرادور است که می توان برای اعضای خانواده و همسر نیز این اقامت را دریافت کرد. شما پس از حضور در این کشور و در بازه یک ساله باید مقدمات تاسیس بیزینس و اخذ اقامت دائم را فراهم کنید.

در صورتی که در یک سال بتوانید یک بیزینس فعال و پر بازده را راه اندازی کنید، پرونده شما واجد شرایط درخواست برای اقامت دائم خواهد شد.

دقت داشته باشید که از مفاد مهم برنامه برای این درخواست، فعال بودن بیزینس در بازه یک ساله و استخدام فرد کانادایی در بیزینس مورد نظر است. در کنار این موضوع، بیزینس شما نباید از نظر مجوزها و از نظر قوانین دولتی مشکلی داشته باشد.

مزایای مهاجرت کارآفرینی نیوفاندلند و لابرادور

 • وجود مسیر مشخص و بدون دردسر برای رسیدن به اقامت دائم کانادا
 • امکان دریافت اقامت برای همسر و فرزندان
 • امکان دریافت ویزای کار برای همسر
 • نبود محدودیت خاص سنی و تحصیلی
 • نیاز به نمرات پایین مدرک زبان
 • حمایت های دولتی از بیزینس های پر بازده این کشور
 • نبود محدودیت شغلی
 • نبود محدودیت منطقه ای

معایب برنامه مهاجرت کارآفرینی نیوفاندلند و لابرادور

 • نیاز به نوشتن یک بیزینس پلن کامل و دقیق
 • نیاز به ارائه یک ایده تجاری پر سود و موفق
 • فرآیند زمان بر از آماده سازی مدارک تا دریافت اقامت دائم
 • وجود جدول امتیازبندی و نیاز به اخذ حداقل امتیازها در آن

دلایل ریجکتی پرونده ها در مهاجرت کارآفرینی نیوفاندلند و لابرادور

 • مدارک ناقص در پرونده
 • نبود تمکن مالی حداقلی
 • ارزش اقتصادی پایین پروژه بیزینس
 • نبود مدرک زبان با حداقل نمرات
 • نبود بیزینس پلن قوی
 • رعایت نکردن بندهای بیزینس پلن
 • وجود سوء پیشینه یا مشکلات پزشکی خاص
 • ارائه اطلاعات اشتباه در پرونده

اطلاع دقیق از دلایل ریجکتی در پرونده ها از نکات با اهمیت در این برنامه است. شما باید این دلایل را به صورت کامل مطالعه کنید و در صورت امکان می توانید با یک مشاور مهاجرت نیز مشورت کنید. بررسی پرونده شما به صورت دقیق و کامل در ابتدای مسیر می تواند احتمال ریجکتی را تا حد زیادی کاهش دهد.

در مورد صنعت نیوفاندلند و لابرادور بیشتر بدانید

نیوفاندلند و لابرادور در بخش شرقی کشور کانادا واقع شده است و اقتصاد آن بیشتر وابسته به منابع طبیعی، جنگل، حمل و نقل و ساخت و ساز است. این ایالت کانادا دارای سهم GDP نزدیک به ۳۰ میلیارد دلار است که نزدیک به نیمی از این میزان را شهر سنت جان یعنی مهم ترین شهر ایالت در دست دارد.

سنت جان شهری در بخش جنوبی نیوفاندلند و لابرادور است که سهم ۱۳ میلیارد دلاری در تولید ناخالص داخلی دارد و صنایع پیشرفته و مهمی در این شهر رونق دارند.

در حالت کلی، تولید ناخالص داخلی این ایالت به صورت جدول زیر تقسیم بندی می شود که سهم معادن، نفت و گاز، انرژی، ساخت و ساز، فناوری و آموزش و پرورش در آن قابل توجه است.

صنعتسهم
تولید
معدن، نفت و گاز۱۲.۸ میلیارد دلار
املاک و مستغلات۲.۸ میلیارد دلار
بهداشت و سلامت عمومی۲.۲ میلیارد دلار
مدیریت عمومی۲.۱ میلیارد دلار
ساخت و ساز۱.۸ میلیارد دلار
خرده فروشی۱.۵ میلیارد دلار
آموزش و پرورش۱.۵ میلیارد دلار
امور مالی و بیمه۹۸۰ میلیون دلار
خدمات فنی و حرفه ای۸۶۵ میلیون دلار
حمل و نقل و انبارداری۷۹۰ میلیون دلار
تولید کارخانه ای۷۹۰ میلیون دلار
فرهنگ و فناوری۷۲۵ میلیون دلار
اقامت و صنایع غذایی۳۹۵ میلیون دلار
کشاورزی، ماهیگیری، جنگل۲۴۰ میلیون دلار

دولت نیوفاندلند و لابرادور تمرکز بالایی روی صنایع کشاورزی، منابع طبیعی، فناوری و انرژی دارد و در برنامه مهاجرت کارآفرینی نیوفاندلند و لابرادور نیز می توان این حمایت ها را مشاهده کرد. در صورتی که بتوانید بیزینس خود را در یکی از این حوزه های تخصصی انتخاب کنید، به راحتی می توانید از طریق مهاجرت کارآفرینی نیوفاندلند و لابرادور به این کشور مهاجرت کنید.

بهترین شهرها برای مهاجرت کارآفرینی نیوفاندلند و لابرادور

شهرهای مهمی در این ایالت وجود دارند که می توان مهم ترین آن ها را سنت جان معرفی کرد. البته، شما می توانید مناطق پیشرفته شهری دیگری را نیز در نیوفاندلند مشاهده کنید که امکانات خوبی برای ایجاد یک تجارت جدید پیشنهاد می دهد. در صورتی که بتوانید یک منطقه به جز سنت جان را برای احداث پروژه خود انتخاب کنید، در شرایط بهتری می توانید روی موفقیت در این برنامه حساب باز کنید.

سنت جان برای مهاجرت کارآفرینی نیوفاندلند و لابرادور

سنت جان به عنوان مرکز استان در نیوفاندلند و لابرادور شناخته می شود و جمعیتی بیش از ۱۰۸ هزار نفر دارد. این شهر پر جمعیت ترین شهر نیوفاندلند است که در گوشه جنوب شرقی آن واقع شده است و مسیرهای تبادل زمینی، هوایی و دریایی برای آن فراهم است.

سنت جان دارای فرصت های متنوعی برای ایجاد یک بیزینس جدید است چرا که این شهر در یک موقعیت جغرافیایی مساعد و در کنار دریا قرار گرفته است. از جمله صنایع مهم این شهر، خرده فروشی، منابع طبیعی، نفت و گاز، کشاورزی و ماهیگیری و فناوری است.

جالب است تا بدانید، سنت جان نیوفاندلند و لابرادور به عنوان یکی از ۲۰ شهر پر انرژی در جهان تقسیم بندی شده است چرا که صنایعی مانند نفت و گاز و معدن در آن نقش بالایی در اقتصاد ایالت دارند.

بی ساوث برای مهاجرت کارآفرینی نیوفاندلند و لابرادور

این شهر که جمعیتی حدود ۲۶ هزار نفر دارد، کمی بالاتر از سنت جان قرار گرفته است و به عنوان دومین بخش منطقه ای در این ایالت شناخته می شود. باید اشاره کرد که بی ساوث با منابع طبیعی و طیف وسیع مناطق کشاورزی خود شناخته می شود که آن را تبدیل به یکی از بهترین مناطق نیوفاندلند و لابرادور برای شروع کار کرده است.

شما می توانید در این منطقه وارد بازار کار توریسم، کشاورزی، تولید مواد غذایی و صنایعی مانند ماهیگیری و آبزی پروری شوید.

مانت پرل برای مهاجرت کارآفرینی نیوفاندلند و لابرادور

مانت پرل که جمعیتی حدود ۲۳ هزار نفر دارد از مناطق شهری بزرگ این ایالت به حساب می آید که اقتصادی رو به رشد را تجربه می کند. این شهر در چند قدمی سنت جان واقع شده است و سال تاسیس آن به ۱۸۲۹ میلادی باز می گردد.

مانت پرل از نظر منابع طبیعی، کشاورزی، ساخت و ساز و امور مالی دارای شرایط خوبی برای مهاجرت کارآفرینی نیوفاندلند و لابرادور است.

صنایع مهم نیوفاندلند و لابرادور برای مهاجرت کارآفرینی

صنعت نیوفاندلند و لابرادور وابسته به منابع طبیعی، نفت و گاز و کشاورزی است. البته، صنایع مهمی مانند تولید مواد غذایی، امور مالی و فناوری نیز در مناطق شهری بزرگ این ایالت رونق زیادی دارند. وب سایت اصلی برنامه پیشنهاد می دهد در یکی از حوزه های شغلی آبزی پروری، کشاورزی، منابع طبیعی یا فناوری درخواست دهید تا شانس پذیرش تان در برنامه افزایش پیدا کند.

صنعت کشاورزی در نیوفاندلند و لابرادور

صنعت کشاورزی در نیوفاندلند و لابرادور بخش مهمی از اقتصاد به شمار می رود و در تمامی مناطق این ایالت می توان فرصت های مناسبی را مشاهده کرد. صنعت کشاورزی یکی از بخش هایی است که در تقسیم بندی شغل های مهم مهاجرت کارآفرینی نیوفاندلند و لابرادور قرار گرفته است و با استفاده از آن می توان شانس پذیرش در برنامه را افزایش داد.

در شهر مرکزی این استان یعنی سنت جان و مناطق اطراف آن، می توان به فرصت های خوبی دسترسی داشت و از قابلیت های منابع طبیعی منطقه برای تاسیس یک تجارت در این بخش استفاده کرد.

صنعت آبزی پروری در نیوفاندلند و لابرادور

آبزی پروری در نیوفاندلند و لابرادور از جمله صنایعی است که در دسته صنایع مهم تقسیم بندی شده است و شانس موفقیت کارآفرینی با این حوزه شغلی بسیار بالا است. دقت داشته باشید که سرمایه های بسیار زیادی در این بخش نیاز نیست و شما می توانید با داشتن تجربه شغلی قابل قبول در صنعت آبزی پروری یک تجارت خوب و پر بازده را در این بخش شروع کنید.

صنعت منابع طبیعی در نیوفاندلند و لابرادور

صنعت منابع طبیعی از جمله بخش های اقتصادی در این ایالت است که تقاضای آن بالا توصیف شده است. در واقع، به دلیل موقعیت جغرافیایی و وفور منابع طبیعی و معدنی در این منطقه از کانادا، شما می توانید با احداث یک پروژه در این حوزه تخصصی اهداف خود از مهاجرت کارآفرینی نیوفاندلند و لابرادور را پیگیری کنید. شهر سنت جان و مناطق اطراف آن بهترین گزینه برای تاسیس یک بیزینس مرتبط با منابع طبیعی هستند.

صنعت فناوری در نیوفاندلند و لابرادور

صنعت فناوری جزء جدایی ناپذیر از اقتصاد کانادا است و هزاران هزار شرکت و استارتاپ مرتبط با فناوری در این کشور حضور دارند. شما می توانید با تاسیس یک تجارت کوچک یا متوسط وارد بازار کار فناوری در شهرهای بزرگی مانند سنت جان شوید که تقاضای بالایی در مورد خدمات آی تی در آن وجود دارد.

صنعت تولید محصولات غذایی در نیوفاندلند و لابرادور

صنعت تولید محصولات غذایی در این ایالت فرصت های خوبی دارد که می توان با تاسیس یک رستوران یا کافی شاپ یا حتی احداث یک کارخانه تولیدی کار خود را شروع کرد. مناطقی که جمعیت بالاتری در این ایالت دارند، بهترین فرصت ها را به شما پیشنهاد می دهند و باید اشاره کرد که برای شروع به کار در این حوزه تخصصی نیاز به سرمایه های بسیار زیادی هم نخواهید داشت.

صنعت حمل و نقل در نیوفاندلند و لابرادور

صنعت حمل و نقل بخش اساسی اقتصاد این ایالت است که مانند تمامی ایالت های کانادا، در نیوفاندلند نیز می توانید یک کسب و کار پر سود در این بخش شروع کنید. شهرهایی مانند سنت جان و مناطق اطراف آن دارای مسیرهای ارتباطی متنوعی هستند و با شروع یک پروژه مرتبط با حمل و نقل می توانید بهترین شرایط شغلی را در اختیار داشته باشید.

هزینه های زندگی پس از مهاجرت کارآفرینی نیوفاندلند و لابرادور

شما برای مهاجرت به این ایالت و شهرهای بزرگ آن باید هزینه های مختلف زندگی را در نظر داشته باشید. در حالت کلی، این هزینه ها تقریبا ۱۳ هزار دلار در سال برای یک نفر است که با افزایش تعداد افراد خانواده، میزان تمکن مالی مورد نیاز افزایش خواهد یافت.

میزان تمکن مالی بر اساس تعداد افراد خانوار

تعداد
افراد
تمکن
مالی
۱۱۳۲۱۳
۲۱۶۴۴۹
۳۲۰۲۲۲
۴۲۴۵۵۳
۵۲۷۸۴۷
۶۳۱۴۰۷
۷۳۴۹۶۷

ریز هزینه های زندگی در ایالت نیوفاندلند و لابرادور

ریز هزینه های زندگی در ایالت نیوفاندلند و لابرادور به صورت جدول زیر هستند که این میزان برای شهر بزرگی مانند سنت جان محاسبه شده است. شما علاوه بر هزینه های زندگی، باید اجاره بها را نیز در نظر داشته باشید.

 • هزینه های زندگی برای یک نفر به صورت ماهانه بدون اجاره بها: بین ۱۰۰۰ تا ۱۲۰۰ دلار کانادا
 • هزینه های زندگی برای خانواده چهار نفره به صورت ماهانه بدون اجاره بها: بین ۴۰۰۰ تا ۵۰۰۰ دلار کانادا
 • هزینه ها به دلار کانادا است.
مواردهزینه
غذا و رستوران
وعده غذایی برای ۱ نفر در ۱ رستوران ارزان۲۵
وعده غذایی برای ۲ نفر در رستوران معمولی۸۵
هزینه میان وعده۱۱
کاپوچینو معمولی۳.۸
آب بطری ۳۰۰ میلی لیتری۱.۵
نوشابه ۳۰۰ میلی لیتری۱.۹
بازار اجناس مختلف 
شیر معمولی یک لیتر۲.۷
قرص نان ۵۰۰ گرمی۳
برنج یک کیلوگرم۴.۶
تخم مرغ ۱۲ عدد۳.۸
فیله مرغ ۱ کیلوگرم۱۴.۴
گوشت قرمز ۱ کیلوگرم۱۰.۵
سیب ۱ کیلوگرم۵.۷
پرتقال ۱ کیلوگرم۶.۲
حمل و نقل 
بلیط یک طرفه به مقصد محلی۲.۵
کارت عبور و مرور برای ۱ ماه۷۸
هزینه برای شروع تاکسی۴.۳
هزینه ۱ ساعت انتظار اضافی تاکسی۲۲.۵
هزینه ۱ کیلومتر تاکسی۲.۵
۱ لیتر بنزین۱.۵۶
خرید یک خودرو معمولیبین ۲۰ هزار تا ۳۰ هزار دلار
هزینه های آپارتمان 
آب، برق و …۲۶۰
اینترنت پرسرعت نامحدود۱۰۰
ورزش و سرگرمی 
باشگاه فیتنس برای یک نفر در ماه۶۷
باشگاه تنیس برای یک نفر یک ساعت در آخر هفته۳۲
۱ بلیط سینما۱۳
هزینه فرزندان 
پیش دبستان تمام وقت خصوصی بین المللی هزینه ماهانه۳۰۰
کفش و پوشاک 
۱ شلوار جین برند۴۷
۱ دست لباس تابستانه۳۲.۵
۱ جفت کفش ورزشی برند۹۳
۱ جفت کفش چرم مردانه۹۶
اجاره بها 
آپارتمان ۱ خواب در مرکز شهر۸۷۰
آپارتمان ۱ خواب در خارج از مرکز شهر۷۶۶
آپارتمان ۳ خواب در مرکز شهر۱۷۰۰
آپارتمان ۳ خواب در خارج از مرکز شهر۱۴۰۰
میانگین حقوق پس از کسر مالیات۴۰۰۰

با تراست بیزینس همراه باشید

 • مهاجرت کارآفرینی نیوفاندلند و لابرادور روشی عالی برای مهاجرت به یکی از استان های شرقی کانادا است که دارای منابع طبیعی و فرصت های عالی بیزینس هستند.
 • در این منطقه شما می توانید وارد بازار کار صنایعی مانند توریسم، منابع طبیعی، حمل و نقل، تولید محصولات غذایی و کشاورزی شوید.
 • انتخاب یکی از حوزه های شغلی آبزی پروری، کشاورزی، فناوری و منابع طبیعی در نیوفاندلند شانس شما را برای پذیرش در این برنامه افزایش خواهد داد. همچنین، در صورتی که بتوانید بیزینس خودتان را در یکی از مناطق کم جمعیت شروع کنید، شانس پذیرش تان افزایش خواهد داشت.
 • در صورتی که بخواهید یک پرونده کامل و بی نقص ارائه دهید، متخصصان تراست بیزینس آماده ارائه مشاوره های تخصصی مهاجرت به شما هستند.
 • شما می توانید با استفاده از روش های ارتباطی موجود در وب سایت، در تمامی ایام هفته با مشاوران و متخصصان کسب و کار در تراست بیزینس تماس حاصل فرمایید.

وکیل ویزا برای مهاجرت کارآفرینی نیوفاندلند و لابرادور

برای موفقیت در مسیر مهاجرت کارآفرینی نیوفاندلند و لابرادور، شما می توانید از خدمات یک وکیل قانونی مهاجرت بیزینسی کانادا استفاده کنید. دقت داشته باشید که در صورت وجود هر گونه نقص و کمبودی در پرونده مهاجرت کارآفرینی شما، احتمال ریجکتی وجود دارد. بنابراین، در شرایط رقابتی بهتر است با قدم های محکم مسیر خود را شروع کنید تا در زمان بندی دقیق به موفقیت برسید.

در برنامه مهاجرت کارآفرینی نیوفاندلند و لابرادور امکان اقدام به صورت گروهی نیز وجود دارد و وکلای تراست بیزینس می توانند بهترین پیشنهادها را در این مورد به شما ارائه دهند. شما می توانید به همراه گروه تخصصی خود برای این برنامه درخواست دهید و با استفاده از مهاجرت کارآفرینی نیوفاندلند و لابرادور به اهداف تان دست پیدا کنید.

وکلای تراست بیزینس و مشاوران تخصصی کسب و کار در هر مرحله از مسیر کارآفرینی کانادا آماده ارائه مشاوره های تخصصی به شما هستند. شما می توانید از همان مرحله اولیه و در ابتدای آماده کردن مدارک، پرونده خود را به متخصصان تراست بیزینس بسپارید.

سوالات متداول

آیا نیوفاندلند و لابرادور منطقه خوبی برای کارآفرینی است؟

این منطقه برای افرادی که قصد دارند در یک منطقه کم جمعیت اما با منابع خوب سرمایه گذاری کنند، گزینه خوبی است. شما در این منطقه می توانید به یک شرایط منحصر به فرد دسترسی داشته باشید و در آن می توانید با میزان پایین تری نسبت به سایر ایالت ها کارآفرینی خود را شروع کنید.

آیا سن در برنامه مهاجرت کارآفرینی نیوفاندلند و لابرادور مهم است؟

سن در این برنامه نمی تواند مشکلی برای شما ایجاد کند. شما در یک بازه سنی معمولی که در برنامه بین ۲۱ تا ۵۹ سال تعریف شده است، می توانید برای این برنامه درخواست دهید و اهداف تان را از مهاجرت کارآفرینی کانادا در این ایالت دنبال کنید.

چه مقدار سهام از بیزینس آینده برای موفقیت در مهاجرت کارآفرینی نیوفاندلند و لابرادور نیاز است؟

سهام شما در این برنامه از بیزینس آینده باید حداقل یک سوم از سهام کل باشد. در غیر این صورت نمی توانید واجد شرایط برنامه باشید. باید اشاره کرد که سرمایه گذاری حداقلی ۲۰۰ هزار دلاری روی بیزینس مورد نظر نیاز است.

آیا اشتغال زایی در برنامه مهاجرت کارآفرینی نیوفاندلند و لابرادور مهم است؟

بله. اشتغال زایی و قدرت اقتصادی پروژه آینده شما از مهم ترین نکاتی است که باید به آن توجه داشته باشید. شما باید حداقل برای یک نفر کانادایی شغل تمام وقت ایجاد کنید که این نفر باید از بین شهروندان یا افراد دارنده اقامت دائم کانادا باشد.

سابقه شغلی حرفه ای در چه سطحی مورد قبول است؟

در این برنامه شما با داشتن سابقه شغلی حداقل ۲ ساله در سطح صاحب تجارت مبدا یا داشتن سابقه شغلی مدیریت در سطح ارشد به مدت ۵ سال می توانید درخواست دهید.

پروژه بیزینس در برنامه کارآفرینی نیوفاندلند و لابرادور چقدر اهمیت دارد؟

پروژه بیزینس در کنار سابقه شغلی و تمکن مالی سه اصل مهم و اساسی در این برنامه هستند. شما باید بر اساس منطقه مورد نظر، پروژه ای را انتخاب کنید که سودآوری اقتصادی بالایی داشته باشد و بتواند به اقتصاد این منطقه کمک کند. دولت نیوفاندلند و لابرادور هم روی بیزینس هایی تمرکز دارد که بتوانند سهم بالایی روی سیستم اقتصادی این کشور داشته باشند یا به افزایش علم و فناوری در آن کمک کنند.

آیا مدرک زبان برای مهاجرت کارآفرینی نیوفاندلند و لابرادور اهمیت دارد؟

مدرک زبان از جمله مدارک مهم این برنامه به شمار می رود. با این حال، در برنامه های مهاجرتی کارآفرینی کانادا شما زیاد نباید نگران مدرک زبان باشید. سطح CLB 5 در این مدرک مورد نیاز است که رسیدن به آن در مدت زمان چند ماهه از صفر امکان پذیر است.

ثبت درخواست برای برنامه مهاجرت کارآفرینی نیوفاندلند و لابرادور چگونه است؟

ثبت درخواست در این برنامه با ارائه یک درخواست EOI انجام می شود که نشان از علاقه شما به شرکت در این برنامه است. پس از این درخواست، شما می توانید دعوت نامه دریافت کنید و اطلاعات خود را در سیستم آنلاین تکمیل کنید. پس از ثبت درخواست اولیه، این رزومه و قدرت پرونده شما است که می تواند در دریافت دعوت نامه و موفقیت در این پرونده نقش مهمی داشته باشد.

کدام بخش ها و حوزه های شغلی در برنامه کارآفرینی نیوفاندلند و لابرادور مهم هستند؟

رده های شغلی که وب سایت این برنامه آن ها را در اولویت قرار داده است، شامل کشاورزی، آبزی پروری، فناوری و منابع طبیعی است. شما در این استان به راحتی می توانید در یکی از این رده های شغلی وارد بازار کار شوید و از مزایای آن استفاده کنید.

آیا برای موفقیت در برنامه کارآفرینی نیوفاندلند و لابرادور نیاز به سفر اکتشافی است؟

بله. در این برنامه انجام یک سفر اکتشافی از الزامات است و شما باید قبل از ثبت درخواست تان یک سفر بازدید تجاری به این منطقه داشته باشید. این سفر برای آشنایی شما با شرایط منطقه مورد نظر است و حین مدت چند ماهه که با خانواده امکان پذیر است، می توانید تمامی شرایط و وضعیت بازار را در آن تحلیل کنید.

چه کانال هایی برای اقدام از طریق مهاجرت کارآفرینی نیوفاندلند و لابرادور وجود دارد؟

شما در این برنامه دو مسیر پیش روی خود دارید که در ابتدای راه باید یکی از آن ها را انتخاب کنید. اولین مورد راه اندازی یک بیزینس از صفر است و در مسیر دوم شما می توانید یک بیزینس آماده را خریداری کنید و اهداف تان را از آن دنبال کنید.

چه دارایی هایی در برنامه مهاجرت کارآفرینی نیوفاندلند و لابرادور مورد قبول است؟

تمامی دارایی هایی که به صورت آزاد هستند و مشکل قانونی ندارند در این برنامه مورد قبول هستند. این دارایی ها شامل پول نقد و املاک است که شما می توانید مدارک مربوط به آن ها را ارائه دهید.

کدام مدرک تحصیلی برای موفقیت در برنامه مهاجرت کارآفرینی نیوفاندلند و لابرادور نیاز است؟

در مورد مدرک تحصیلی نیز شما شرایط سختی را در برنامه های مهاجرت کارآفرینی ندارید. مدرک تحصیلی در حد دیپلم دبیرستان برای این برنامه مورد قبول است اما در صورتی که بتوانید مدارک در سطح دانشگاهی ارائه دهید، می توانید حداکثر امتیاز بخش را به دست آورید.

آیا برای بررسی پرونده در برنامه کارآفرینی نیوفاندلند و لابرادور باید هزینه ای پرداخت شود؟

بله. شما برای موفقیت در برنامه کارآفرینی نیوفاندلند و لابرادور باید هزینه اپلیکیشن فی را پرداخت کنید که ۱۰۰۰ دلار کانادا است. در صورتی که این هزینه پرداخت نشود، مدارک متقاضی بررسی نخواهد شد.

چه تعداد متقاضی هر ساله برای مهاجرت کارآفرینی نیوفاندلند و لابرادور تقاضا می دهند؟

تعداد این متقاضیان در هر سال زیاد نیست و بر اساس اعلام وب سایت رسمی این برنامه، در حدود ۳۰ تا ۵۰ نفر هر ساله برای آن EOI ثبت می کنند.

آیا برای ثبت درخواست در این برنامه نیاز به ارائه رزومه شغلی است؟

بله. شما الزاما باید در تمامی برنامه های کارآفرینی کانادا یک رزومه حرفه ای و بدون نقص آماده کنید. این رزومه نشان دهنده تمامی فعالیت های حرفه ای شما است و برای نشان دادن سابقه شغلی و مهارت هایتان به آن نیاز خواهید داشت.

بهترین بازه سنی برای پذیرش در برنامه مهاجرت کارآفرینی نیوفاندلند و لابرادور چیست؟

شما در بازه سنی ۳۱ تا ۴۰ سال می توانید بیشترین امتیاز را در جدول مورد نظر به دست آورید. امتیاز این بازه سنی ۱۲ تعیین شده است.

آیا تطبیق پذیری در برنامه مهاجرت کارآفرینی نیوفاندلند و لابرادور مهم است؟

بله. در صورتی که بخواهید امتیازهای خود را در این برنامه افزایش دهید، بهتر است به بخش تطبیق پذیری هم توجه کنید. این بخش دارای ۲ فاکتور است که شامل وجود خانواده در این ایالت و سابقه شغلی است. البته، این بخش از الزامات نیست و شما در صورت داشتن یکی از شرایط می توانید امتیازهای خود را در جدول افزایش دهید.

آیا برای شرکت در برنامه مهاجرت کارآفرینی نیوفاندلند و لابرادور نیاز به بیزینس پلن است؟

بله. شما لزوما به یک بیزینس پلن نیاز دارید تا اهداف و برنامه هایتان را به صورت کامل و واضح توضیح دهد. در نوشتن این مدرک دقت زیادی داشته باشید و در صورت امکان نوشتن آن را به یک متخصص کسب و کار بسپارید. شما باید قبل از نوشتن این مدرک تحقیقات دقیقی در بازار داشته باشید و بخش های مربوط به آن را در ۱۰ تا ۲۵ صفحه آماده کنید.

بخش های مهم بیزینس پلن برای موفقیت در برنامه مهاجرت کارآفرینی نیوفاندلند و لابرادور چیست؟

بخش های مهم این مدرک شامل خلاصه اجرایی، آنالیز بازار، فاکتورهای ریسک، برنامه های توسعه، اهداف و وظایف و نقش ها است. دقت در ادبیات بیزینس پلن و نبود نقص و عیب در بخش های آن از جمله مهم ترین نکات در نوشتن این مدرک است.

0 0 رای ها
Article Rating
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
رزرو وقت مشاوره
تماس
تلفن ایران واتساپ کانادا پیج اینستاگرام

استفاده از مطالب سایت تراست فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. © کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت Trust Way Immigration Services می‌باشد.