دستور کار سال جدید می تواند انگیزه ای مطلوب برای ایجاد نظم در کسب و کارتان باشد

دستور کار سال جدید می تواند انگیزه ای مطلوب برای ایجاد نظم در کسب و کارتان باشد

مدیریت پروژه خود را در سال جدید ارتقا دهید!

مدیریت پروژه از جمله مفاهیم گسترده ای است که برای اداره یک کسب و کار بدون مشکل ضروری است، اما در گذشته اهمیت و ارزش آن در کسب و کارها اغلب نادیده گرفته می شد. با گذشت زمان، فرایندهای انجام کار اکنون شامل هماهنگی روند کار در پلتفرم های مختلف شده است که اغلب در یک چارچوب دیجیتالی انجام می شود.

مدیریت پروژه یک صنعت کامل است

کالج جامعه بین ‌الملل کرنرستون کانادا در تحقیقات خود نیز به این مسئله اشاره می‌ کند و بررسی نموده است که چگونه نیروی کار در سراسر جهان هر روز بیشتر به سمت کارهای مبتنی بر پروژه حرکت می‌ کنند. و بر اساس مقاله موسسه مدیریت پروژه (PMI) پیش بینی کرده است که کانادا تا سال 2027 میزبان حدود 90,000 مدیر پروژه جدید خواهد بود.

مشخص کنید در کدام بخش از این حوزه فعالیت می کنید

با در نظر گرفتن گرایش، اکثریت صنایع به سمت استفاده از فرایندهای دیجیتال و رشد کارهای مبتنی بر پروژه، باید از خود بپرسید که درکجای این حوزه قرار دارید. آیا شما کارفرمایی هستید که مدیران پروژه را استخدام کرده است، نیاز به استخدام یک مدیر پروژه دارید که بتواند با یادگیری مدیریت پروژه، در هزینه شرکت صرفه جویی کند و در عین حال کارآمد باشد؟ آیا شما کارمندی هستید که می تواند شغلی در حوزه مدیریت پروژه پیدا کند؟

آموزش همیشه بهترین راه حل است

استفاده از بسته آموزشی گواهینامه مدیریت کیفیت و پروژه Premium 2022، نسخه ویژه سال جدید، بسیار ارزشمند است. برای یادگیری نحوه کاهش هزینه های مدیریت پروژه و بهره مندی از شرایط صلاحیت موقعیت شغلی جدید، نیازی به شانس نیست. این بسته آموزشی امتیاز 4.5 از 5 را از خریداران معتبر کسب کرده است و شامل یازده دوره آموزشی درباره نحوه انجام مدیریت پروژه و برنامه هایی مانند Scrum و Agile است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

رزرو وقت مشاوره
تماس
تلفن ایران واتساپ کانادا پیج اینستاگرام

استفاده از مطالب سایت تراست فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. © کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت Trust Way Immigration Services می‌باشد.