توصیه شرکت Minuteman Press در ابوتسفورد، بریتیش کلمبیا: استراتژی های کلیدی برای رشد کسب و کارها در سال 2022

توصیه شرکت Minuteman Press در ابوتسفورد، بریتیش کلمبیا: استراتژی های کلیدی برای رشد کسب و کارها در سال 2022

توصیه‌ کری و مارک به سایر صاحبان کسب ‌و کار در این دوران حساس که در سال ۲۰۲۲ نیز ادامه خواهد یافت، بسیار ساده است: «بازار. بازار. بازار!» حتی زمانی که سعی می کنید هزینه های خود را کنترل کنید، در بازاریابی کوتاهی نکنید.

یکی از موفق ترین فرانشیزهای بین المللی شرکت Minuteman Press در ابوتسفورد، بریتیش کلمبیا واقع شده است، این موسسه فعالیت خود را از می 2013 آغاز کرد و در تمام دوران همه گیری کووید-19 با قدرت به کار خود ادامه داد.

در اینجا کری و مارک تجربیات شخصی خود را در راه اندازی و رشد Minuteman Press در ابوتسفورد، بریتیش کلمبیا طی هشت سال گذشته را به اشتراک می گذارند و استراتژی ‌های کلیدی رشد کسب‌ و کار خود را معرفی می کنند.

ابوتسفورد

کری براندون، آبوتسفورد را به عنوان جامعه ای بسیار محکم، وفادار و سخت کوش توصیف می کند که متکی بر صنعت کشاورزی قوی و رو به رشد خود است. مشتریان برای روابط و خدمات اختصاصی ارزش قائل هستند. آنها از محصولات با کیفیت، زمان تحویل سریع و البته تحویل بدون هر گونه تماس ما قدردانی می کنند.

جامعه تجاری آبوتسفورد به شدت متعهد به حمایت از مشاغل محلی است، این سطح از حمایت به نوبه خود باعث شده است که این جامعه علیرغم چالش های همه گیری کرونا پیشرفت کند.

حمایت از مشاغل محلی

کری معتقد است در دوران همه‌گیری و تا به حال در سال 2022، برای اعضای جامعه حمایت از مشاغل محلی مانند Minuteman Press از اهمیت بالایی برخوردار بوده است. در ادامه اضافه می کند: «مشتریان و جامعه ما شگفت ‌انگیز بوده‌اند. از آنجایی که ما در دوران همه گیری به فعالیت خود ادامه دادیم، توانستیم ارتباط خود را بدون وقفه با آنها حفظ کنیم و آنها متوجه شدند که بدون توجه به شرایط، ما برای کمک به آنها هستیم. در مواقعی که نمی‌توانستیم با یکدیگر ارتباط حضوری برقرار کنیم، تلاش کردیم تا خطوط ارتباطی را از طریق ایمیل و تلفن باز نگه داریم.»

تصور می ‌کنم از آنجایی که فعالیت های بازاریابی و انتخاب ‌ها در دوران قرنطینه محدود شد، توانستیم تمرکز مشتریان فعلی و کل جامعه را به نحوی بهتر به خود جلب کنیم. آنها را از طیف کاملی از محصولات و خدماتی که قادر به ارائه آن هستیم آگاه کردیم.

به گفته کری براندون: «این شرکت توانست به عنوان یک کسب و کار ضروری به کل جامعه خدمت کند. این مسئله که به دلیل شرایط جامعه در دوران همه گیری مجبور شدیم تا خارج از فعالیت های روتین حرکت کنیم و وارد حوزه های جدید شویم، باعث شد تا خدمات بهتر و مطلوب تری را به مشتریان ارائه دهیم. بر این اساس اکنون آماده ایم تا مشتاقانه تجربیات خود را با سایر کسب و کارها به اشتراک گذاشته و به آنها در رشد سریع فعالیت هایشان کمک کنیم.»

  • محصولات با تقاضای بالا باعث رشد می شوند

برای کری و مارک، یکی از بزرگترین عوامل کلیدی رشد، توانایی تطبیق محصولات و خدمات خود با نیازهای مشتریان است. کری می‌ گوید: «در آغاز همه ‌گیری، تقاضای زیادی برای اقلامی مانند برچسب های مخصوص کف، ماسک ‌های صورت و موانع محافظ پلکسی سفارشی وجود داشت. به حدی که به سختی قادر به تأمین این حجم از تقاضا بودیم.»

«در حال حاضر، شرکت پست این امکان را برای شرکت های مشتری ما فراهم کرده است تا با مصرف کنندگان خود ارتباط برقرار کنند و دوباره خود را به بازار معرفی کنند. با این حال، بیشترین تقاضا برای تابلوهای بزرگ و برچسب ها بود. این مسئله را می توان به تمرکز بیشتر ما بر بازاریابی به روش های مختلف در سال گذشته نسبت داد.»

بازاریابی اینترنتی و استفاده از شبکه های اجتماعی برای افزایش آگاهی جامعه محلی از یک کسب و کار باعث افزایش اعتبار می شود. کری همچنین توضیح می دهد: «ما بازاریابی از طریق ایمیل را افزایش دادیم تا در هر مرحله با مشتریان خود در تماس باشیم. از آنجایی که همه چیز آنلاین شد، بازاریابی خود را با استفاده از برنامه بازاریابی اینترنتی مختص شرکت ادامه دادیم. این نوع شبکه‌ سازی کمک کرد تا ایده ‌ها و محصولات جدید خود را معرفی کنیم و به راحتی آنها را با سایر اعضای شبکه به اشتراک بگذاریم.»

  • بازاریابی چند رسانه ای

بازاریابی چند رسانه ای بسیار قدرتمند است زیرا به رسانه های چاپی و دیجیتال اجازه می دهد تا در کنار هم کار کنند و یک پیام برند مناسب ایجاد کنند و در عین حال به مشتریان از چندین طریق دسترسی داشته باشند. کری می ‌گوید: «ارتباطات در کسب‌ و کار نقش حیاتی دارد و ما روش های متعددی برای تحقق این امر استفاده کردیم. این موضوع طی سال گذشته بیشتر مشهود شد زیرا شرکت ها باید روشی را پیدا می کردند که ضمن ارتباط با مشتری، نیازی به حضور فیزیکی آنها نباشد. به عنوان یک شرکت، قبل از شیوع همه گیری، ارائه خدمات به مشتریان به صورت حضوری و بازاریابی مستقیم یکی از عوامل اصلی موفقیت به شمار می رفت»

  • تبدیل شدن به صاحب کسب و کار

کری و مارک کسب و کار خود را در می 2013 خریدند. هنگامی که امتیاز شرکت را خریدند، هیچ یک از آنها سابقه فعالیت در صنعت چاپ را نداشتند. مارک به مدت بیش از 20 سال مدیر عملیات یک شرکت کرایه خودرو بود و کری سابقه فعالیت در حوزه خدمات و مدیریت داشت.

کری می گوید: «ما همیشه می‌ خواستیم روزی صاحب کسب ‌و کار خود شویم و زمانی که در یک نمایشگاه فرانشیز در سال 2012 شرکت کردیم، با نیل مک لود، معاون رئیس‌ شرکت مادر Minuteman Press، بخش منطقه غرب کانادا، صحبت کردیم. وی ضمن خوش آمد گویی به حضور ما در غرفه مطبوعات، از فعالیت ما در این عرصه حمایت کرد. پس از بررسی فرصت های تجاری مختلف، رفتاری که از نیل دریافت کردیم این احساس را داد که به یک فرنشیز حمایتی و قابل اعتماد ملحق خواهیم شد و بنابراین تصمیم قطعی در این رابطه گرفته شد.

کری و مارک از شرکت Minuteman Press برای پشتیبانی حیاتی در سر تا سر همه‌ گیری قدردانی می ‌کنند. آنها می گویند در روزهای اولیه همه ‌گیری، حمایتی که از طرف شرکت دریافت کردیم به ما در حفظ نگرش مثبت و ادامه حرکت رو به جلو کمک کرد. این چنین پشتیبانی ما را تشویق کرد تا فعالانه با مشتریان خود ارتباط برقرار کنیم.

  • پاداشی که از مالکیت یک کسب و کار حاصل می شود

وقتی از کری در مورد جوایز کسب و کارشان پرسیده شد، گفت: «از نظر من، بزرگترین پاداش این است که بتوانم شاهد قدردانی مشتری پس از تکمیل یک پروژه باشم، به خصوص زمانی که از سایر شرکت ها پاسخ منفی شنیده باشند».

مارک نیز اعتقاد دارد: «از نظر من، تبدیل یک کسب و کار با عملکرد ضعیفی به یک تجارت قوی، پر رونق و موفق بزرگترین پاداش است».

او ادامه می‌ دهد: «از نظر حرفه‌ ای، هر دوی ما به سطح خدماتی که به مشتریان ارائه می کنیم، افتخار کرده و تلاش می ‌کنیم تا مشتریان در هنگام برخورد با ما تجربه خوبی به دست آورند. هر بار که 5 ستاره گوگل را دریافت می کنیم، پاداش دریافت می کنیم. به رتبه خود افتخار می کنیم، چرا که فعالانه برای رسیدن به آن تلاش کرده ایم.»

توصیه‌ کری و مارک به سایر صاحبان کسب ‌و کار در این دوران حساس که در سال 2022 نیز ادامه خواهد یافت، بسیار ساده است: «بازار. بازار. بازار!» حتی زمانی که سعی می کنید هزینه های خود را کنترل کنید، در بازاریابی کوتاهی نکنید. زمانی که لازم است هزینه ‌ها کاهش یابد، اولین کاری که باید انجام دهید، بازاریابی است. این اقدام شما را نسبت به رقبای خود در اولویت قرار می ‌دهد و هرگز نمی‌ توان حدس زد که مشتری بزرگ بعدی شما از کجا می ‌آید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

رزرو وقت مشاوره
تماس
تلفن ایران واتساپ کانادا پیج اینستاگرام

استفاده از مطالب سایت تراست فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. © کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت Trust Way Immigration Services می‌باشد.