انتاریو به دنبال تعطیلی کسب و کارها و مدارس در اثر کووید-19 قیمت برق را کاهش داد

انتاریو به دنبال تعطیلی کسب و کارها و مدارس در اثر کووید-19 قیمت برق را کاهش داد

انتاریو قیمت برق مصارف خانگی را کاهش داد و به کسب و کارهایی که به دلیل شیوع سویه اومیکرون کووید-۱۹ تعطیل شده بودند پیشنهاد کمک هزینه ۱۰,۰۰۰ دلاری داد تا به کسب و کارها در عبور از جدیدترین محدودیت ها کمک کند!

با توجه به اینکه مردم انتاریو در طول هفته های اخیر مجبور به دورکاری و آموزش از راه دور بودند، این استان بار دیگر قیمت های برق را به صورت موقت کاهش داد و یک کمک هزینه 10,000 دلاری برای کسب و کارهایی مانند بارها، باشگاه های ورزشی و تئاترها که در طول آخرین دور از محدودیت های کووید-19 تعطیل شده بودند و موسسات آموزشی که تحت تأثیر این مسئله قرار گرفته بودند اختصاص داد.

به گفته وزیر انرژی، آقای تاد اسمیت، گذراندن زمان بیشتر در خانه به معنای استفاده از برق بیشتر در طول روز است که یعنی قیمت ها بالاتر می رود. به همین دلیل نرخ برق غیر پیک برای 24 ساعت روز و هفت روز هفته در نظر گرفته شده است.

این قیمت باعث کاهش هزینه های آبی به 8.2 سنت در هر کیلووات ساعت می شود – کمتر از نصف نرخ پیک فعلی روزانه – این مسئله برای 21 روز از 18 ژانویه و به طور خودکار برای مصرف کنندگان خانگی، مشاغل کوچک و مزارع اعمال می شود.

مصرف کنندگان باید همچنان برای استفاده از تلویزیون و کامپیوتر در کل روز طی دو هفته نخست محدودیت های کنونی قیمت کامل برق را پرداخت کنند.

در طی این محدودیت ها بارها و رستوران‌ ها فقط به صورت بیرون ‌بر می توانند فعالیت کنند و سایر مشاغل مانند تئاترها، باشگاه های ورزشی، موزه ‌ها، باغ ‌وحش‌ ها، نمایشگاه ها، رویدادهای ورزشی، و مراکز کنفرانس و همایش همگی تعطیل می‌ شوند. کمک‌ هزینه مالی 10,000 دلاری برای جبران خسارات کسب و کارهای کوچک در نظر گرفته شده است.

صلاحیت کسب و کارهایی که قبلاً واجد شرایط برنامه کمک هزینه حمایت از مشاغل کوچک انتاریو شده‌اند، در دوره قبلی مورد بررسی قرار گرفته است و نیازی به درخواست مجدد نخواهند داشت، اما کسب و کارهایی که تازه تأسیس شده یا به تازگی واجد شرایط جدید شده اند باید در هفته های آتی پس از اتمام محدودیت و بازگشایی کسب و کارشان به پورتال آنلاین این استان مراجعه کرده و درخواست دهند.

بازپرداخت‌ این وام قبل از ماه فوریه آغاز نخواهد شد، البته به گفته احزاب طرف مقابل، برای کسب و کارهایی که طی دو سال گذشته به شدت تحت تأثیر چندین دور تعطیلی قرار گرفته ‌اند با تأخیر انجام گرفته است.

ضمن اینکه بسیاری از کارشناسان معتقدند اگر تعطیلی کسب و کارها بیش از 3 هفته طول بکشد، این مبلغ ناکافی خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

رزرو وقت مشاوره
تماس
تلفن ایران واتساپ کانادا پیج اینستاگرام

استفاده از مطالب سایت تراست فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. © کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت Trust Way Immigration Services می‌باشد.