ونکوور ، تورنتو و ادمونتون دارای بالاترین نرخ حفظ مهاجر

ونکوور ، تورنتو و ادمونتون دارای بالاترین نرخ حفظ مهاجر

اداره آمار کانادا با بررسی مهاجرانی که در سال ۲۰۱۴ به کانادا وارد شده اند و گزارش مالیاتی خود را در سال ۲۰۱۹ ارائه داده بودند، اعلام کرد که ونکوور، تورنتو و ادمونتون دارای بالاترین نرخ حفظ مهاجر در سرتاسر کانادا هستند.

پنج سال پس از پذیرفته شدن در کانادا، 86.1 درصد از مهاجرانی که در ابتدا در ونکوور مستقر شده بودند همچنان در این شهر اقامت داشتند، ونکوور بالاترین نرخ حفظ مهاجر در بین تمامی شهرهای بزرگ کانادا را در اختیار دارد و پس از آن تورنتو با 85.5 درصد و ادمونتون با 84.6 درصد قرار گرفته اند.

ونکوور همچنین بالاترین نرخ حفظ مهاجران کلاس مهاجرت با اسپانسری اعضای خانواده و پناهجویان را دارد و ادمونتون بالاترین نرخ حفظ مهاجران کلاس اقتصادی را در اختیار دارد.

در حقیقت بیش از 85 درصد از مهاجران که در سال 2014 به کانادا وارد شده بودند طی پنج سال بعد نیز در همان استان یا اراضی پذیرفته شده باقی مانده بودند.

اشغال به کار مهمترین عامل در حفظ مهاجران

صمیمیت موجود در یک جامعه، عوامل اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی، تأثیر بسزایی در تغییر محل اقامت مهاجران دارد، اما اشتغال به کار و سابقه کاری مهمترین عوامل تغییر یا عدم تغییر محل اقامت مهاجران به شمار می رود.

اکثر مهاجران ترجیح می دهند در جایی که مجوز کار خویش را اخذ کرده اند بمانند تا اینکه در محل اخذ مجوز تحصیل خود سکونت داشته باشند.

آنها در جایی که مشغول به کار می شوند نسبت به آن منطقه احساس تعلق خاطر پیدا می کنند و پس از چندین سال کار کردن تجربه نسبتاً مناسبی به دست می آورند. این سابقه کاری به یافتن شغل دیگر کمک می کند و دیگر نیازی به تحمل سختی های نقل مکان به استان دیگر ندارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

رزرو وقت مشاوره
تماس
تلفن ایران واتساپ کانادا پیج اینستاگرام

استفاده از مطالب سایت تراست فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. © کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت Trust Way Immigration Services می‌باشد.