مهاجرت کارآفرینی نوا اسکوشیا

مهاجرت کارآفرینی نوا اسکوشیا

مهاجرت کارآفرینی نوا اسکوشیا در یک نگاه

مواردتوضیحات
رده ویزای مهاجرت کارآفرینی نوا اسکوشیاویزای شغلی کانادا
مدت زمان آماده سازی مدارک اولیه و بررسی پرونده تا اخذ ویزای کاربین ۱ تا ۲ سال
مدت زمان نوشتن بیزینس پلنبین ۳ ماه تا ۶ ماه
مدارک لازم برای مهاجرت کارآفرینی نوا اسکوشیامدارک شناسایی معتبر
پاسپورت
رزومه فرد متقاضی
مدرک زبان
گواهی تمکن مالی
گواهی های تخصصی شغلی
گواهی ازدواج‌ (در صورت وجود)
گواهی سلامت
گواهی عدم سوء پیشینه
مدرک زبانانگلیسی آیلتس یا فرانسوی TEF
سطح تحصیلاتحداقل مدرک دیپلم
ایده تجارتمحدودیتی ندارد
بهترین شغل ها برای مهاجرت کارآفرینی نوا اسکوشیاحمل و نقل، محصولات غذایی، توریسم، تولید محصولات کارخانه ای، فناوری
نوع اقامتابتدا ورک پرمیت و سپس تبدیل به اقامت دائم

مهاجرت کارآفرینی نوا اسکوشیا یکی از برنامه های مهاجرت شغلی کانادا است که در نهایت می توانید اقامت دائم کانادا را با این روش به دست آورید. در این برنامه مهاجرتی شما با یک جدول امتیازبندی روبرو هستید که حداکثر امتیاز قابل اخذ آن ۱۵۰ است و با حداقل ۱۰۰ تا ۱۲۰ امتیاز می توانید در برنامه پذیرش شوید.

مراحل مهاجرت کارآفرینی نوا اسکوشیا

مشاوره تخصصی

در صورتی که بخواهید در مدت زمان کمتری مسیر مهاجرت کارآفرینی نوا اسکوشیا را طی کنید، می توانید از مشاوره های تخصصی استفاده کنید.

با یک مشاوره کوتاه مدت و دقیق، متخصصان این حوزه می توانند پرونده شما را بررسی کنند و مشکلات آن را در مدت زمانی کوتاه برطرف کنند. شما می توانید در اولین فرصت با مشاوران مهاجرت در تراست بیزینس تماس حاصل فرمایید.

تحقیق بازار

تحقیق در بازار بخش جدایی ناپذیر روش های مهاجرت کارآفرینی کانادا است. شما در مرحله اول و برای نوشتن بیزینس پلن تان باید تحقیقات دقیقی در بازار داشته باشید و شرایط کسب و کار را در منطقه مورد نظر بررسی کنید.

دقت داشته باشید که با یک تحقیقات دقیق در بازار به راحتی می توانید روی سودآوری پروژه و موفقیت آن در آینده حساب باز کنید.

نام بیزینس

شما باید یک نام خوب و جذاب برای بیزینس آینده خود انتخاب کنید تا نشان گر قدرت تجاری و کیفیت محصولات و خدمات آن باشد.

برای انتخاب یک نام خوب می توانید از وب سایت های پیشنهاد نام شرکت نیز استفاده کنید و در این مورد باید نامی انتخاب شود که در اولین نگاه بتواند برند شما را معرفی کند.

تامین سرمایه

تامین سرمایه بخش مهمی از برنامه مهاجرت کارآفرینی نوا اسکوشیا است و در این مسیر شما باید به فکر محل سرمایه ای باشید که برای رشد و پیشرفت پروژه آینده مورد نیاز خواهد بود.

میزان سرمایه ۶۰۰ هزار دلاری و سرمایه گذاری ۱۵۰ هزار دلاری برای این برنامه مورد نیاز است و شما با استفاده از آن می توانید برای ایجاد پروژه خود در این ایالت درخواست دهید.

تحقیق در مورد روش مهاجرتی

در صورتی که بخواهید یک پرونده رقابتی و قدرتمند ارائه دهید، باید در مورد روش مهاجرتی مورد نظر خوب تحقیق کنید.

شرایط و قوانین مهاجرت کارآفرینی کانادا شامل چند مورد هستند و شما با خواندن بندهای قانون در ابتدا می توانید به سمت آماده سازی مدارک اولیه و محقق کردن شرایط اقامت دائم کانادا حرکت کنید.

مدارک اولیه

می توان مدارک اولیه را در چند ماه و حتی چند هفته آماده سازی کرد و شما در این مسیر می توانید یک چک لیست کامل در ابتدا آماده کنید و به سمت آماده کردن آن ها قدم بردارید.

شاید در این مرحله بیشترین زمان شما در بخش بیزینس پلن و مدرک زبان تلف شود و با برنامه ریزی دقیق در آن می توانید در بازه چند هفته ای هر دو مدرک را ارائه دهید. البته، در صورتی که از ابتدا برای مدرک زبان تلاش می کنید، ممکن است آماده شدن برای آزمون زبان چند ماه به طول انجامد.

بیزینس پروپوزال

بیزینس پلن و بیزینس پروپوزال از مدارکی است که در مراحل اولیه باید آن را آماده کنید. شما بر اساس پروژه آینده تان باید تحقیقات دقیقی در بازار داشته باشید و بر اساس اطلاعات گردآوری شده می توانید به سمت آماده سازی این مدرک حرکت کنید.

البته، در صورتی که بخواهید یک مدرک حرفه ای و بدون نقص آماده کنید، بهتر است در مسیر نوشتن بیزینس پلن با یک متخصص بیزینس در کانادا مشورت داشته باشید.

ثبت درخواست

تمامی مراحل ثبت درخواست و ارائه مدارک برای مهاجرت کارآفرینی نوا اسکوشیا باید به صورت آنلاین انجام شود. شما با تکمیل مدارک پرونده و نبود نقص در آن ها، می توانید از طریق سیستم آنلاین درخواست تان را به ثبت برسانید و دقت داشته باشید که شروع ثبت درخواست منوط به نبود نقص در پرونده است.

مهاجرت

مهاجرت بخش جذابی از برنامه کارآفرینی کانادا است که شما به راحتی می توانید پس از اخذ ویزای اولیه این مرحله را دنبال کنید. شما در صورتی که بتوانید حداقل ۹۰ تا ۱۲۰ امتیاز در جدول امتیازبندی به دست آورید، می توانید به فکر مهاجرت خود باشید و روی موفقیت پرونده حساب باز کنید.

پس از اخذ ویزای اولیه، مدارکی را که در ابتدا در سیستم مورد نظر ثبت کرده بودید به همراه داشته باشید چرا که ممکن است در مراحل بعدی به آن نیاز داشته باشید.

شروع کسب و کار

شما پس از دریافت مجوز حضور در این کشور، باید به فکر احداث پروژه خود باشید. این مرحله از اساسی ترین بخش های دریافت اقامت دائم است و در صورتی که نتوانید مراحل را به خوبی طی کنید، در مرحله اقامت دائم به مشکل برخورد خواهید کرد.

شروع کسب و کار شما در این ایالت باید با استخدام فرد کانادایی و اخذ مجوزهای لازم باشد و پس از سودآوری قابل قبول بیزینس شما، می توانید روی دریافت اقامت دائم کانادا نیز حساب باز کنید.

اقامت دائم

اقامت دائم با استفاده از مهاجرت کارآفرینی نوا اسکوشیا از جمله بهترین مزایای برنامه است. دقت داشته باشید که پس از حضور در این ایالت و در مراحل بعدی باید به فکر محقق کردن شرایط اقامت دائم باشید تا در اولین فرصت بتوانید برای پروسه اقامت دائم کانادا اقدام کنید.

نکات مربوط به مهاجرت کارآفرینی نوا اسکوشیا

 • برنامه مهاجرت کارآفرینی نوا اسکوشیا از جمله برنامه های مهاجرت شغلی این کشور است که مزایای عالی را برای متقاضی پیشنهاد می دهد.
 • شما پس از گذراندن حداقل یک سال در این کشور و پس از احداث پروژه می توانید مقدمات اقدام برای اقامت دائم را فراهم کنید و به اقامت دائم کانادا دست پیدا کنید.
 • سرمایه گذاری بالایی در این برنامه مهاجرت کارآفرینی کانادا مورد نیاز نیست و شما با ۱۵۰ هزار دلار کانادا می توانید برای موفقیت در این برنامه اقدام کنید.
 • شرط سنی در این برنامه مهم است و برای موفقیت در آن باید حداقل سن ۲۱ سال داشته باشید.
 • مراحل این برنامه با ثبت یک درخواست EOI در سیستم آنلاین شروع می شود و در صورتی که دعوت به برنامه شوید، می توانید مدارک خود را تکمیل کنید.
 • متخصصان تراست بیزینس آماده هستند تا در هر مرحله از آماده سازی مدارک و ثبت درخواست شما را یاری کنند و در کمترین زمان ممکن یک پرونده حرفه ای برای تان آماده کنند.

مهاجرت کارآفرینی نوا اسکوشیا چیست

مهاجرت کارآفرینی نوا اسکوشیا در زیر دسته بندی مهاجرت های استانی این کشور تقسیم بندی می شود و در مقایسه با استان هایی مانند کبک و انتاریو دارای شرایط مناسب تری است. شما در این برنامه می توانید با حداقل سرمایه گذاری ۱۵۰ هزار دلاری در برنامه، به راحتی و در کمتر از ۲ سال به اقامت دائم این کشور دست پیدا کنید.

 • مهاجرت کارآفرینی نوا اسکوشیا یک برنامه مهاجرت بیزینسی کانادا است که شما برای موفقیت در آن باید شروط سه گانه سابقه کار، تمکن مالی و شرط سن حداقلی را محقق کنید.
 • تمکن مالی در این برنامه ۶۰۰ هزار دلار کانادا تعیین شده است که از این میزان باید حداقل ۱۵۰ هزار دلار روی یک پروژه تایید شده سرمایه گذاری شود.
 • شما می توانید قبل از هر کاری روی پروژه های پر سود در این ایالت تحقیق کنید و شرایط تجارت را در مناطق این ایالت بررسی کنید.
 • دقت کنید که پس از ثبت درخواست در سیستم آنلاین، پروژه شما و ارزش اقتصادی آن به صورت کامل بررسی خواهد شد. پس بهتر است قبل از مراجع قانونی این کشور، خودتان ارزش اقتصادی آن و سودآور بودن پروژه را بررسی کنید تا در زمان کوتاهی به موفقیت در برنامه دست پیدا کنید.
 • اشتغال زایی و ارزش آور بودن پروژه بیزینسی از مهم ترین نکات برنامه مهاجرت کارآفرینی نوا اسکوشیا به شمار می رود. شما باید بیزینسی را انتخاب کنید که بتواند برای افراد کانادایی اشتغال زایی بالایی داشته باشد.

شرایط برنامه مهاجرت کارآفرینی نوا اسکوشیا

 • داشتن حداقل سن ۲۱ سال
 • علاقه به زندگی در نوا اسکوشیا در طی مدیریت بیزینس مربوطه
 • تحصیلات حداقل دیپلم دبیرستان
 • تمکن مالی ۶۰۰ هزار دلاری و سرمایه گذاری حداقل ۱۵۰ هزار دلاری
 • سه سال سابقه شغلی به صورت تمام وقت در سطح مدیریت یا صاحب کسب و کار
 • سطح زبان حداقل CLB 5
 • داشتن دعوت نامه برای اپلای در برنامه

شما می توانید شرایط مختلف برنامه را در این آدرس اینترنتی نیز مشاهده کنید. دقت کنید که در صورت راه اندازی بیزینس جدید در این ایالت، رده شغلی مورد نظر شما باید حداقل یک شغل تمام وقت برای افراد کانادایی ایجاد کند که این موقعیت شغلی برای نزدیکان متقاضی مورد قبول نیست.

مدارک لازم برای مهاجرت کارآفرینی نوا اسکوشیا

مدارکی که برای برنامه مهاجرت کارآفرینی نوا اسکوشیا ثبت خواهید کرد، باید به صورت رسمی به زبان انگلیسی ترجمه شوند. در این برنامه مهاجرت شغلی کانادا، مدارک شامل سه بخش می شوند که می توان آن ها را به صورت مدارک هویتی، مدارک شغلی و مدارک تحقیقات بازار دسته بندی کرد.

در این بین، مدرک زبان از اساسی ترین بخش های کار است و شما باید با یک برنامه ریزی صحیح این مدرک را در موعد مقرر آماده کرده و در سیستم آنلاین به ثبت برسانید.

 • مدارک هویتی مانند شناسنامه به صورت ترجمه رسمی
 • پاسپورت معتبر
 • مدرک تحصیلی
 • مدرک زبان
 • مدارک نشان دهنده سابقه شغلی در سطح صاحب کسب و کار یا مدیر ارشد
 • بیزینس پلن
 • گواهی تمکن مالی
 • گواهی ازدواج (در صورت وجود)
 • گواهی عدم سوء پیشینه
 • گواهی سلامت پزشکی
 • گواهی های تخصصی شغلی و رزومه متقاضی
 • گواهی های مربوط به سفرهای بازدیدی تجاری
 • مدارک مربوط به تحقیقات بازار

جدول امتیازبندی مهاجرت کارآفرینی نوا اسکوشیا

در جدول امتیازبندی برنامه شما می توانید حداکثر ۱۵۰ امتیاز به دست آورید که مهم ترین فاکتورها در آن شامل سطح زبان، سطح تحصیلات و میزان سابقه شغلی است. باید اشاره کرد که در این جدول شما می توانید با حداقل ۹۰ تا ۱۲۰ امتیاز به موفقیت دست پیدا کنید و در دراوهای مختلف برنامه، متقاضیان توانسته اند با این بازه امتیاز شانس اقامت دائم این کشور را به دست آورند.

 • بهتر است روی صرفه اقتصادی پروژه و پایداری آن در کشور کانادا زمان زیادی صرف کنید و برای اثبات این موارد باید نکات مربوطه در بیزینس پلن ارائه شوند.
 • نوع پروژه و اشتغال زایی آن امتیاز بالایی در جدول دارند و میزان سرمایه گذاری روی آن، از جمله مهم ترین مواردی است که شما باید برای موفقیت در برنامه ها به آن ها توجه داشته باشید.
فاکتورامتیاز
زبان۳۵
سطح تحصیلات۲۵
سابقه شغلی۳۵
تمکن مالی۱۰
سن۱۰
تطبیق پذیری۱۰
اولویت های اقتصادی۱۰
سرمایه گذاری۱۵
مجموع۱۵۰ امتیاز

بیزینس پلن برای مهاجرت کارآفرینی نوا اسکوشیا

نیاز است تا صرفه اقتصادی و پایداری بیزینس مربوطه با استفاده از یک بیزینس پلن قوی ارائه شود. شما می توانید پس از تحقیقات دقیق در بازار این ایالت، نوشتن بیزینس پلن را شروع کنید که این مدرک معمولا در ۱۰ تا ۲۵ صفحه آماده می شود. بیزینس پلن نشان دهنده قدرت ایده تجاری شما و توانایی آن برای رشد و توسعه در بازار کار ایالت نوا اسکوشیا است.

در صورتی که بخواهید یک مدرک قوی و بدون نقص آماده کنید، بهتر است برای نوشتن بیزینس پلن مهاجرت کارآفرینی نوا اسکوشیا با یک متخصص مهاجرت تماس حاصل فرمایید. دقت داشته باشید که مهم ترین نکته برای نوشتن بیزینس پلن تجربه کاری است که وکلای مهاجرت تراست بیزینس در این مسیر می توانند شما را یاری کنند.

برای موفقیت در مهاجرت کارآفرینی نوا اسکوشیا، شما باید این مدرک را در همان مراحل اولیه آماده کنید و به همراه سایر مدارک در سیستم آپلود کنید. دقت کنید که در صورت وجود هر گونه مشکل برای این مدرک، پرونده شما با مشکل مواجه خواهد شد و حرفه ای بودن این مدرک نشان از آشنایی شما با تجارت مورد نظر و شرایط بازار در این ایالت است. از جمله مشکلات در این مورد، باید به مشکلات نگارشی و ناقص بودن بخش های مدرک اشاره کرد که برای کامل کردن آن نیاز است تحقیقات کاملی در بازار این ایالت داشته باشید.

نکات مهم حین نوشتن بیزینس پلن برای مهاجرت کارآفرینی نوا اسکوشیا

 • مدل بیزینس و خدمات و محصولات ارائه شده
 • اهداف و چشم اندازهای بیزینس در آینده
 • فاکتورهای موفقیت و پایداری بیزینس در بازار کار آینده نوا اسکوشیا
 • آنالیز اقتصادی بیزینس و پروژه آینده
 • برنامه های توسعه و پیشرفت و نحوه مدیریت کسب و کار در آینده
 • شرح منطقه احداث پروژه و بررسی بازار هدف و پتانسیل های آن
 • ضمیمه ها و ارائه مدارک پشتیبان در بیزینس پلن

بخش های مهم بیزینس پلن برای مهاجرت کارآفرینی نوا اسکوشیا

 • خلاصه اجرایی
 • توضیحات شرکت
 • مدل بیزینس
 • اهداف و چشم اندازها
 • محصولات و خدمات
 • برنامه های بازاریابی و توسعه
 • آنالیز مالی
 • اجرای عملیات
 • نقش ها و وظایف
 • ضمیمه ها

خرید بیزینس برای مهاجرت کارآفرینی نوا اسکوشیا

در صورت خرید یک بیزینس آماده، شما می توانید شرایط بهتری را در این ایالت داشته باشید. خرید بیزینس آماده و اقدام از طریق برنامه مهاجرت کارآفرینی نوا اسکوشیا امکان پذیر است که در این صورت شما باید شرایطی را برای قبول شدن در برنامه مد نظر داشته باشید.

شرایط خرید بیزینس برای مهاجرت کارآفرینی نوا اسکوشیا

 • در پنج سال گذشته، بیزینس باید تحت مدیریت یک نفر به کار خود ادامه داده باشد.
 • تمامی متقاضیان باید سفر اکتشافی به این ایالت داشته باشند و با مدیر و صاحب قبلی بیزینس دیدار داشته باشند.
 • متقاضیان باید انگیزه خوبی برای مدیریت بیزینس مربوطه نشان دهند.
 • بیزینس مورد نظر باید در بازه زمانی گذشته فعال بوده باشد.
 • پس از خریداری، متقاضیان باید مدیریت کامل بیزینس را بر عهده بگیرند.
 • متقاضیان که بیزینس را خریداری کرده اند، باید موقعیت های شغلی قبلی را نگهداری کنند و از حقوق آن کم نکنند.

سطح زبان در برنامه مهاجرت کارآفرینی نوا اسکوشیا

سطح زبان اولین نکته و بخش مهم جدول امتیازبندی است که دارای حداکثر ۳۵ امتیاز در جدول است. شما می توانید با مدرک زبان آیلتس با نمره حداقل ۵ در سیستم CLB در این برنامه مهاجرتی شرکت کنید که امتیاز ۲۰ برای آن در نظر گرفته شده است. در صورت ارائه سطح هفت در این سیستم امتیازبندی شما می توانید ۲۸ امتیاز به دست آورید.

دقت داشته باشید که در صورت داشتن مدرک زبان فرانسوی با سطح حداقل ۵ شما می توانید ۷ امتیاز دیگر نیز در برنامه مهاجرت کارآفرینی نوا اسکوشیا به دست آورید.

امتیازدهی سطح زبان در برنامه مهاجرت کارآفرینی نوا اسکوشیا

 • زبان رسمی اول
 • سطح ۵ در سیستم CLB دارای ۲۰ امتیاز
 • سطح ۶ در سیستم CLB دارای ۲۴ امتیاز
 • سطح ۷ یا بالاتر در سیستم CLB دارای ۲۸ امتیاز
 • زبان رسمی دوم
 • حداقل سطح ۵ در سیستم CLB دارای ۷ امتیاز
 • حداکثر امتیاز: ۳۵ امتیاز

سطح تحصیلات در برنامه مهاجرت کارآفرینی نوا اسکوشیا

تحصیلات نکته مهم بعدی در این برنامه است که شما می توانید با حداقل مدرک دیپلم در برنامه مهاجرت کارآفرینی نوا اسکوشیا شرکت داشته باشید. این مدرک در برنامه دارای ۸ امتیاز است و در سطح بالاتر از دیپلم شما می توانید دو مدرک نیز داشته باشید تا امتیازهایتان در جدول افزایش پیدا کند.

 • حداکثر امتیاز در سطح تحصیلات برنامه مهاجرت کارآفرینی نوا اسکوشیا دکتری یا معادل آن است که می تواند ۲۵ امتیاز برایتان به همراه آورد.
 • با داشتن مدارک تحصیلی در سطح دانشگاهی، می توانید توانایی هایتان را برای راه اندازی پروژه بیزینس در این ایالت و موفقیت آن نشان دهید.

امتیازدهی سطح تحصیلات در برنامه مهاجرت کارآفرینی نوا اسکوشیا

 • دیپلم دبیرستان: ۸ امتیاز
 • مدرک بالاتر از دیپلم با سابقه یک ساله: ۱۲ امتیاز
 • مدرک بالاتر از دیپلم با سابقه تحصیل دو ساله: ۱۹ امتیاز
 • مدرک بالاتر از دیپلم با سابقه تحصیل سه ساله یا بیشتر: ۲۱ امتیاز
 • دو مدرک یا بیشتر در سطح بالاتر از دیپلم: ۲۲ امتیاز
 • مدرک مستر: ۲۳ امتیاز
 • مدرک دکتری یا معادل: ۲۵ امتیاز
 • حداکثر امتیاز: ۲۵ امتیاز

سابقه شغلی برای مهاجرت کارآفرینی نوا اسکوشیا

سابقه شغلی از ضروری ترین مواردی است که شما باید برای مهاجرت کارآفرینی نوا اسکوشیا در نظر داشته باشید. شما باید در این برنامه مهاجرت کارآفرینی کانادا حداقل ۳ سال سابقه شغلی داشته باشید و باید اشاره کرد که سابقه شغلی در سطح مدیر ارشد و صاحب کسب و کار مطرح است.

 • حداکثر امتیاز قابل اخذ در این مورد ۳۵ تعیین شده است و شما می توانید با داشتن ۵ سال سابقه شغلی در سطح صاحب کسب و کار در بازه ۱۰ ساله قبل از درخواست این امتیاز را به دست آورید.
 • سابقه شغلی به عنوان مدیریت ارشد نیز در برنامه مورد قبول است که در مقایسه با سطح صاحب کسب و کار امتیاز پایین تری دارد.

امتیازدهی سابقه شغلی برای مهاجرت کارآفرینی نوا اسکوشیا

 • ۳ تا ۵ سال به عنوان صاحب کسب و کار در بازه ۱۰ ساله قبل (حداقل مالکیت فرد باید ۱/۳ باشد): ۲۰ امتیاز
 • بیش از ۵ سال به عنوان مدیر ارشد در بازه ۱۰ ساله قبل: ۲۰ امتیاز
 • بیش از ۵ سال سابقه کار به عنوان صاحب کسب و کار در بازه ۱۰ ساله (حداقل مالکیت فرد باید ۱/۳ باشد): ۳۵ امتیاز
 • حداکثر امتیاز: ۳۵ امتیاز

تمکن مالی در برنامه مهاجرت کارآفرینی نوا اسکوشیا

تمکن مالی اصل مهمی برای برنامه مهاجرت کارآفرینی نوا اسکوشیا است که در برنامه برای آن حداکثر ۱۰ امتیاز در نظر گرفته شده است. شما می توانید با ارائه تمکن مالی بیش از ۱.۵ میلیون دلار کانادا به این امتیاز دست پیدا کنید.

 • تمکن مالی مورد قبول در برنامه حداقل ۶۰۰ هزار دلار کانادا است و برای آن پنج امتیاز در برنامه در نظر گرفته شده است.
 • دارایی شما برای اثبات تمکن مالی می تواند املاک یا پول های نقدی باشد که از نظر قانونی نیز نباید برای آن ها مشکلی وجود داشته باشد.

امتیازدهی تمکن مالی در برنامه مهاجرت کارآفرینی نوا اسکوشیا

 • بین ۶۰۰ هزار دلار تا ۹۹۹ هزار دلار: ۵ امتیاز
 • بین ۱ میلیون دلار تا ۱.۵ میلیون دلار: ۷ امتیاز
 • بیش از ۱.۵ میلیون دلار: ۱۰ امتیاز
 • حداکثر امتیاز: ۱۰ امتیاز

فاکتور سرمایه گذاری در برنامه مهاجرت کارآفرینی نوا اسکوشیا

سرمایه گذاری روی پروژه آینده بیزینس شما باید حداقل ۱۵۰ هزار دلار باشد که در این صورت می توانید ۱۰ امتیاز از ۱۵ امتیاز جدول را در این بخش به دست آورید. دقت کنید که در صورت سرمایه گذاری بیش از ۳۰۰ هزار دلار، شما ۱۵ امتیاز مربوطه را به دست‌ خواهید آورد و این میزان از سرمایه گذاری وابسته به نوع بیزینس آینده شما و منطقه احداث آن است.

 • با تحقیقات در بازار می توانید میزان سرمایه گذاری مورد نیاز را تعیین کنید که در مرحله بیزینس پلن نیز به آن نیاز خواهید داشت.
 • شهرهای بزرگ این ایالت نیاز به تامین سرمایه بالاتری دارند و شما در شهرهای کوچک می توانید با میزان کمتری از سرمایه پروژه مورد نظر را احداث کنید.

امتیازدهی سرمایه گذاری در برنامه مهاجرت کارآفرینی نوا اسکوشیا

 • بین ۱۵۰ هزار دلار تا ۳۰۰ هزار دلار کانادا: ۱۰ امتیاز
 • بیش از ۳۰۰ هزار دلار کانادا: ۱۵ امتیاز
 • حداکثر امتیاز: ۱۵ امتیاز

سن در برنامه مهاجرت کارآفرینی نوا اسکوشیا

سن یکی از فاکتورهایی است که در برنامه مهاجرت کارآفرینی نوا اسکوشیا دارای امتیاز است. البته، این موضوع نمی تواند شما را با مشکل مواجه کند و شما در بازه سنی معقول می توانید در برنامه شرکت داشته باشید.

 • بهترین بازه سنی برای دریافت بیشترین امتیازها در این برنامه بین ۳۳ تا ۳۹ تعیین شده است.
 • حداقل سن برای پذیرفته شدن در این برنامه ۲۱ سال است و برای سنین ۵۶ سال و بالاتر از آن در این برنامه امتیازی در نظر گرفته نشده است.

امتیازدهی سن در برنامه مهاجرت کارآفرینی نوا اسکوشیا

 • ۲۱ تا ۲۴ سال: ۵ امتیاز
 • ۲۵ تا ۳۲ سال: ۷ امتیاز
 • ۳۳ تا ۳۹ سال: ۱۰ امتیاز
 • ۴۰ تا ۴۴ سال: ۷ امتیاز
 • ۴۵ تا ۵۵ سال: ۵ امتیاز
 • ۵۶ سال یا بالاتر: ۰ امتیاز
 • حداکثر امتیاز: ۱۰ امتیاز

تطبیق پذیری در برنامه مهاجرت کارآفرینی نوا اسکوشیا

تطبیق پذیری از جمله شروطی است که برای آن در این برنامه امتیاز در نظر گرفته شده است. تطبیق پذیری به معنی آشنایی شما یا همسرتان با شرایط زندگی در این ایالت است و با استفاده از موارد متعددی می توانید این موضوع را به اثبات برسانید.

 • حداکثر امتیاز تطبیق پذیری ۱۰ است و شما با ارائه مدرک زبان حداقل سطح ۴ برای همسر می توانید امتیاز ۵ را در جدول به دست آورید.
 • در صورتی که قبلا در این ایالت درس خوانده باشید، شرایط خوبی دارید و امتیاز ۱۰ به شما تعلق خواهد گرفت.
 • وجود سابقه شغلی نیز از مواردی است که می تواند امتیاز تطبیق پذیری را در برنامه مهاجرت کارآفرینی نوا اسکوشیا افزایش دهد.

امتیازدهی تطبیق پذیری در برنامه مهاجرت کارآفرینی نوا اسکوشیا

 • سطح زبان همسر حداقل ۵ در زبان فرانسوی یا انگلیسی: ۵ امتیاز
 • سابقه تحصیل قبلی در نوا اسکوشیا: ۱۰ امتیاز
 • سابقه تحصیل همسر در نوا اسکوشیا: ۵ امتیاز
 • سابقه کار در نوا اسکوشیا: ۱۰ امتیاز
 • سابقه کار همسر در نوا اسکوشیا: ۵ امتیاز
 • وجود نزدیکان در نوا اسکوشیا: ۵ امتیاز
 • حداکثر امتیاز: ۱۰ امتیاز

فاکتورهای بیزینس در برنامه مهاجرت کارآفرینی نوا اسکوشیا

فاکتورهای بیزینس در این برنامه مهاجرت کارآفرینی کانادا دارای حداکثر ۱۰ امتیاز هستند که سه بخش برای آن تعیین شده است. در صورت داشتن یک بیزینس پلن خوب و بررسی شرایط تجارت در آن، می توانید روی دریافت امتیاز مربوط به فاکتورهای بیزینس حساب باز کنید.

 • شما باید یک پروژه قدرتمند انتخاب کنید که بتواند سودآوری بالایی داشته باشد.
 • پروژه آینده شما باید پایداری اقتصادی داشته باشد و بتواند اشتغال زایی خوبی داشته باشد.
 • در صورتی که بتوانید پروژه را خارج از هالیفاکس احداث کنید، امتیاز این بخش افزایش خواهد یافت.

امتیازدهی اولویت های اقتصادی در برنامه مهاجرت کارآفرینی نوا اسکوشیا

 • بیزینس به صادرات کمک کند: ۵ امتیاز
 • بیزینس در خارج از هالیفاکس احداث شود: ۵ امتیاز
 • درصد موفقیت پروژه: ۵ امتیاز
 • حداکثر امتیاز: ۱۰ امتیاز

مزایای مهاجرت کارآفرینی نوا اسکوشیا

 • مسیر مستقیم و مشخص برای دریافت اقامت دائم کانادا
 • حمایت های دولتی از تجارت های پر بازده در این کشور
 • کسب درآمد از همان مراحل اولیه
 • امکان اخذ اقامت برای سایر اعضای خانواده
 • اجازه کار برای همسر
 • امکان تبدیل اقامت دائم این کشور به شهروندی پس از مدت زمان کوتاه
 • شرایط آسان و نبود نیاز به مدارک تحصیلی و مدرک زبان با سطح بالا

معایب مهاجرت کارآفرینی نوا اسکوشیا

 • نیاز به تمکن مالی بالا و سرمایه گذاری زیاد
 • نیاز به سابقه شغلی در سطح مدیر ارشد یا صاحب کسب و کار
 • وجود پروسه زمان بر در مراحل اولیه
 • نیاز به آماده کردن بیزینس پلن قوی

دلایل ریجکتی پرونده برای مهاجرت کارآفرینی نوا اسکوشیا

 • ناقص بودن اطلاعات پرونده
 • نبود مدارک زبان یا گواهی های تمکن مالی در پرونده
 • ارائه نکردن حداقل تمکن مالی
 • نبود حداقل مدرک تحصیلی
 • تایید نشدن ایده تجاری متقاضی
 • نبود تحقیقات کامل بازار
 • وجود مشکلات قانونی یا پزشکی برای متقاضی
 • اثبات نشدن صرفه اقتصادی بیزینس

در صورتی که بتوانید در مرحله بیزینس پلن و تحقیقات بازار زمان زیادی را صرف کنید و یک مدرک قابل قبول آماده کنید، می توانید احتمال ریجکتی را تا حدود زیادی کاهش دهید.

بیزینس پلن مهاجرت کارآفرینی نوا اسکوشیا نشان دهنده تمامی هویت شرکت آینده شما است که در مراحل آن بهتر است با یک متخصص مهاجرت مشورت کنید. در کنار این مرحله، بهتر است به شرایط برنامه و مدارک مورد نیاز دقت کنید تا یک پرونده بدون نقص و کامل در سیستم آنلاین به ثبت برسانید.

در مورد صنعت نوا اسکوشیا بیشتر بدانید

نوا اسکوشیا از جمله ایالت هایی است که در بخش شرقی کشور واقع شده است و از یک موقعیت جغرافیایی منحصر به فرد برخوردار است. در این ایالت صنایعی مانند کشاورزی و جنگل از اهمیت بالایی در سیستم اقتصادی برخوردار هستند و از دیگر صنایع مهم باید به ماهیگیری و تولید گوشت دریایی اشاره کرد.

سهم تولید ناخالص نوا اسکوشیا در حدود ۴۰ میلیارد دلار در سال است که بیش از نیمی از آن در دست شهر هالیفاکس یعنی پایتخت این ایالت است. هالیفاکس دارای تقریبا ۲۲.۸ میلیارد دلار تولید ناخالص است که با این سهم قابل توجه به عنوان یکی از شهرهای مهم این ایالت به حساب می آید.

دقت داشته باشید که مناطق اطراف شهرها نیز در این ایالت دارای قدرت اقتصادی بالایی هستند و باید اشاره کرد که صنایعی مانند کشاورزی، منابع طبیعی و تولید کارخانه ای در این مناطق از بهترین بخش ها برای ورود به بازار کار به حساب می آیند.

با مراجعه به این لینک می توانید سهم توزیع GDP این ایالت را مشاهده کنید که به ترتیب، املاک و مستغلات، مدیریت عمومی، بهداشت، ساخت و ساز و تولید کارخانه ای از مهم ترین بخش های اقتصادی در این ایالت به حساب می آیند.

صنعتدرصد
GDP
املاک و مستغلات۱۷.۴
مدیریت عمومی۱۲.۳
ساخت و ساز و مسکن۷.۲
تولید کارخانه ای۷.۱
خرده فروشی۶.۵
آموزش و پرورش۶.۵
خدمات مالی و بیمه۶.۲
خدمات فنی و حرفه ای۴.۶
فناوری و فرهنگ۳.۷
عمده فروشی۳.۱
حمل و نقل و انبارداری۳
کشاورزی، جنگل و ماهیگیری۲.۳
اقامت و خدمات محصولات غذایی۱.۷

بهترین شهرهای نوا اسکوشیا برای مهاجرت کارآفرینی

شهر مهم هالیفاکس این ایالت مهم ترین منطقه آن به شمار می رود که مقصد بسیاری از کارآفرینان و متخصصان کسب و کار است. در این ایالت شهرهای کوچک تر نیز وجود دارند که با انتخاب یکی از آن ها برای احداث پروژه خود می توانید امتیاز خود را در جدول امتیازبندی برنامه افزایش دهید.

با این حال، شما در شهرهای بزرگی مانند هالیفاکس می توانید امکانات و قابلیت های مدرنی را مشاهده کنید که مهم ترین اصل برای توسعه تجارت شما به شمار می روند.

هالیفاکس برای مهاجرت کارآفرینی نوا اسکوشیا

هالیفاکس شهری پیشرفته در بخش جنوبی ایالت است که جمعیتی در حدود ۴۴۰ هزار نفر را در خود جای داده است. در این شهر شما به امکانات خوبی برای احداث پروژه بیزینس خود دسترسی دارید. هالیفاکس دارای تنوع صنایع بالایی است و در آن صنایعی مانند خدمات مالی، فناوری اقیانوس و حمل و نقل رونق بالایی دارند. در صورتی که قصد ورود به حوزه فناوری و آی تی را داشته باشید، هالیفاکس شرایط خوبی را پیشنهاد می دهد.

حوزه حمل و نقل و لجستیک در شهر هالیفاکس شرایط عالی را دارد تا بتوانید یک تجارت خوب و پر بازده را شروع کنید. در واقع، موقعیت جغرافیایی این شهر به صورتی است که می توانید به امکانات خوبی در حوزه حمل و نقل و لجستیک در آن دسترسی داشته باشید. صنایع مهم هالیفاکس به صورت زیر هستند.

 • آی تی و تولید رسانه های دیجیتال
 • امور مالی و بیمه
 • فناوری اقیانوس
 • حمل و نقل و لجستیک
 • علوم زیستی و بهداشت
 • تولید کشاورزی
 • تولید محصولات غذایی و فرآوری آن

ولف ویل برای مهاجرت کارآفرینی نوا اسکوشیا

ولف ویل از جمله مناطقی است که جمعیت پایینی را در خود جای داده است و جمعیت منطقه آن به بیش از پنج هزار نفر می رسد. این منطقه با دانشگاه معروف آن یعنی دانشگاه آکادیا شناخته می شود و موقعیت جغرافیایی آن در شمال ایالت قرار گرفته است.

شما در این شهر می توانید در یکی از حوزه های شغلی آموزش و پرورش و علوم بهداشت و درمان موقعیت های خوبی را مشاهده کنید. این شهر از نظر توریستی و گردشگری نیز یکی از مهم ترین شهرهای نوا اسکوشیا به حساب می آید. مهم ترین صنایع ولف ویل نوا اسکوشیا به صورت زیر هستند.

 • آموزش و پرورش
 • علوم بهداشت و درمان
 • خرده فروشی
 • خدمات محصولات غذایی و اقامت
 • مدیریت عمومی
 • تولید کشاورزی
 • گردشگری و توریسم

نیو گلاسگو برای مهاجرت کارآفرینی نوا اسکوشیا

نیو گلاسگو که در بخش شمال شرقی ایالت واقع شده است، یکی از زیباترین مناطق نوا اسکوشیا به شمار می رود. این منطقه دارای بیش از ۹ هزار جمعیت است و دارای طبیعتی بکر و زیبا است. باید اشاره کرد که صنعت توریسم و حمل و نقل در این شهر از فرصت های خوبی برخوردار است و قدرت اقتصادی این منطقه وابسته به تولید محصولات غذایی، توریسم و فعالیت های کشاورزی است.

ترورو برای مهاجرت کارآفرینی نوا اسکوشیا

این منطقه شهری به عنوان قلب اقتصادی نوا اسکوشیا به حساب می آید که صنایع متنوعی را در خود جای داده است. ترورو دارای بیش از ۱۳ هزار نفر جمعیت است و این منطقه به عنوان مسیر مواصلاتی کل ایالت نوا اسکوشیا به شمار می رود.

باید اشاره کرد که شما در این منطقه می توانید وارد بازار کار پر سود حمل و نقل شوید چرا که شرایط خوبی برای شرکت های حوزه حمل و نقل در ترورو فراهم است. ترورو منطقه ای است که در آن مسیرهای حمل و نقل ریلی، زمینی، هوایی و آبی برقرار است و با این اوصاف، در کنار صنایعی مانند کشاورزی و امور مالی، ترورو یک منطقه بی نظیر برای احداث پروژه های مرتبط با حمل و نقل در کانادا است.

یرموث برای مهاجرت کارآفرینی نوا اسکوشیا

یرموث منطقه ای کوچک در نوا اسکوشیا است که جمعیت آن به نزدیک ۷۰۰۰ نفر می رسد. در این منطقه شهری می توان صنایعی مانند حمل و نقل و لجستیک را جزو اساسی ترین بخش های اقتصادی به حساب آورد.

باید اشاره کرد که این منطقه به حمل و نقل هوایی، زمینی، آبی و ریلی دسترسی دارد و این شهر مرکز اصلی اقتصادی در جنوب غربی ایالت به حساب می آید. در کنار این صنعت، یرموث با تولید کشاورزی آن شناخته می شود و محصولات مرتبط با تولید محصولات غذایی و جنگل از بهترین ها برای شروع یک ایده تجاری در این شهر هستند.

امرست برای مهاجرت کارآفرینی نوا اسکوشیا

یکی از شهرهای مهم ایالت نوا اسکوشیا امرست نام دارد که در واقع مسیر اتصال این ایالت با ایالت شمالی یعنی نیوبرانزویک است. این شهر در حدود ۹.۵ هزار نفر جمعیت دارد و صنایع مختلفی مانند تولید کارخانه ای، تولید کشاورزی و تولید محصولات غذایی در این شهر رونق دارند.

شهر امرست نوا اسکوشیا دارای شرکت های بسیاری است که در حوزه های صنعتی و تولیدی فعالیت دارند و این شهر یکی از مهم ترین مناطق برای ساخت کشتی و صنایع مرتبط با کشتی سازی است.

بهترین صنایع برای مهاجرت کارآفرینی نوا اسکوشیا

صنایع نوا اسکوشیا شامل تنوع بالایی است و در این ایالت می توان با استفاده از صنایعی مانند آی تی، کشاورزی، امور بیمه و حمل و نقل به کانادا مهاجرت کرد. شما می توانید یک شهر بزرگ و توسعه یافته مانند هالیفاکس را انتخاب کنید تا در شرایط بهتری به سمت تحقق اهداف تان حرکت کنید. باید اشاره کرد که در مناطق اطراف شهرهای بزرگ نیز فرصت های عالی برای تاسیس تجارت هایی مانند تولید کشاورزی و تولید محصولات غذایی وجود دارد.

آی تی و تولید رسانه های دیجیتال برای مهاجرت کارآفرینی نوا اسکوشیا

آی تی و ارتباطات بخش جدایی ناپذیر از صنعت کانادا به حساب می آید که قدرت بالایی در تولید ناخالص این ایالت در دست دارد. باید اشاره کرد که شهر هالیفاکس یکی از بهترین مناطق برای تولید محصولات مرتبط با آی تی است و خدمات نرم افزاری در آن دارای شرایط عالی هستند.

دقت داشته باشید که در مورد آی تی و تولید رسانه های دیجیتال، شهرهای کوچک و مناطق کم جمعیت نیز ارزش بالایی از نظر سرمایه گذاری دارند و بهترین شرایط را برای شروع یک پروژه بیزینسی پیشنهاد می دهند.

امور مالی و بیمه برای مهاجرت کارآفرینی نوا اسکوشیا

امور مالی و خدمات مرتبط از بخش های اقتصادی مهم در کل کشور کانادا و ایالت نوا اسکوشیا است. شما می توانید در این حوزه تخصصی با تاسیس یا خرید یک بیزینس وارد بازار کار شوید و برای شروع یک پروژه بیزینسی در حوزه امور مالی نیاز به سرمایه های زیادی نیست. امور مالی در تمامی شهرهای بزرگ این ایالت دارای فرصت های خوبی است که مهم ترین این شهرها هالیفاکس است.

فناوری اقیانوس برای مهاجرت کارآفرینی نوا اسکوشیا

ایالت نوا اسکوشیا دارای موقعیت جغرافیایی منحصر به فردی است که این موضوع شرایط را برای رشد و توسعه فناوری های مرتبط با اقیانوس مساعد می کند. در شهر هالیفاکس و شهرهای هم جوار دریا در این ایالت، شما می توانید بیزینس های پر بازدهی را مشاهده کنید که قدرت بالایی از نظر تولید ناخالص داخلی و سودآوری برای کل ایالت دارند.

حمل و نقل و لجستیک برای مهاجرت کارآفرینی نوا اسکوشیا

حمل و نقل و لجستیک از صنایعی است که قدرت اقتصادی بالایی در تمامی شهرهای این ایالت دارد. به جرات می توان گفت صنعت حمل و نقل و لجستیک دریایی و زمینی در این ایالت یکی از بهترین انتخاب ها برای متخصصان کسب و کار است. برای نمونه، در شهرهایی مانند امرست و هالیفاکس می توانید به امکانات خوبی برای تاسیس یک تجارت در حوزه حمل و نقل دسترسی داشته باشید.

علوم زیستی و بهداشت برای مهاجرت کارآفرینی نوا اسکوشیا

علوم زیستی و بهداشت از حوزه های تخصصی است که شما می توانید با تاسیس یک شرکت کوچک اهداف تان را با آن دنبال کنید. باید اشاره کرد که در مناطق مختلف این ایالت نیاز به توسعه و پیشرفت بخش بهداشت و درمان است و در صورت داشتن یک ایده خوب تجاری در این حوزه می توانید برای اخذ اقامت دائم با مهاجرت کارآفرینی نوا اسکوشیا اقدام کنید.

تولید کشاورزی برای مهاجرت کارآفرینی نوا اسکوشیا

در تمامی مناطق این ایالت می توانید فرصت های بی نظیری را برای تاسیس یک بیزینس در حوزه کشاورزی بیابید. در واقع، نوا اسکوشیا منطقه ای است که اقتصاد آن وابسته به تولید کشاورزی است و بیزینس های مرتبط با این رده شغلی می توانند بازدهی بالایی داشته باشند.

جالب است بدانید در نوا اسکوشیا بیش از ۲۲۰۰ شرکت مرتبط با کشاورزی و تولید نوشیدنی فعالیت دارند که صادرات در این بخش سهم بالایی در سیستم اقتصادی استان دارد.

تولید محصولات غذایی و فرآوری آن برای مهاجرت کارآفرینی نوا اسکوشیا

تولید و فرآوری محصولات غذایی در نوا اسکوشیا سهم بالایی در اقتصاد این استان دارد و می توان گفت، این بخش جزء جدایی ناپذیر از سیستم اقتصادی کل کانادا به شمار می رود. مانند سایر ایالت های کانادا، شما می توانید در نوا اسکوشیا نیز یک شرکت پیشرفته یا تولیدی محصولات غذایی راه اندازی کنید که در شهرهای بزرگ فرصت های بی نظیری برای این بخش در نوا اسکوشیا وجود دارد.

هزینه های زندگی پس از مهاجرت کارآفرینی نوا اسکوشیا

برای مهاجرت کارآفرینی نوا اسکوشیا مطمئنا باید هزینه های مهاجرت و هزینه های زندگی را نیز در نظر داشته باشید. این هزینه ها برای یک نفر بین ۱۰۰۰ دلار تا ۱۲۰۰ دلار در ماه است و افزایش یا کاهش آن کاملا وابسته به خود فرد و سبک زندگی وی است.

در صورتی که به صورت خانوادگی برای این روش مهاجرت بیزینسی کانادا درخواست می دهید، باید هزینه های اضافی را نیز در نظر داشته باشید.

 • هزینه های زندگی برای یک نفر به صورت ماهانه: بدون اجاره بها ۱۰۰۰ تا ۱۲۰۰ دلار کانادا
 • هزینه های زندگی برای خانواده چهار نفره در ماه: بین ۴۰۰۰ تا ۵۰۰۰ دلار کانادا

هزینه های زندگی یک ساله بر اساس تعداد افراد خانوار پس از مهاجرت کارآفرینی نوا اسکوشیا

تعدادتمکن
مالی
۱۱۳۲۱۳
۲۱۶۴۴۹
۳۲۰۲۲۲
۴۲۴۵۵۳
۵۲۷۸۴۷
۶۳۱۴۰۷
۷۳۴۹۶۷

ریز هزینه های زندگی برای یک نفر پس از مهاجرت کارآفرینی نوا اسکوشیا

هزینه ها به دلار کانادا است.

مواردهزینه
غذا و رستوران
وعده غذایی برای ۱ نفر در ۱ رستوران ارزان۲۰
وعده غذایی برای ۲ نفر در رستوران معمولی۹۰
هزینه میان وعده۱۲
کاپوچینو معمولی۴.۵
آب بطری ۳۰۰ میلی لیتر۲.۴
نوشابه ۳۰۰ میلی لیتر۲.۵
بازار اجناس مختلف 
شیر معمولی ۱ لیتر۲.۲
قرص نان ۵۰۰ گرمی۳
برنج ۱ کیلوگرم۵.۶
تخم مرغ ۱۲ عدد۴.۴
فیله مرغ ۱ کیلوگرم۱۴.۴
گوشت قرمز ۱ کیلوگرم۱۶.۴
سیب ۱ کیلوگرم۴.۹
پرتقال ۱ کیلوگرم۵.۵
حمل و نقل 
بلیط ۱ طرفه به مقصد محلی۲.۶
کارت عبور و مرور برای ۱ ماه۸۵
هزینه برای شروع تاکسی۳.۲۵
هزینه ۱ ساعت انتظار اضافی تاکسی۲۷.۸
هزینه ۱ کیلومتر تاکسی۱.۷
۱ لیتر بنزین۱.۴۴
خرید یک خودرو معمولیبین ۲۰ تا ۳۰ هزار دلار
هزینه های آپارتمان 
آب، برق و …۱۷۷
اینترنت پرسرعت نامحدود۱۰۰
ورزش و سرگرمی 
باشگاه فیتنس برای یک نفر در ماه۵۱
باشگاه تنیس برای یک نفر ۱ ساعت در آخر هفته۱۶.۵
۱ بلیط سینما۱۵
هزینه فرزندان 
پیش دبستان تمام وقت خصوصی بین المللی هزینه ماهانه۶۵۰
کفش و پوشاک 
۱ شلوار جین برند۷۸
۱ دست لباس تابستانه۴۷.۵
۱ جفت کفش ورزشی برند۱۰۰
۱ جفت کفش چرم مردانه۱۴۰
اجاره بها 
آپارتمان ۱ خواب در مرکز شهر۱۵۰۰
آپارتمان ۱ خواب در خارج از مرکز شهر۱۲۰۰
آپارتمان ۳ خواب در مرکز شهر۲۵۰۰
آپارتمان ۳ خواب در خارج از مرکز شهر۱۹۰۰
خرید آپارتمان هر متر مربع در مرکز شهر۶۵۰۰
خرید آپارتمان هر متر مربع در خارج از مرکز شهر۲۶۰۰
میانگین حقوق پس از کسر مالیات۴۳۰۰

با تراست بیزینس همراه باشید

 • مهاجرت کارآفرینی نوا اسکوشیا در مقایسه با روش های دیگر مهاجرت استانی شرایط بهتری دارد.
 • شما با سرمایه گذاری پایین تر نسبت به استان هایی مانند کبک و انتاریو می توانید در کمترین زمان ممکن در این استان حضور پیدا کنید و اهداف خودتان را از مهاجرت دنبال کنید.
 • در روش مهاجرت کارآفرینی نوا اسکوشیا شما محدودیتی از نظر شغلی و انتخاب منطقه ندارید اما باید در مورد انتخاب رده شغلی و بیزینس آینده دقت زیادی داشته باشید.
 • هر بیزینسی در هر منطقه ای سودآوری ندارد و این نکته مهمی در زمان انتخاب منطقه و بیزینس آینده است.
 • متخصصان تراست بیزینس آماده هستند تا در مرحله انتخاب بیزینس، تحقیقات بازار، آماده کردن بیزینس پلن و مراحل نهایی در کنار شما باشند.
 • در هر روز از هفته می توانید با مشاوران تخصصی کسب و کار و وکلای تراست بیزینس تماس حاصل فرمایید.

وکیل ویزا برای مهاجرت کارآفرینی نوا اسکوشیا

وکیل ویزا می تواند پیشنهادهای منحصر به فردی را در اختیار شما قرار دهد. دقت داشته باشید که شما می توانید در بیزینس های قدرتمندی مانند کشاورزی، تولید محصولات غذایی و حتی صنایع مرتبط با آی تی و امور مالی در این ایالت وارد بازار کار شوید و برای یافتن یک پیشنهاد عالی، استفاده از تجربه و مشاوره های وکیل ویزا می تواند گزینه ای بی نظیر باشد.

در صورتی که قصد کاهش احتمال ریجکتی را در پرونده خود دارید یا می خواهید یک پرونده رقابتی و قدرتمند ارائه دهید، می توانید از خدمات تراست بیزینس استفاده کنید. در شرایط رقابتی پرونده ها، این شما هستید که باید امتیازهای خود را در جدول افزایش دهید و شانس تان را برای موفقیت در این مسیر مهاجرتی افزایش دهید.‌

بنابراین، بهترین کار برای کوتاه تر کردن زمان ویزا و افزایش احتمال موفقیت مشاوره گرفتن از یک وکیل تخصصی مهاجرت است تا پرونده شما به صورت کامل و دقیق بررسی شود.

در هر زمان و هر مرحله ای که احساس کردید پرونده شما نیاز به راهنمایی دارد، ما آماده هستیم تا روش های عملی و سریع در اختیارتان قرار دهیم تا این مسیر را با خیال راحت طی کنید. تراست بیزینس با هزاران پرونده مهاجرتی موفق، مفتخر است که آسان ترین روش عملی را در اختیار شما قرار خواهد داد تا در مسیری مشخص به سمت اهداف تان از مهاجرت حرکت کنید.

سوالات متداول

مهم ترین شرط برای موفقیت در برنامه مهاجرت کارآفرینی نوا اسکوشیا چیست؟

شروط مربوط به زبان، تحصیلات و سابقه شغلی از جمله مهم ترین شروط برنامه هستند که امتیاز حداکثری را در جدول امتیازبندی دارند. دقت داشته باشید که شما از نظر تمکن مالی نیز نباید مشکلی داشته باشید و در این بخش حداکثر ۱۰ امتیاز در نظر گرفته شده است.

آیا نوع پروژه در مهاجرت کارآفرینی نوا اسکوشیا مهم است؟

بله. نوع پروژه و میزان سودآور بودن آن برای سیستم اقتصادی این کشور از اهمیت بالایی برخوردار است. باید اشاره کرد که این بخش دارای ۱۰ امتیاز است و شما می توانید با ارائه پروژه های سودآور و بی نظیر درصد موفقیت خود در این برنامه مهاجرت شغلی کانادا را افزایش دهید.

تطبیق پذیری در برنامه مهاجرت کارآفرینی نوا اسکوشیا چیست؟

تطبیق پذیری بخش اساسی این برنامه به شمار می رود. دقت کنید که در این بخش حداکثر ده امتیاز تعیین شده است و شما می توانید آشنایی با شرایط این ایالت را از طریق روش های مختلفی به اثبات برسانید. از جمله این روش ها سطح زبان همسر، تحصیل در این ایالت یا وجود خانواده در نوا اسکوشیا است.

آیا شرط سنی خاصی برای مهاجرت کارآفرینی نوا اسکوشیا بیان شده است؟

خیر. شرط سنی خاصی برای این برنامه وجود ندارد. دقت داشته باشید که اگر شما بازه سنی قابل قبولی باشید می توانید برای برنامه های مهاجرت کارآفرینی این کشور اقدام کنید.
در این برنامه می توانید در بازه سنی ۲۱ تا ۵۵ سال برای برنامه شرکت کنید و بهترین بازه برای کسب حداکثر امتیاز در این بخش ۳۳ تا ۳۹ سال تعیین شده است. برای سن بیش از ۵۶ سال در این جدول امتیاز صفر تعیین شده است.

چه میزان تمکن مالی برای موفقیت در برنامه مهاجرتی نوا اسکوشیا تعیین شده است؟

شما باید حداقل دارایی ۶۰۰ هزار دلاری داشته باشید و این دارایی باید به صورت قانونی به دست آمده باشد و مشکل قانونی برای آن وجود نداشته باشد. شما می توانید در این بخش دارایی نقدی یا املاک را ارائه دهید که از این میزان دارایی باید حداقل ۱۵۰ هزار دلار روی پروژه بیزینس سرمایه گذاری شود. البته، این میزان سرمایه مورد نیاز حداقلی است و ممکن است پروژه شما میزان بیشتری از سرمایه نیاز داشته باشد.

آیا سطح زبان در برنامه مهاجرت نوا اسکوشیا مهم است؟

بله. زبان یکی از اساسی ترین مدارک برای موفقیت در برنامه مهاجرت کارآفرینی نوا اسکوشیا است. شما باید حداقل سطح زبان CLB 5 را ارائه دهید که با افزایش مهارت ها در این بخش می توانید امتیازهای بالاتری را در جدول امتیازبندی به دست آورید.

سطح تحصیلات برای موفقیت در برنامه مهاجرت کارآفرینی نوا اسکوشیا باید به چه میزان باشد؟

سطح تحصیلات از شروط مهم برنامه است و حداقل تحصیلات متقاضی باید مدرک معادل دیپلم کانادایی در دبیرستان باشد. این مدرک دارای ۸ امتیاز است اما شما می توانید با ارائه مدرک در سطح دانشگاهی و حتی دکتری امتیاز حداکثری را در این بخش به دست آورید.
دقت داشته باشید که امکان ارائه دو مدرک تحصیلی نیز در برنامه وجود دارد و شما می توانید در سطح بالاتر از دیپلم دو مدرک تحصیلی ارائه دهید و امتیاز ۲۲ را در این بخش به دست آورید.

چه هزینه هایی باید برای مهاجرت کارآفرینی نوا اسکوشیا در نظر گرفت؟

هزینه های این برنامه مهاجرتی کانادا به چند بخش تقسیم بندی می شوند. در ابتدا شما باید تمکن مالی ۶۰۰ هزار دلاری را داشته باشید. پس از این کار، شما باید به فکر هزینه های آماده سازی مدارکی مانند زبان و ترجمه گواهی های مربوطه باشید. دقت کنید که شما برای حضور در این کشور و تامین هزینه های زندگی نیز باید در ماه حدود ۱۰۰۰ تا ۲۰۰۰ دلار کانادا برای یک نفر در نظر بگیرید.

آیا برای موفقیت در برنامه مهاجرت کارآفرینی نوا اسکوشیا نیاز به بیزینس پلن است؟

بله. شما الزاما نیاز دارید تا طرح تجاری خود را طی یک بیزینس پلن ارائه دهید. این بیزینس پلن هویت تجارت آینده شما و کسب و کارتان است که قصد شروع آن را در منطقه نوا اسکوشیا دارید. برای نوشتن بیزینس پلن می توانید مراحل کار را به یک متخصص مهاجرت و وکیل قانونی بسپارید.

به چه صورتی می توان برای برنامه مهاجرت کارآفرینی نوا اسکوشیا اقدام کرد؟

نحوه اقدام برای برنامه به صورت آنلاین است و شما ابتدا باید مرحله ثبت EOI را کامل کنید. پس از این کار، در صورتی که دعوت شدید در برنامه شرکت کنید، باید مدارک را ارائه دهید و پرونده آنلاین خود را تکمیل کنید.

با چه امتیازی می توان در برنامه مهاجرت کارآفرینی نوا اسکوشیا پذیرفته شد؟

میانگین امتیاز پذیرفته شدگان برنامه بین ۹۰ تا ۱۲۰ است. این به معنی آن است که شما برای پذیرفته شدن در این برنامه کارآفرینی کانادا به امتیازهای بالایی نیاز ندارید و با حداقل ۹۰ امتیاز از ۱۵۰ امتیاز می توانید شانس خود را برای مهاجرت کارآفرینی نوا اسکوشیا امتحان کنید.

با کدام مدارک زبان می توان در برنامه مهاجرت کارآفرینی نوا اسکوشیا شرکت کرد؟

شما می توانید با زبان های انگلیسی یا فرانسوی در این برنامه شرکت داشته باشید. مدارک مورد تایید انگلیسی آیلتس و فرانسوی TEF هستند که در مدت زمانی کم می توانید به سطح ۵ در این مدارک دست پیدا کنید.

بازه بررسی سوابق شغلی در برنامه مهاجرت کارآفرینی نوا اسکوشیا چیست؟

پرونده شما در بازه ۱۰ ساله قبل از ثبت درخواست بررسی می شود. در این بازه شما باید حداقل ۳ سال به صورت مجموع و تمام وقت سابقه شغلی حرفه ای داشته باشید.

سفر اکتشافی برای مهاجرت کارآفرینی نوا اسکوشیا چیست؟

سفر اکتشافی به معنی بازدید تجاری شما از شرایط منطقه مورد نظر در بازه یک ساله قبل است. شما با داشتن یک سفر اکتشافی می توانید شانس پذیرش تان را در برنامه افزایش دهید و با دید بهتری به سمت عملی کردن ایده هایتان در منطقه مورد نظر حرکت کنید.

آیا برای موفقیت در برنامه مهاجرت کارآفرینی نوا اسکوشیا نیاز به وکیل است؟

شما در پروسه آماده سازی مدارک و ثبت پرونده تان نیازی به استخدام وکیل ندارید. در صورت آشنایی با سیستم مورد نظر، می توانید مدارک را آماده کنید و در سیستم مورد نظر درخواست دهید. با این حال، در صورتی که بخواهید در شرایط بهتری یک پرونده کامل و بدون نقص آماده کنید، استفاده از خدمات یک وکیل قانونی از بهترین گزینه ها خواهد بود.
در کنار این مرحله، شما باید روی آماده کردن بیزینس پلن و تحقیقات بازار نیز دقت بالایی داشته باشید که با مشاوره با یک متخصص کسب و کار و مشاور مهاجرت می توانید این مرحله را با موفقیت به پایان برسانید.

آیا مهاجرت کارآفرینی نوا اسکوشیا برای خانواده نیز مزایایی را دارد؟

بله. شما پس از اخذ اقامت کاری و اقامت دائم می توانید از مزایای آن برای سایر اعضای خانواده نیز بهره ببرید. در ابتدا و در صورتی که پرونده شما مورد قبول واقع شود، شما می توانید اطلاعات مربوط به همسر و فرزندان را نیز ثبت کنید و روند مهاجرت را به همراه خانواده خود دنبال کنید.

چرا مهاجرت کارآفرینی نوا اسکوشیا انتخاب خوبی است؟

مهاجرت کارآفرینی نوا اسکوشیا انتخابی عالی است چرا که شما همزمان با کارآفرینی در این کشور می توانید فرصت اخذ اقامت دائم کانادا را نیز به دست آورید. شما با کارآفرینی در این کشور صاحب یک شغل با درآمد مناسب خواهید شد و پس از آن و به صورت همزمان می توانید اهداف خود را برای مهاجرت دنبال کنید.

آیا می توان از مزایای مهاجرت کارآفرینی نوا اسکوشیا برای پدر و مادر نیز استفاده کرد؟

بله. در ابتدا شما باید برای احداث پروژه در منطقه مورد نظر حضور پیدا کنید و بیزینس تان را در این ایالت راه اندازی کنید. پس از اخذ اقامت دائم این کشور، شما می توانید با استفاده از برنامه ویزای اسپانسر خانواده پدر و مادر خود را نیز به این کشور منتقل کنید.

بیشترین امتیاز فاکتور سرمایه گذاری مربوط به چه مبلغی است؟

شما در برنامه مهاجرت کارآفرینی نوا اسکوشیا نیاز به سرمایه کلی ۶۰۰ هزار دلار دارید که از این میزان باید ۱۵۰ هزار دلار در پروژه مورد نظر سرمایه گذاری شود. با این حال، در صورت داشتن سرمایه بیش از ۱.۵ میلیون دلار و سرمایه گذاری بیش از ۳۰۰ هزار دلار می توانید حداکثر امتیاز را در جدول امتیازبندی به دست آورید.

بهترین منطقه نوا اسکوشیا برای مهاجرت کارآفرینی چیست؟

بهترین منطقه این ایالت شهر هالیفاکس است که دارای پیشرفت شهری بالایی است. شما در این شهر می توانید به امکانات متنوعی دسترسی داشته باشید و در کنار آن، مناطق اطراف این شهر نیز از بهترین مناطق برای احداث یک پروژه کارآفرینی در کانادا هستند.

آیا صنعت کشاورزی از صنایع خوب برای مهاجرت کارآفرینی نوا اسکوشیا است؟

بله. صنعت کشاورزی از بهترین صنایع در این ایالت است که در مناطق مختلف آن می توانید فرصت های خوبی را به دست آورید. در کنار این بخش صنعتی، امور مالی، صنایع مرتبط با دریا و صنایع تولید محصولات غذایی از بهترین ها به شمار می روند.

چه شروطی برای مرحله اقامت دائم در برنامه مهاجرت کارآفرینی نوا اسکوشیا نیاز است؟

در این برنامه مهاجرتی شما نیاز دارید تا شروطی را پس از حضور در این کشور محقق کنید. از جمله اساسی ترین این شروط استخدام فرد کانادایی در کسب و کار مورد نظر و اخذ مجوزهای لازم است. دقت داشته باشید که برای اقدام در پروسه اقامت دائم کانادا شما نیاز به ارائه گواهی های سلامت پزشکی و عدم سوء پیشینه دارید. در صورتی که در مرحله احداث پروژه دارای مشکل قانونی باشید، مطمئنا پرونده شما در مرحله اقامت دائم به مشکل برخورد خواهد کرد.

در چه مدتی می توان بیزینس پلن برای مهاجرت کارآفرینی نوا اسکوشیا را آماده کرد؟

در صورتی که خودتان برای نوشتن این مدرک تحقیقات و کامل کردن بخش ها را شروع کنید، ممکن است یک پروسه طولانی مدت را پیش رو داشته باشید. با این حال، در صورتی که بخواهید در کمتر از چند هفته یک بیزینس پلن قوی آماده کنید، متخصصان کسب و کار و وکلای تراست بیزینس آماده ارائه بهترین خدمات مهاجرتی به شما هستند.

0 0 رای ها
Article Rating
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
رزرو وقت مشاوره
تماس
تلفن ایران واتساپ کانادا پیج اینستاگرام

استفاده از مطالب سایت تراست فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. © کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت Trust Way Immigration Services می‌باشد.