مهاجرت کارآفرینی پرنس ادوارد

مهاجرت کارآفرینی پرنس ادوارد

مهاجرت کارآفرینی پرنس ادوارد در یک نگاه

مواردتوضیحات
رده ویزا با مهاجرت کارآفرینی پرنس ادواردویزای شغلی و بیزینسی کانادا
مدت زمان آماده سازی مدارک اولیه تا شروع پروسه اقامت دائمبین ۱ تا ۲ سال
مدت زمان نوشتن بیزینس پلنبین ۳ ماه تا ۶ ماه
مدارک اساسی برای موفقیت در مهاجرت کارآفرینی پرنس ادواردمدارک شناسایی معتبر به صورت ترجمه شده رسمی
پاسپورت معتبر
رزومه فرد متقاضی
مدرک زبان
گواهی تمکن مالی
گواهی های تخصصی شغلی
گواهی ازدواج (در صورت وجود)
گواهی سلامت پزشکی
گواهی عدم سوء پیشینه
هزینه ثبت نام۱۰ هزار دلار، قابل استرداد در صورت انصراف در مراحل اولیه
مدرک زبانحداقل سطح CLB 4
سطح تحصیلاتمدرک بالاتر از دبیرستان
ایده تجاریمحدودیتی ندارد، ایده تجاری باید صرفه اقتصادی داشته باشد.
بهترین رده های شغلیکشاورزی، ماهیگیری، صنایع دریا، فناوری، توریسم، حمل و نقل، محصولات غذایی
نوع اقامتابتدا ویزای کار و سپس تبدیل به اقامت دائم کانادا

مهاجرت کارآفرینی پرنس ادوارد از روش های مهاجرت بیزینسی کانادا است که شما با استفاده از آن می توانید یک بیزینس را در این ایالت راه اندازی کنید. برای راه اندازی بیزینس در کانادا شما می توانید ابتدا از طریق مهاجرت کارآفرینی پرنس ادوارد اقدام کنید و ویزای شغلی دریافت کنید. در صورتی که در مدت زمان یک ساله موفق به تاسیس بیزینس شوید، پرونده شما وارد پروسه اقامت دائم کانادا خواهد شد.

مراحل مهاجرت کارآفرینی پرنس ادوارد

مشاوره تخصصی

دریافت یک مشاوره تخصصی در ابتدای مسیر می تواند تمامی مشکلات شما را برای مهاجرت کارآفرینی پرنس ادوارد از میان بردارد.

مشاوران تخصصی مهاجرت در تراست بیزینس آماده هستند تا بهترین راه رسیدن به اهداف را در اختیار شما قرار دهند و شما در این مسیر می توانید تمامی مراحل کار را به وکلای قانونی تراست بیزینس بسپارید.

تحقیقات بازار

برای کارآفرینی در پرنس ادوارد، شما الزاما نیاز دارید تا یک تحقیقات دقیق در بازار داشته باشید.

دقت کنید که این تحقیقات دقیق خواهد بود که درصد موفقیت پروژه آینده بیزینس تان را نشان می دهد و بر اساس اطلاعات به دست آمده می توانید، موفقیت پروژه خود را در بیزینس پلن اثبات کنید.

برای تحقیقات بازار، شما نیاز دارید تا از روش های آنلاین استفاده کنید یا به صورت حضوری در منطقه انتخاب شده این تحقیقات را انجام دهید.

نام بیزینس

در صورتی که قرار باشد شما مالکیت صد در صدی بیزینس مورد نظر را در اختیار بگیرید، بهترین کار این است که در ابتدای مسیر یک نام جذاب برای بیزینس تان تعیین کنید.

نام بیزینس شما باید نشان دهنده ارزش برندتان باشد. باید اشاره کرد که این نام برند خواهد بود که می تواند هویت بیزینس آینده شما را نشان دهد و آن را به مخاطبان معرفی کند.

تامین سرمایه

برای استفاده از روش مهاجرت کارآفرینی پرنس ادوارد، شما باید در ابتدا به فکر تامین سرمایه های لازم باشید.

در واقع، در صورتی که از کانال کارآفرینی به سمت سرمایه گذاری در این ایالت حرکت می کنید، الزاما باید سرمایه های مورد نیاز تجارت توسط خود شما تامین شود.

این میزان حداقل ۶۰۰ هزار دلار دارایی کل است و در کنار آن شما باید حداقل ۱۵۰ هزار دلار کانادا نیز روی پروژه آینده بیزینسی خود سرمایه گذاری داشته باشید.

تحقیق در مورد روش مهاجرتی

تحقیقات و اطلاع از قوانین و شرایط برنامه نکته اساسی است که شما باید آن ها را در مرحله اولیه مهاجرت کارآفرینی پرنس ادوارد در نظر داشته باشید.

شرایط برنامه مهاجرت کارآفرینی پرنس ادوارد شامل چند مورد است و باید اشاره کرد که مهم ترین آن ها داشتن سابقه شغلی، تمکن مالی و پروژه سودآور بیزینس است.

مدارک اولیه

در صورتی که در مورد تامین مالی بیزینس آینده مشکلی نداشته باشید و بتوانید سابقه شغلی مناسبی ارائه دهید، شما می توانید به فکر آماده سازی مدارک اولیه باشید.

در برنامه مهاجرت کارآفرینی پرنس ادوارد، نیاز به مدارکی خواهید داشت که می توان آن ها را به چند بخش مدارک هویتی، مدارک مالی، مدارک شغلی و مدارک مربوط به بیزینس آینده تقسیم بندی کرد.

بیزینس پلن

بیزینس پلن از جمله مدارکی است که شما برای موفقیت در برنامه های مهاجرت کارآفرینی کانادا به آن نیاز خواهید داشت.

این مدرک از اصلی ترین مدارکی است که در زمان ثبت اپلیکیشن باید ارائه شود. شما برای موفقیت در برنامه مهاجرت کارآفرینی پرنس ادوارد باید این مدرک را با تحقیقات دقیق در بازار آماده کنید و نباید در آن نقص و مشکلی وجود داشته باشد.

ثبت درخواست

ثبت درخواست اولیه برای برنامه های مهاجرت کارآفرینی کانادا کاملا به صورت آنلاین انجام می شود و باید اشاره کرد که با ثبت این درخواست شما می توانید پروسه اصلی ورک پرمیت تا اقامت دائم را شروع کنید.

دقت داشته باشید که برای ثبت درخواست، شما باید شرایط کامل پرونده را محقق کنید و در صورت وجود نقص در پرونده یا مشکلات دیگر درخواست شما با ریجکتی مواجه خواهد شد.

مهاجرت

شما می توانید بعد از ثبت درخواست و تایید شدن پرونده برای مهاجرت به این کشور آماده شوید. پس از ارائه مدارک اولیه و تکمیل پرونده در سیستم آنلاین، شما می توانید ورک پرمیت دریافت کنید و با اجازه کار مراحل بعدی مهاجرت کارآفرینی پرنس ادوارد را دنبال کنید.

مدارک شما بر اساس مشخصه های مختلفی در این برنامه بررسی خواهد شد و در صورتی که بتوانید به موفقیت برسید، مسیر اقامت دائم کانادا برای شما شروع خواهد شد.

شروع کسب و کار

شما با دریافت مجوز اولیه می توانید در این کشور حضور پیدا کنید. دقت داشته باشید که تمامی مدارک ارائه شده در مراحل قبلی باید همراه تان باشد چرا که در مراحل مختلف بعدی به آن ها نیاز خواهید داشت.

شما پس از شروع تجارت خود در این ایالت باید به فکر استخدام افراد کانادایی باشید و بیزینس خود را به صورت فعال مدیریت کنید.

اقامت دائم

اقامت دائم یکی از مزایای نهایی مهاجرت کارآفرینی پرنس ادوارد است که به راحتی می توانید پس از موفقیت در تاسیس بیزینس آن را اخذ کنید.

شما باید پس از ورود به این منطقه و تاسیس بیزینس، شرایط برنامه را که مربوط به بیزینس شما هستند محقق کنید تا بتوانید اقامت دائم کانادا را دریافت کنید.

نکات مهم در مورد مهاجرت کارآفرینی پرنس ادوارد

 • برنامه سرمایه گذاری و ویزای کاری در این ایالت طی سه مسیر ارائه شده است که دو مورد از آن ها شامل خرید بیزینس با حق مالکیت ۱۰۰ درصدی و خرید بخشی از بیزینس ها است. یک مسیر دیگر اخذ ورک پرمیت است که شما می توانید با استفاده از آن به این منطقه مهاجرت کنید.
 • در ابتدای مسیر نیاز است تا روش مهاجرت کارآفرینی پرنس ادوارد را انتخاب کنید و شرایط مختص به آن را مطالعه کنید.
 • شما پس از حضور در این کشور باید به فکر راه اندازی بیزینس به صورت فعال باشید و در صورتی که نتوانید بیزینس تان را راه اندازی کنید، مشکلاتی برای اقامت دائم و حتی تمدید ورک پرمیت به وجود خواهد آمد.
 • سرمایه گذاری بسیار بالایی در این برنامه مورد نیاز نیست اما شما باید در ابتدای مسیر میزان این سرمایه گذاری را بر اساس نوع پروژه تان بررسی کنید.
 • شرایط سنی و مدرک تحصیلی زیاد نمی تواند در برنامه مهاجرت کارآفرینی پرنس ادوارد مشکل ساز باشد و شما با مدرک دیپلم نیز می توانید برای کارآفرینی در این ایالت اقدام کنید.
 • از جمله مهم ترین ملاک ها در این برنامه باید به داشتن سابقه شغلی مدیریتی مرتبط اشاره کرد که از الزامات برنامه به حساب می آید.
 • در صورتی که بخواهید بهترین پرونده را در شرایط این برنامه ارائه دهید، می توانید با متخصصان کسب و کار و وکلای تراست بیزینس در تماس باشید تا شما را در این مسیر راهنمایی کنند.

مهاجرت کارآفرینی پرنس ادوارد چیست

در حالت کلی، مهاجرت سرمایه گذاری در این ایالت به سه مسیر کلی مالکیت صد در صدی، مالکیت بخشی و ورک پرمیت تقسیم بندی می شود. شما می توانید با انتخاب یکی از این سه مسیر، اهداف خود را برای مهاجرت به این کشور دنبال کنید که در نهایت و پس از گذراندن مدت زمان تعیین شده منجر به اقامت دائم خواهد شد.

مالکیت صد در صدی بیزینس دارای شرایطی است که می توان مهم ترین آن ها را تمکن مالی، سابقه شغلی، مدرک زبان، مدرک تحصیلی و شرط سن بیان کرد. البته، در صورتی که از نظر تمکن مالی، سابقه شغلی و پروژه بیزینس مشکلی نداشته باشید، در این برنامه می توانید روی موفقیت پرونده تان حساب باز کنید. شرط اساسی برای موفقیت در این برنامه رسیدن به حد نصاب امتیازها است که در دراوهای مختلف آن بین ۷۰ تا ۱۴۰ تعیین شده است. دقت داشته باشید که در مقایسه با کارآفرینی سایر استان ها، شرایط رقابتی کمتری در مهاجرت کارآفرینی پرنس ادوارد وجود دارد و شما با رسیدن به حداقل امتیاز می توانید روی موفقیت پرونده تان حساب باز کنید.

 • مهاجرت کارآفرینی پرنس ادوارد در دسته روش های استانی برای مهاجرت به کانادا تقسیم بندی می شود و مسیر مشخصی برای ثبت درخواست برای آن وجود دارد.
 • شما می توانید از مسیر ورک پرمیت مهاجرت کارآفرینی پرنس ادوارد اقدام کنید و با استفاده از آن با ویزای موقت بیزینس خود را در این ایالت تاسیس کنید.
 • باید اشاره کرد که بعد از راه اندازی بیزینس و گذشت یک سال شما می توانید برای اقامت دائم درخواست دهید که مزیت اساسی مهاجرت کارآفرینی پرنس ادوارد به حساب می آید.
 • در صورتی که در جدول امتیازبندی بتوانید حداقل امتیازهای لازم را به دست آورید، نیاز است تا ابتدا یک درخواست EOI در سیستم آنلاین ثبت شود و پس از آن می توانید مدارک را ارائه دهید.

شرایط مهاجرت کارآفرینی پرنس ادوارد

جهت موفقیت در برنامه مهاجرت کارآفرینی کانادا باید بعضی از شرایط را محقق کنید. این شرایط شامل چند مورد مشخص هستند که در ادامه به صورت کامل و جزئی به آن ها اشاره می شود. متقاضی باید در این برنامه حداقل تمکن مالی ۶۰۰ هزار دلار کانادا را ارائه دهد و دارای حداقل مدرک دیپلم باشد.

شما می توانید شرایط کامل را در این آدرس اینترنتی نیز بررسی کنید.

 • حداقل تمکن مالی ۶۰۰ هزار دلار کانادا و توانایی مستقر شدن در این کشور و سرمایه گذاری روی پروژه مورد نظر
 • حداقل مدرک دیپلم
 • داشتن بازه سنی بین ۲۱ تا ۵۹ سال
 • داشتن سابقه شغلی مرتبط و توانایی های شغلی قابل انتقال به این ایالت
 • حداقل نمره زبان با سطح CLB 4
 • ابراز علاقه به زندگی در این ایالت تا زمان فعال بودن بیزینس
 • شرکت در مصاحبه با یکی از کارکنان دولت پرنس ادوارد

شما می توانید این اطلاعات را در این فایل پی دی اف که دانلود می کنید نیز مشاهده کنید. در این فایل روش ثبت نام و اقدام برای برنامه توضیح داده شده است. برای اطلاع کامل و جزئی از مدارک لازم و روش ثبت درخواست در ادامه با ما همراه باشید.

مدارک لازم برای مهاجرت کارآفرینی پرنس ادوارد

ثبت درخواست اولیه شما به صورت کاملا آنلاین انجام خواهد گرفت و برای درخواست اولیه باید یک سری از مدارک آماده شوند. دقت کنید که تمامی مدارک شما باید به زبان انگلیسی و به صورت رسمی ترجمه شوند و پس از آن خواهید توانست اپلیکیشن خود را شروع کنید.

مدارک کلی به چند بخش تقسیم بندی می شوند که شامل مدارک هویتی، مدارک مربوط به سابقه کاری، مدارک مالی و مدارک مربوط به بیزینس آینده است. فهرست زیر نشان دهنده تمامی مدارکی است که برای مهاجرت کارآفرینی پرنس ادوارد به آن ها نیاز خواهید داشت.

 • مدارک هویتی به صورت ترجمه شده رسمی
 • پاسپورت معتبر
 • مدرک تحصیلی با جواز ECA
 • مدرک زبان
 • مدارک مربوط به سابقه شغلی
 • رزومه
 • بیزینس پلن
 • گواهی ازدواج (در صورت وجود)
 • گواهی عدم سوء پیشینه
 • گواهی سلامت پزشکی
 • مدارک مربوط به تحقیقات بازار
 • گواهی های تخصصی شغلی و مهارت ها

فاکتورهای مهم برای مهاجرت کارآفرینی پرنس ادوارد

برنامه مهاجرت کارآفرینی پرنس ادوارد در دسته بندی برنامه های استانی این کشور قرار دارد و در صورتی که شما بتوانید مراحل کامل را طی کنید، پس از یک سال سابقه شغلی در بیزینس آینده می توانید برای اقامت دائم درخواست دهید.

این برنامه مسیر اقامت دائم را آسان تر می کند که با رسیدن به موفقیت در تاسیس بیزینس، شما می توانید از طریق برنامه مهاجرت کارآفرینی پرنس ادوارد برای خانواده تان نیز اقامت دریافت کنید.

قبل از ارسال درخواست اولیه EOI بهتر است شما شرایط برنامه و شرایط خودتان را بررسی کنید و جدول امتیازبندی را تحلیل کنید. فاکتورهای مهمی در جدول وجود دارند که امتیاز نهایی شما با بررسی آن تعیین خواهد شد. می توان گفت، مهم ترین این فاکتورها داشتن سابقه شغلی، تمکن مالی و پروژه بیزینس آینده است.

فاکتورهای جدول امتیازبندی مهاجرت کارآفرینی پرنس ادوارد از طریق ورک پرمیت

 • سن
 • سطح زبان
 • سطح تحصیلات
 • سابقه شغلی مدیریت ارشد یا صاحب کسب و کار
 • امتیاز مربوط به منطقه انتخاب شده
 • تطبیق پذیری

جدول امتیازبندی مهاجرت کارآفرینی پرنس ادوارد

شما در جدول امتیازبندی مهاجرت کارآفرینی پرنس ادوارد از طریق ورک پرمیت می توانید حداکثر ۲۰۰ امتیاز به دست آورید. این جدول در شش فاکتور مختلف صلاحیت متقاضی را بررسی می کند و شما می توانید با افزایش امتیازها در این برنامه شانس خود را برای پذیرفته شدن افزایش دهید.

دقت کنید که بر اساس آمار این لینک، امتیازهای بالایی برای این برنامه مهاجرت کارآفرینی کانادا نیاز نیست و در سال های اخیر متقاضیان با حداقل ۶۰ تا ۸۰ امتیاز، دعوت به برنامه شده اند.

در جدول امتیازبندی برنامه مهاجرت کارآفرینی پرنس ادوارد، مهم ترین فاکتور سابقه شغلی مدیریتی در سطح مدیر ارشد یا صاحب کسب و کار است. پس از این فاکتور، شما می توانید با افزایش سطح زبان امتیازهای این جدول را افزایش دهید.

فاکتورهای امتیازدهی به همراه امتیازات لازم برای مهاجرت کارآفرینی پرنس ادوارد

 • سن: ۲۰ امتیاز
 • سطح زبان: ۴۰ امتیاز
 • سطح تحصیلات: ۲۰ امتیاز
 • سابقه شغلی مدیریتی: ۵۰ امتیاز
 • امتیاز مربوط به منطقه انتخابی: ۳۵ امتیاز
 • تطبیق پذیری: ۳۵ امتیاز
 • حداکثر امتیاز: ۲۰۰

ملاک سن برای مهاجرت کارآفرینی پرنس ادوارد

ملاک سن از نخستین مواردی است که بررسی می شود و این مورد بر اساس اطلاعات ثبت شده شما در زمان ثبت پروفایل امتیازدهی خواهد شد. بهترین بازه سنی برای کسب امتیازهای بیشتر بین ۲۵ تا ۴۴ تعیین شده است و شما می توانید در بازه سنی ۲۱ سال تا ۵۴ سال برای این برنامه شرکت کنید.

 • امتیاز برای سن پایین تر از ۲۱ و بالاتر از ۵۴ صفر است.
 • بهترین بازه سنی برای برنامه بین ۲۵ تا ۴۴ سال تعیین شده است.
 • حداکثر می توان ۳۰ امتیاز در این بخش دریافت کرد.

امتیازدهی سن متقاضی برای مهاجرت کارآفرینی پرنس ادوارد

 • بین ۲۱ تا ۲۴ سال: ۱۰ امتیاز
 • بین ۲۵ تا ۲۹ سال: ۳۰ امتیاز
 • بین ۳۰ تا ۴۴ سال: ۳۰ امتیاز
 • بین ۴۵ تا ۴۹ سال: ۲۰ امتیاز
 • بین ۵۰ تا ۵۴ سال: ۱۰ امتیاز
 • بیش از ۵۴ سال: ۰ امتیاز
 • حداکثر امتیاز: ۳۰ امتیاز

سطح زبان برای مهاجرت کارآفرینی پرنس ادوارد

سطح زبان از مهم ترین فاکتورها در جدول است که شما برای موفقیت در این برنامه باید حداقل سطح زبان CLB 4 را به دست آورید. دقت داشته باشید که در صورت داشتن یک مدرک مرتبط با زبان انگلیسی یا فرانسه، شما شرایط رقابتی برای پرونده تان ایجاد خواهید کرد. حداکثر امتیاز قابل دریافت در این بخش ۵۰ تعیین شده است.

 • در صورتی که بتوانید در هر دو مدرک زبان انگلیسی و فرانسوی مهارت های خود را به اثبات برسانید، می توانید ۱۰ امتیاز اضافی را دریافت کنید.
 • مدرک زبان شما باید یکی از چهار مدرک تایید شده توسط دولت این کشور باشد و از زمان اخذ آن نباید بیشتر از ۲ سال گذشته باشد.

امتیازدهی سطح زبان برای مهاجرت کارآفرینی پرنس ادوارد

 • سطح CLB 4 یا مدرک پایان تحصیلات در زبان انگلیسی یا فرانسوی: ۱۰ امتیاز
 • سطح 5: ۲۰ امتیاز
 • سطح 6: ۳۰ امتیاز
 • سطح 7: ۴۰ امتیاز
 • سطح 8: ۴۵ امتیاز
 • سطح 9: ۵۰ امتیاز
 • سطح 10: ۵۰ امتیاز
 • حداکثر امتیاز: ۵۰ امتیاز

سطح تحصیلات در برنامه مهاجرت کارآفرینی پرنس ادوارد

سطح تحصیلات در این برنامه مهاجرت کارآفرینی کانادا دارای حداکثر ۲۰ امتیاز است. مدرک پایان تحصیلات در سطح دبیرستان مورد قبول است و شما می توانید با ارائه مدارک دانشگاهی کارشناسی یا دکتری امتیاز بالاتری را در جدول به دست آورید.

امتیازدهی سطح تحصیلات در برنامه مهاجرت کارآفرینی پرنس ادوارد

 • پایان تحصیلات دبیرستان: ۰ امتیاز
 • مدرک بالاتر از دیپلم که نیاز به حداقل دو سال تحصیل تمام وقت دارد: ۱۲ امتیاز
 • تحصیل بالاتر از دیپلم در سطح دانشگاه که نیاز به حداقل سه سال تحصیل تمام وقت دارد: ۱۷ امتیاز
 • مدرک مستر یا دکتری از یک دانشگاه یا کالج بعد از پایان دوره کارشناسی: ۲۰ امتیاز
 • حداکثر امتیاز: ۲۰ امتیاز

سابقه شغلی حرفه ای برای مهاجرت کارآفرینی پرنس ادوارد

سابقه شغلی نکته اساسی در موفقیت در برنامه مهاجرت کارآفرینی پرنس ادوارد است. شما می توانید این سابقه شغلی را در سطح صاحب تجارت یا مدیر ارشد تجارت مبدا داشته باشید. حداقل نیاز به سه سال سابقه شغلی در هر کدام از این بخش ها است و شما با داشتن بیش از ۵ سال سابقه حرفه ای می توانید ۵۰ امتیاز در این بخش به دست آورید.

جدول امتیازدهی سابقه شغلی برای مهاجرت کارآفرینی پرنس ادوارد

سابقه
شغلی
امتیاز
سطح صاحب تجارت با سهام بیش از ۵۰ درصدحداقل سه سال در بازه پنج ساله: ۴۰ امتیاز
حداقل پنج سال در بازه هفت ساله: ۵۰ امتیاز
سطح صاحب تجارت با سهام بین ۲۰ تا ۵۰ درصدحداقل سه سال در بازه پنج ساله: ۲۵ امتیاز
حداقل پنج سال در بازه هفت ساله: ۳۵ امتیاز
سطح مدیریت ارشد با سابقه نظارت بر حداقل ۳ نفر و با سهام کمتر از ۲۰ درصدحداقل سه سال در بازه پنج ساله: ۲۰ امتیاز
حداقل پنج سال در بازه هفت ساله: ۳۰ امتیاز
حداکثر امتیاز۵۰ امتیاز

فاکتور مربوط به منطقه برای مهاجرت کارآفرینی پرنس ادوارد

فاکتور مربوط به منطقه و کسب تاییدیه منطقه انتخاب شده در این برنامه مهاجرت کارآفرینی کانادا دارای حداکثر ۱۵ امتیاز است. شما می توانید این مدرک را از مراجع مشخص شده در این لینک اخذ کنید که به دو دسته مناطق شهری و مناطق غیر شهری تقسیم بندی شده اند.

دقت داشته باشید در صورتی که بتوانید یک منطقه غیر شهری و کم جمعیت را در این ایالت انتخاب کنید، امتیاز حداکثری را به دست خواهید آورد.

امتیازدهی تاییدیه منطقه برای مهاجرت کارآفرینی پرنس ادوارد

 • تاییدیه از منطقه شهری: ۱۰ امتیاز
 • تاییدیه از مناطق غیر شهری: ۱۵ امتیاز
 • حداکثر امتیاز: ۱۵ امتیاز

فاکتور تطبیق پذیری برای مهاجرت کارآفرینی پرنس ادوارد

برای کسب امتیازهای مربوط به تطبیق پذیری گزینه های مختلفی در اختیار شما قرار دارد. شما می توانید با ارائه مدارک مربوطه این موارد را اثبات کنید و در این بخش حداکثر ۳۵ امتیاز به دست آورید. دقت داشته باشید که سابقه شغلی شما و سابقه شغلی همسر در این بخش بسیار اهمیت دارد که از گزینه های اثبات کننده تطبیق پذیری در جدول است.

جدول امتیازدهی تطبیق پذیری برای مهاجرت کارآفرینی پرنس ادوارد

تطبیق پذیریامتیاز
فرزند وابسته حداقل ۶ ماه به صورت پی در پی در یک موسسه آموزشی پرنس ادوارد تحصیل کرده باشد.۱۰ امتیاز
همسر از یک موسسه بالاتر از دبیرستان در این ایالت فارغ التحصیل باشد۵ امتیاز
همسر یا فرزند در یکی از زبان های فرانسوی یا انگلیسی حداقل سطح ۶ داشته باشد.۱۰ امتیاز
همسر حداقل ۳ سال سابقه کار در بازه ۵ ساله گذشته داشته باشد.۵ امتیاز
یکی از خانواده نزدیک شما برای مدت حداقل ۱۲ ماه و با اقامت دائم یا شهروندی در این ایالت زندگی کرده باشد.۱۰ امتیاز
سابقه شغلی در زمینه کشاورزی باشد و شما علاقه به احداث یک مجموعه کشاورزی در این ایالت داشته باشید.۱۰ امتیاز
حداکثر امتیاز۳۵ امتیاز

تمکن مالی برای مهاجرت کارآفرینی پرنس ادوارد

تمکن مالی از جمله شرایط اصلی برنامه مهاجرت کارآفرینی پرنس ادوارد تلقی می شود. البته، در جدول امتیازبندی برای این بخش امتیازی در نظر گرفته نشده است. شما باید حداقل تمکن مالی ۶۰۰ هزار دلاری داشته باشید تا بتوانید درخواست اولیه تان را در سیستم آنلاین به ثبت برسانید.

این تمکن مالی می تواند به صورت نقد یا املاک و دارایی های دیگر باشد. دقت داشته باشید که دارایی های متقاضی نباید دارای مشکل قانونی باشند. شما می توانید میزان تمکن مالی را با ارائه مدارک مالی بانکی و مدارک اسناد به اثبات برسانید.

دقت داشته باشید که در کنار داشتن تمکن مالی ۶۰۰ هزار دلاری، شما نیاز دارید تا در مدت یک ساله پس از حضور در این ایالت، حداقل ۱۵۰ هزار دلار روی بیزینس آینده سرمایه گذاری داشته باشید. این سرمایه گذاری از جمله شروط اساسی برای وارد شدن پرونده شما به پروسه اقامت دائم کانادا است.

میزان سرمایه مورد نیاز برای احداث و مدیریت پروژه در شهرها و مناطق مختلف پرنس ادوارد متفاوت است. بنابراین، شما در زمان تحقیقات بازار باید تحلیل مناسبی در مورد میزان سرمایه های لازم برای احداث پروژه در این ایالت داشته باشید.

سفر اکتشافی در برنامه مهاجرت کارآفرینی پرنس ادوارد

سفر اکتشافی یا بازدید تجاری از جمله بخش های مهم برای استفاده از روش های مهاجرت کارآفرینی کانادا است. در برنامه مهاجرت کارآفرینی پرنس ادوارد نیز بهتر است شما یک سفر اکتشافی به این ایالت داشته باشید و شرایط منطقه مورد نظر را از نزدیک بررسی کنید.

البته، سفر اکتشافی و بازدید تجاری در برنامه مهاجرت کارآفرینی پرنس ادوارد از الزامات به شمار نمی رود. با این حال، وب سایت رسمی برنامه پیشنهاد می دهد یک بازدید از منطقه انتخابی داشته باشید تا بتوانید در شرایط بهتری مرحله مصاحبه را پشت سر بگذارید.

شما می توانید یک ویزای بازدید تجاری دریافت کنید که مدت اعتبار آن ۶ ماه است و با استفاده از این ویزا می توانید به صورت کامل شرایط منطقه مورد علاقه تان را تحلیل کنید. امکان دریافت این ویزای بازدید تجاری به همراه خانواده نیز وجود دارد و می توان پس از پایان مدت شش ماهه آن را تمدید کرد.

هزینه بررسی پرونده در برنامه مهاجرت کارآفرینی پرنس ادوارد

هزینه بررسی پرونده برای ثبت درخواست از نکاتی است که بسیاری از متقاضیان آن را در نظر دارند. شما برای ثبت پرونده و بررسی آن باید هزینه ۱۰ هزار دلاری را در نظر بگیرید که این میزان پس از درخواست باید پرداخت شود. دقت داشته باشید که در صورت تایید نشدن پرونده شما و قبول نشدن در مرحله اولیه، تمامی این مبلغ برگشت داده خواهد شد.

در صورتی که پرونده شما قبل از مرحله مصاحبه دچار مشکل شود یا خودتان بخواهید انصراف دهید، مقدار ۷۵۰۰ دلار برگشت داده خواهد شد. با این حال، در حالتی که پرونده تان قبول شده و مرحله مصاحبه را هم با موفقیت بگذرانید، مبلغ اپلیکیشن فی غیر قابل برگشت است.

مدت زمان بررسی پرونده در مهاجرت کارآفرینی پرنس ادوارد

از زمانی که شما ثبت درخواست EOI را شروع کنید تا پایان مرحله احداث بیزینس، باید زمانی در حدود ۱ تا ۲ سال را در نظر داشته باشید. دقت کنید که آماده کردن مدارک اولیه مانند ترجمه ها و مدرک زبان نیز می تواند زمان زیادی از شما بگیرد.

پس از ثبت درخواست EOI، این درخواست به مدت شش ماه معتبر است و در صورتی که مشکلی برای پرونده تان وجود نداشته باشد، در این مدت احتمالا یک دعوت نامه ITA دریافت خواهید کرد. در مدت زمان ۴۵ روزه شما باید پرونده تان را تکمیل کنید و مدارک درخواست شده را ارائه دهید تا پرونده شما وارد مرحله ورک پرمیت شود. بر اساس اعلام وب سایت رسمی برنامه مهاجرت کارآفرینی پرنس ادوارد، ورک پرمیت شما حداکثر بین ۳ ماه تا ۶ ماه پردازش شده و جواب آن به دستتان خواهد رسید.

پس از دریافت ورک پرمیت که حداکثر تا دو سال اعتبار دارد، شما باید در مدت حداکثر ۳ تا ۶ ماهه در این ایالت حضور پیدا کنید و اقدام به تاسیس بیزینس خود در این منطقه کنید.

مراحل ثبت درخواست برای مهاجرت کارآفرینی پرنس ادوارد

بررسی شرایط

قبل از ثبت درخواست EOI بهتر است شرایط را در صفحه مهاجرت کارآفرینی پرنس ادوارد بررسی کنید.

باید اشاره کرد که در صورت نداشتن حداقل ها، شما نمی توانید در برنامه شرکت کنید و مطمئنا پرونده تان با ریجکتی روبرو خواهد شد.

بنابراین، بهترین کار این است تا با مشاوره با یک وکیل قانونی و با دید باز به سمت ثبت درخواست پیش بروید.

ثبت درخواست EOI

شما می توانید در وب سایت برنامه در این لینک، اقدام به ساخت یک حساب جدید کنید.

برای ساخت پروفایل اولیه، اطلاعات خاصی نیاز نیست و شما می توانید با آدرس ایمیل رسمی و اطلاعات پاسپورت این کار را انجام دهید.

دقت داشته باشید که ابراز علاقه اولیه به معنی ثبت اپلیکیشن در این وب سایت نیست و این موضوع تنها علاقه شما را برای شرکت در برنامه نشان می دهد.

تاییدیه از مراجع و سازمان های منطقه ای

شما می توانید از یک بخش تایید شده Community Endorsement دریافت کنید تا در جدول امتیازبندی شانس تان را افزایش دهید.

طراحی این بخش در برنامه برای ساده سازی جذب کارآفرینان در مناطق این ایالت بوده است و با استفاده از این تاییدیه شما با خیال راحت تری می توانید اطلاعات خود را در برنامه به ثبت برسانید.

مرحله ITA

پس از بررسی اولیه اطلاعات شما، یک دعوت نامه دریافت خواهید کرد که این دعوت نامه از طریق ایمیل به دستتان می رسد.

این دعوت نامه شامل فایل نامبر شما است که با استفاده از آن می توانید وارد بخش مربوطه شوید و اطلاعات و مدارک پرونده را کامل کنید. دقت داشته باشید که شما پس از دریافت این دعوت نامه حداکثر دو ماه زمان دارید تا اطلاعات مورد نظر را تکمیل کنید و در غیر این صورت، پرونده شما کنار گذاشته خواهد شد.

در صورتی که تصمیم به انصراف از سیستم گرفته اید، می توانید در همان سیستم آنلاین این درخواست را ثبت کنید و در زمان های بعدی می توانید درخواست های EOI جدید ثبت کنید.

دقت داشته باشید که تعداد ظرفیت ها در مورد دعوت نامه وابسته به ظرفیت های سالانه برنامه و میزان مورد نیاز برای کارآفرینی در این ایالت است.

تکمیل پرونده

در صورتی که ITA دریافت کردید، می توانید در همان سیستم آنلاین چک لیست ها را دانلود کنید و مدارک مورد نیاز برنامه مهاجرت کارآفرینی پرنس ادوارد را آماده کنید.

فرم ها و چک لیست های کامل در این آدرس اینترنتی ارائه شده است و شما باید تمامی مدارک را به همراه ترجمه آن ها آماده کرده و در سیستم مورد نظر آپلود کنید.

دقت داشته باشید که امکان دارد در مراحل بعدی و در هر زمانی از شما مدارک پشتیبان نیز درخواست شود تا یک سری از مدارک اضافی را در سیستم ارسال کنید.

ثبت اپلیکیشن

ثبت نهایی اپلیکیشن تنها در صورتی امکان پذیر است که شما بتوانید مدارک مورد نیاز را آماده کنید و ترجمه رسمی آن ها را ارائه دهید.

دقت داشته باشید که این مدارک باید به یکی از زبان های انگلیسی یا فرانسه به صورت رسمی ترجمه شوند و پس از آن در سیستم آنلاین به ثبت برسند.

در صورتی که بخواهید درخواست خود را نهایی کنید، نیاز است تا اپلیکیشن فی پرداخت شود که برای کل پروسه بررسی مدارک ده هزار دلار تعیین شده است.

مصاحبه

مصاحبه مهاجرت کارآفرینی پرنس ادوارد بخش مهمی از موفقیت در این برنامه است. شما باید پس از تایید شدن در مرحله قبلی خودتان را برای یک مصاحبه آماده کنید که این مصاحبه با یکی از کارکنان اداره مهاجرت این کشور خواهد بود.

توصیه اکید می شود که متقاضیان باید حداقل یک سفر اکتشافی به این منطقه داشته باشند تا با شرایط آن آشنا شوند و بتوانند مرحله مصاحبه را با موفقیت به پایان برسانند.

مواردی که در مصاحبه مورد بررسی خواهد گرفت شامل سوابق شغلی شما، سابقه تحصیلات، سابقه زندگی در این ایالت، برنامه های بیزینس و نحوه مستقر شدن در این منطقه است.

ثبت نهایی

در همان زمان مصاحبه، شما باید یک قرارداد امضا کنید که حسن انجام کار را نشان خواهد داد.

در این بخش شما باید مفاد قرارداد را کامل مطالعه کنید چرا که در مرحله پس از مستقر شدن در این کشور نیاز دارید تا آن ها را عملی کنید. پس از این کار، شما می توانید نامه پشتیبان را برای ورک پرمیت دریافت کنید.

اپلیکیشن ورک پرمیت

پس از دریافت نامه پشتیبان در مرحله مصاحبه، شما باید برای درخواست ورک پرمیت از طریق IRCC اقدام کنید

با این ثبت درخواست، پروسه ورک پرمیت شما شروع خواهد شد و پس از آن می توانید منتظر مجوز نهایی تان باشید.

مهاجرت به پرنس ادوارد

شما پس از ثبت درخواست ورک پرمیت، باید بین ۲ تا ۶ ماه منتظر بمانید تا مجوز مربوطه صادر شود.

پس از دریافت این مجوز، شما می توانید در پرنس ادوارد حضور پیدا کنید و مرحله تاسیس بیزینس در این ایالت را شروع کنید.

پایبند بودن به قوانین

دقت داشته باشید که پس از حضور در این کشور و در مراحل تاسیس بیزینس یکی از مسئولان دولتی شما را همراهی خواهد کرد تا بتوانید با خیال راحت بیزینس تان را در این ایالت شروع کنید.

شما با این شرایط، یک همراه حرفه ای در اختیار دارید که اطلاعات قانونی و خدمات پشتیبان بیزینسی را در اختیار شما قرار خواهد داد.

شرایط مهم رسیدن به اقامت دائم در برنامه مهاجرت کارآفرینی پرنس ادوارد

پس از حضور در این ایالت، شما باید شرایطی را محقق کنید تا پرونده تان وارد پروسه اقامت دائم شود و در این مرحله به مشکل برخورد نکنید. پس از حضور در این کشور و تاسیس بیزینس، در صورتی که شما در بازه یک ساله شرایط زیر را به دست آوردید، می توانید روی اقامت دائم کانادا حساب باز کنید.

 • متقاضی و خانواده وی باید در زمان فعال بودن بیزینس در این ایالت زندگی کنند.
 • سرمایه گذاری باید حداقل ۱۵۰ هزار دلار روی بیزینس باشد که در مدت ۱۲ ماهه این میزان بررسی خواهد شد.
 • بیزینس باید حداقل ۱۲ ماه به صورت پشت سر هم فعال بوده باشد.
 • متقاضی باید به صورت فعال مدیریت بیزینس را در دست داشته باشد.
 • باید مدارک دال بر هزینه ها ارائه شود که حداقل هزینه های ۷۵ هزار دلاری را نشان دهد.

بیزینس پلن برای مهاجرت کارآفرینی پرنس ادوارد

بیزینس پلن یا بیزینس پروپوزال از مدارک ضروری در مهاجرت کارآفرینی پرنس ادوارد است که شما برای شروع کار و ادامه مسیر به این مدرک نیاز خواهید داشت. در واقع، بدون داشتن یک طرح تجاری کامل و بی نقص، شما نمی توانید روی موفقیت های بیزینس آینده تان حساب باز کنید.

بیزینس پلن یک مدرک مهم است که هدف از آن ارائه ایده تجاری، جذب سرمایه گذار یا شناساندن بیزینس به سازمان های خارجی یا کارکنان داخلی است. بنابراین، در هر شرایطی که شما بخواهید یک بیزینس پر بازده تاسیس کنید، نیاز است تا طرح تجاری قوی برای این بیزینس آماده شود. این مدرک در ۱۵ تا ۲۵ صفحه آماده خواهد شد.

داشتن یک بیزینس پلن قوی برای مهاجرت کارآفرینی پرنس ادوارد نشان دهنده حرفه ای بودن بیزینس شما است و شما با این کار خواهید توانست تا پرونده خود را رقابتی کنید. باید دقت داشته باشید که در مراحل بعد از تاسیس تجارت در این ایالت نیز شما به یک بیزینس پلن قوی و بی نقص نیاز خواهید داشت تا تجارت خود را به اداره مهاجرت این کشور و کارکنان احتمالی بشناسانید.

مزایای مختلفی در نوشتن یک طرح تجاری قوی در ابتدای مسیر وجود دارد و در وب سایت رسمی این برنامه مدرک بیزینس پلن جزء مدارک مورد نیاز دسته بندی شده است. شما با ارائه این مدرک می توانید شفافیت بیزینس خود را نشان دهید، برنامه های توسعه را توضیح دهید و آشنایی با بازار هدف را در آن مشخص کنید. در صورت نوشتن این مدرک در ابتدای تاسیس بیزینس، شما می توانید در مراحل بعدی به راحتی اهداف را دنبال کنید و زمان بندی دقیقی برای آن ها تعیین کنید.

بخش های مختلف بیزینس پلن برای مهاجرت کارآفرینی پرنس ادوارد

 • خلاصه اجرایی
 • توضیحات شرکت
 • اهداف
 • مدل بیزینس و ساختار آن
 • خدمات و محصولات
 • برنامه های بازاریابی
 • آنالیز مالی
 • اجرای عملیات
 • نقش ها و وظایف
 • ضمیمه ها

در نوشتن بیزینس پلن مهاجرت کارآفرینی پرنس ادوارد دقت داشته باشید که ممکن است اشتباهاتی رخ دهد. برای نمونه، ادبیات ضعیف و مشخص نبودن مخاطب از جمله این اشتباهات است. در کنار این موضوع، شما باید از توضیح طولانی یا ناقص خودداری کنید و مزایای بیزینس آینده را به صورت واضح توضیح دهید.

مزایای مهاجرت کارآفرینی پرنس ادوارد

 • مسیر مشخص برای گرفتن اقامت دائم و رسیدن به ویزای شغلی کانادا
 • امکان دریافت اقامت برای اعضای خانواده و فرزندان
 • امکان دریافت اجازه کار برای همسر
 • نبود محدودیت شغلی برای تاسیس بیزینس در پرنس ادوارد
 • نبود محدودیت خاص سنی
 • امکان اپلای با مدارک تحصیلی مختلف
 • نبود نیاز به مدرک زبان با نمرات بالا
 • امکان اقدام با مدرک انگلیسی یا فرانسوی
 • وجود حمایت های دولتی از کسب و کارهای جدید

معایب مهاجرت کارآفرینی پرنس ادوارد

 • نیاز به آماده کردن بیزینس پلن قوی
 • نیاز به تحقیقات دقیق در بازار
 • فرآیند زمان بر بررسی پرونده و ویزا
 • نیاز به اخذ امتیازهای بالا در جدول امتیازبندی

دلایل ریجکتی پرونده در مهاجرت کارآفرینی پرنس ادوارد

 • مدارک ناقص پرونده
 • نبود مدرک زبان با نمره حداقلی
 • ارائه ندادن اطلاعات صحیح و کامل
 • وجود سوء پیشینه یا مشکل خاص پزشکی
 • ارائه ندادن تمکن مالی کافی
 • نبود صرفه اقتصادی برای پروژه آینده
 • تایید نشدن بیزینس پلن
 • رعایت نکردن بندهای بیزینس پلن

پیشنهاد می کنیم برای رفع دلایل ریجکتی به دنبال استفاده از مشاوره های تخصصی در ابتدای مسیر باشید. در واقع، روش های مهاجرت بیزینسی نکات خاص خود را دارند و شما برای موفقیت در این مسیر نیاز دارید تا با همراهی یک پشتیبان قوی به کار خود ادامه دهید.

مشاوران تخصصی مهاجرت بیزینسی در تراست بیزینس آماده هستند تا تمامی امکانات لازم برای موفقیت در این مسیر را در اختیار شما قرار دهند. شما می توانید با یک تماس با تراست بیزینس اطلاعات کاملی را از بهترین بیزینس ها به دست آورید و مسیر پرونده خود را برای موفقیت در برنامه مهاجرت کارآفرینی پرنس ادوارد هموار کنید.

در مورد صنعت پرنس ادوارد بیشتر بدانید

پرنس ادوارد یکی از ایالت های شرقی کانادا است که از نظر وسعت به عنوان کوچک ترین ایالت این کشور به حساب می آید. پرنس ادوارد در نزدیکی دو ایالت نوا اسکوشیا و نیوبرانزویک واقع شده است و مرکز آن شارلوت تاون نامیده می شود.

پرنس ادوارد از نظر منابع طبیعی، کشاورزی، علوم مربوط به دریانوردی و تولید گوشت یکی از مناطق مهم این کشور است. البته، این ایالت از نظر تولید ناخالص داخلی سهم بسیار بالایی ندارد و سهم GDP آن در حد ۵.۸ میلیارد دلار در سال برآورد شده است. باید اشاره کرد که شارلوت تاون از نظر علوم هوافضا پیشرفت بالایی داشته است و شما می توانید در صنایع مهم زیر در این ایالت یک کسب و کار پر بازده را شروع کنید.

 • کشاورزی
 • حمل و نقل
 • تولید محصولات غذایی و فرآوری
 • تولید گوشت
 • ماهیگیری
 • علوم زیستی
 • بهداشت و درمان
 • فناوری اطلاعات
 • منابع تجدید پذیر
 • توریسم

در صورتی که بخواهیم این استان را از نظر نرخ تولید ناخالص داخلی بررسی کنیم، باید به موارد جدول زیر اشاره کنیم. شما می توانید این آمار را در این آدرس اینترنتی نیز مشاهده کنید.

درصد تولید ناخالص داخلی صنایع مختلف

صنعتتولید
ناخالص
املاک و مستغلات۱۴.۳ درصد
مدیریت عمومی۱۲.۲ درصد
تولید کارخانه ای۱۰ درصد
بهداشت و درمان۹.۶ درصد
ساخت و ساز۷.۵ درصد
آموزش و پرورش۷.۱ درصد
خرده فروشی۶.۸ درصد
کشاورزی و ماهیگیری۶.۵ درصد
امور مالی و بیمه۵.۵ درصد
خدمات فنی و حرفه ای۳.۳ درصد
حمل و نقل و انبارداری۳.۲ درصد
هنر و فرهنگ۲.۶ درصد
محصولات غذایی و محل های اقامتی۲.۲ درصد

بهترین شهرها برای مهاجرت کارآفرینی پرنس ادوارد

پرنس ادوارد منطقه ای کوچک از نظر وسعت است که شهرهای مهمی در این ایالت وجود دارند. باید اشاره کرد که از جمله مهم ترین این شهرها و مناطق شارلوت تاون و سامرساید و استراتفورد هستند.

بر خلاف وسعت پایین این استان کانادا، جاذبه های توریستی و گردشگری زیادی در آن وجود دارند و بیزینس های فعال بسیاری در این منطقه کار می کنند. باید اشاره کرد که در مناطق پرنس ادوارد استانداردهای زندگی بالا است و در کنار شهرهای بزرگی مانند شارلوت تاون، شما می توانید بیزینس خود را در یکی از مناطق کم جمعیت این استان شروع کنید.

شارلوت تاون برای مهاجرت کارآفرینی پرنس ادوارد

شارلوت تاون بزرگ ترین منطقه شهری این ایالت است که جمعیتی در حدود ۴۰ هزار نفر را در خود جای داده است. این شهر به عنوان مرکز استان شناخته می شود و در آن صنایع متنوعی وجود دارند.

شارلوت تاون با انرژی مردم خود، منابع طبیعی، تاریخ و فرهنگ معروف است و صنایع مهمی مانند توریسم، حمل و نقل، تولید محصولات غذایی، ماهیگیری، کشاورزی و فناوری در این منطقه حضور دارند.

از جمله مهم ترین بخش های صنعتی شارلوت تاون باید به علوم کشاورزی و منابع طبیعی اشاره کرد که فرصت های منحصر به فردی را در اختیار کارآفرینان قرار خواهد داد. البته، محل های گردشگری و صنعت توریسم این منطقه نیز از بخش هایی است که می توان در آن یک تجارت پر بازده را شروع کرد.

سامرساید برای مهاجرت کارآفرینی پرنس ادوارد

سامرساید یکی دیگر از مناطق پر جمعیت این ایالت است که با عنوان مرکز صنایع در این ایالت به حساب می آید. در این منطقه بیش از ۱۶ هزار نفر زندگی می کنند و صنایع مختلفی مانند فناوری های نو، آموزش و پرورش، توریسم و گردشگری، خرده فروشی و کشاورزی در آن از بهترین بخش های اقتصادی به حساب می آیند.

سامرساید دارای یکی از متنوع ترین امکانات حمل و نقل است که از بخش های حمل و نقل زمینی، ریلی، هوایی و دریایی تشکیل شده است. باید اشاره کرد که صنعت حمل و نقل نیز در این بخش پرنس ادوارد می تواند ایده های بیزینسی خوبی به کارآفرینان ارائه دهد.

استراتفورد برای مهاجرت کارآفرینی پرنس ادوارد

استراتفورد منطقه ای کوچک در جنوب پرنس ادوارد است که به راحتی به مسیرهای تبادلی زمینی، ریلی، هوایی و دریایی دسترسی دارد. در این منطقه تقریبا ۱۱ هزار نفر زندگی می کنند و می توان آن را از نظر صنعتی منطقه مهم این ایالت به حساب آورد.

صنعت توریسم در این منطقه رو به رشد است و به دلیل موقعیت جغرافیایی استراتفورد پرنس ادوارد، می توان فرصت های زیادی را در این شهر از نظر بیزینس های توریسم و حمل و نقل یافت. استراتفورد در آمارهای مختلف نمره ۸۰ از ۱۰۰ را از نظر استانداردهای زندگی به دست آورده است.

بهترین بیزینس ها برای مهاجرت کارآفرینی پرنس ادوارد

به دلیل موقعیت جغرافیایی و شرایط طبیعی این ایالت، می توان بیزینس هایی را مرتبط با توریسم، کشاورزی،‌ حمل و نقل و تولید محصولات غذایی در این منطقه شروع کرد. پرنس ادوارد از جمله مناطقی است که شاید رقابت کمتری در آن برای کارآفرینی وجود داشته باشد و در صورت داشتن یک ایده بیزینسی در بخش های زیر می توان در برنامه مهاجرت کارآفرینی پرنس ادوارد به موفقیت دست پیدا کرد.

صنعت کشاورزی در پرنس ادوارد

صنعت کشاورزی بخش الزامی از صنعت کانادا به حساب می آید که دارای فرصت های عالی و منحصر به فردی در پرنس ادوارد است. شما می توانید در این صنعت در بخش های پر جمعیت یا مناطق کم جمعیت شرایط مناسبی را داشته باشید.

با تاسیس یک مجموعه کشاورزی در این منطقه می توان به بازار کار آن ورود پیدا کرد که این بخش مورد حمایت های دولتی فدرال و ایالتی است. پرنس ادوارد دارای بیش از ۵۶۰ هزار هکتار زمین کشاورزی است که تقریبا نیمی از آن آماده کشت کشاورزی است.

صنعت علوم زیستی در پرنس ادوارد

از جمله صنایع پایدار و پر بازده در پرنس ادوارد می توان به علوم زیستی اشاره کرد. در این استان فرصت هایی برای تحقیق و توسعه در بخش های علوم زیستی انسانی و حیوانات وجود دارد و شما می توانید در صنایع غذایی نیز وارد بازار کار این صنعت شوید.

جالب است بدانید در این صنعت بیش از هزار نفر در پرنس ادوارد مشغول به کار هستند و شرکت های معروف جهانی مانند بیو وکترا در آن حضور دارند.

صنعت ماهیگیری در پرنس ادوارد

صنعت ماهیگیری در اقتصاد پرنس ادوارد جایگاه ویژه ای دارد و در آن می توان در بخش صید ماهی و فرآوری محصولات مرتبط فعالیت کرد. در این بخش بیش از ۹۵۰۰ شغل ایجاد شده است و از جمله اساسی ترین محصولات گوشتی دریایی در پرنس ادوارد می توان به لابستر، صدف خوراکی و ماهی قزل آلا اشاره کرد.

صنعت بهداشت و درمان در پرنس ادوارد

می توان گفت که بخش بهداشت و درمان در پرنس ادوارد فرصت های عالی را به کارآفرینان پیشنهاد می دهد و در این صنعت تنوع بالایی از نظر رده های شغلی وجود دارد. بهداشت و درمان پرنس ادوارد از جمله بخش های اقتصادی است که درصد بالایی از نظر GDP دارد و شما می توانید با تاسیس یک بیزینس کوچک و متوسط وارد بازار کار در این بخش شوید.

صنعت فناوری اطلاعات در پرنس ادوارد

فناوری اطلاعات بخش جدایی ناپذیر از صنعت کانادا است که در تمامی شهرهای این کشور برای تاسیس یک بیزینس پر بازده فرصت های خوبی برای آن وجود دارد. صنعت فناوری اطلاعات پرنس ادوارد رشد زیادی در سال های قبل داشته است و می توان گفت از بهترین مناطق در آن برای تاسیس یک بیزینس مرتبط، شارلوت تاون است.

ارائه خدمات نرم افزاری، توسعه وب، بازی سازی، خدمات ارتباطات و توسعه اپلیکیشن های موبایلی از جمله اساسی ترین بخش ها در صنعت فناوری اطلاعات در پرنس ادوارد به حساب می آیند.

صنعت منابع طبیعی در پرنس ادوارد

صنعت منابع طبیعی برای مهاجرت کارآفرینی پرنس ادوارد گزینه های متنوعی را در اختیار داوطلبان قرار می دهد. باید اشاره کرد که پرنس ادوارد دارای منابع طبیعی و جنگلی غنی است و شما با تحقیق در این منطقه می توانید فرصت های بیزینسی مناسب را انتخاب کنید.

باید گفت، بخش انرژی های تجدید پذیر در شهرهایی مانند شارلوت تاون رشد زیادی کرده است که از جمله آن ها می توان انرژی های مرتبط با برق آبی و تولید انرژی برق با باد را بیان کرد.

صنعت توریسم در پرنس ادوارد

پرنس ادوارد هر ساله میزبان هزاران نفر از توریست ها است که از کشور کانادا یا نقاط مختلف جهان در این کشور حضور پیدا می کنند. باید اشاره کرد که پرنس ادوارد دارای تاریخ فرهنگی و هنری قابل توجهی است و به همین دلیل صنعت توریسم در این منطقه پیشرفت زیادی کرده است.

وجود فضای طبیعی و منحصر به فرد در پرنس ادوارد نیز به این امر کمک زیادی کرده است و می توان فرصت های خوبی در بخش اقامتی، حمل و نقل و فعالیت های فرهنگی در این ایالت مشاهده کرد.

صنعت تولید محصولات غذایی در پرنس ادوارد

صنعت تولید محصولات غذایی در پرنس ادوارد دارای بهترین شرایط برای کسب و کار است. شما می توانید با احداث یا خریداری یک رستوران در مناطق پر جمعیت این ایالت به فرصت های متعددی دسترسی داشته باشید. باید اشاره کرد که کارخانه های تولید محصولات غذایی و فرآوری آن نیز در این منطقه از بهترین بخش های اقتصادی به حساب می آیند.

صنعت حمل و نقل در پرنس ادوارد

صنعت حمل و نقل از جمله صنایعی است که در پرنس ادوارد شرایط خوبی دارد. باید اشاره کرد که این منطقه به مسیرهای تبادل زمینی، ریلی، هوایی و دریایی دسترسی دارد و در آن می توانید در تمامی این حوزه های شغلی یک بیزینس پر بازده را شروع کنید.

کیفیت صنعت حمل و نقل برای سازمان های دولتی این کشور اهمیت بالایی دارد و شما می توانید با شروع یک بیزینس و طرح تجاری خوب در این ایالت به راحتی به امکانات ایالت برای توسعه تجارت خود دسترسی داشته باشید.

صنعت دریانوردی و صنایع مرتبط در پرنس ادوارد

پرنس ادوارد از جمله مناطقی است که به مسیرهای تبادل دریایی و آبی دسترسی دارد و در آن بیزینس ها و شرکت های مختلفی وجود دارند که در این حوزه فعالیت می کنند.

از جمله بهترین مناطق از نظر صنایع دریانوردی و فناوری های مرتبط باید به شارلوت تاون و سامرساید اشاره کرد و شما می توانید در این مناطق از وجود پتانسیل های بازار و میزان تقاضا برای توسعه تجارت خود استفاده کنید.

هزینه های زندگی پس از مهاجرت کارآفرینی پرنس ادوارد

برای محاسبه هزینه های زندگی پس از مهاجرت کارآفرینی پرنس ادوارد می توانید به جداول زیر مراجعه کنید. دقت داشته باشید که میزان تمکن مالی برای مستقر شدن در این کشور در حدود ۱۳ هزار دلار برای یک نفر در سال برآورد شده است. در صورتی که به همراه خانواده تان به این ایالت مهاجرت می کنید، باید هزینه های اضافی زندگی و اجاره منزل را نیز در نظر داشته باشید.

هزینه های زندگی پس از مهاجرت کارآفرینی پرنس ادوارد بر اساس تعداد افراد خانواده

تعدادتمکن
مالی
۱۱۳۲۱۳
۲۱۶۴۴۹
۳۲۰۲۲۲
۴۲۴۵۵۳
۵۲۷۸۴۷
۶۳۱۴۰۷
۷۳۴۹۶۷

ریز هزینه های زندگی برای یک نفر پس از مهاجرت کارآفرینی پرنس ادوارد

هزینه های زندگی برای یک نفر به صورت ماهانه بدون اجاره بها بین ۱۰۰۰ تا ۱۲۰۰ دلار کانادا متغیر است. در صورتی که به همراه خانواده تان به این منطقه مهاجرت می کنید، برای یک خانواده چهار نفره باید ۴۰۰۰ تا ۵۰۰۰ دلار کانادا را برای ماه های اول در نظر داشته باشید.

ریز هزینه ها به صورت جدول زیر است که این میزان برای مناطق پر جمعیت این استان محاسبه شده است.

 • هزینه ها به دلار کانادا است.
محل
هزینه
هزینه
رستوران 
وعده غذایی در رستوران ارزان۱۸
وعده غذایی برای دو نفر در رستوران های معمولی۸۷.۵
مک دونالد و مک میل۱۰
کاپوچینو۴
نوشابه ۳۰۰ میلی لیتر۲.۴
آب بطری ۳۰۰ میلی لیتر۲
بازار اجناس مختلف 
شیر ۱ لیتر۲.۸
قرص نان ۵۰۰ گرمی۳
تخم مرغ ۱۲ عدد۴.۲
برنج ۱ کیلوگرم۵.۵
فیله مرغ یک کیلوگرم۱۵
گوشت قرمز یک کیلوگرم۱۹
سیب یک کیلوگرم۸.۳
پرتقال یک کیلوگرم۹.۳
سیب زمینی یک کیلوگرم۳.۷
حمل و نقل 
بلیط یک طرفه مقصد محلی۲
کارت عبور و مرور ماهانه۶۰
هزینه شروع تاکسی۷
هزینه یک کیلومتر تاکسی۳
هزینه یک ساعت انتظار اضافی تاکسی۳۰
بنزین ۱ لیتر۱.۴۲
خرید یک خودرو معمولیبین ۲۰ تا ۴۰ هزار دلار
هزینه های گوناگون منزل 
آب، برق، …۲۰۲
اینترنت ماهانه نامحدود۱۰۲
ورزش و سرگرمی 
باشگاه فیتنس به صورت ماهانه برای یک نفر۴۹
باشگاه تنیس برای یک نفر یک ساعت آخر هفته۹
یک بلیط سینما۱۴.۵
هزینه فرزندان 
پیش دبستان ماهانه – تمام وقت خصوصی۹۲۵
دبستان بین المللی سالانه۳۰ هزار دلار
یک شلوار جین۶۷.۵
یک دست لباس تابستانه۳۶
یک جفت کفش ورزشی برند۸۲.۵
یک جفت کفش چرم مردانه۱۲۰
اجاره بها و خرید آپارتمان 
اجاره آپارتمان یک خوابه در مرکز شهر۱۲۰۰
اجاره آپارتمان یک خوابه در خارج از مرکز شهر۹۹۰
اجاره آپارتمان سه خوابه در مرکز شهر۲۰۰۰
اجاره آپارتمان سه خوابه در خارج از مرکز شهر۱۷۰۰
خرید آپارتمان هر متر مربع۳۲۰۰
درآمد ماهانه میانگین پس از کسر مالیات۲۱۰۰

با تراست بیزینس همراه باشید

 • مهاجرت کارآفرینی پرنس ادوارد از گزینه هایی است که می توانید از آن برای رسیدن به اقامت دائم کانادا استفاده کنید.
 • این برنامه مهاجرت کارآفرینی کانادا در ابتدا ویزای شغلی موقت را در اختیار شما قرار خواهد داد و پس از آن می توانید با تاسیس بیزینس خود برای پروسه اقامت دائم کانادا اقدام کنید.
 • دقت داشته باشید که از حداکثر ۲۰۰ امتیاز جدول در این برنامه شما نیاز به امتیازهای بسیار بالایی ندارید و شرایط رقابتی زیادی نیز در این برنامه وجود ندارد.
 • برای آماده کردن یک پرونده بی نقص و قدرتمند می توانید از طریق روش های ارتباطی با وکلای قانونی و مشاوران تخصصی کسب و کار در تراست بیزینس تماس حاصل فرمایید.
 • مشاوران تراست بیزینس در تمامی ایام هفته آماده هستند تا بهترین شرایط مهاجرت بیزینسی به کانادا را به شما پیشنهاد دهند و شما را در این مسیر راهنمایی کنند.

وکیل ویزا برای مهاجرت کارآفرینی پرنس ادوارد

استفاده از مشاوره های تخصصی کسب و کار و مهاجرت بیزینسی از اصلی ترین نکات برای موفقیت در این مسیر است. شما برای رسیدن به نتیجه در روش مهاجرت کارآفرینی پرنس ادوارد نیاز به کسب اطلاعات دقیق در مورد بازار هدف دارید و حتما در این مسیر باید به روابط قوی در این کشور دسترسی داشته باشید تا بتوانید یک بیزینس را خریداری کنید یا آن را از صفر راه اندازی کنید.

وکلا و متخصصان کسب و کار در تراست بیزینس همه آن چیزی را که شما در این مسیر به آن نیاز خواهید داشت در اختیارتان قرار خواهند داد. در صورتی که نیاز به وکیل، مشاور تخصصی کسب و کار، واسطه خرید بیزینس یا خدمات پرداخت ارزی دارید، استفاده از خدمات تراست بیزینس از جمله بهترین گزینه ها برایتان خواهد بود.

تراست بیزینس آماده است تا در هر مرحله از مسیر پیشرفت مهاجرت شما را راهنمایی کند و مشکلات قانونی و بیزینسی را برای شما از میان بردارد.

سوالات متداول

چه میزان دارایی برای مهاجرت کارآفرینی پرنس ادوارد نیاز است؟

میزان دارایی کل برای موفقیت در برنامه مهاجرت کارآفرینی پرنس ادوارد ۶۰۰ هزار دلار کانادا است. دقت داشته باشید که این میزان دارایی کل است و شما برای موفقیت در برنامه باید میزان سرمایه گذاری روی پروژه آینده را نیز در نظر داشته باشید. البته، میزان حداقلی در برنامه در نظر گرفته شده است که برای راه اندازی پروژه شما باید حداقل بین ۱۰۰ تا ۲۰۰ هزار دلار کانادا در نظر داشته باشید.

آیا لزوما پس از مهاجرت کارآفرینی پرنس ادوارد باید در این منطقه زندگی کرد؟

بله. شما باید پس از تاسیس بیزینس خود لزوما در بیزینس مورد نظر حضور فعال داشته باشید. همچنین، قبل از ارائه درخواست باید تایید کنید که قصد زندگی در این منطقه را دارید. با این حال، پس از گذشت مدت زمان یک یا دو ساله و پس از اخذ اقامت دائم شما می توانید اهداف بعدی خود را از مهاجرت دنبال کنید.

بازه سنی مناسب برای مهاجرت کارآفرینی پرنس ادوارد چیست؟

سن در این برنامه نمی تواند برای شما مشکل ساز باشد. شما می توانید در یک بازه سنی قابل قبول که در برنامه بین ۲۱ تا ۵۹ تعیین شده است، برای این برنامه تقاضا دهید.

آیا سابقه کاری در برنامه مهاجرت کارآفرینی پرنس ادوارد مهم است؟

بله. سابقه شغلی حرفه ای مدیریتی در این برنامه بسیار مهم است و شما باید با ارائه مدارک مختلف این سابقه شغلی را به اثبات برسانید. در صورت نداشتن سابقه کاری، پرونده شما در برنامه مهاجرت کارآفرینی پرنس ادوارد با مشکل مواجه خواهد شد.

چه مدرک تحصیلی برای موفقیت در برنامه مهاجرت کارآفرینی پرنس ادوارد نیاز است؟

مدرک تحصیلی نیز مانند سن نمی تواند مشکلات زیادی در این برنامه به وجود آورد. شما می توانید با مدرک تحصیلی حداقل دیپلم وارد این برنامه شوید و در مسیر کارآفرینی کانادا به موفقیت برسید.

آیا نیاز به ارائه مدرک زبان است؟

بله. مدرک زبان از الزامات برنامه مهاجرت کارآفرینی پرنس ادوارد است و برای موفقیت در این برنامه باید حداقل سطح ۴ آیلتس آماده شود. البته، این مدرک زبان باید در ۲ سال قبل اخذ شده باشد و در صورت پایان اعتبار آن نیاز است تا دوباره در آزمون شرکت کنید.

آیا برای موفقیت در برنامه مهاجرت کارآفرینی پرنس ادوارد نیاز به آماده کردن بیزینس پلن است؟

بله. شما برای تمامی روش های کارآفرینی کانادا باید یک بیزینس پلن قوی آماده کنید که نشان دهنده درصد موفقیت ایده تجاری تان و برنامه های توسعه است. این بیزینس پلن باید به صورتی باشد که شرایط مختلف بازار را تحلیل و بررسی کند و بتواند درصد موفقیت ایده تجاری شما را در شرایط کنونی بازار این کشور به اثبات برساند.

مهم ترین نکته در مورد مهاجرت کارآفرینی پرنس ادوارد چیست؟

مهم ترین نکته در این برنامه داشتن تمکن مالی مورد نیاز و سابقه مدیریتی حرفه ای است. در کنار این دو مورد، ایده بیزینسی شما نیز باید به صورتی باشد که بتواند در سیستم اقتصادی این ایالت تاثیر مثبتی داشته باشد.

کدام منطقه پرنس ادوارد برای مهاجرت کارآفرینی مناسب است؟

شما باید بر اساس علايق خود و پروژه مورد نظر یک منطقه را انتخاب کنید. این ایالت دارای مناطق پر بازده زیادی است که یکی از مهم ترین آن ها را می توان شارلوت تاون دانست. شما در این منطقه می توانید در بخش های کشاورزی، صنایع غذایی، امور مالی، صنعت حمل و نقل و فناوری وارد بازار کار شوید.

چه زمانی می توان از اقامت دائم در برنامه مهاجرت کارآفرینی پرنس ادوارد مطمئن شد؟

شما در صورتی می توانید از اقامت دائم مطمئن شوید که بتوانید بیزینس خودتان را در این ایالت تاسیس کنید و برای افراد کانادایی شغل تمام وقت ایجاد کنید. دقت داشته باشید که در صورت وجود مشکل برای بیزینس شما پس از تاسیس یا نداشتن مجوزهای لازم، مطمئنا پروسه اقامت دائم شما با مشکل مواجه خواهد شد.

آیا برای بررسی مدارک نیازی به پرداخت اپلیکیشن فی است؟

بله. شما نیاز دارید تا برای بررسی مدارک پرونده و درخواست تان در سیستم آنلاین هزینه هایی را پرداخت کنید. در صورتی که این هزینه ها پرداخت نشوند، پرونده تان بررسی نخواهد شد که در حالت کلی ۱۰ هزار دلار تعیین شده است.

بهترین رده های شغلی برای مهاجرت کارآفرینی پرنس ادوارد چیست؟

رده های شغلی در برنامه مهاجرت کارآفرینی پرنس ادوارد از اهمیت زیادی برخوردار هستند. از جمله صنایع مهم این ایالت که شما می توانید برای ورود به بازار کار از آن ها شروع کنید، شامل فناوری، کشاورزی، توریسم، حمل و نقل، تولید محصولات غذایی و صنایع مرتبط با دریا هستند.
در صورتی که بخواهید در برنامه کارآفرینی پرنس ادوارد یک بیزینس را تاسیس یا خریداری کنید، می توانید با یک بیزینس خرد یا متوسط کسب و کار خود را در این کشور شروع کنید. این نوع تجارت ها در کشور کانادا از بهترین بخش های اقتصادی به حساب می آیند و صنعت کانادا اتکای بالایی روی صنایع خرد و متوسط دارد.

0 0 رای ها
Article Rating
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
رزرو وقت مشاوره
تماس
تلفن ایران واتساپ کانادا پیج اینستاگرام

استفاده از مطالب سایت تراست فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. © کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت Trust Way Immigration Services می‌باشد.