راه اندازی بیزینس لوله کشی در کانادا

راه اندازی بیزنس لوله کشی در کانادا
بیزنس
لوله کشی
در یک نگاه
توضیحات
کد شغلی بیزنس لوله کشی در کاناداNOC 7251
حداقل دستمزد لوله کشان در ساعت17 دلار
حداکثر دستمزد لوله کشان در ساعت41.35 دلار

مزایا و معایب راه اندازی بیزینس لوله کشی در کانادا

ایستگاه تجربه تراست بیزینس!

 • در سال 2021، ارزش تجارت لوله کشی 124 میلیارد دلار گزارش شده است که 3.7 درصد پیشرفت نسبت به سال 2020 نشان می دهد.
 • متوسط ​​حقوق یک لوله کش 55050 دلار است، با این حال بسیاری از لوله کش های اصلی سالانه بیش از 100000 دلار درآمد دارند.
 • میانگین هزینه برای لوله کشی در شهر تورنتو کانادا چیزی بین ۹۰ تا ۱۴۵ دلار به ازای هر ساعت است.
 • بر اساس آخرین آمار و ارقام، بالاترین میانگین ساعتی (متوسط) دستمزد برای شغل لوله کشی در کانادا، مربوط به شهر کلگری آلبرتا است.
 • بر اساس آخرین داده‌ها، ۹۳ درصد لوله کش‌های استان انتاریو کانادا به صورت تمام‌ وقت مشغول به فعالیت هستند. این آمار در سایر گروه‌های شغلی، به طور میانگین فقط ۸۰ درصد است.

افتتاح بیزنس لوله کشی در کانادا

کانادا یکی از کشورهایی است که در آن اقتصاد کشور به شدت قوی است به همین دلیل محل مناسبی برای سرمایه گذاری و راه اندازی بیزنس های مختلف به شمار می رود. کانادا کشوری سرشار از موقعیت های شغلی مختلف برای همه حوزه های مختلف است.

کانادا از دیرباز حامی بسیاری از رشته ها بوده است و یکی از این بخش ها، مشاغل و رشته های فنی مانند لوله کشی است. لوله کش ها هم در کنار مهندسین و هم در کنار تکنسین ها کار می کنند و افتتاح بیزنس لوله کشی در کانادا می تواند آینده درخشانی را برای افراد رقم بزند.

انواع مختلفی از کسب و کارها وجود دارد که می توانند در بخش انرژی در کانادا برای کسانی که مایل به تاسیس شرکت های بزرگ نیستند ایجاد کنند. همچنین، کسانی که دارای شرایط خاص مانند لوله کش هستند، می توانند به راحتی مشاغل کوچکی را در بخش لوله کشی در کانادا راه اندازی کنند.

به عنوان یک کشور بزرگ با آب و هوای بسیار بسیار متغیر، صاحبان خانه اغلب با مشکلات لوله کشی، گرمایش و تهویه مواجه هستند که نیاز به خدمات تعمیر و نگهداری دارد. با این حال، همان اندازه کشور به لوله کش های واجد شرایط در شهرهای بزرگ و شهرهای کوچک نیاز دارد. به همین دلیل است که راه اندازی یک تجارت لوله کشی می تواند فرصتی عالی برای کسانی باشد که علاقه مند به کسب سود خوب بدون سرمایه گذاری زیاد هستند.

اگر می‌خواهید با مراحل افتتاح راه اندازی بیزنس لوله کشی در کانادا آشنا شوید به شما پیشنهاد می‌کنیم که با ما در تراست بیزنس همراه باشید تا به شما کمک کنیم تا به صورت گام به گام پیش بروید و این مسیر پر از فراز و نشیب را طی کنید.

اقامت دائم کانادا با راه اندازی بیزنس لوله کشی در کانادا

مراحل اخذ اقامت دائم از طریق راه اندازی بیزنس لوله کشی در کانادا:

 • شناسایی یک بیزنس لوله کشی از پیش موجود در کانادا یا راه اندازی بیزنس لوله کشی خودتان
 • انجام اقدامات لازم برای دریافت LMIA  مثبت
 • انجام اقدامات مجوز کاری
 • اخذ اقامت دائم کانادا از طریق ویزای اکسپرس انتری کانادا یا برنامه استانی
 • پرداخت هزینه های مربوط به بیزنس لوله کشی

لینک های مفید مهاجرت بیزینسی به کانادا

جدول مقایسه راه اندازی و خرید بیزینس در کانادا

راه اندازی بیزینس جدید در کانادا

 • هزینه: کم (بیش از ۵۰ هزار دلار)
 • ریسک (سود احتمالی): بالا
 • زمان فعالیت بیزینس قبل از اقدام برای اقامت دائم: حداقل ۱۲ ماه
 • دشواری انجام بیزینس: دشوار
 • شرایط اقدام برای اقامت دائم: فعال بودن در کانادا، داشتن دفتر تجاری، به کارگیری حداقل ۱ کارمند کانادایی، ۱۲ ماه فعالیت

خرید بیزینس در کانادا

 • هزینه: بالا (بیش از ۱۵۰ هزار دلار)
 • ریسک (سود احتمالی): متوسط
 • زمان فعالیت بیزینس قبل از اقدام برای اقامت دائم: حداقلی تعیین نشده
 • دشواری انجام بیزینس: متوسط
 • شرایط اقدام برای اقامت دائم: دارا بودن حداقل ۵۱ درصد از سهام شرکت، فعال بودن شرکت، به کارگیری حداقل ۱ کارمند کانادایی

خرید سهام یک بیزینس در کانادا

 • هزینه: متوسط (بیش از ۱۰۰ هزار دلار)
 • ریسک (سود احتمالی): متوسط
 • زمان فعالیت بیزینس قبل از اقدام برای اقامت دائم: حداقلی تعیین نشده
 • دشواری انجام بیزینس: آسان
 • شرایط اقدام برای اقامت دائم: حداقل ۱۲ ماه از تاسیس شرکت گذشته باشد، فعال بودن شرکت، وجود سرمایه کافی در شرکت

خرید فرانچایز در کانادا

 • هزینه: متوسط (بیش از ۱۰۰ هزار دلار)
 • ریسک (سود احتمالی): کم
 • زمان فعالیت بیزینس قبل از اقدام برای اقامت دائم: حداقلی تعیین نشده
 • دشواری انجام بیزینس: آسان
 • شرایط اقدام برای اقامت دائم: فعال بودن شرکت، به کارگیری حداقل ۱ کارمند کانادایی

مزایا و معایب خرید بیزینس آماده در کانادا چیست؟

شرایط سرمایه گذار خارجی برای اخذ اقامت دائم از طریق بیزنس لوله کشی در کانادا

یکی از ساده ترین روش های راه اندازی یک بیزنس لوله کشی در کانادا، ثبت نام به عنوان یک تاجر ا در مقامات شهری است که شرکت خدمات خود را در آن ارائه می دهد.

روند ثبت نام یک تاجر بسیار ساده است، با این حال، کسانی که می خواهند به عنوان مشاغل آزاد فعالیت کنند باید از الزامات محلی تحمیل شده توسط دولت منطقه ای در استانی که کسب و کار در آن فعالیت می کند، پیروی کنند. همچنین، آن ها باید مدارکی مبنی بر صلاحیت خود به عنوان لوله کش برای دریافت مجوز ارائه دهند.

مزیت راه اندازی یک کسب و کار کانادایی لوله کشی و تهویه به عنوان یک فریلنسر این است که می تواند در مقیاس کوچک فعالیت کند و خدمات خاصی را ارائه دهد. معایب آن این است که فقط می تواند تعداد محدودی شغل را بر عهده بگیرد و فریلنسرها معمولاً نیازهای شهرهای کوچک را برآورده می کنند.

راه اندازی بیزنس لوله کشی نیز می تواند مانند یک شرکت سهامی یا شرکت با مسئولیت محدود فعالیت کند، اما برای ثبت این کسب و کار تشریفاتی که باید انجام شود گسترده تر است. از جمله یادآوری می کنیم که:    

 • صاحب کسب و کار باید مجموعه ای از اسناد را آماده کند که باید در ثبت تجارت ثبت شود.
 • برای واریز سرمایه شرکت باید یک حساب بانکی شرکت باز شود.
 • شرکت همچنین باید مجوزهای خاصی را برای ارائه خدمات خود دریافت کند.
 • استخدام چند کارگر در زمان فعالیت در مقیاس بزرگتر به یک ضرورت تبدیل خواهد شد.

چنانچه قصد دارید از طریق راه اندازی یک کسب و کار یا خرید آن به کانادا مهاجرت کنید به شما پیشنهاد می‌کنیم به جدول زیر نگاهی اجمالی بیاندازید.

(برای مشاهده ستون های دیگر جدول در موبایل، جدول را به سمت چپ بکشید)

ریسک (سود احتمالی)، زمان فعالیت بیزینس قبل از اقدام برای اقامت دائم، شرایط اقدام برای اقامت دائم

 موارد
هزینهریسک زماندشواری شرایط
راه اندازی بیزینس جدیدکم (بیش از ۵۰ هزار دلار)بالاحداقل ۱۲ ماهدشوارفعال بودن در کانادا، داشتن دفتر تجاری، به کارگیری حداقل ۱ کارمند کانادایی، ۱۲ ماه فعالیت
خرید بیزینسبالا (بیش از ۱۵۰ هزار دلار)متوسطحداقلی تعیین نشدهمتوسطدارا بودن حداقل ۵۱ درصد از سهام شرکت، فعال بودن شرکت، به کارگیری حداقل ۱ کارمند کانادایی
خرید سهام یک بیزینسمتوسط (بیش از ۱۰۰ هزار دلار)متوسطحداقلی تعیین نشدهآسانحداقل ۱۲ ماه از تاسیس شرکت گذشته باشد، فعال بودن شرکت، وجود سرمایه کافی در شرکت
خرید فرنچایزمتوسط (بیش از ۱۰۰ هزار دلار)کمحداقلی تعیین نشدهآسانفعال بودن شرکت، به کارگیری حداقل ۱ کارمند کانادایی

چه مجوزهایی برای راه اندازی بیزینس در کانادا موردنیاز است؟

چگونگی تبدیل شدن به یک لوله کش در کانادا

منابع زیادی برای آموزش لوله کشی وجود دارد که همه آن ها کلاس درس نیستند. در آموزش آن ها در یک یا بسیاری از روش های مختلف متفاوت است.بیشترین آموزش لوله کشی مسکونی و تجاری در کانادا در دانشکده های فنی یا کالج های محلی ارائه می شود.

کلاس آموزش لوله کشی همیشه با آموزش در حین کار تکمیل می شود. لوله کش ها در کانادا که عمدتاً در محیط های تجاری کار می کنند، معمولاً آموزش های خود را از طریق برنامه های کارآموزی بسیار رسمی می آموزند.

اگر به فکر تبدیل شدن به یک لوله کش هستید، مربیگری لوله کشی از طریق دانشکده های فنی و حرفه ای راهی کاربردی است. همیشه نیاز به لوله کش خوب وجود دارد زیرا عرضه همیشه کمبود تقاضا دارد.

تنها از طریق مربیگری است که می توانید حرفه مادام العمر خود را به عنوان یک لوله کش شروع کنید. پیدا کردن لوله کش خوب بسیار سخت است و می توانید ترفندهای این حرفه را از طریق مربیگری یاد بگیرید.

از طریق مربیگری لوله کشی، حرفه شما به عنوان یک لوله کش می تواند در کانادا شروع خوبی داشته باشد. لوله کش ها بدون توجه به وضعیت اقتصادی مورد تقاضا خواهند بود. لوله کشی کار دشواری است و نیاز به استعداد زیادی دارد.

از طریق دوره های لوله کشی در کانادا، می توانید از فناوری های جدیدتر مطلع شوید و استانداردسازی را ارتقا دهید. شما از طریق مربیگری که توسط لوله کش های کارشناسی ارشد که تجربیات خود را به اشتراک می گذارند، داده ها را دریافت می کنید.

اکثر برنامه های آموزش لوله کشی در کانادا 4 تا 5 سال طول می کشد. کار دوره شما شامل:

 • خواندن نقشه ها، طراحی و پیش نویس
 • ریاضیات
 • علوم عملی، فیزیک کاربردی و شیمی
 • رویه های ایمنی
 • قوانین لوله کشی
 • کدهای ساختمانی

چشم انداز شغلی کسانی که مربی لوله کش هستند عالی است. برای کسانی که فقط کارهای خانگی را انتخاب می کنند، یا کسانی که تلاش می کنند وارد صنعت ساخت و ساز در کانادا شوند، تقاضای زیادی وجود دارد.

شرکت های کانادایی به دنبال استفاده از لوله کش هایی هستند که به طور رسمی آموزش دیده اند. آن ها به دنبال لوله کش های آموزش دیده برای کارهای بازسازی خود می گردند، که شامل تعویض یا تعمیر سیستم های لوله کشی قدیمی می شود.

لوله کش های آموزش دیده نیز در تاسیسات بزرگ مانند نیروگاه ها، تاسیسات تصفیه آب و هر جایی که سیستم های آب بزرگ وجود دارد مورد نیاز است. با سخت‌تر شدن قوانین لوله‌کشی همراه با اجرای آن ‌ها، تقاضای زیادی برای افراد آموزش دیده در تجارت لوله‌کشی در کانادا وجود دارد.

ممکن است بلافاصله در چنین تأسیساتی استخدام شوید یا به شرکت های پیمانکاری بپیوندید که برای رسیدگی به مسائل لوله کشی در چنین تأسیساتی قرارداد بسته اند. شرکت های پیمانکاری نیز به دنبال استخدام لوله کش های آموزش دیده هستند.

سیستم کارآموزی در کانادا

کارآموزی به طور کلی بهترین آموزش لوله کشی است. برنامه ‌های آموزشی کارآموزی برای لوله‌کش‌ ها و سایر مقامات لوله‌کشی در کانادا توسط احزاب کارگران محله ای و سازمان‌ هایی که با آن ها شریک هستند یا توسط سازمان‌ هایی که با کارگران قراردادی غیر اتحادیه صحبت می‌کنند تنظیم می‌شود.

آموزش کارآموزی لوله کشی در کانادا چهار تا پنج سال ادامه می یابد، چه اتحادیه باشد و چه نباشد. اساساً در محل کار آموزش نیز حداقل 144 ساعت در سال را در کلاس درس گنجانده است.

بخش کار در آموزش لوله کشی شامل توانایی های اساسی لوله کشی می شود، به عنوان مثال، تشخیص نحوه انواع و درجه های مختلف لوله، استفاده از دستگاه های کلیدی لوله کشی و تخلیه ایمن مواد لوله کشی. با ادامه دوره کارآموزی و پیشرفت کارآموز در تجربه خود، می توان نحوه عملکرد و معرفی لوله ها، تاسیسات لوله کشی و چارچوب های لوله کشی مختلف را پی برد.

افرادی که باید برای کارآموزی لوله کشی در کانادا درخواست دهند باید حداقل 18 سال سن داشته باشند. یک متقاضی ممکن است نیاز به آموزش GED یا دبیرستان داشته باشد. سایر آموزش های توصیه شده تهیه پیش نویس، ریاضیات عمومی، بررسی برنامه ها، استعدادهای کامپیوتری و علم مواد است.

در حالی که هیچ مجوز استاندارد یکنواختی برای لوله کشی وجود ندارد، اکثر دولت های شهری و ایالتی در کانادا نیاز دارند که لوله کش ها مجوز بگیرند. با آموزش اضافی پس از دوره های اساسی لوله کشی، لوله کش ها می توانند به مدیران سایر کارکنان توسعه و لوله کشی تبدیل شوند، می توانند یک تجارت جدید برای خود راه اندازی کنند یا به عنوان بازرس ساختمان مشغول به کار شوند.

برای کسب اطلاعات بیشتر، روی این لینک کلیک کنید.

مراحل راه اندازی بیزنس لوله کشی در کانادا

اگر به عنوان کارآموز زیر نظر یک لوله کش ماهر کار کرده اید، احتمالا تا حدودی با نحوه اداره یک تجارت لوله کشی آشنا هستید. اما آیا می‌دانید برای راه‌اندازی آن چه چیزی لازم است؟

بیایید به روند کلی که هنگام راه اندازی بیزنس لوله کشی نگاهی در کانادا بیاندازیم.

به خاطر این راهنما، فرض می کنیم که شما قبلاً تجربه و مجوز مناسب برای کار به عنوان لوله کش را دارید.

 • یک طرح کسب و کار تهیه کنید

هر کسب و کار موفقی با یک برنامه شروع می شود. این طرح می ‌تواند یادداشت‌ هایی برای تشریح افکار و ایده‌ های شما باشد، یا می‌تواند گزارشی رسمی از نحوه اداره کسب ‌وکارتان باشد.

مگر اینکه طرح کسب و کار خود را برای تامین مالی به یک سازمان یا بانک ارسال کنید، چیزی غیررسمی این کار را انجام می دهد. هر چیزی که در مورد راه اندازی بیزنس لوله کشی در ذهن دارید را بنویسید و ببینید کجا باید شکاف ها را پر کنید.

طرح کسب و کار شما باید جزئیاتی را که باید ارائه دهید، به مشتریانی که قرار است به آن ها خدمت کنید و چگونه این کار را انجام خواهید داد، شرح دهد. به کارهایی که رقبای محلی انجام می دهند نگاهی بیندازید و دریابید که چگونه می توانید آن را بهتر انجام دهید.

 • یک واحد کسب و کار مستقل ایجاد کنید

ایجاد یک نهاد تجاری قانونی بسیار مهم است. شما باید از همان ابتدا این موضوع را مرتب کنید تا هیچ خط مرزی با حساب های شخصی و حرفه ای شما وجود نداشته باشد.

یک شرکت با مسئولیت محدود (LLC) باید برای یک شرکت لوله کشی کافی باشد، اما شما همچنین می توانید یک شرکت راه اندازی کنید. هنگامی که این نهاد را تأسیس کردید، از طرف آن برای شماره شناسایی کارفرما (EIN) ثبت نام خواهید کرد. این یک شماره شناسایی مالیاتی است که برای هر چیزی که مربوط به امور مالی باشد از آن استفاده خواهید کرد.

 • بازار هدف خود را شناسایی کنید

حتی اگر مشخص کرده اید که چه نوع کسب و کار لوله کشی را می خواهید راه اندازی کنید، باید مخاطبان هدف خود را شناسایی کنید تا دقیقاً بدانید که خدمات خود را برای چه کسانی بازاریابی کنید.

در اینجا چند سوال وجود دارد که به شما در ساخت این نمایه کمک می کند:

 • آیا مشتری ایده آل شما یک یک برند تجارت است یا یک صاحب خانه؟
 • آیا مشتری ایده آل شما در یک محله خاص زندگی می کند؟
 • مشتری ایده آل شما برای امرار معاش چه می کند؟
 • درآمد آن ها چقدر است؟
 • حدوداً مشتری ایده آل شما چند سال دارد؟
 • آیا آنها در ساعات کاری منظم به شما نیاز خواهند داشت یا برای موارد اضطراری بعد از ساعت کاری با شما تماس خواهند گرفت؟

شناسایی بازار هدف خود و مشتری ایده آل از همان ابتدا به کسب و کار شما جهت می دهد. این به شما کمک می کند خدماتی را که باید ارائه دهید تا بهترین نیازهای مشتریان را برآورده کنید، بهتر بسازید.

داشتن تصویری واضح از افرادی که به آن ها خدمات می دهید به شما کمک می کند بدون هیچ مشکلی به آن مشتریان دسترسی پیدا کنید.

 • یک سیستم حسابداری مستحکم ایجاد کنید

راه اندازی یک بیزنس لوله کشی نیاز به سرمایه گذاری کمی دارد. باید هزینه‌ های مواد، تجهیزات، بیمه مسئولیت، کارت‌ های ویزیت، حمل ‌و نقل و یک دفتر مرکزی برای ذخیره‌ سازی و احتمالاً یک دفتر کلی را در نظر بگیرید. این هزینه ها بر اساس نوع کسب و کار لوله کشی که راه اندازی می کنید متفاوت خواهد بود.

هنگامی که شروع به کار می کنید، باید بودجه خود را برای برند سازی نیز در نظر بگیرید. بلافاصله، شما باید روی یک لوگو و یک وب سایت سرمایه گذاری کنید، که احتمالاً چند هزار دلار خواهد بود. همچنین باید برنامه ریزی کنید که مقداری پول برای بازاریابی و تبلیغات کنار بگذارید.

همانطور که این ارقام را جمع می کنید، درصدی را که باید برای مالیات کنار بگذارید را در نظر بگیرید. شما احتمالاً به صورت سه ماهه پرداخت خواهید کرد، اما این به ساختار کسب و کار کوچک شما بستگی دارد. کنار گذاشتن تقریباً 35 درصد برای مالیات به طور کلی یک قانون سرانگشتی است.

همچنین، همانطور که در کسب و کار خود سرمایه گذاری می کنید، حتما رسید برای همه چیز نگه دارید تا بتوانید همه آن را برای معافیت های مالیاتی بنویسید. نرم افزار حسابداری خودکار می تواند به شما کمک کند تا وضعیت مالی کسب و کار کوچک خود را کنترل کنید، فاکتورهای لوله کشی و موارد دیگر را به برنامه وارد کنید.

 • قیمت خدمات شما

اکنون که ایده خوبی در مورد هزینه شروع و راه اندازی کسب و کار کوچک خود دارید، زمان آن رسیده است که خدمات خود را قیمت گذاری کنید.

بسیاری از صاحبان مشاغل نرخ ثابتی را برای پروژه ها ارائه می دهند و این نرخ را بر اساس درآمد ساعتی مورد نظر خود ایجاد می کنند. هنگام تعیین این نرخ ‌ها، مطمئن شوید که هزینه ‌های عملیاتی خود را در نظر گرفته ‌اید.

علاوه بر نرخ های عادی خود، می توانید نرخ های ویژه ای برای تماس های اضطراری، عصرها و آخر هفته ها داشته باشید. برای کار خارج از ساعات کاری معمولی خود هزینه بیشتری دریافت کنید.

شما همچنین باید هزینه تماسی داشته باشید که مشتریان صرفاً برای اینکه شما بیرون بیایید و وضعیت را ارزیابی کنید، پرداخت می کنند. این هزینه معمولا بین 50 تا 100 دلار است.

هزینه های سفر اضافی را برای مشتریان خارج از منطقه ای که معمولاً پوشش می دهید، تعیین کنید.

 • نام تجاری خود را زنده نگه دارید

چند قدم عقب تر، نامی برای کسب و کار لوله کشی خود گذاشتید و اکنون زمان آن رسیده است که آن برند را زنده کنید. در اصل، برند شما شخصیت تجاری شما خواهد بود.

قبل از شروع کار با لوگو و جنبه های بصری، ماموریت و ارزش های اصلی برند خود را شناسایی کنید. به عنوان یک کسب و کار مبتنی بر خدمات، ارزش هایی مانند صداقت و درستکاری ایده خوبی برای شروع هستند.

از آنجا به این فکر کنید که چه نوع تصاویری نشان دهنده برند شما است. یک متخصص برند و طراح گرافیک می تواند به شما در حل این موضوع کمک کند، اما ایده خوبی است که قبل از شروع کار با آن ها یک برنامه ریزی کلی داشته باشید.

آیا می خواهید حرفه ای بودن شما در کانون توجه برند شما باشد؟ شاید دوست داشته باشید که نام تجاری شما بیشتر نماینده کار سخت و قدرت باشد. همه این جنبه ‌ها در لوگوی شما با هم گره خورده است.

مهم نیست که با چه نگاهی می روید، به یاد داشته باشید که ارزش های اصلی خود را در مرکز هر کاری که در کسب و کار کوچک خود انجام می دهید حفظ کنید.

 • خدمات خود را بازاریابی کنید

چند راه برای بازاریابی خدمات و دستیابی به مخاطبان هدف وجود دارد.

به عنوان یک ارائه دهنده خدمات، اعتماد همه چیز است، بنابراین بازاریابی ارجاع راهی عالی برای شروع است. این اساساً مشارکت با مشاغلی است که مشتریان خود را با شما به اشتراک می گذارند. شرکای شما می توانند لوله کش با تخصص های مختلف باشند، یا حتی می توانند برق، پیمانکاران عمومی و موارد مشابه باشند.

بهینه سازی موتورهای جستجوی محلی (SEO) و بازاریابی موتورهای جستجو (SEM) نیز تاکتیک های بازاریابی فوق العاده ای برای لوله کش هستند. هر یک از این رویکردها باعث می شود که کسب و کار شما برای مخاطبان شما قابل کشف باشد، زمانی که آن ها جستجوی سریع خدمات شما را در موتور جستجویی مانند Google یا Yelp انجام دهند.

هدف هر دوی این روش‌ها این است که وب‌ سایت و اطلاعات تماس شما هنگام جستجوی عباراتی مانند «لوله‌کش نزدیک من» یا «لوله‌کش در [محل شما]» ظاهر شود. با سئو، صفحات سایت شما برای اینکه این کلمات کلیدی خاص به صورت ارگانیک ظاهر شوند، بهینه می شوند، اما با SEM، شما برای بالا آمدن پست های خود هزینه می کنید.

 • در صورت لزوم کمک استخدام کنید

نحوه استخدام شما برای کسب و کار لوله کشی خود بسته به اینکه شما شغل آزاد دارید یا یک تیم کامل از لوله کش ها را می سازید متفاوت است. حداقل، ایده خوبی است که یک دستیار برای برنامه ریزی، صورتحساب و سایر وظایف اداری استخدام کنید.

اگر تصمیم دارید تیم لوله کش خود را بسازید، باید افرادی را انتخاب کنید که دارای مجوز و مهارت بالایی هستند. شما باید جنبه های شخصی و حرفه ای را بررسی کنید تا مطمئن شوید که آن ها قابل اعتماد هستند.

 • ارائه کار با کیفیت بالا

به عنوان یک ارائه دهنده خدمات، شهرت شما بستگی به نحوه رفتار شما با مشتریان و نحوه ارائه خدمات دارد. این به این معنی است که این وظیفه شماست که هر بار همانطور که وعده داده اید، عمل کنید. اگر قول کار باکیفیت را داده اید، پس باید حاضر شوید و آن را محقق کنید.

در صورت اجتناب ناپذیری که مشکلی پیش می آید، باید در مورد آن صادق باشید و آن را درست کنید. همه ما اشتباه می کنیم، اما اشتباه کردن در لوله کشی ممکن است هزینه زیادی را برای مشتری شما به همراه داشته باشد.

 • جمع آوری نظرات و توصیفات

بخشی از ساختن کسب و کار شما مستلزم جلب اعتماد در جامعه شماست. به یاد داشته باشید که چگونه به سئوی محلی اشاره کردیم. اگر یک صفحه Google برای (کسب‌وکار من) راه‌اندازی کنید، مشتریان شما می‌توانند نظرات خود را در آن جا بگذارند تا وقتی مردم به دنبال لوله‌کشی با رتبه ‌بندی خوب در نزدیکی آن باشند، شما ظاهر شوید.

به‌علاوه، داشتن نظرات در وب ‌سایت و صفحه رسانه‌ های اجتماعی به شما کمک می‌کند که قانونی ‌تر عمل کنید، که فروش خدمات شما را آسان‌تر می‌کند. برای کسب اطلاعات بیشتر، روی این لینک کلیک کنید.

چگونه یک بیزنس لوله کشی در کانادا راه اندازی کنیم: همه چیزهایی که باید بدانید

گواهی و مجوز لوله کشی مورد نیاز دولت خود را دریافت کنید

دریافت گواهی به عنوان یک لوله کش می تواند دانش، مهارت و تجربه لازم برای انجام کار خود را به خوبی ارائه دهد.

در اینجا نحوه تبدیل شدن به یک لوله کش مجاز در چهار مرحله آورده شده است:

آموزش مناسب را دریافت کنید

پس از فارغ التحصیلی از دبیرستان، در یک کالج یا دانشکده حرفه ای شرکت کنید تا شرایط فنی حرفه را بیاموزید.

شما با ریاضیات و طراحی لوله کشی، کدهای ساختمان، روش های نصب، تعمیرات مسکونی و تجاری و موارد دیگر آشنا خواهید شد.

به عنوان شاگرد کار کنید

کارآموزی لوله کشی در حین کار تحت نظر یک استاد راهنما یا لوله کش دارای مجوز صورت می گیرد. این به شما کمک می کند برند خود را بسازید، تجربه کسب کنید و برای زندگی در کار آماده شوید.

دوره کارآموزی می تواند از دو تا پنج سال طول بکشد و بخشی اجباری برای تبدیل شدن به یک لوله کش است.

کسب تجربه عملی می تواند به شما کمک کند پس از قبولی در آزمون صدور مجوز تصمیم بگیرید که چه نوع لوله کشی می خواهید باشید.

در  امتحان اخذ مجوز شرکت کنید

پس از اتمام دوره کارآموزی، می توانید در آزمون مجوز لوله کشی شرکت کنید. شرایط آزمون به منطقه شما بستگی دارد و برخی از مناطق از شما می خواهند که مجوز خود را به طور دوره ای تمدید کنید.

هنگامی که امتحان خود را قبول کردید، می توانید به عنوان یک لوله کش مسافرتی در یک شرکت یا به تنهایی شروع به کار کنید.

نکته حرفه ای: الزامات مجوز به دولت محلی و قوانین ایالتی شما بستگی دارد. به الزامات مجوز لوله کشی در هر ایالت نگاهی بیندازید تا مطمئن شوید که گواهینامه های مناسب برای شروع کسب و کار خود را دارید.

تبدیل شدن به یک لوله کش استاد (اختیاری)

کسب این اعتبار می‌تواند تا پنج سال دیگر آموزش و گواهینامه ‌های حین کار طول بکشد، اما با مزایایی همراه است.

تبدیل شدن به یک لوله کش استاد می تواند منجر به فرصت های کاری بیشتر شود و اعتبار اضافی با حقوق بیشتر به شما کمک می کند که برای مشتریان قابل اعتمادتر به نظر برسید.

یک ساختار تجاری را انتخاب کنید، شرکت خود را ثبت کنید و بیمه مسئولیت دریافت کنید

قبل از اینکه بتوانید اولین مشتریان خود را جذب کنید، باید کسب و کار لوله کشی خود را به صورت قانونی راه اندازی کنید.

از این چک لیست برای شروع استفاده کنید:

 • ساختار کسب و کار قانونی خود را انتخاب کنید

اکثر مشاغل خدمات کوچک LLC را به عنوان ساختار تجاری خود انتخاب کردند زیرا در صورت شکایت مسئولیت محدودی وجود دارد.

 • نام شرکت خود را ثبت کنید

اگر کسب و کار خود را در کانادا اداره می کنید، یک جستجوی سریع انجام دهید تا مطمئن شوید که هیچ کسب و کار دیگری قبلاً از نام شرکت لوله کشی شما استفاده نمی کند و سپس نام کسب و کار خود را در دولت محلی خود ثبت کنید.

 • برای مجوزهای مورد نیاز اقدام کنید

با شهرداری محلی خود تماس بگیرید تا مطمئن شوید که مجوزهای محلی، ایالتی و فدرال مناسب برای راه اندازی کسب و کار لوله کشی خود را دارید.

 • سرمایه گذاری روی نرم افزار حسابداری

شروع کسب و کار لوله کشی مستلزم منظم کردن حسابداری شماست. از QuickBooks Online برای سازماندهی کردن سوابق مالی خود، مدیریت موجودی و پیگیری حقوق و دستمزد خود استفاده کنید.

برای کسب و کار لوله کشی خود بیمه شوید

بیمه لوله کشی از شما، کارگران، کسب و کار و مشتریانتان در صورت بروز حادثه، جراحت یا خسارت محافظت می کند.

بسته به نیازهای بیمه ای کسب و کار کوچک، اندازه کسب و کار و سابقه خسارت، می توانید انتظار داشته باشید که بین 600 تا 2000 دلار در ماه پرداخت کنید:

 • بیمه مسئولیت عمومی
 • بیمه خودروهای تجاری
 • غرامت کارگران

برای وام کسب و کار کوچک اقدام کنید

برای خرید ابزار و تجهیزات، پرداخت هزینه بیمه و به دست آوردن اولین مشتریان خود، باید برای یک وام کسب و کار کوچک درخواست دهید.

بانک شما اغلب بهترین نرخ های بهره را برای وام ها ارائه می دهد، اما می توانید گزینه های دیگری از جمله وام دهندگان آنلاین  مانند OnDeck یا Fundera، وام های مدیریت کسب و کار کوچک (SBA) یا حتی شراکت با دوستان و خانواده را نیز بررسی کنید.

برای تضمین وام، باید یک طرح تجاری آماده داشته باشید که به وام دهنده نشان دهد که چگونه قصد دارید پول آن ها را پرداخت کنید.

نکته حرفه ای: فراموش نکنید که با دولت محلی خود مشورت کنید تا ببینید آیا کمک های مالی برای مشاغل کوچک در سطح فدرال یا ایالتی موجود است یا خیر.

 • یک طرح تجاری لوله کشی بنویسید

برای جذب سرمایه گذار و تامین مالی مطمئن برای کسب و کار خود، باید یک طرح تجاری بنویسید.

طرح تجاری لوله کشی شما باید شامل اطلاعات زیر باشد:

 • صفحه روی جلد – نام کسب و کار، آرم و اطلاعات تماس خود را درج کنید.
 • خلاصه اجرایی – خلاصه ای یک صفحه ای از طرح کسب و کار شما که میزان بودجه مورد نیاز شما را پوشش می دهد و چه چیزی شما را از رقبای خود متمایز می کند.
 • نمای کلی کسب و کار – خلاصه ای سریع از ساختار کسب و کار شما، نام شرکت شما، جزئیات تماس و زمانی که کسب و کار را ثبت کرده اید
 • فهرست خدمات – فهرست کامل خدماتی که کسب و کار لوله کشی شما ارائه خواهد کرد
 • تجزیه و تحلیل بازار – توصیفی از بازار هدف و رقابت در منطقه شما
 • عملیات تجاری – مروری دقیق از استراتژی قیمت گذاری شما و میزان سودآوری کسب و کار شما
 • بازاریابی و فروش – تفکیک استراتژی بازاریابی و اهداف فروش شما. مشخص کنید که چگونه مشتریان جدیدی را به تجارت لوله کشی خود جذب خواهید کرد
 • برنامه مالی – خلاصه ای از پولی که برای سال اول خرج می شود و به دست می آید. این باید شامل پیش بینی فروش، بودجه هزینه ها و بازاریابی و هر گونه هزینه پرسنلی باشد.
 • روی تجهیزات لوله کشی مناسب سرمایه گذاری کنید

با اصول اولیه شروع کنید، در صورت امکان، وسایل دست دوم را بخرید و فقط در صورت داشتن مجوز، مهارت و تقاضای مشتری، تجهیزات را برای مشاغل تخصصی اجاره یا خریداری کنید.

نحوه قیمت گذاری خدمات لوله کشی و تخمین مشاغل را بیاموزید

قیمت گذاری مناسب خدمات لوله کشی باعث می شود شرکت شما در این صنعت رقابتی باقی بماند و برای کار سخت خود دستمزد منصفانه ای دریافت کنید.

قبل از اینکه بتوانید استراتژی قیمت گذاری خود را کامل کنید، باید بدانید که چه خدماتی ارائه می کنید. لیست خدمات لوله کشی شما ممکن است شامل موارد زیر باشد:

 • تمیز کردن و تعمیر لوله ها
 • خدمات لوله کشی اضطراری
 • نشتی یابی و تعمیر
 • نصب شیر
 • تعمیر توالت، شیر آب یا دوش

هنگامی که لیست خود را تهیه کردید، مواد مورد نیاز برای تکمیل کار را یادداشت کنید، نرخ ساعتی خود را تعیین کنید و حاشیه سود خود را محاسبه کنید.

نکته حرفه ای: با نگاه کردن به آنچه رقبای شما برای خدمات لوله کشی خود هزینه می کنند، از دیگران در صنعت خود بیاموزید. می‌توانید وب‌ سایت آن‌ ها را بررسی کنید یا حتی اگر قیمت ‌های آن ‌ها به صورت آنلاین درج نشده است، با دفتر آن‌ ها تماس بگیرید.

تجارت لوله کشی خود را بازاریابی کنید و اولین مشتریان خود را به دست آورید

با راه اندازی کسب و کار و قیمت گذاری خود، آماده ارائه خدمات لوله کشی به بازار هدف خود هستید.

لزوماً لازم نیست پول زیادی را برای آژانس های تبلیغاتی یا بازاریابی خرج کنید. هنگامی که تازه شروع به کار کرده اید، سعی کنید به جای آن بر روی چند استراتژی بازاریابی آسان تمرکز کنید.

 • برند خود را توسعه دهید

نام تجاری خوب می تواند شرکت لوله کشی شما را حرفه ای تر جلوه دهد و به شما کمک کند از رقبا متمایز شوید.

برای ایجاد نام تجاری برای کسب و کار خود:

 • رنگ های شرکت خود را انتخاب کنید و یک فونت تمیز و خوانا را برای استفاده در تمام مواد بازاریابی خود انتخاب کنید.
 • برای طراحی لوگوی شرکت خود از یک تولید کننده آرم آنلاین مانند Looka استفاده کنید
 • آنچه را که با شعار تجاری لوله کشی متفاوت انجام می دهید را توصیف کنید و آن را در وب سایت و کارت ویزیت لوله کشی خود قرار دهید
 • روی یک یونیفرم سرمایه گذاری کنید (به عنوان مثال، یک تی شرت با لوگوی خود) تا بتوانید شرکت خود را زمانی که مشغول به کار هستید بهتر نمایندگی کنید.

روی بخش آنلاین مجموعه خود تمرکز کنید

از آنجایی که اکثر مشتریان شما به دنبال خدمات شما به صورت آنلاین هستند، با چند استراتژی بازاریابی دیجیتال، پیدا کردن شما را برای آن ها آسان تر کنید:

 • برای مشتریانی که خدمات شما را جستجو می کنند، فهرست رایگان Google برای کسب و کار من را مطالبه کنید
 • از سایت های محبوب برای معرفی مشاغل بیشتر لوله کشی استفاده کنید
 • برای تبلیغ خدمات خود با تبلیغات خدمات محلی Google، تبلیغات لوله کشی ایجاد کنید
 • صفحه کسب و کار فیس بوک خود را برای ارتباط با مشتریان جدید تنظیم کنید
 • رتبه بالاتر در جستجوهای وب با بهینه سازی موتور جستجو SEO

 • ارائه خدمات درخشان به مشتریان

با تکنیک های فروش لوله کشی مناسب و بازاریابی عالی خدمات مشتری، کسب و کار شما نیازی به هزینه ای برای شما ندارد.

مشتریان خوشحال می توانند به تجارت تکراری تبدیل شوند و دوستان و خانواده را به خدمات شما معرفی کنند.

کارهای لوله کشی را فاکتور کنید و جریان نقدی خود را مدیریت کنید. ایجاد یک جریان نقدی ثابت به شما اطمینان می دهد که پولی در بانک دارید تا کسب و کار خود را روان نگه دارید. بهترین راه برای انجام این کار، دریافت دستمزد برای کار سختتان است.

از این سه مرحله برای فاکتور دادن به مشتریان خود و دریافت سریع تر پرداخت ها استفاده کنید:

مرحله 1 – نوع پرداختی را که می‌پذیرید، مانند پول نقد، چک، کارت اعتباری یا انتقال الکترونیکی انتخاب کنید. سپس یک ارائه دهنده پرداخت را برای جمع آوری پرداخت های مشتری انتخاب کنید.

مرحله 2 – از یک الگوی فاکتور لوله کشی برای ایجاد و ارسال سریع فاکتورها به مشتریان پس از اتمام کار استفاده کنید.

مرحله 3 – فاکتورهای عقب افتاده را با یادآوری پرداخت خودکار پیگیری کنید تا به شما کمک کند برای خدمات خود پول دریافت کنید.

یاد بگیرید که چگونه بیزنس لوله کشی و روابط مشتری خود را مدیریت کنید

نحوه مدیریت کسب و کارتان تعیین کننده موفقیت شما خواهد بود. اگر ناکارآمد باشد، در نهایت بیشتر از آنچه که درآمد دارید ضرر خواهید کرد. از طرف دیگر، یک بیزنس روان، کسب و کار شما را قوی شروع می کند، مشتریان را تحت تاثیر قرار می دهد و جریان نقدی شما را در کوتاه ترین زمان ممکن مثبت می کند.

نرم افزار لوله کشی مناسب می تواند کمک کند.

سرمایه گذاری در نرم افزار خدمات میدانی می تواند به مدیریت بهتر کسب و کار و بهبود ارتباط با مشتریان شما کمک کند.

خرید یا اجاره بیزنس لوله کشی در کانادا

مانند بسیاری از چیزهای زندگی، هر رویکردی دارای مزایا و معایبی است. خرید یک ملک تجاری برای راه اندازی بیزنس لوله کشی در کانادا می تواند برای بسیاری سودمند باشد. هنگامی که به دنبال خرید برای یک بیزنس لوله کشی بسیار جدید در کانادا هستید، وام دهندگان ممکن است در مورد وام دادن به شما محتاط تر باشند. این امر منجر به نیاز به سپرده بزرگتر و به احتمال زیاد نرخ بهره بالاتر می شود.

در جایی که این مورد است، ممکن است اجاره را در مقایسه با یک گزینه اقتصادی تبدیل کند.

در زیر به بررسی مزایا و معایب اصلی هنگام انتخاب ملک تجاری می پردازیم:

مزایا

 • وقتی مالک ساختمانی تجاری برای راه اندازی بیزنس لوله کشی در کانادا هستید که با آن معامله می کنید، به این معنی است که شما از افزایش ارزش سود می برید نه صاحب خانه.
 • شما می توانید پرداخت های وام خود را تا 10 سال ادامه دهید، چیزی که معمولا در هنگام اجاره امکان پذیر نیست.
 • شما می توانید سود پرداختی به وام دهنده را در برابر سود خالص خود جبران کنید و آن را کاملاً از مالیات کسر کنید.
 • شما می توانید بدون نیاز به درخواست اجازه از صاحب ملک، تغییراتی را در ملک به دلخواه خود ایجاد کنید.
 • شما برای یک دوره زمانی دلخواه به ملک وابسته نیستید. فضاهای تجاری اصلی اغلب با اجاره نامه های طولانی 15 ساله یا بیشتر ارائه می شوند. پیش‌بینی اینکه کسب ‌و کار شما در این دوره چگونه پیش می‌رود می‌تواند سخت باشد. هنگامی که مالک یک ملک هستید، می توانید فروش را انتخاب کنید، در حالی که خروج از اجاره قبل از پایان مدت ممکن است بسیار مشکل باشد.
 • در صورت نیاز، می توانید بخشی از ساختمان خود را بدون مشکل اجاره دهید، این امکان در هنگام اجاره وجود ندارد.

معایب

 • وام مسکن با نرخ متغیر می تواند به میزان قابل توجهی افزایش یابد، به این معنی که پرداخت های شما نیز می تواند افزایش یابد.
 • برای ایمن سازی ملک – اغلب در محدوده 25 تا 30 درصد قیمت خرید، باید یک سپرده بزرگ بپردازید.
 • هنگام خرید با هزینه های دیگری مانند حق تمبر، هزینه های قانونی و هزینه های ارزش گذاری مواجه خواهید شد.
 • قیمت ملک می تواند کاهش یابد و همچنین افزایش یابد، اگر ارزش ملک شما کاهش یابد، ممکن است بیشتر از ارزش ملک بدهکار شوید.

اجاره ملک تجاری

اجاره ملک مزایای خاص خود را دارد و در بسیاری از موارد می تواند معامله ساده تری باشد.

اجاره یک بدهی است، در حالی که یک دارایی مال خودتان است، هزینه های کمتر راه اندازی می تواند این کار را به ویژه برای شرکت های کوچکتر ارزشمند کند.

برای شرکت ‌هایی که اخیراً شروع به کار کرده‌اند، ممکن است پیش‌بینی جریان نقدی سخت ‌تر باشد، بنابراین اجاره ‌های کوتاه ‌تر و انعطاف‌پذیرتر ممکن است گزینه خوبی باشد. به خصوص اگر مسئولیت تعمیرات و نوسازی را بر عهده صاحبخانه بگذارند، زیرا این کار خطر یک صورت حساب غیرمنتظره بزرگ برای تعمیرات را از بین می برد.

برای تفکیک مزایا و معایب اجاره یک ملک تجاری برای راه اندازی بیزنس به ادامه مطلب مراجعه کنید.

مزایا

 • روند نقل مکان به یک ملک اجاره ای سریع تر و آسان تر از رهن کردن یک ملک تجاری است، به این معنی که می توانید سریع تر جابه جا شوید.
 • برای ایمن سازی ملک، مجبور نخواهید بود که سپرده بزرگی ببندید.
 • کاهش در ارزش اموال شما را تحت تاثیر قرار نمی دهد.

معایب

 • در صورتی که اجاره نامه شما به طور کامل در حال تعمیر باشد، ممکن است همچنان موظف به پرداخت هزینه تعمیرات باشید و با هزینه شما به ملک صاحبخانه ارزش اضافه می کند.
 • اجاره ها می توانند با هشدار کمی به شدت افزایش پیدا کنند، اگرچه می توانید ادامه دهید، اما هنوز هم پرهزینه و ناخوشایند است.
 • شما از افزایش ارزش ملک سود نخواهید برد و اجاره شما هرگز به شما بازگشتی نخواهد داد.

هزینه های راه اندازی بیزنس لوله کشی در کانادا

لوله کش ها برای راه اندازی کسب و کار لوله کشی خود به حدود 10000 دلار نیاز دارند. اما اگر هنوز مجوز لوله کشی ندارید، می توانید انتظار داشته باشید که این عدد تقریباً دو برابر شود.

 • در اینجا مواردی که برای راه اندازی کسب و کار خود نیاز دارید و هزینه ها توضیح داده شده است (همه قیمت ها به دلار است).
 • آموزش و مجوز – 5000 تا 10000 دلار
 • وسیله نقلیه کار – 3000 تا 30000 دلار
 • ابزار و موجودی – حدود 5000 دلار
 • بیمه – 600 تا 2000 دلار در ماه

هزینه های مربوط به راه اندازی یک تجارت لوله کشی حداقل هزینه مورد نیاز است. یک ون یا کامیون سرویس کارکرده معمولاً ضروری است. این ون ها می توانند چندین هزار دلار برای یک وسیله نقلیه دست دوم، تا 30000 دلار یا بیشتر برای یک وسیله نقلیه جدید قیمت داشته باشند.

یک گواهی ممکن است بین 1500 تا 8500 دلار هزینه داشته باشد و دریافت آن 12 ماه طول می کشد.هزینه کل برخی از تجهیزات می تواند بیش از 5000 دلار باشد.

تجهیزات استفاده شده ممکن است هزینه کمتری داشته باشند اما ممکن است قبل از استفاده نیاز به تعمیر و نگهداری گسترده داشته باشند

درآمد لوله کش ها در کانادا

دستمزد یک لوله کش شاگرد در کانادا به طور قابل توجهی کمتر از یک لوله کش دارای مجوز است، اما افزایش دستمزد به دلیل مهارت و دانش در مورد پیشرفت شروع کننده اعطا می شود.

در حالی که هیچ مجوز استاندارد یکنواختی برای لوله کشی وجود ندارد، اکثر شهرداری ها و دولت در کانادا نیاز دارند که لوله کش ها مجوز بگیرند. گذراندن امتحانی که نشان می دهد آن ها چقدر آموزش لوله کشی خود را جذب کرده اند و چقدر می توانند وظایف لوله کشی خود را انجام دهند در بسیاری از زمینه ها رایج است.

با آموزش اضافی فراتر از دوره های ابتدایی لوله کشی، لوله کش ها می توانند ناظر سایر کارمندان ساخت و ساز و لوله کشی شوند، می توانند برای خود وارد تجارت شوند یا به عنوان بازرس ساختمان کار پیدا کنند. اگر به لوله کشی به عنوان یک گزینه شغلی طولانی مدت نگاه کنید ملحق شدن به یک جلسه آموزشی معتبر لوله کشی در کانادا منطقی است.

قوانین در بخش لوله کشی و تهویه در کانادا

کسانی که می خواهند مشاغل لوله کشی را راه اندازی کنند باید از مقررات مشابهی که بر شرکت های ارائه دهنده خدمات نصب و تعمیر تهویه مطبوع در کانادا تحمیل شده است پیروی کنند.

مهمترین قانون، قانون ساختمان کانادا است که انواع وسایل مورد استفاده و استانداردهای ایمنی و کارایی را که باید با آن ها مطابقت داشته باشد را تعیین می کند.

با توجه به استانداردهای لوله کشی و تهویه، قانون ساختمان موارد زیر را پیش بینی می کند:

 • نصب دستگاه هایی که می توانند هوا را از ذرات و گازها پاک کنند.
 • سیستم های تهویه نباید در هیچ اتاقی از ساختمان تخلیه شود، بلکه در خارج از آن تخلیه شود.
 • مجرای اگزوز لوله کشی و تهویه باید به طور جداگانه نصب شوند تا زباله ها به طور جداگانه تخلیه شوند.
 • سیستم لوله کشی باید از لوله های مخصوص آب سرد و گرم ساخته شود.

با توجه به استانداردهای لوله کشی، اندازه لوله های قابل نصب در ساختمان های مسکونی یا تجاری باید چند الزام را رعایت کند.

همچنین فقط افراد مجاز می توانند کارهای لوله کشی و تهویه را در کانادا انجام دهند.

مزایا و معایب راه اندازی بیزنس لوله کشی در کانادا

 • کمبود تاجر: تقاضای زیادی برای کارشناسان لوله کشی وجود دارد، اما مدارس و مشاغل خانوادگی که زمانی این عرضه را حفظ می کردند، در حال کاهش هستند.
 • انواع بسیاری از لوله کشی: انواع مختلفی از لوله کشی وجود دارد، بنابراین شما تنوع زیادی در مسیر کسب و کار خود دارید.
 • دستمزد عالی: لوله کش ها از همان ابتدا پول خوبی به دست می آورند.
 • انعطاف‌پذیری در ساختار کسب‌وکار: می‌توانید به عنوان یک لوله‌کش آزاد کار کنید، یا می‌توانید کسب ‌و کار مقیاس‌پذیرتری ایجاد کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر، روی این لینک کلیک کنید.

تخصص های تجاری لوله کشی

لوله کش ها از نظر تخصص ها و مسیرهای شغلی فرصت های زیادی دارند. این بدان معنی است که انواع مختلفی از مشاغل لوله کشی وجود دارد که می توانید راه اندازی کنید.

برخی از انواع محبوب مشاغل لوله کشی عبارتند از:

 • Plumbing technician: نوعی لوله کش که برای ارزیابی مشکلات لوله کشی ساختمان به خانه ها و ساختمان های تجاری می رود.
 • Gas service: متخصصانی که با نشت گاز و مسائل مربوط به آن سروکار دارند
 • Pipefitting : یک لوله کش با تخصص ویژه در سیستم ها و نصب لوله
 • Steamfitting: شبیه لوله‌سازی است، اما با سیستم ‌های لوله‌ ای سروکار دارد که گاز با فشار بالا را مدیریت می‌کنند.
 • Pipelayers: لوله کشی را برای اتصال به مخازن اصلی آب، گاز و فاضلاب، معمولاً در پروژه های مقیاس بزرگ نصب می کند.

آیا نیاز به انتخاب رشته تخصصی دارم؟

بله، شما باید یک تخصص برای تجارت لوله کشی خود انتخاب کنید.

از آنجایی که مسیرهای مختلفی که می توانید در صنعت لوله کشی انتخاب کنید بسیار متفاوت است، عاقلانه است که یکی را برای تمرکز بر روی آن انتخاب کنید.

با این رویکرد، در آن تخصص خاص بسیار خوب خواهید شد. شما همچنین فقط باید روی ابزارها و مواد بسیار خاص برای شرکت لوله کشی خود سرمایه گذاری کنید زیرا به جای خدمات گسترده ای یک سرویس را ارائه می دهید.

نام تجاری بیزنس لوله کشی در کانادا

 • یک نام خوب انتخاب کنید

هنگام انتخاب نام برای بیزنس لوله کشی خود این موارد را در نظر داشته باشید:

 • مطمئن شوید که منعکس کننده محصول یا خدماتی است که شما ارائه می کنید به گونه ای که مشتریان شما گیچ نشوند.
 • به این فکر کنید که می خواهید کسب و کار شما چگونه توسط مردم شناخته شود.
 • چیزی را انتخاب کنید که تلفظ و به خاطر سپردن آن آسان باشد
 • برای جلوگیری از سردرگمی و مسائل حقوقی، آن را منحصر به فرد و متمایز کنید
 • دریابید که آیا این نام قبلا انتخاب شده است یا خیر

در بیشتر موارد، اگر شخصی قبلاً از نامی استفاده می کند، شما نمی توانید از نظر قانونی از آن استفاده کنید. طبق قانون، نام بیزنس شما نمی‌تواند مشابه یا بسیار شبیه به یک نام شرکت یا علامت تجاری موجود باشد. حتی زمانی که استفاده از نام تجاری موجود قانونی باشد، می تواند یک اشتباه بازاریابی فاجعه بار باشد. چند مکان وجود دارد که باید بررسی کنید که آیا نامی گرفته شده است یا خیر:

در اینترنت جستجو کنید

ساده ترین راه برای بررسی اینکه آیا شخص دیگری قبلاً از نام پیشنهادی شما استفاده می کند یا خیر، جستجو در وب است. این به شما ایده می دهد که چه کسی از همان نام یا نام مشابه استفاده می کند. همچنین ممکن است بخواهید بررسی کنید که آیا نام دامنه اینترنتی و دسته‌ های رسانه اجتماعی که می‌خواهید استفاده کنید قبلاً گرفته شده است یا خیر. اگر قصد دارید در کشورهای دیگر تجارت کنید، بررسی کنید که آیا کسی از این نام در آن کشورها نیز استفاده می کند یا خیر.

جستجو در پایگاه های اطلاعاتی نام های ملی

دو پایگاه داده ملی وجود دارد که هر کدام بیشتر حوزه های قضایی که ممکن است بخواهید در کانادا جستجو کنید را پوشش می دهند. بسته به جایی که می خواهید بیزنس خود را راه اندازی کنید، یکی یا هر دوی این موارد را جستجو کنید.

 • Canadian corporate names and trademarks database (Nuans)
 • Canada’s business registries
 • نام های تجاری در استان ها و مناطق دیگر را بررسی کنید

پس از جستجو در پایگاه‌های اطلاعاتی ملی، ممکن است بخواهید نام ‌های تجاری ثبت ‌شده (که با علائم تجاری متفاوت هستند) را جستجو کنید تا ببینید آیا در استان ‌ها و مناطق دیگر استفاده می‌شوند یا خیر. با این حال، ثبت نام تجاری (همچنین به عنوان نام عامل شناخته می شود) در سطح استانی و منطقه ای به کسب و کار حقوق انحصاری برای استفاده از آن نام در سطح فدرال نمی دهد.

ممکن است برای استفاده از نامی مشابه یا مشابه با هر نوع نام تجاری یا علامت تجاری موجود، رضایت مناسب درخواست شود. این به نفع یک تجارت است که از نامی استفاده کند که قبلاً توسط یک تجارت یا شرکت دیگر استفاده نشده است.

برای جستجو در پایگاه های اطلاعاتی استانی و منطقه ای از این پیوندها استفاده کنید:

 • نام خود را ثبت کنید

اکثر مشاغل باید نام تجاری خود را در دولت ثبت کنند. قبل از ثبت نام کسب و کار خود، مهم است که تصمیم بگیرید از چه ساختاری برای کسب و کار خود استفاده کنید.

پاسخ به مسائل چالش برانگیز

انتقال پول از ایران به کانادا برای ویزای سرمایه گذاری چقدر است؟

در ویزای سرمایه گذاری چقدر پول با خود به کانادا بیاوریم؟

مهارت زبان در راه اندازی بیزینس و کار در کانادا چقدر تاثیر دارد؟

خرید شعبه ی آماده از یک فرانچایز یا راه اندازی شعبه ای جدید از آن فرانچایز

استراتژی رشد و ایده های جدید در راه اندازی بیزنس لوله کشی در کانادا

لوله کشی مسکونی

به عنوان یک لوله کش واجد شرایط و با تجربه، ممکن است بخواهید یک بیزنس لوله کشی راه اندازی کنید که فقط بر مشتریان مسکونی تمرکز دارد. از شما خواسته می‌شود لوله‌کشی یک ساختمان را نصب کنید یا برای رفع مشکلات ناشی از لوله‌کشی معیوب یا نشتی از جمله موارد دیگر فراخوانده شوید.

برای ساختمان ها یا املاک مسکونی جدید، یک سیستم لوله کشی کاملاً جدید نصب می شود. این باعث ایجاد طیف وسیعی از تاسیسات برای لوله های زیرزمینی می شود. در اینجا، باید قبل از شروع کار، تمام جزئیات را با صاحب خانه در میان بگذارید.

از سوی دیگر، ساختمان‌های قدیمی احتمالاً مشکلاتی در سیستم لوله‌کشی ایجاد می‌کنند. مشکلات رایج عبارتند از چکیدن شیر آب، نشتی لوله ها، روکش توالت، فشار کم آب و نشتی شیلنگ.برخی دیگر گرفتگی یا خرابی پمپ مخزن و مشکلات آبگرمکن در میان سایر مشکلات احتمالی هستند.

ایجاد یک کسب و کار لوله کشی که انواع مشکلات لوله کشی مسکونی را برطرف می کند، یک تجارت قابل دوام است، زیرا فرصت های زیادی برای مشاغل با مدیریت خوب وجود دارد.

خدمات و تعمیرات لوله کشی

اگرچه این یک نوع لوله کشی است، اما می تواند به عنوان یک ایده تجاری نیز دو چندان شود. لوله کش خدمات و تعمیرات خدمات ارزشمندی را به مشتریان مسکونی و تجاری ارائه می دهد.

به عبارت دیگر، آ نها در مورد لوله کش های مسکونی که فقط بر روی ساختمان های مسکونی تمرکز می کنند، تخصص گسترده تری دارند.

شما می توانید یک کسب و کار خدمات و تعمیر لوله کشی ایجاد کنید تا به مشتریان بسیار گسترده تری خدمت کنید. تخصص و تجربه شما همیشه مورد تقاضا خواهد بود. برخلاف مشاغل تجاری و مسکونی لوله کشی، شما مستقیماً با مشتری به عنوان لوله کش خدمات و تعمیر سروکار خواهید داشت.

این نیاز به مهارت های ارتباطی زیادی دارد. توانایی برقراری ارتباط با مشتریان به آن ها این امکان را می دهد که به توانایی شما برای حل مشکلاتشان ایمان داشته باشند. این همچنین به ارجاعات بیشتر ترجمه می شود زیرا خدمات شما احتمالاً توسط مشتریان راضی به دوستان و خانواده توصیه می شود.

به عنوان یک کسب و کار خدمات و تعمیر لوله کشی، از شما خواسته می شود تا طیف گسترده ای از مشکلات لوله کشی را برطرف کنید. این موارد شامل تعمیر شیرهای چکه‌کننده، پشتیبان‌گیری از سیستم فاضلاب، لوله‌های نشتی، و دفع زباله‌های گیر کرده است.

سایر مشکلات عبارتند از تخلیه کند سینک ها، گرفتگی توالت ها، گرفتگی لوله حمام یا دوش، آبگرمکن معیوب و سایر مشکلات.

لوله کشی تجاری

لوله کشی تجاری یکی دیگر از مواردی است که باید در آن تخصص داشته باشید. پتانسیل های ایجاد یک تجارت قوی و موفق بسیار قابل توجه است. داشتن تجربه کار در محیط های عمومی و صنعتی در مقیاس بزرگ، شما را در یک مزیت برای راه اندازی یک تجارت موفق قرار می دهد.

تنظیمات کاری شما شامل مناطقی مانند مدارس، مراکز خرید، کارخانه‌ های تولیدی، دانشگاه ‌ها، بیمارستان ‌ها، کارخانه ‌ها و سایر موارد می‌شود. در اینجا، سطح مهارت مورد نیاز بسیار بالاتر از لوله کشی مسکونی است.

شما مسئول انجام خدماتی مانند نگهداری لوله و مخزن در ساختمان های عمومی و همچنین ارائه خدمات نصب و تعمیر خواهید بود.

لوله کشی تجاری شامل یک سیستم بسیار پیچیده از کارهای لوله کشی است که فقط متخصصان آموزش دیده در این زمینه می توانند انجام دهند. در راه اندازی کسب و کار خود، باید مطمئن شوید که مکان شما برای انجام کسب و کار مناسب یا مطلوب است.

به عبارت دیگر، ایجاد یک کسب و کار تجاری لوله کشی در یک شهر کوچک ایده خوبی نخواهد بود زیرا تعداد کمی از مشتریان تجاری در مقیاس بزرگ وجود دارد. شما باید چنین کسب و کاری را در مناطقی که تمرکز بالایی از فعالیت تجاری دارند، قرار دهید. فقط در این صورت است که حمایت شما را جلب می کنید.

با این حال، باید روشن باشد که جلب حمایت در شهرهای بزرگ امری مسلم نیست. به عبارت دیگر، موفقیت تضمین نمی شود زیرا کسب و کار شما در یک مکان ایده آل واقع شده است. کارهای زیادی باید در بازاریابی کسب و کار شما برای مشتریان بالقوه انجام شود.

انجام این کار باعث ایجاد آگاهی در مورد حضور شما می شود که در نهایت منجر به تقاضا برای خدمات شما می شود.

لوله کشی بهداشتی

لوله کشی بهداشتی یکی از زیر تخصص های لوله کشی مسکونی است و ایده ای است که می توانید در راه اندازی کسب و کار لوله کشی خود از آن استفاده کنید. شما می توانید تصمیم بگیرید که صرفاً بر روی راه اندازی یک تجارت لوله کشی بهداشتی تمرکز کنید یا طیف گسترده ای از خدمات لوله کشی مسکونی را شامل شود.

همه چیز بستگی به این دارد که تصمیم بگیرید برای شما بهترین است. مشاغل لوله کشی بهداشتی اغلب برای مشاغل مختلف لوله کشی نامیده می شوند.

نکاتی برای راه اندازی یک کسب و کار موفق لوله کشی

 • جایگاه خود را بشناسید

در حالی که خدمات لوله کشی شامل تعمیر لوله و تمیز کردن زهکشی است، رقابت زیادی در چنین خدماتی که معمولا ارائه می شود وجود دارد. اگر کسب و کار خود را بر این اساس قرار دهید، با رقابت سختی از همه جا روبرو خواهید شد. این جایی است که اهمیت پیدا کردن جایگاه شما نهفته است.

تحقیقاتی انجام دهید تا بدانید که کدام مناطق لوله کشی کمترین پوشش را توسط سایر شرکت ها دارند. به عنوان مثال، سرمایه گذاری شما می تواند یک حمام سفارشی را تعمیر کند یا می تواند خدمات تخصصی در نصب لوله های آب و لوله های گاز ارائه دهد. یا ممکن است به طور ویژه در نصب تجهیزات بهداشتی بپردازید.

 • آموزش و تجربه دریافت کنید

بدون دانستن زمینه خاصی از لوله کشی، کسب و کار شما بدون جهت پیش خواهد رفت. بنابراین، تجربه ای دست اول از کاری که می خواهید در آن شناخته شوید، به دست آورید.

 • از جنبه حقوقی مراقبت کنید

همانطور که برای اکثر مشاغل لازم است، برای شروع یک تجارت لوله کشی باید اسناد مهم را به موقع ارائه دهید. در واقع گواهی نامه های ترخیص لوله کشی زیادی وجود دارد که باید به یک شرکت ساختمانی ارائه دهید. این اسناد باید پس از تایید مقامات مربوطه به کسب و کار شما ارائه شود.

ایالت شما از شما می خواهد که اسنادی مانند مجوز لوله کشی، مجوز پیمانکاری و مجوز لوله کشی را دریافت کنید. علاوه بر آن، شما همچنین مدارک دیگری مانند فرم لوله کشی، پیشنهادات و راهنما را به مشتری خود ارسال خواهید کرد.

 • یک کارت ویزیت منحصر به فرد داشته باشید

یکی از مهمترین چیزهایی که باید برای کسب و کار خود داشته باشید کارت ویزیت است. این کارت دارای تمام اطلاعات تماس شما مانند شماره تلفن، شماره فکس، آدرس وب سایت، آدرس ایمیل، محل شرکت و غیره است. بنابراین، زمانی که مشتری بخواهد برای خدمات لوله کشی شما با شرکت شما تماس بگیرد، کارت به کار می آید.

 • یک لوگوی منحصر به فرد داشته باشید

یک لوگو با طراحی منحصربفرد کارهای زیادی را برای پیشرفت هر کسب و کاری از جمله راه اندازی لوله کشی شما انجام می دهد. لوگو فقط یک نمایش نمادین از آنچه شرکت شما می سازد یا می فروشد نیست. این فقط یک علامت تجاری برای شناسایی قانونی کسب و کار شما نیست.

بیشتر از آن، تصویری است که مشتریان بالقوه شما را به پیشنهادات یا خدمات شما جذب می کند. آن ها خدمات شما را با بررسی لوگوی شما شناسایی و تأیید می کنند.

 • وب سایت کسب و کار خود را ایجاد کنید

هیچ کسب و کاری نمی تواند بدون حضور آنلاین خوب رشد کند. این به این دلیل است که بیشتر مردم محصولات یا خدماتی از جمله خدمات لوله کشی را به صورت آنلاین جستجو می کنند. آن ها معمولاً ابتدا از وب سایت یک شرکت احتمالی دیدن می کنند تا قبل از خرید هر چیزی در مورد خدمات یا محصولات آن اطلاعات بیشتری کسب کنند.

اکثر آن ها با مراجعه به وب سایت آن، تصوری از یک کسب و کار دریافت می کنند. اگر طراحی صفحه وب کاربر پسند باشد، مردم دوست دارند مدت زمان بیشتری در آن بمانند. این بدان معناست که بسیاری از آنها ممکن است به فکر خرید خدمات شما باشند.

 • از رسانه های اجتماعی برای ارتقای کسب و کار استفاده کنید

مشتریان بالقوه شما از رسانه های اجتماعی برای ارتباط با جهان استفاده می کنند. آن ها در سیستم عامل های مختلف مانند فیس بوک و توییتر هستند.

کانال های اجتماعی زیادی مانند یوتیوب و لینکدین وجود دارد که می توانید با کاوش در آن ها مشتریان را به سمت کسب و کار خود سوق دهید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که خدمات شرکت خود را به کانال های اجتماعی ببرید.

 • از آگهی ها به عنوان تاکتیک های بازاریابی مقرون به صرفه خود استفاده کنید

آگهی ‌ها یکی از ارزان‌ترین راه ‌ها برای تبلیغ و بازاریابی برای کسب ‌وکار آینده شما هستند. می توانید بروشورهایی را بین افرادی که در حال عبور هستند توزیع کنید. آن ها در حین حرکت، جزئیاتی در مورد کسب و کار شما دریافت خواهند کرد.

هزینه ایجاد بسیاری از این آگهی ها در حد بودجه اندک شما است. شما به راحتی می توانید آنها را با استفاده از قالب های بروشور تمیز ایجاد کنید.

سوالات متداول

آیا می توانم بدون تجربه یک تجارت لوله کشی راه اندازی کنم؟

لوله کشی یک تجارت بسیار تخصصی است که نیاز به آموزش کمی دارد. برای پیروی از کدها و مقررات تعیین شده توسط شهر یا ایالت، باید لوله کشی های زیادی انجام شود، بنابراین آگاهی از این دستورالعمل ها ضروری است.در واقع، شما باید به‌عنوان یک لوله‌کش مجوز مناسبی دریافت کنید.

هزینه های مداوم برای یک تجارت لوله کشی چیست؟

هزینه های جاری در این تجارت حداقل است. تعمیر و نگهداری وسایل نقلیه، نگهداری/تعویض مواد/ابزار، بیمه و هزینه های دفتر (اجاره، آب و برق و غیره) همه موارد مورد نیاز است.

بازار هدف برای راه اندازی بیزنس لوله کشی کیست؟

مشتریان معمولاً مشتریان تجاری یا مسکونی هستند. لوله کش ها معمولاً یا از طریق ارجاع یا بازاریابی هدفمند، مانند پست مستقیم، تجارت می کنند. ساده ترین راه برای شروع تجارت لوله کش، خرید لیست پستی از افرادی است که قبلاً با لوله کش تجارت کرده اند یا از خدمات لوله کشی در 6 ماه تا یک سال گذشته استفاده کرده اند. سپس، پیشنهاد خدمات تبلیغاتی را برای آن افراد ایمیل کنید.

کسب و کار لوله کشی چگونه کسب درآمد می کند؟

شرکت های لوله کشی یک نرخ ثابت (گاهی اوقات به اضافه مواد) برای مشاغل دریافت می کنند. با این حال، آن ها همچنین ممکن است برای خدمات اضطراری یا بدون ساعات کاری، هزینه ‌های اضافی را در هر ساعت دریافت کنند.

چگونه می توانید کسب و کار خود را سودآورتر کنید؟

سود آورتر کردن یک شرکت لوله کشی به معنای گسترش تجارت و احتمالاً تجارت با سایر تجار برای ارائه خدمات جامع است. به عنوان مثال، یک لوله کش ممکن است با یک برقکار برای ارائه خدمات متعدد همکاری کند.
با عقد قرارداد با شرکت های ساختمانی نیز می توان سود را افزایش داد. بازسازی و نوسازی می تواند به یک منبع درآمد اصلی برای یک شرکت لوله کشی تبدیل شود.

نام کسب و کار خود را چه خواهید گذاشت؟

انتخاب نام مناسب مهم و چالش برانگیز است. اگر یک شرکت انفرادی دارید، ممکن است بخواهید با نام تجاری دیگری غیر از نام خودتان فعالیت کنید.
هنگام ثبت نام کسب و کار، توصیه می کنیم با بررسی نام کسب و کار خود تحقیق کنید:
·سوابق تجاری ایالت شما
·سوابق علامت تجاری فدرال و ایالتی
·پلتفرم های رسانه های اجتماعی
·در دسترس بودن دامنه وب

رزرو وقت مشاوره
تماس
تلفن ایران واتساپ کانادا پیج اینستاگرام

استفاده از مطالب سایت تراست فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. © کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت Trust Way Immigration Services می‌باشد.