استارتاپ حوزه گردشگری در کانادا

استارتاپ حوزه گردشگری در کانادا

استارتاپ حوزه گردشگری در کانادا در یک نگاه

مواردتوضیحات
رده ویزای استارتاپ گردشگری کاناداویزای شغلی کانادا
مدت زمان بررسی پرونده برای تاسیس استارتاپ حوزه گردشگری در کانادابین ۱ تا ۲ سال
مدت زمان دریافت نامه ساپورت برای تاسیس استارتاپ گردشگری در کانادابین ۳ ماه تا ۱ سال
مدارک لازم برای ثبت اپلیکیشن ویزامدرک شناسایی به صورت ترجمه شده رسمی
پاسپورت با اعتبار مناسب
رزومه و سوابق شغلی
مدرک زبان فرانسوی یا انگلیسی
گواهی تمکن مالی برای مستقر شدن در کشور مقصد
بیزینس پلن
نامه ساپورت مالی از شرکت های مورد تایید
گواهی عدم سوء پیشینه
گواهی سلامت پزشکی
گواهی ازدواج (در صورت نیاز)
هزینه اپلیکیشن ویزا برای تاسیس استارتاپ حوزه گردشگری در کانادا۲۱۳۵ دلار به همراه حق اقامت دائم و حق کار
مدرک زبان مورد نیازالزامی، فرانسوی TEF یا انگلیسی آیلتس
سرمایه مورد نیاز برای شروع بیزینستمکن مالی برای زندگی
هزینه های بررسی پرونده ویزا
سطح تحصیلات و شرایط سنیمهم نیست
حوزه های شغلیمحدودیتی ندارد
نوع اقامتابتدا ویزای شغلی کانادا سپس تبدیل به اقامت دائم

استارتاپ حوزه گردشگری در کانادا از جذاب ترین گزینه های مهاجرت شغلی برای متخصصان کسب و کار در این حوزه است. استارتاپ های گردشگری در کانادا بهترین شرایط کسب و کار را دارند و باید اشاره کرد که شما برای تاسیس یک شرکت استارتاپی در این کشور، به بهترین امکانات و حمایت های دولتی نیز دسترسی دارید.

ویزای شغلی کانادا که پس از اقدام برای تاسیس استارتاپ حوزه گردشگری به شما اعطا خواهد شد، مزایای بی شماری دارد و شما با استفاده از آن می توانید برای همسر و فرزندان تان نیز حق اقامت دریافت کنید.

مراحل اخذ ویزای استارتاپ گردشگری در کانادا

اخذ ویزای استارتاپ گردشگری کانادا افق های روشنی برای شما در این کشور فراهم خواهد کرد. به جرات می توان گفت، کانادا کشوری است که صنعت توریسم در آن رونق عالی دارد و فعالان این حوزه تخصصی می توانند ایده های تجاری خلاقانه خود را با کمک های دولتی اجرایی کنند.

برای موفقیت در تاسیس استارتاپ حوزه گردشگری در کانادا، شما مطمئنا به یک برنامه قدم به قدم نیاز خواهید داشت تا در زمان مناسب بتوانید مدارک کامل پرونده خود را در سیستم مورد نظر به ثبت برسانید.

مطالعه قوانین و مقررات

در ادامه مطلب، شما می توانید از تمامی بندهای قانونی ویزای شغلی کانادا در مورد تاسیس استارتاپ اطلاع پیدا کنید.

برای تاسیس استارتاپ حوزه گردشگری در کانادا، شما با چهار شرط اصلی مواجه هستید که برای کارآفرینان و صاحبان ایده های تجاری خلاقانه، شرایط سختی به نظر نمی رسد.

در صورتی که قصد اطلاع دقیق و به روز از قوانین مهاجرتی را داشته باشید، این آدرس اینترنتی بهترین منبع برای شما خواهد بود.

تحلیل ایده تجاری

ایده تجاری شما پس از ارائه به شرکت های سرمایه گذاری و اداره مهاجرت این کشور مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

بنابراین، باید یک طرح کامل و عملی داشته باشید که به صورت خلاقانه طراحی شده باشد.

بهتر است قبل از هر گونه اقدامی، شرایط کامل بازار و تقاضا را در منطقه مورد نظر بررسی کنید و قدرت عملی بودن ایده تجاری خود را در آن تحلیل کنید.

با این کار، با خیال راحت می توانید روی موفقیت ویزای شغلی کانادا حساب باز کنید.

نیازمندی ها و مدارک

مطمئنا، تاسیس استارتاپ حوزه گردشگری در کانادا، نیاز به مدارک بسیاری ندارد و این مدارک به صورت مشخص شامل چند مورد هستند.

در ابتدای مسیر، بررسی مدارک مورد نیاز دید خوبی به شما خواهد داد و با نگاهی به مدارک مورد نیاز می توانید شرایط خود را برای موفقیت در تاسیس استارتاپ حوزه گردشگری در کانادا بررسی کنید.

بهتر است تمرکز بیشتری روی مدارک مهمی مانند نامه ساپورت و مدرک زبان داشته باشید چرا که آماده کردن آن ها نیاز به صرف زمان بیشتری خواهد داشت.

بیزینس پلن

برای انواع روش های سرمایه گذاری و تاسیس استارتاپ، شما به آماده کردن یک بیزینس پلن نیاز خواهید داشت.

در حقیقت، برای تاسیس استارتاپ حوزه گردشگری در کانادا، شما باید طرح تجاری خود را طی یک بیزینس پلن جامع و کامل ارائه دهید که این مدرک نشان از حرفه ای بودن شما و تسلط تان به کسب و کار مورد نظر است.

شرکت های سرمایه گذاری تاکید زیادی روی بیزینس پلن دارند تا بر اساس آن، نامه ساپورت مالی را برای متقاضی صادر کنند.

نامه ساپورت مالی

نامه ساپورت از الزامات برنامه تاسیس استارتاپ حوزه گردشگری در کانادا است. این مدرک نیز به همراه مدرک زبان باید ضمیمه اپلیکیشن ویزای شما شود.

دریافت نامه ساپورت از شرکت های سرمایه گذاری معتبر و مورد تایید امکان پذیر است و در صورتی که به عنوان یک فعال کسب و کار طرح خوب و عملی داشته باشید، گرفتن نامه ساپورت نیز مشکلی نخواهد داشت.

ثبت درخواست ویزا

اپلیکیشن ویزای شما در سیستم جامع و آنلاین کانادا به ثبت خواهد رسید. در این مسیر هر اندازه پرونده کاملی آماده کرده باشید، شانس شما نیز برای ویزا شدن افزایش خواهد یافت.

دقت کنید که حتی نبود یک مدرک نیز می تواند بررسی ویزای شما را با وقفه روبرو کند. بنابراین، بهتر است با مشورت با یک متخصص مهاجرت کار خود را برای تاسیس استارتاپ حوزه گردشگری در کانادا پیش ببرید.

آماده شدن برای مهاجرت

پس از این که در مدت یک سال تا ۱۶ ماهه جواب ویزای خود را دریافت کردید، وقت آن است تا برای مهاجرت و تاسیس استارتاپ حوزه گردشگری در کانادا آماده شوید.

مدارک کاملی را که در سیستم آنلاین ثبت کرده بودید را همواره به همراه داشته باشید. در پروسه اقامت دائم و در مراحل بعدی ممکن است به این مدارک نیاز داشته باشید.

چند نکته مهم در مورد ویزای استارتاپ حوزه گردشگری در کانادا

 • تاسیس استارتاپ حوزه گردشگری در کانادا از گزینه های سریع و بدون دردسر برای اخذ اقامت دائم کانادا به شمار می رود.
 • شما در این برنامه مهاجرت شغلی کانادا می توانید در یک مسیر مستقیم و مشخص اقدام به دریافت اجازه کار کانادا و اقامت دائم آن کنید.
 • همسر و اعضای خانواده شما نیز می توانند از مزایای اقامت دائم استفاده کنند.
 • امکان اقدام گروهی برای تاسیس استارتاپ حوزه گردشگری در کانادا فراهم است و شما می توانید به همراه گروه تخصصی کسب و کار خود برای این کار اقدام کنید.
 • مدرک زبان و نامه ساپورت در این برنامه مهاجرتی از الزامات کار است و نامه ساپورت از طرف شرکت های سرمایه گذاری تایید شده صادر خواهد شد.
 • برای اخذ نامه ساپورت نیاز به ارائه طرح تجاری خود خواهید داشت که در اکثر موارد، این ارائه به صورت یک بیزینس پلن است.
 • برای ارائه یک پرونده کامل و بدون نقص به اداره مهاجرت این کشور، بهتر است قبل از اقدام به ارتباط با شرکت های سرمایه گذاری و اخذ تایید از آن ها با یک مشاور مهاجرت و متخصص کسب و کار صحبت کنید.

ویزای استارتاپ حوزه گردشگری در کانادا چیست

در صورتی که به حوزه گردشگری علاقه داشته باشید، تاسیس استارتاپ گردشگری در کانادا برای شما یک گزینه در دسترس و بی نظیر خواهد بود. تاسیس استارتاپ حوزه گردشگری در کانادا تنها با محقق کردن چند شرط اصلی قابل اجرا است و در این برنامه مهاجرت کاری کانادا، شما نیاز به تامین سرمایه های بسیار زیاد نخواهید داشت.

برای موفقیت در مسیر تاسیس استارتاپ و توسعه آن، حمایت های دولتی از طرف دولت کانادا ارائه شده است و باید گفت، شما می توانید این حمایت ها را برای بین المللی شدن استارتاپ خود نیز دریافت کنید.

 • ویزای استارتاپ گردشگری کانادا مزیت مهمی دارد و آن امکان اقدام برای حق اقامت همسر و سایر اعضای خانواده است. پس از موفقیت در اخذ ویزای شغلی این کشور، شما خواهید توانست تا برای همسر خود نیز ویزای کار دائمی دریافت کنید.

استارتاپ های حوزه گردشگری در کانادا جزو قدرتمندترین شرکت های تجاری و اقتصادی به شمار می روند چرا که فرصت های بسیار بی نظیری در آن برای متخصصان این حوزه فراهم است. شما پس از طراحی یک کسب و کار پر بازده در حوزه گردشگری، تنها باید برای دریافت نامه ساپورت مالی اقدام کنید تا بتوانید کسب و کار خود را در این کشور شروع کنید.

چرا کانادا بهترین گزینه برای تاسیس استارتاپ حوزه گردشگری است

به دلایل مختلف، کانادا از کشورهای مهم در حوزه گردشگری و توریسم به شمار می رود. استارتاپ توریسم در کانادا از آن جهت در این کشور ایده خوبی به شمار می رود که شما در کانادا به شرایط گردشگری بی نظیری دسترسی دارید. در تمامی ایالت های این کشور، شرایط گردشگری و توریسم برای مردم فراهم است و شرکت های استارتاپی در حوزه گردشگری به راحتی می توانند از این فرصت ها استفاده کنند.

دلایل مناسب بودن کشور کانادا برای عملی کردن ایده استارتاپ حوزه گردشگری

 • امنیت کشوری

  کانادا کشوری است که با امنیت اجتماعی و پایین بودن جرم و جنایت شناخته می شود. در کشور کانادا شرایط مساعد برای توسعه صنعت توریسم وجود دارد. در رده بندی های مختلف جهانی، رتبه ۴ تا ۶ از نظر امنیت به کشور کانادا اعطا شده است که رتبه بسیار خوبی می باشد.

 • روابط خوب با کشورهای دنیا

  کانادا دارای مسیرهای هوایی، ریلی، دریایی و زمینی برای ارتباط با سایر کشورها است و شما به شرایط ایده آلی دسترسی خواهید داشت. این مسیرهای ارتباطی فرصتی عالی برای شرکت های گردشگری در این کشور به وجود می آورند و شما می توانید در آن، روی رشد و توسعه استارتاپ گردشگری خود تمرکز کنید.

 • دسترسی به امکانات مختلف

  برای تاسیس استارتاپ گردشگری در کانادا از حمایت های دولتی برخوردار هستید و این امکانات در دسترس شما قرار خواهند گرفت. در این کشور پیشرفته، قابلیت ها و تجهیزات متنوعی برای تاسیس استارتاپ ها وجود دارد و در صورت نیاز به سرمایه بیشتر، حمایت شرکت های سرمایه گذاری نیز از جمله مزایای آن به شمار می رود.

 • وجود طبیعت بی نظیر

  از جمله الزامات کار برای تاسیس استارتاپ حوزه گردشگری در کانادا، وجود طبیعت زیبا است که کشور کانادا از این نظر شرایط عالی دارد. استارتاپ های حوزه گردشگری داخلی در این کشور می توانند از ظرفیت های طبیعی این کشور استفاده کنند و کسب و کار خود را به یک شغل پر بازده تبدیل کنند.

 • دسترسی به متخصصان

  دولت کشور کانادا هر ساله و طی برنامه های جذب نخبگان، اجازه اقامت به صورت دائم در کانادا را برای متخصصان بسیاری صادر می کند. آمار موجود نشان دهنده این است که سالانه برای ۱۱۰ هزار نفر، اقامت کانادا به صورت دائم صادر می شود. افراد واجد شرایط اخذ اقامت دائم کانادا از بین متخصصان شغل های مختلف انتخاب شده اند.

 • استانداردهای زندگی

  استانداردهای بالای زندگی در کانادا، این کشور را بین چند کشور برتر از نظر گردشگری و توریسم قرار داده است. مردم کشورهای مختلف به این کشور مهاجرت می کنند تا از این استانداردها استفاده کنند. اگر به فکر تاسیس یک شرکت گردشگری بین المللی در کانادا هستید، فرصت خوبی دارید چرا که مردم کانادا جزو افرادی هستند که علاقه بسیار زیادی به توریسم و گردشگری دارند.

مهاجرت با ویزای استارتاپ گردشگری کانادا

در صورتی که قصد تاسیس استارتاپ حوزه گردشگری در کانادا را داشته باشید، باید بگوییم دانستن چند نکته مهم در این برنامه اهمیت زیادی دارد. برای مهاجرت با ویزای استارتاپ گردشگری کانادا، شما ابتدا موفق به اخذ ویزای شغلی خواهید شد و در ادامه این ویزای شغلی کانادا به اقامت دائم این کشور تبدیل می شود.

برای موفقیت در مسیر اخذ ویزای کاری کانادا، شما باید مدارک کاملی را آماده کرده و در سیستم مورد نظر به ثبت برسانید. این مدارک شامل نامه ساپورت، مدرک زبان و چند مدرک مهم دیگر هستند. دقت داشته باشید که برای دریافت نامه ساپورت، ایده تجاری شما باید توسط شرکت های سرمایه گذاری تایید شود و در مرحله بعد، این مدارک در سیستم اپلیکیشن ویزا به ثبت خواهد رسید.

برای مهاجرت از طریق تاسیس استارتاپ حوزه گردشگری در کانادا، شما مسیر مناسبی در اختیار دارید. در این برنامه مهاجرتی، امکان این وجود دارد تا شما در کنار اقامت خود، برای اعضای خانواده نیز حق اقامت دریافت کنید.

 • ایده تجاری شما و کسب و کار مورد نظر باید توسط اداره مهاجرت این کشور مورد تایید قرار بگیرد و شرکت های سرمایه گذاری نیز تامین سرمایه آن را بر عهده بگیرند.
 • ایده تجاری شما باید خلاقانه و نوآورانه باشد و طرح آن راه حلی عملی برای مشکلات کنونی کشور باشد.
 • ایده تجاری شما باید قابل اجرا باشد و بتوان در مدت زمان کوتاهی به عنوان طرح استارتاپی آن را به یک تجارت تبدیل کرد.

شرایط اخذ ویزای استارتاپ گردشگری کانادا

شرایط تاسیس استارتاپ حوزه گردشگری در کانادا شامل چهار بند قانونی مختلف هستند. این چهار مورد برای کارآفرینان و متخصصان کسب و کار که ایده تجاری خوبی دارند، شرایط دشواری به حساب نخواهند آمد. با مراجعه به این آدرس اینترنتی به راحتی می توانید از این چهار شرط اطلاع پیدا کنید که در فهرست زیر نیز به آن ها اشاره شده است.

 • داشتن یک بیزینس قابل تایید
 • دریافت نامه ساپورت مالی
 • مدرک زبان
 • گواهی تمکن مالی

برای داشتن یک بیزینس قابل تایید نیاز است تا شما دارای ایده تجاری خلاقانه در این کشور باشید. این ایده تجاری به صورت یک بیزینس پلن به گروه های سرمایه گذاری و اداره مهاجرت ارائه خواهند شد.

نامه ساپورت همان مدرکی است که پس از تایید بیزینس آینده شما و توسط شرکت های سرمایه گذاری صادر خواهد شد.

مدرک زبان در برنامه تاسیس استارتاپ حوزه گردشگری در کانادا از مدارک الزامی است و باید آن را در زمان ثبت اپلیکیشن ویزا به همراه سایر مدارک ارسال کنید.

گواهی تمکن مالی باید برای سال اول زندگی در این کشور نشان داده شود که میزان آن برای یک نفر در حدود ۱۳ هزار دلار برآورد شده است.

نامه ساپورت برای ویزای استارتاپ حوزه گردشگری در کانادا

نامه ساپورت یا Letter of Support مدرکی مهم برای تاسیس استارتاپ حوزه گردشگری در کانادا است که طی آن، یک یا چند شرکت سرمایه گذاری تامین سرمایه استارتاپ شما را عهده دار خواهند شد. مبلغ این سرمایه گذاری وابسته به بیزینس آینده شما است که طی جلسات کاری و در زمان ارائه ایده تجاری تعیین خواهد شد.

این مدرک از الزامات برنامه است و برای گرفتن آن در حدود ۳ ماه تا ۱ سال زمان مورد نیاز است. در حقیقت، زمان مورد نیاز برای آماده کردن مقدمات و ارتباط با شرکت ها است. البته، امکان دارد برای بعضی از شرکت ها نیاز به برگزاری جلسات کاری باشد تا مسئولان آن ها با طرح تجاری شما آشنا شوند.

 • شرکت های سرمایه گذاری مورد تایید با نام Designated Organizations شناخته شده و به سه گروه تقسیم می شوند.
 • گروه های سرمایه گذاری خطرپذیر، فرشته کسب و کار و شتابدهنده ها می توانند تامین مالی و حمایت حقوقی از شرکت شما را بر عهده بگیرند.
 • برای متقاعد کردن شرکت های مورد نظر، شما نیاز خواهید داشت تا بیزینس خود را طی جلسات یا با استفاده از بیزینس پلن ارائه دهید.
 • قوانین شرکت های سرمایه گذاری با همدیگر متفاوت است و قبل از شروع به کار بهتر است وب سایت آن ها و جزئیات قوانین را بررسی کنید.

حامیان مالی برای اخذ ویزای استارتاپ حوزه گردشگری در کانادا

دولت کشور در طراحی برنامه مهاجرتی تاسیس استارتاپ حوزه گردشگری در کانادا حامیان مالی را در نظر گرفته است. این حامیان مالی در واقع تامین سرمایه های اولیه شما برای تاسیس استارتاپ را بر عهده خواهند گرفت و دریافت نامه ساپورت مالی از آن ها جزء شرایط این برنامه مهاجرتی شغلی است.

سه گروه در این برنامه مهاجرتی به عنوان شرکت های تایید شده هستند که اطلاعات آن در این آدرس اینترنتی نیز ارائه شده است. گروه های سرمایه گذاری شامل گروه های خطرپذیر، فرشته کسب و کار و شتابدهنده ها هستند که شرایط آن ها به صورت زیر است.

برای گرفتن نامه ساپورت مالی از این گروه های سرمایه گذاری، شما باید قوانین و مقررات داخلی آن ها را بپذیرید. این قوانین از شرکتی به شرکت دیگر متفاوت است و از نظر حق رای نیز، شرکت ها با هم تفاوت دارند. بهترین کار این است که وب سایت جامع هر یک از این شرکت ها را مطالعه کنید که در ادامه مطلب به فهرستی کامل از آن ها اشاره می شود. همچنین اطلاعات مربوط به این شرکت های سرمایه گذاری در این آدرس اینترنتی نیز ارائه شده است.

سه گروه کلی شرکت های سرمایه گذاری

سرمایه گذار خطر پذیر

سرمایه گذاران خطرپذیر را می توان مهم ترین بخش کار برای گرفتن نامه ساپورت به شمار آورد. در واقع، این شرکت ها در مراحل اولیه به استارتاپ مورد نظر کمک می کنند تا به یک رشد و توسعه خوبی برسد. بر اساس بیان دولت کانادا، شما باید از حداقل یکی از این شرکت ها نامه ساپورت دریافت کنید تا حداقل ۲۰۰ هزار دلار تامین سرمایه استارتاپ شما را بر عهده بگیرند.

سرمایه گذار فرشته کسب و کار

فرشتگان کسب و کار در همان مراحل اولیه استارتاپ نقش مهمی در حمایت مالی استارتاپ دارند. دولت کانادا اعلام کرده است که نامه ساپورت شما از این شرکت ها باید حداقل ۷۵ هزار دلار حمایت مالی را شامل شود. باید اشاره کرد که شما می توانید از بیش از یک شرکت سرمایه گذاری فرشته کسب و کار نیز نامه ساپورت مالی دریافت کنید.

شتابدهنده ها

شتابدهنده ها گروه هایی هستند که نقش مهمی در آموزش استارتاپ ها و مسئولان آن دارند. شما باید در یکی از گروه های تایید شده عضو شوید تا حمایت استارتاپ شما را بر عهده بگیرند.

فهرست شرکت های سرمایه گذاری خطرپذیر

فهرست شرکت های سرمایه گذاری فرشته کسب و کار

فهرست گروه های شتابدهنده

مدارک لازم برای اخذ ویزای استارتاپ گردشگری کانادا

مدارک این برنامه مهاجرتی شغلی کانادا شامل چند مورد مهم است. از مدارکی که باید در آماده کردن آن دقت زیادی به خرج دهید، بیزینس پلن، نامه ساپورت، مدرک زبان و مدارک هویتی است.

مدارک کامل برای تاسیس استارتاپ حوزه گردشگری در کانادا شامل موارد زیر است که اطلاعات آن در این آدرس اینترنتی نیز ارائه شده است.

مدارک لازم جهت ثبت درخواست ویزا

 • رزومه یا CV فرد متقاضی
 • بیزینس پروپوزال یا بیزینس پلن
 • مدارک هویتی به صورت ترجمه رسمی
 • پاسپورت با اعتبار مناسب
 • گواهی ازدواج (در صورت نیاز)
 • گواهی عدم سوء پیشینه
 • گواهی تمکن مالی
 • مدرک زبان
 • گواهی سلامت پزشکی
 • نامه ساپورت مالی از شرکت های معتبر

مطمئنا برای آماده کردن مدارک تاسیس استارتاپ حوزه گردشگری در کانادا باید زمان بندی مناسبی داشته باشید. مدارکی مانند زبان و نامه ساپورت مالی دقت بالایی نیاز دارند و در صورتی که نتوانید یک برنامه ریزی درست داشته باشید، نخواهید توانست در زمان مناسب این مدارک را به اداره مهاجرت ارائه دهید.

دقت داشته باشید که تمامی مدارکی که به زبان غیر انگلیسی هستند باید به این زبان یا زبان فرانسوی ترجمه شوند. همچنین، ترجمه رسمی از این مدارک مورد نیاز است و ترجمه های غیر رسمی بدون مهرهای لازم مورد قبول واقع نخواهد شد.

تمکن مالی استارتاپ حوزه گردشگری در کانادا

برای مستقر شدن در کشور و تاسیس استارتاپ حوزه گردشگری در کانادا، شما نیاز به یک تمکن مالی دارید. این گواهی توسط بانک رسمی صادر خواهد شد و برای یک نفر در حدود ۱۳ هزار دلار در سال است.

در صورتی که شما برای سایر اعضای خانواده تان نیز اقدام کنید، این میزان تمکن مالی باید افزایش پیدا کند. گواهی تمکن مالی از الزامات برنامه است و مانند مدرک زبان باید در زمان ثبت اپلیکیشن ویزا آن را در سیستم مربوطه به ثبت برسانید.

میزان تمکن مالی ویزای استارتاپ حوزه گردشگری در کانادا

مواردتوضیحات
تعداد افرادمیزان تمکن مالی ویزای استارتاپ حوزه گردشگری در کانادا (به دلار کانادا)
۱۱۳۲۱۳
۲۱۶۴۴۹
۳۲۰۲۲۲
۴۲۴۵۵۳
۵۲۷۸۴۷
۶۳۱۴۰۷
۷۳۴۹۶۷
برای هر نفر اضافه تر از هفت نفر۳۵۶۰

هزینه های ویزای استارتاپ حوزه گردشگری در کانادا

برای اقدام به تمامی ویزاهای کانادا شما باید هزینه های اولیه را در نظر بگیرید. این هزینه ها به چند بخش تقسیم بندی می شوند که در مورد تاسیس استارتاپ حوزه گردشگری در کانادا می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • هزینه های آماده سازی مدارک اولیه مانند مدرک زبان، گواهی ازدواج و …
 • هزینه های ثبت اپلیکیشن و بررسی پرونده
 • هزینه های اقامت دائم برای فرد متقاضی و همسر وی
 • هزینه های بیومتریک ویزا

در جدول زیر می توانید این هزینه ها را مشاهده کنید که بر اساس آخرین به روز رسانی ها در این وب سایت ارائه شده است. به غیر از این هزینه ها، برای ثبت نام مدرک زبان نیز هزینه حدود ۲۴۰ دلاری تعیین شده است.

ریز هزینه های ویزای استارتاپ گردشگری در کانادا

مواردهزینه
بررسی پرونده۱۵۷۵ دلار کانادا
حق اقامت دائم۵۰۰ دلار کانادا
هزینه بررسی پرونده و اقامت دائم همسر۱۳۲۵ دلار کانادا
هزینه برای هر فرزند۲۲۵ دلار کانادا
ورک پرمیت برای هر نفر۱۵۵ دلار کانادا
بیومتریک ۱ نفر۸۵ دلار کانادا
بیومتریک خانواده ۲ نفره یا بیشتر۱۷۰ دلار کانادا
بیومتریک گروهی ۳ نفره یا بیشتر۲۵۵ دلار کانادا

مقدار سرمایه لازم برای اخذ ویزای استارتاپ حوزه گردشگری در کانادا

در حقیقت، روش تاسیس استارتاپ حوزه گردشگری در کانادا برای متقاضیان اقامت دائم است که سرمایه کمی برای تاسیس کسب و کار خود دارند. در این روش مهاجرتی، شرکت های مهاجرتی خواهند بود که تامین سرمایه استارتاپ شما را عهده دار می شوند و این میزان سرمایه ممکن است برای بعضی از استارتاپ ها حتی بیش از ۲۰۰ هزار دلار باشد.

میزان سرمایه ای که شرکت های خطرپذیر و فرشته کسب و کار در نامه ساپورت تایید می کنند، وابسته به تجهیزات و امکانات مورد نیاز شما و هزینه شروع اولیه کسب و کار مورد نظر است.

 • دولت کشور کانادا و به عبارت بهتر، شرکت های سرمایه گذاری مورد تایید تامین سرمایه استارتاپ حوزه گردشگری در کانادا را قبول خواهند کرد و شما نگرانی از نظر تامین سرمایه های اولیه ندارید.

با مراجعه به این آدرس اینترنتی می توانید شرایط اخذ نامه ساپورت مالی استارتاپ را مشاهده کنید. حداقل های تعیین شده برای شرکت های سرمایه گذاری خطرپذیر ۲۰۰ هزار دلار است و این میزان برای شرکت های فرشته کسب و کار ۷۵ هزار دلار تعیین شده است. در صورتی که طرح شما به میزان بالاتری از سرمایه های اولیه نیاز داشته باشد، این موضوع در جلسات کاری که برای ارائه طرح خواهد بود، قابل بررسی است.

سطح تحصیلات برای ویزای استارتاپ حوزه گردشگری در کانادا

شما با سطح تحصیلات مختلف می توانید ایده ها و طرح های تجاری خود را در این کشور عملی کنید. در صورتی که تحصیلات مرتبطی با تجارت آینده خود داشته باشید، این نکته برای اداره مهاجرت و شرکت های سرمایه گذاری نکته مثبتی تلقی خواهد شد. با این حال، قانون تاسیس استارتاپ حوزه گردشگری در کانادا به شرط سن و تحصیلات اشاره ای نکرده است.

مدرک تحصیلی قابل قبول می تواند دانش علمی شما را نشان دهد و توانایی های شما را برای مدیریت کسب و کار مورد نظر اثبات کند. با این حال، نباید در مورد سطح تحصیلات و سن خود در برنامه مهاجرتی تاسیس استارتاپ حوزه گردشگری در کانادا نگران باشید.

مدرک زبان لازم برای استارتاپ حوزه گردشگری در کانادا

از مدارکی که نبود آن منجر به بررسی نشدن پرونده خواهد شد، مدرک زبان انگلیسی یا فرانسوی است. شما باید در زمان تعیین شده این مدرک را آماده کرده و در سیستم آنلاین به همراه سایر مدارک ضمیمه کنید. دو مدرک برای انگلیسی و دو مدرک برای زبان فرانسوی مورد قبول است و سطح مورد قبول به صورت حداقلی CLB 5 تعیین شده است.

مدارکی که برای تاسیس استارتاپ حوزه گردشگری در کانادا برای انگلیسی مورد قبول هستند، شامل آیلتس و CELPIP است. همچنین، دو مدرک آزمون فرانسوی TEF و TCF در این برنامه مهاجرتی تایید شده اند.

نمره قابل قبول آیلتس

سطح
CLB
لیسنینگریدینگرایتینگاسپیکینگ
۹ و بیشتر۸ – ۹۷ – ۹۷ – ۹۷ – ۹
۸۷.۵۶.۵۶.۵۶.۵
۷۶۶۶۶
۶۵.۵۵۵.۵۵.۵
۵۵۴۵۵
۴۴.۵۳.۵۴۴

نمره قابل قبول CELPIP

سطح
CLB
اسپیکینگلیسنینگریدینگرایتینگ
۱۰ و بیشتر۱۰+۱۰+۱۰+۱۰+
۹۹۹۹۹
۸۸۸۸۸
۷۷۷۷۷
۶۶۶۶۶
۵۵۵۵۵
۴۴۴۴۴

نمره قابل قبول TEF

سطح
CLB
اسپیکینگلیسنینگریدینگرایتینگ
سطح ۹ و بیشتر۳۷۲+۲۹۸+۲۴۸+۳۷۲+
۸۳۴۹ – ۳۷۱۲۸۰ – ۲۹۷۲۳۳ – ۲۴۷۳۴۹ – ۳۷۱
۷۳۰۹۲۴۸۲۰۶۳۰۹
۶۲۷۱۲۱۷۱۸۱۲۷۱
۵۲۲۵۱۸۰۱۵۰۲۲۵
۴۱۸۱۱۴۵۱۲۱۱۸۱

نمره قابل قبول TCF

سطح
CLB
اسپیکینگلیسنینگریدینگرایتینگ
۱۰ و بیشتر۱۶ – ۲۰۵۴۹ – ۶۹۹۵۴۹ – ۶۹۹۱۶ – ۲۰
۹۱۴ – ۱۵۵۲۳ – ۵۴۸۵۲۴ – ۵۴۸۱۴ – ۱۵
۸۱۲ – ۱۳۵۰۳ – ۵۲۲۴۹۹ – ۵۲۳۱۲ – ۱۳
۷۱۰ – ۱۱۴۵۸ – ۵۰۲۴۵۳ – ۴۹۸۱۰ – ۱۱
۶۷ – ۹۳۹۸ – ۴۵۷۴۰۶ – ۴۵۲۷ – ۹
۵۶۳۶۹ – ۳۹۷۳۷۵ – ۴۰۵۶
۴۴ – ۵۳۳۱ – ۳۶۸۳۴۲ – ۳۷۴۴ – ۵

نکات مهم اقدام برای تاسیس استارتاپ حوزه گردشگری در کانادا

برای موفقیت در تاسیس استارتاپ حوزه گردشگری در کانادا، شما باید هر چهار شرط اصلی برنامه را داشته باشید تا بتوان اپلیکیشن ویزا را ثبت کرد و در سیستم آن درخواست ویزا داد. درخواست ویزای شغلی کانادا در سیستم آنلاین دولتی این کشور به ثبت خواهد رسید و باید اشاره کرد که تمامی مراحل ویزا به آسانی از این طریق امکان پذیر است.

توصیه می شود که در صورت ناقص بودن یکی از مدارک اصلی، به هیچ عنوان درخواست خود را شروع نکنید چرا که این کار منجر به ریجکتی و پیچیده شدن پرونده خواهد شد. همچنین، قبل از شروع به درخواست برای ویزاهای مختلف بهتر است قوانین مرتبط به آن ها را در این لینک مطالعه کنید تا با دید بهتری به کار خود ادامه دهید.

نکات قابل توجه جهت تاسیس استارتاپ حوزه گردشگری در کانادا

 • طرح تجاری و ایده بیزینس

شما می توانید در مرحله طراحی بیزینس خود به وب سایت استارتاپ های موفق این کشور سری بزنید و از شرایط تاسیس استارتاپ و نوع ایده های موفق اطلاع پیدا کنید.

دقت کنید که طرح شما توسط دو ارگان مهم به دقت بررسی خواهد شد و پس از تایید شدن شرایط آن در منطقه مورد نظر است که شما می توانید مراحل بعدی را طی کنید. بنابراین، بهتر است قبل از این دو ارگان، خود شما به دقت طرح تان را تحلیل کنید و قدرت عملی بودن و سود آور بودن آن را تعیین کنید.

 • آماده سازی مدارک

مدارک شما شامل چند بند مهم هستند و برای آماده کردن این مدارک باید یک زمان بندی دقیق داشته باشید. پس از ترجمه شناسنامه و بعضی از گواهی ها، اعتبار تعیین شده ای برای ترجمه آن ها وجود دارد و باید در زمان معین آن ها را در سیستم ارسال کنید.

همچنین، مدرک زبان، از مهم ترین مدارک برنامه تاسیس استارتاپ حوزه گردشگری در کانادا به شمار می رود که از همان ابتدای کار باید به فکر گرفتن این مدرک باشید. در کنار آن، برای نامه ساپورت مالی نیز احتمالا به بیزینس پلن نیاز خواهد داشت و شما از مراحل اولیه باید شروع به آماده سازی مدارک مربوطه کنید.

 • نامه ساپورت مالی

در صورتی که تجربه کافی برای ارتباط با شرکت های سرمایه گذاری ندارید، بهتر است برای نامه ساپورت مالی با مشاورهای کسب و کار و متخصصان مهاجرت صحبت کنید.

گرفتن این نامه مجوز عبور شما از مرحله اول تاسیس استارتاپ حوزه گردشگری در کانادا است و در صورتی که در این مرحله موفق نشوید، اپلیکیشن ویزای شما ناقص خواهد ماند. موفقیت در این مرحله وابسته به تسلط شما به قوانین و شرایط و کسب و کار مورد نظر است.

 • ثبت درخواست ویزا

به غیر از مرحله انگشت نگاری یا بیومتریک که باید به صورت حضوری انجام شود، شما برای سایر مراحل اپلیکیشن ویزا نیاز به مراجعه حضوری ندارید. در واقع، سیستم آنلاین این کشور بهترین شرایط درخواست ویزاها را برای شما فراهم کرده است و در آن اطلاعات جامع و کاملی در مورد انواع ویزاها و هزینه های درخواست ارائه شده است. توصیه می شود، برای موفقیت در تاسیس استارتاپ حوزه گردشگری در کانادا پرونده قوی به اداره مهاجرت ارائه دهید تا در شرایط رقابتی این برنامه مهاجرتی از دیگران پیشی بگیرید.

آیا اقامت با ویزای استارتاپ گردشگری در کانادا دائمی است

اقامت دائم کانادا از مهم ترین مزایایی است که پس از تاسیس استارتاپ حوزه گردشگری در کانادا می توان به آن دست پیدا کرد. در مسیر تاسیس استارتاپ کانادا، شما دو مرحله را پشت سر خواهید گذاشت. در مرحله اول و پس از موفقیت اپلیکیشن ویزای شما، ویزای شغلی در اختیارتان قرار خواهد گرفت که با استفاده از آن می توانید شروع به تاسیس کسب و کار آینده خود کنید.

در صورتی که مرحله تاسیس استارتاپ حوزه گردشگری در کانادا را با موفقیت پشت سر بگذارید، با ارائه مدارک درخواست شده، پرونده شما وارد پروسه اقامت دائم کانادا خواهد شد.

 • ویزای شغلی کانادا: با ارائه مدارک اولیه و نامه ساپورت، موفق به گرفتن ویزای کاری کانادا خواهید شد.
 • اقامت دائم کانادا: اقامت دائم تنها در صورتی به شما تعلق می گیرد که بتوانید در مرحله تاسیس استارتاپ حوزه گردشگری در کانادا موفق عمل کنید.

اقامت دائم کانادا در این برنامه مهاجرتی وابسته به پایبند بودن شما به شرایط آن است. یکی از این شرایط شروع استارتاپ و تاسیس آن است که در این صورت خواهید توانست تا پروسه اقامت دائم را شروع کنید. مطمئنا در غیر این صورت، پرونده شما با مشکل مواجه خواهد شد و از طرف اداره مهاجرت برای اخذ اقامت دائم کانادا تایید نخواهید شد.

دقت کنید که در مراحل بعدی و در صورت شکست استارتاپ در بعضی از شرایط، این موضوع روی اقامت دائم شما تاثیری ندارد. در واقع، این نکته در برنامه لحاظ شده است که ممکن است استارتاپ های نوپا با مشکلاتی در مراحل رشدشان مواجه شوند.

زمان لازم برای اخذ ویزای استارتاپ گردشگری در کانادا چقدر است

در حالت کلی، شما برای پروسه ویزای شغلی کانادا و اخذ اقامت دائم، باید چهار بازه زمانی را در این برنامه در نظر داشته باشید. در اولین مراحل، نیاز است تا مدارک اولیه آماده شده و در سیستم مورد نظر ارسال شوند. پس از تایید شدن مدارک شما، مرحله بعدی مربوط به تاسیس استارتاپ و شروع کسب و کار است.

 • بازه اول: آماده سازی مدارک اولیه مانند گواهی ها و مدرک زبان بین ۱ تا ۲ سال
 • بازه دوم: آماده سازی نامه ساپورت مالی از شرکت های مورد تایید بین ۳ ماه تا ۱ سال
 • بازه سوم: ثبت اپلیکیشن و انتظار برای جواب اداره مهاجرت بین ۱ سال تا ۱۶ ماه
 • بازه چهارم: آماده شدن برای مهاجرت و تاسیس استارتاپ ۱ سال

در مراحل اولیه، شما می توانید با یک برنامه ریزی دقیق و درست، مدت زمان مورد نیاز برای تاسیس استارتاپ حوزه گردشگری در کانادا را تا حدود زیادی کاهش دهید. برای نمونه، می توان برای مدرک زبان و سایر مدارک به صورت همزمان اقدام کرد. در بسیاری از شرایط، بررسی پرونده شما وابسته به شلوغی اداره مهاجرت این کشور است و برای دریافت جواب از اداره مهاجرت باید این نکته را در نظر داشته باشید.

مزایای تاسیس استارتاپ گردشگری کانادا

 • مسیر مشخص برای اخذ ویزای شغلی و اقامت
 • امکان دریافت ویزای کار برای همسر به صورت تمام وقت
 • نبود محدودیت از نظر تخصص شغلی
 • نبود محدودیت برای اقدام از کشورهای مختلف
 • نبود محدودیت سنی
 • نیاز نداشتن به سرمایه زیاد برای شروع استارتاپ
 • امکان اقدام با نمرات پایین زبان
 • امکان مهاجرت با استفاده از ویزای شغلی همزمان با در جریان بودن پروسه اقامت دائم
 • حمایت های دولت از بخش گردشگری
 • صنعت رو به رشد توریسم در کشور کانادا

معایب تاسیس استارتاپ گردشگری کانادا

 • رقابت بالا به منظور تاسیس استارتاپ در کشور کانادا
 • فرآیند زمان بر رسیدگی به پرونده در اداره مهاجرت کانادا
 • نیاز به ایده های جذاب و خلاقانه
 • نیاز به آماده کردن یک بیزینس پلن قوی برای اخذ نامه ساپورت مالی

دلایل ریجکتی پرونده در ویزای استارتاپ گردشگری کانادا

 • مدارک ناقص پرونده
 • نبود مدرک زبان
 • پایین بودن نمرات مدرک زبان
 • نبود تمکن مالی مناسب برای خود و اعضای خانواده
 • وجود سوء پیشینه
 • ارائه مدارک و اطلاعات غیر صحیح
 • مشکلات پزشکی خاص برای خود یا خانواده
 • تایید نشدن ایده و طرح تجاری
 • تایید نشدن صلاحیت متقاضی برای شروع و مدیریت استارتاپ

از مهم ترین مراحلی که شما برای موفقیت در تاسیس استارتاپ حوزه گردشگری در کانادا باید آن را پشت سر بگذارید، تسلط کامل به دلایل ریجکتی ویزا است. در این مرحله، شما باید تمامی موارد ریجکتی را مطالعه کرده و با شرایط پرونده خود مقایسه کنید. مطالعه این موارد تا حدود زیادی احتمال ریجکتی پرونده شما را کاهش خواهد داد.

باید اشاره کرد که در صورت پشت سر گذاشتن مرحله نامه ساپورت، می توانید روی تایید طرح تجاری و اخذ ویزای شغلی کانادا حساب باز کنید. پس از این مرحله، شما باید دقت کنید که مدارک ثبت شده در سیستم آنلاین به صورت کامل و دقیق باشند و در آن ها نقصی وجود نداشته باشد. همچنین، در مرحله اقامت دائم کانادا نیز، مدارک مهمی درخواست خواهند شد تا پرونده اقامت دائم شما شروع شود.

قبل از اقدام برای ویزای استارتاپ گردشگری صنعت کانادا را بیشتر بشناسید

صنعت کانادا در بخش توریسم و گردشگری روند رو به رشدی را در سال های گذشته طی کرده است. البته، باید بدانید که وجود طبیعت بی نظیر و منابع طبیعی فراوان در این کشور به توسعه این صنعت کمک زیادی کرده است. شاید بتوان صنعت توریسم و گردشگری کانادا را به دو بخش تقسیم بندی کرد.

برای تاسیس استارتاپ حوزه گردشگری کانادا شما با حوزه گردشگری داخلی و گردشگری خارجی مواجه هستید که هر کدام از این بخش ها می توانند ایده های کسب و کار متنوعی را در اختیارتان قرار دهند.

شرکت های گردشگری و استارتاپ های مرتبط در این حوزه خدمات متنوعی را به گردشگران و توریست ها ارائه می دهند و به دلیل وجود حمایت های دولتی و شرکت های سرمایه گذاری، ایده های استارتاپی خوب به سرعت در این کشور رشد می کنند.

بر اساس آخرین آمار رسمی، در شرایط عادی سهم تولید ناخالص این بخش ۴ درصد از GDP کل کشور است. در سال های مختلف، سهم تولید ناخالص این صنعت در کانادا بین ۲۵ تا ۳۷ میلیارد دلار برآورد شده است. آمار این لینک نشان می دهد، تنها در یک سال بیش از ۲۲ میلیون نفر از این کشور و مناطق مختلف آن دیدن کرده اند و اقتصاد گردشگری در این کشور موفق شده است تا برای بیش از ۱۵۰ هزار نفر شغل ایجاد کند.

صنعت کانادا در بخش توریسم از حوزه های تخصصی بسیاری تشکیل شده است که ایده های عالی برای تاسیس استارتاپ حوزه گردشگری در کانادا ارائه می دهند. در ادامه بهترین ایده ها برای تاسیس استارتاپ حوزه گردشگری در کانادا فهرست شده است.

 • بیزینس خدمات کرایه اتومبیل و وسایل نقلیه
 • راه اندازی مراکز تفریحی
 • شرکت تورهای مسافرتی داخلی و خارجی
 • خدمات مسافرتی هوایی
 • راه اندازی مراکز اقامتی موقت
 • خدمات راهنمای تورها و مراکز گردشگری
 • شرکت ارائه دهنده خدمات ترجمه

نمونه هایی از استارتاپ های موفق گردشگری در کانادا

استارتاپ های توریسم و گردشگری کانادا از جمله پر بازده ترین شرکت های تجاری و اقتصادی به شمار می روند. به دلیل وسعت صنعت توریسم در کانادا، شما می توانید ایده های متنوعی برای تاسیس استارتاپ حوزه گردشگری در کانادا داشته باشید. از بهترین این ایده های تجاری که به کسب و کارهای موفق در این کشور تبدیل شده اند، می توان به موارد زیر اشاره کرد.

 • Sherpa: ارائه دهنده خدمات مسافرتی آنلاین به تورهای مسافرتی و گروه های گردشگری
 • Checkfront: ارائه دهنده خدمات آنلاین برای رزرو هتل، خانه و محل های اقامتی برای توریست ها و مسافران
 • ToursByLocals: مارکت پلیس آنلاین برای ارتباط توریست ها با تورهای مسافرتی محلی و کشوری
 • Sunwing Travel Group: یکی از بزرگترین شرکت های ارائه دهنده خدمات مسافرتی
 • Tourism Vancouver: پلتفرمی برای کسب اطلاعات جامع و کامل در مورد گردشگری

شما برای اطلاع از ایده های تجاری و استارتاپی بیشتر می توانید به این آدرس اینترنتی نیز مراجعه کنید.

ایده بیزینس برای اخذ ویزای استارت آپ گردشگری کانادا

گردشگری و توریسم صنعتی وسیع است که در آن خدمات مختلفی به مشتریان و مخاطبان ارائه می شود. در این صنعت شما می توانید روی بخش های رستوران، خدمات غذایی، هتل ها، حمل و نقل، عکاسی و تصویربرداری و مراکز اقامتی تمرکز کنید. نکته مهم این است که مخاطبان گردشگری و در کنار آن دولت کانادا به دنبال ایده های خلاقانه در این بخش هستند و هر توریست بین المللی یا داخلی از خدمات جذاب و نوآورانه استقبال خواهند کرد.

به همین دلیل، استارتاپ هایی با ایده های خلاقانه مورد تایید قرار خواهند گرفت و شما می توانید آن را به یک تجارت پر سود در این کشور تبدیل کنید. خوشبختانه، امروزه امکانات فناوری و نرم افزاری بسیاری در این کشور فراهم است و امکان ارائه ایده های جدید که از قابلیت های نوین بهره برده باشند نیز وجود دارد. باید اشاره کرد که امکان ترکیب ایده های استارتاپی با بسیاری از حوزه های تخصصی دیگر نیز وجود دارد.

برای نمونه، حوزه حمل و نقل کانادا از جمله نزدیک ترین بخش ها به توریسم و گردشگری است که می توانید برای تاسیس شرکت خود از ایده های این بخش استفاده کنید.

قبل از ارائه طرح تجاری تان به شرکت های سرمایه گذاری و اداره مهاجرت این کشور، شما می توانید پتانسیل منطقه مورد نظر را به صورت کامل بررسی کنید. در واقع، شما برای تاسیس استارتاپ حوزه گردشگری در کانادا باید تعیین کنید که در کدام منطقه قصد تاسیس استارتاپ خود را دارید.

مناطق شهری و مناطق کم جمعیت تر هر کدام دارای شرایط مختص به خود هستند و در صورت بررسی نکردن شرایط بازار در منطقه مورد نظر، استارتاپ شما در آینده با مشکلات مختلفی مواجه خواهد شد.

مناطق توریستی کانادا را بهتر بشناسید

دومین کشور دنیا از نظر وسعت، از متنوع ترین و زیباترین مناطق گردشگری و توریستی برخوردار است. مطمئنا، نمی توان تمامی این مناطق زیبا را در یک مطلب فهرست کرد چرا که شما در تمامی ایالت ها و شهرهای این کشور به مناطق جذاب و دیدنی دسترسی خواهید داشت. شهرهای این کشور میزبان مردمان چند فرهنگی با گویش های مختلف هستند و در این بین، وجود طبیعتی زیبا و بکر مزیت مهمی برای استارتاپ های گردشگری و توریسم در این کشور به حساب می آید.

در مناطق غربی کانادا، شما به کوه های راکی و دره های زیبای اوکاناگان دسترسی دارید و در مناطق شرقی نیز جذابیت های طبیعی کبک و ایالت انتاریو را در اختیار خواهید داشت. در مناطق مرکزی این کشور، آبشار نیاگارا و شهرهای مدرنی مانند تورنتو و اتاوا چشم نوازی می کنند و شرایط ایده آلی را برای تاسیس استارتاپ حوزه گردشگری در کانادا در اختیار متخصصان کسب و کار قرار داده اند.

در صورتی که قصد تاسیس استارتاپ توریسم در کانادا را داشته باشید، بهتر است تمامی ایالت های این کشور و شرایط طبیعی در آن را بررسی کنید و سپس به سمت عملی کردن ایده تجاری خود حرکت کنید.

در واقع، ممکن است در بعضی از مناطق شرایط برای ایده اختصاصی شما ایده آل باشد و این به دلیل وجود شرایط طبیعی منطقه مورد نظر خواهد بود.

بهترین مناطق توریستی و جاهای دیدنی کانادا

 • آبشار نیاگارا در نزدیکی تورنتو
 • پارک طبیعی بنف و کوه های راکی در آلبرتا
 • برج CN در تورنتو
 • منطقه کبک قدیمی در کبک
 • منطقه کوهستانی و برفی ویسلر
 • هتل پارلمان هیل در اتاوا
 • منطقه مونترال قدیمی در مونترال
 • خلیج فاندی در نیوبرانزویک
 • بندرگاه ویکتوریا در جزیره ونکوور
 • پارک استنلی در ونکوور
 • موزه حقوق بشر کانادا
 • گالری هنرهای انتاریو
 • پارک ملی انتاریو

بیزینس پلن ویزای استارت آپ گردشگری کانادا

برای شرکت های سرمایه گذاری قوانین و شرایط مختلفی وجود دارد و شما باید به این قوانین پایبند باشید تا نامه ساپورت مالی برایتان صادر شود. یکی از این قوانین مهم، ارائه طرح تجاری است که شاید شرایط مختلفی در شرکت های مختلف برای این ارائه وجود داشته باشد. در اکثر موارد، شما باید طرح خود را طی یک بیزینس پلن قوی و کامل ارائه دهید و در آن درصد موفقیت طرح تان را به صورت کامل به اثبات برسانید.

شاید نوشتن یک بیزینس پلن قوی کار دشواری نباشد و در صورتی که به بخش های مختلف آن تسلط داشته باشید، با صرف کمترین زمان ممکن این کار با موفقیت همراه خواهد بود. با این حال، شما باید در مورد بخش های مختلف این مدرک اطلاعات کاملی را کسب کنید و دقت داشته باشید که تمامی بخش های بیزینس پلن برای تاسیس استارتاپ حوزه گردشگری در کانادا از اهمیت بالایی برخوردار هستند.

در مسیر آماده سازی و تدوین بیزینس پلن برای تاسیس استارتاپ حوزه گردشگری در کانادا، شما به راحتی و به صورت دقیق خواهید توانست تا با شرایط کسب و کار در منطقه مورد نظر آشنا شوید. همچنین، می توانید قدرت عملی بودن ایده تجاری و میزان پتانسیل بازار هدف را بررسی و تحلیل کنید.

بخش های مختلف بیزینس پلن برای تاسیس استارتاپ حوزه گردشگری در کانادا

 • خلاصه اجرایی

همان طور که از نام آن پیدا است، خلاصه اجرایی چکیده ای از بیزینس پلن شما خواهد بود و این بخش در ابتدای بیزینس پلن قرار خواهد گرفت. شما باید این خلاصه اجرایی را به صورتی بنویسید که بیان کاملی از طرح تجاری و ایده استارتاپی باشد و اهداف و محصولات را به صورت خلاصه و در چند خط توضیح دهد.

 • توضیح شرکت

نام شرکت و اطلاعات کلی در مورد آن برای شرکت های سرمایه گذاری اهمیت دارند. برای نمونه، محل احتمالی بیزینس شما باید در این بخش توضیح داده شود تا مشخص شود پتانسیل بیزینس آینده شما به چه اندازه است. همچنین، برای شرکت هایی که سابقه کار بالایی دارند، بیان تاریخچه در این بخش متداول است.

 • اهداف

اهداف در بیزینس پلن از مهم ترین قسمت های آن است و این اهداف هستند که نشان دهنده حرفه ای بودن شما و درصد موفقیت استارتاپ تان هستند. اهداف بیزینس شما را به سوی موفقیت سوق می دهند و این اهداف باید به صورت کامل و دقیق در بیزینس پلن توضیح داده شوند.

در حقیقت، شرکت های سرمایه گذاری باید بدانند شما برای چه هدفی قصد دریافت سرمایه دارید و این سرمایه را در کدام بخش ها صرف خواهید کرد. در صورت قانع شدن شرکت های سرمایه گذاری، دریافت نامه ساپورت نیز برای تاسیس استارتاپ حوزه گردشگری آسان تر خواهد شد.

 • مدل بیزینس

سازمان شرکت و مدل کسب و کار شما باید به صورت کلی مشخص شود. در کشور کانادا، قوانین مالیاتی و دولتی متفاوتی برای شرکت ها وجود دارد و این تفاوت به دلیل ساختار داخلی آن ها است. شما باید در این بخش بیزینس پلن مشخص کنید که شرکت شما به صورت انفرادی مدیریت خواهد شد یا گروهی از متخصصان مدیریت و رهبری آن را بر عهده خواهند داشت.

 • خدمات و محصولات

خدمات و محصولات شما از مهم ترین بخش های بیزینس پلن استارتاپ حوزه گردشگری در کانادا است. در بسیاری از موارد، شرکت های گردشگری در کانادا ارائه دهنده خدمات هستند و شاید استارتاپ شما نیز قصد ارائه خدمات را داشته باشد. نکته مهم توضیح جزئی این خدمات یا محصولات است به طوری که مسئولان شرکت های سرمایه گذاری قدرت ایده تجاری شما و بیزینس آینده را در بازار مشاهده کنند.

 • برنامه های بازاریابی و فروش

بخش بازاریابی و فروش در تاسیس یک استارتاپ حوزه گردشگری در کانادا اهمیت بسیاری دارد. امروزه تمرکز بسیاری از شرکت ها روی روش های تجارت آنلاین و فروش از طریق وب سایت است. بنابراین، شما می توانید برای استراتژی بازاریابی و فروش خود از این روش ها نیز کمک بگیرید. تحلیل بودجه های بازاریابی و استراتژی آن در این بخش نشان از تسلط شما به روش های بازاریابی و توسعه استارتاپ در مراحل بعدی است.

 • آنالیز مالی

ارائه آمار و ارقام در بیزینس پلن نکته مهمی است و این آمار و نمودارهای دقیق خواهند بود که قدرت ایده تجاری شما را به اثبات می رسانند. شما در این بخش به راحتی می توانید، تحلیل های آماری را در مورد بازار هدف و میزان تقاضای مشتریان ارائه دهید. این آمار نشان دهنده این است که شما در مورد بازار هدف تان تحقیق کرده اید و اطلاعات مناسبی در مورد آن در دست دارید.

 • بخش اجرای عملیات

شما باید مشخص کنید که برای اجرای عملیات و عملی کردن طرح تجاری خود چه امکانات و تجهیزاتی نیاز خواهید داشت. در واقع، این نیازها و امکانات هستند که میزان سرمایه لازم را تعیین می کنند و یکی از بخش های اصلی مورد توجه برای افزایش سرمایه استارتاپ بخش اجرای عملیات بیزینس پلن است.

 • وظایف و نقش ها

وظایف و نقش ها در بیزینس پلن از مواردی است که می تواند دریافت نامه ساپورت استارتاپ حوزه گردشگری در کانادا را با موفقیت مواجه کند. سرمایه گذاران علاقه زیادی دارند تا بدانند چه تخصص هایی وظیفه مدیریت استارتاپ مورد نظر را عهده دار خواهند بود و دانش آن ها در حوزه تخصصی مورد نظر به چه صورتی است. بنابراین، در این بخش به صورت کامل به وظایف و نقش افراد کلیدی اشاره داشته باشید و تخصص آن ها را بیان کنید.

 • ضمیمه ها

ضمیمه ها در بیزینس پلن استارتاپ حوزه گردشگری در کانادا دارای اهمیت زیادی است. شما در این بخش از بیزینس پلن می توانید با ارائه گواهی های تخصصی موجود و اشاره به بخشی از رزومه افراد کلیدی از دیگر رقبای خود پیشی بگیرید.

با تراست بیزینس همراه باشید

 • در صورتی که برنامه ریزی صحیحی داشته باشید، تاسیس استارتاپ حوزه گردشگری در کانادا از بهترین فرصت ها برای ورود به پروسه اخذ اقامت دائم کانادا است.
 • شما در این برنامه مهاجرتی باید در بازه ۱ تا ۲ ساله، مدارک را به صورت کامل آماده کنید و درخواست خود را در سیستم اپلیکیشن ویزا ثبت کنید.
 • برای دریافت یک زمان بندی دقیق و جزئی می توانید با مشاوران و وکلای رسمی تراست بیزینس در ارتباط باشید.
 • با یک بررسی کلی از شرایط و سوابق کاری شما، در کمترین زمان ممکن خواهید توانست تا نواقص پرونده خود را برطرف کنید و برای تاسیس استارتاپ حوزه گردشگری در کانادا اقدام کنید.
 • مشاوران تخصصی کسب و کار در تراست بیزینس در تمامی ایام هفته آماده هستند تا بهترین روش های مهاجرت شغلی کانادا را در اختیار شما قرار دهند.

وکیل ویزای استارتاپ گردشگری کانادا

وکیل ویزای استارتاپ گردشگری کانادا شما را با آخرین شرایط روش های مهاجرت بیزینسی آشنا خواهد کرد. دقت داشته باشید که امکان اقدام گروهی نیز برای ویزای استارتاپ گردشگری کانادا فراهم است و حداکثر تعداد افراد تعیین شده برای این گروه ۵ نفر است. با این شرایط، ویزای استارتاپ در کانادا می تواند بهترین روش مهاجرتی برای افرادی باشد که قصد مهاجرت با تخصص خود را دارند و از متخصصان کسب و کار به شمار می روند.

اگر قصد آماده کردن مدارک در کمترین زمان ممکن را دارید، یک وکیل قانونی می تواند بهترین همراه شما در مسیر تاسیس استارتاپ توریسم در کانادا باشد. برای موفقیت در این مسیر، شما نیاز خواهید داشت تا با شرکت های سرمایه گذاری در ارتباط باشید، برای مدرک زبان خود اقدام کنید و مدارک کلی را برای ثبت در سیستم آنلاین فراهم آورید. در تمامی این مراحل، یک وکیل قانونی خواهد توانست تا بهترین مشاوره ها را برای شما ارائه دهد و در صورتی که کار خود را با یک متخصص پیش ببرید، احتمال ریجکتی پرونده تا حدود زیادی کاهش خواهد یافت.

برای اطلاع از آخرین اخبار مهاجرت بیزینسی و دانستن شرایط کسب و کار در کشور کانادا، پلتفرم تراست بیزینس در اختیار شما است. شما در تراست بیزینس خواهید توانست تا از تمامی روش های مهاجرت شغلی کانادا و مهاجرت بیزینسی کانادا مطلع شوید و بهترین روش مهاجرتی به کانادا را انتخاب کنید.

هزینه های زندگی پس از تاسیس استارتاپ حوزه گردشگری در کانادا

توان تامین هزینه های زندگی در کانادا توسط گواهی تمکن مالی به اثبات خواهد رسید. گواهی تمکن مالی مورد نیاز برای تاسیس استارتاپ گردشگری در کانادا تقریبا ۱۳ هزار دلار برای یک نفر است و در صورت افزایش تعداد افراد، این میزان نیز افزایش خواهد داشت. برای دریافت گواهی تمکن مالی می توانید از طریق بانک رسمی اقدام کنید.

در صورتی که هزینه های زندگی میانگین در یک ماه را بررسی کنیم، این مقدار تقریبا ۱۰۰۰ تا ۱۲۰۰ دلار کانادا در ماه است و مقدار این هزینه ها بر اساس سبک زندگی افراد متفاوت است.

 • هزینه های زندگی برای ۱ نفر بدون اجاره بها: ۱۱۰۰ دلار کانادا در ماه
 • هزینه های زندگی برای خانواده چهار نفره: ۴۰۰۰ دلار کانادا در ماه

سایر هزینه های زندگی

مواردهزینه
غذا و رستورانهزینه ها به دلار کانادا است.
وعده غذایی برای ۱ نفر در ۱ رستوران ارزان۱۹
وعده غذایی برای ۲ نفر در رستوران های معمولی۷۵
هزینه میان وعده۱۱.۵
کاپوچینو معمولی۴.۴
آب بطری ۳۰۰ میلی لیتر۱.۸
نوشابه ۳۰۰ میلی لیتر۲.۳
بازار اجناس مختلف 
شیر معمولی ۱ لیتر۲.۵
قرص نان ۵۰۰ گرمی۲.۹
برنج ۱ کیلوگرم۳.۸
تخم مرغ ۱۲ عدد۳.۷
فیله مرغ ۱ کیلوگرم۱۳.۶
گوشت قرمز ۱ کیلوگرم۱۵.۷
سیب ۱ کیلوگرم۴.۳
پرتقال ۱ کیلوگرم۴
حمل و نقل 
بلیط ۱ طرفه به مقصد محلی۳.۲۵
کارت عبور و مرور برای ۱ ماه۹۰.۵
هزینه برای شروع تاکسی۴
هزینه ۱ ساعت انتظار اضافی تاکسی۳۴
هزینه ۱ کیلومتر تاکسی۲
۱ لیتر بنزین۱.۳
خرید یک خودرو معمولیبین ۲۰ تا ۳۰ هزار دلار
هزینه های آپارتمان 
آب، برق و …۱۶۵
اینترنت پرسرعت و نامحدود۸۰
ورزش و سرگرمی 
باشگاه فیتنس برای یک نفر در ماه۵۲
باشگاه تنیس برای یک نفر ۱ ساعت در آخر هفته۲۰
یک بلیط سینما۱۴
هزینه فرزندان 
پیش دبستان تمام وقت خصوصی بین المللی هزینه ماهانه۱۰۰۰
دبستان بین المللی به صورت سالانه۱۴.۴ هزار دلار
کفش و پوشاک 
یک شلوار جین برند۶۵
یک دست لباس تابستانه۴۵
یک جفت کفش ورزشی برند۱۰۰
یک جفت کفش چرم مردانه۱۲۸
اجاره بها 
آپارتمان ۱ خواب در مرکز شهر۱۴۰۰
آپارتمان ۱ خواب در خارج از مرکز شهر۱۱۵۰
آپارتمان ۳ خواب در مرکز شهر۲۲۰۰
آپارتمان ۳ خواب در خارج از مرکز شهر۱۹۰۰
خرید آپارتمان هر متر مربع در مرکز شهر۶۵۰۰
خرید آپارتمان هر متر مربع در خارج از مرکز شهر۴۶۰۰
میانگین حقوق پس از کسر مالیات۳۵۵۰

سوالات متداول

بهترین ایده برای تاسیس استارتاپ توریسم در کانادا چیست؟

برای تاسیس استارتاپ حوزه توریسم در کانادا شما می توانید از ایده های متنوعی استفاده کنید. دلیل این امر، امکان ارائه ایده های ترکیبی با حوزه های تخصصی مانند آی تی و حمل و نقل است.
از بهترین ایده های تجاری توریسم و گردشگری در کانادا می توان به خدمات مسافرتی داخلی و بین المللی، خدمات گردشگری هوایی، خدمات مسافرتی دریایی، خدمات بوکینگ و رزرو هتل و راهنمای سفر و توریسم اشاره کرد.

آیا برای تاسیس استارتاپ گردشگری در کانادا به سرمایه های زیادی نیاز است؟

خیر. در مقایسه با روش های سرمایه گذاری، شما برای تاسیس استارتاپ توریسم در کانادا نیاز به سرمایه های بسیار زیادی ندارید. در حقیقت، شما باید هزینه های آماده سازی مدارک اولیه، هزینه های زندگی و هزینه ثبت اپلیکیشن را فراهم کنید.

آیا می توان برای اعضای خانواده و فرزندان نیز درخواست اقامت داد؟

بله. از مزایای مهم روش های مهاجرت شغلی کانادا امکان اقدام برای اقامت همزمان همسر و اعضای خانواده است. شما می توانید این درخواست را در زمان ثبت اپلیکیشن و ارسال مدارک در سیستم آنلاین انجام دهید.

هزینه کلی ثبت اپلیکیشن ویزای استارتاپ گردشگری کانادا چقدر است؟

برای تاسیس استارتاپ حوزه گردشگری در کانادا، شما باید درخواست خود را در سیستم آنلاین دولتی این کشور ارسال کنید که این کار دارای هزینه هایی است. اپلیکیشن فی و هزینه درخواست به همراه حق اقامت دائم در این کشور ۲۱۳۵ دلار تعیین شده است. در صورت اقدام برای اقامت همسر و فرزندان باید هزینه های اضافی در نظر گرفته شوند.

مهم ترین نکته در مورد طرح تجاری برای تاسیس استارتاپ حوزه گردشگری در کانادا چیست؟

شما برای تاسیس استارتاپ حوزه گردشگری در کانادا باید ایده ای خلاقانه و جذاب داشته باشید. در واقع، راه حل استارتاپی شما باید به صورتی باشد که بتواند در بازار هدف به موفقیت برسد و مشتریان از آن استقبال کنند.

چه مزیت مهمی برای تاسیس استارتاپ حوزه گردشگری در کانادا وجود دارد؟

مزیت مهم این برنامه نبود نیاز به سرمایه های زیاد است. در مقایسه با روش های دیگر مهاجرت کاری کانادا، شما در این روش تنها نیاز به ارائه طرح تجاری و تامین هزینه های کلی دارید تا بتوانید کسب و کار خود را در این کشور شروع کنید.

آیا حمایت های دولتی این کشور برای بین المللی کردن استارتاپ نیز ارائه شده است؟

دولت کانادا در ابتدای مسیر تاسیس استارتاپ حوزه گردشگری حمایت های عالی را برای متقاضیان فراهم می کند. این حمایت ها شامل ارائه امکانات و تجهیزات است تا بتوانید استارتاپ خود را در مراحل اولیه توسعه دهید. همچنین، در مراحل بعدی و پس از رشد و توسعه استارتاپ، شما می توانید به عنوان یک شرکت کانادایی از وام های بلاعوض دولتی برای بین المللی شدن استفاده کنید.
حوزه گردشگری و توریسم در کانادا از جذاب ترین ایده ها برای تاسیس شرکت های بین المللی است که در مراحل پس از رشد، شما خواهید توانست روی بازارهای بین المللی نیز حساب باز کنید.

مدارک شناسایی برای تاسیس استارتاپ حوزه توریسم در کانادا شامل چیست؟

برای تاسیس استارتاپ حوزه توریسم در کانادا، شما مدارک مشخصی نیاز دارید تا اپلیکیشن ویزا و اقامت دائم را به ثبت برسانید. مدارک شناسایی شما شامل شناسنامه به همراه ترجمه رسمی و پاسپورت معتبر است. دقت داشته باشید که پاسپورت شما باید دارای اعتبار مناسبی باشد تا در مراحل مختلف تاسیس استارتاپ توریسم در کانادا به مشکل بر نخورید.

آیا ارائه مدرک تحصیلی تخصصی مرتبط با ایده تجاری اهمیت دارد؟

با این که مدرک تحصیلی جزء شروط برنامه نیست اما ارائه مدرک تحصیلی که مرتبط با حوزه تخصصی استارتاپ باشد نکته مثبتی تلقی خواهد شد. در واقع، شما با این کار خواهید توانست تا توانایی ها و مهارت هایتان را برای تاسیس استارتاپ حوزه گردشگری در کانادا نشان دهید.

شرایط گرفتن مدرک زبان برای تاسیس استارتاپ حوزه گردشگری در کانادا چیست؟

مدرک زبان یکی از الزامات برنامه است و شما برای گرفتن آن باید زمان بندی و برنامه ریزی دقیقی داشته باشید. سطح ۵ آیلتس در این برنامه مهاجرت کاری کانادا مورد قبول است و شما هر اندازه این نمره را افزایش دهید، شانس تان نیز برای اخذ ویزای این کشور افزایش خواهد یافت. به طور میانگین، در صورتی که از صفر برای مدرک زبان شروع کنید، در حدود ۱.۵ تا ۲ سال زمان لازم خواهید داشت.

آیا پس از تاسیس استارتاپ حوزه گردشگری در کانادا اجازه کار همسر تمام وقت خواهد بود؟

بله. همسر متقاضی می تواند اجازه کار تمام وقت دریافت کند و در تخصص خود در کشور کانادا مشغول به کار شود.

بیومتریک ویزای استارتاپ کانادا چیست؟

برای تمامی ویزاهای کانادا شما نیاز به پشت سر گذاشتن مرحله بیومتریک دارید. این مرحله در یک دفتر تایید شده VAC انجام خواهد گرفت و برای حضور در آن نیاز به وقت قبلی نیست. البته، در صورتی که در سال های قبل برای ویزاهای دیگر این مرحله را پشت سر گذاشته باشید، برای ویزای جدید نیازی به بیومتریک نیست.

در صورت شکست استارتاپ حوزه گردشگری در کانادا پس از تاسیس چه اتفاقی خواهد افتاد؟

شما پس از تاسیس استارتاپ گردشگری در کانادا نباید نگران شکست آن باشید. در واقع، این موضوع روی اقامت دائم شما تاثیر نخواهد داشت و تنها تمرکز شما باید روی موفقیت شرکت تاسیس شده تان باشد.

برای تاسیس استارتاپ حوزه گردشگری در کانادا کدام ارگان ها مسئول هستند؟

برای این کار، مدارک شما ابتدا باید به یک یا چند شرکت سرمایه گذار ارائه شود تا بتوانید نامه ساپورت مالی دریافت کنید. پس از این کار، مدارک در سیستم آنلاین دولتی کشور به ثبت خواهند رسید و اداره مهاجرت این کشور یعنی IRCC مدارک شما را مورد بررسی قرار خواهد داد.

هزینه های زندگی در کشور کانادا شامل چه مواردی است؟

هزینه های زندگی در این کشور و میزان آن کاملا به سبک زندگی خود شما وابسته است. برای تمکن مالی یک سال زندگی در این کشور میزان ۱۳ هزار دلار در سال تعیین شده است. در حالت کلی، هزینه های زندگی بدون اجاره بها در این کشور ۱۱۰۰ دلار کانادا است که برای یک خانواده چهار نفره ۴۰۰۰ دلار کانادا را باید در نظر داشته باشید.

کدام مناطق برای تاسیس استارتاپ حوزه گردشگری در کانادا مناسب هستند؟

منطقه انتخاب شده باید بر اساس نوع استارتاپ و طرح تجاری شما باشد. دقت کنید که بعضی از بیزینس ها مانند خدمات مسافرتی دریایی باید در مناطق خاصی تاسیس شوند تا شرایط ایده آل برای رشد و توسعه آن ها وجود داشته باشد. در زمان نوشتن بیزینس پلن برای تاسیس استارتاپ حوزه گردشگری در کانادا به راحتی می توانید منطقه مورد نظر را بررسی کنید و شرایط تجارت و بازار هدف را در آن ها تحلیل کنید.

آیا امکان اقدام با مدرک زبان غیر انگلیسی در این برنامه وجود دارد؟

در برنامه تاسیس استارتاپ حوزه گردشگری در کانادا شما می توانید با مدارک زبان انگلیسی یا فرانسوی اقدام کنید. مدارک مورد قبول در این برنامه شامل انگلیسی آیلتس و فرانسوی TEF هستند.

میزان سرمایه گذاری روی استارتاپ مورد نظر چقدر خواهد بود؟

میزان سرمایه گذاری تایید شده روی استارتاپ حوزه گردشگری در کانادا طی یک نامه ساپورت مالی از شرکت های سرمایه گذاری تایید خواهد شد. میزان این سرمایه مستقیما به استارتاپ مورد نظر وابسته است و بر اساس امکانات و تجهیزات مورد نیاز متغیر خواهد بود. البته، حداقل های تعیین شده برای شرکت های سرمایه گذاری خطرپذیر و فرشتگان کسب و کار به ترتیب ۲۰۰ هزار دلار و ۷۵ هزار دلار است.

پس از دریافت ویزای شغلی کانادا تکلیف چیست؟

شما پس از دریافت ویزای شغلی کانادا در این برنامه باید روی مهاجرت خود برنامه ریزی کنید. در واقع، همزمان با تایید ویزا توسط اداره مهاجرت این کشور، یک نامه به شما ارسال خواهد شد که زمان بندی دقیق حضور شما در کشور را تعیین می کند. شما در این زمان تعیین شده باید در کشور کانادا حضور پیدا کرده و شروع به تاسیس استارتاپ خود کنید.

آیا نوشتن بیزینس پلن برای تاسیس استارتاپ توریسم در کانادا کار دشواری است؟

این کار برای افرادی که تجربه کافی ندارند، می تواند کار دشواری باشد. با این حال، در صورتی که با مطالعه کامل شرایط و اطلاع از جزئیات پیش بروید، نوشتن یک بیزینس پلن قوی کار چندان سختی نخواهد بود. در اکثر موارد توصیه می شود برای ارتباط گرفتن با شرکت های سرمایه گذاری و نوشتن بیزینس پلن با متخصصان کسب و کار و مشاوران مهاجرت صحبت کنید.

رزرو وقت مشاوره
تماس
تلفن ایران واتساپ کانادا پیج اینستاگرام

استفاده از مطالب سایت تراست فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. © کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت Trust Way Immigration Services می‌باشد.