استارتاپ حوزه حمل و نقل در کانادا

استارتاپ حوزه حمل و نقل در کانادا

ویزای استارتاپ حوزه حمل و نقل کانادا در یک نگاه

مواردتوضیحات
رده ویزای استارتاپ حمل و نقل کاناداویزای شغلی کانادا
مدت زمان بررسی پرونده برای تاسیس استارتاپ حوزه حمل و نقل در کانادابین ۱ تا ۲ سال
مدت زمان اخذ نامه ساپورت استارتاپ حمل و نقل کانادابین ۳ ماه تا ۱ سال
مدارک لازم برای ثبت اپلیکیشن ویزامدرک شناسایی ترجمه شده به صورت رسمی
رزومه و سوابق کاری متقاضی
مدرک زبان فرانسوی یا انگلیسی
گواهی تمکن مالی برای زندگی در سال اول
بیزینس پلن
نامه ساپورت مالی از شرکت های معتبر
گواهی عدم سوء پیشینه
گواهی ازدواج (در صورت نیاز)
گواهی سلامت پزشکی
هزینه اپلیکیشن ویزا برای تاسیس استارتاپ حوزه حمل و نقل در کانادادر حدود ۲۱۳۵ دلار به همراه حق اقامت دائم و ویزای کار
مدرک مورد نیاز برای زبانالزامی، فرانسوی TEF یا انگلیسی آیلتس
سرمایه مورد نیاز برای شروع بیزینستمکن مالی برای خود و اعضای خانواده هزینه های بررسی پرونده و ویزا
سطح تحصیلات و سن متقاضیمهم نیست
حوزه شغلی برای تاسیس استارتاپ حوزه حمل و نقل در کانادامحدودیتی ندارد
نوع اقامتابتدا به صورت ویزای شغلی کانادا و سپس تبدیل به اقامت دائم

استارتاپ حوزه حمل و نقل در کانادا از بهترین شرایط برای شروع یک کسب و کار پر بازده برخوردار است. دلیل این امر، وابسته بودن اقتصاد و صنعت کانادا به شرکت ها و سیستم حمل و نقل این کشور است که چرخه رشد و توسعه آن را به کار می اندازند.

ویزای استارتاپ حمل و نقل کانادا در دسته بندی ویزای شغلی کانادا قرار دارد و باید اشاره کرد که شما برای این نوع ویزا، سرمایه بسیار بالایی نیاز نخواهید داشت. مدرک زبان و نامه ساپورت مالی در این نوع ویزا از اهمیت بالایی برخوردار است و با داشتن یک ایده تجاری و طرح عملی در این کشور، می توانید به سرعت به اقامت دائم کانادا برسید.

مراحل اخذ ویزای استارتاپ حوزه حمل و نقل کانادا

خواندن بندهای قانون

برای تاسیس استارتاپ حوزه حمل و نقل در کانادا شرایط چهارگانه ای ارائه شده است. هر یک از این بندها دارای اهمیت زیادی هستند و باید اشاره کرد که نبود یکی از آن ها شما را با مشکل مواجه خواهد کرد.

در صورتی که در ابتدای مسیر هستید، با صرف چند دقیقه و خواندن کامل این مطلب می توانید از جزئیات کامل قوانین و مقررات تاسیس استارتاپ حوزه حمل و نقل در کانادا مطلع شوید.

بررسی ایده تجاری

داشتن یک ایده تجاری در ابتدای کار الزامی است اما این ایده تجاری ممکن است لزوما عملی نباشد. در حقیقت، شما باید به صورت کامل شرایط بازار را تحلیل کنید و نیازهای مشتریان را در منطقه مورد نظر بررسی کنید.

ایده هایی مورد قبول اداره مهاجرت این کشور قرار خواهند گرفت که دارای راه حل های خلاقانه باشند و بتوان روی عملی بودن و موفقیت آن ها حساب ویژه ای باز کرد. بنابراین، پس از فکر کردن به یک طرح تجاری، شرایط منطقه مورد نظر را نیز بررسی کنید.

نیازمندی ها و مدارک

مدارک مورد نیاز از اصلی ترین مواردی است که شما باید در ابتدای کار آن ها را مطالعه کنید. در صورت نبود مشکل خاص، آماده کردن مدارک برای تاسیس استارتاپ حوزه حمل و نقل در کانادا نمی تواند برای شما دشوار باشد.

در واقع، چند مدرک مشخص برای این برنامه مهاجرتی تعریف شده است که از مهم ترین آن ها می توان به مدرک زبان و تمکن مالی اشاره کرد.

بیزینس پلن

بیزینس پلن استارتاپ حوزه حمل و نقل در کانادا یکی از مستندات مهم برای اخذ نامه ساپورت است. بسیاری از شرکت ها بر اساس قوانین داخلی خود، این مدرک را درخواست می کنند تا با طرح تجاری و کسب و کار آینده شما آشنا شوند.

دقت داشته باشید که نوشتن بیزینس پلن ویزای استارتاپ حمل و نقل کانادا باید با اطلاع دقیق از بخش های مختلف آن و دانستن شرایط قانونی شرکت سرمایه گذاری مورد نظر شروع شود.

در این صورت خواهد بود که شما می توانید بهترین نتیجه را در ابتدای مسیر تاسیس استارتاپ حمل و نقل کانادا به دست آورید.

نامه ساپورت

نامه ساپورت مالی همان مدرکی است که از طرف شرکت های سرمایه گذاری مورد تایید صادر خواهد شد. این نامه به نام افراد اصلی صادر می شود و طی آن، یک یا چند شرکت سرمایه گذاری ساپورت مالی و حقوقی ایده استارتاپی شما را بر عهده خواهد گرفت.

مطمئنا برای ارتباط با شرکت های مورد نظر باید از قبل وب سایت آن ها را به صورت دقیق بررسی کنید و در این مسیر با یک متخصص کسب و کار و مشاور مهاجرت صحبت کنید.

ارتباط با شرکت های سرمایه گذاری و موفقیت در آن وابسته به داشتن تجربه و اطلاع از شرایط آن شرکت است.

درخواست ویزا

درخواست ویزا تنها در زمانی قابل انجام است که شما چهار شرط اصلی را محقق کرده باشید و بتوانید مدارک مورد نیاز را نیز آماده کنید.

در حقیقت، در این صورت خواهد بود که پرونده ویزای شما به صورت کامل تلقی خواهد شد و در شرایط رقابتی تاسیس استارتاپ حوزه حمل و نقل در کانادا می توان روی موفقیت ویزا حساب باز کرد.

وجود حتی یک نقص در پرونده نیز می تواند شما را با یک مشکل بزرگ مواجه کند و وقفه زیادی در مسیر ویزای شغلی کانادا برایتان به وجود آورد.

مهاجرت

پس از این که جواب ویزای شغلی شما از طرف اداره مهاجرت این کشور صادر شد، به راحتی می توانید برای مهاجرت کاری به کانادا آماده شوید.

دقت داشته باشید که مدارک ارائه شده به اداره مهاجرت این کشور و شرکت های سرمایه گذاری همواره باید همراه شما باشند چرا که در تمامی مراحل بعدی ممکن است به آن ها نیاز داشته باشید.

در ابتدای مسیر شما یک ویزای شغلی کانادا دریافت خواهید کرد که مجوز حضور شما در کشور مورد نظر و تاسیس استارتاپ حوزه حمل و نقل در کانادا است.

چند نکته مهم برای اقدام به اخذ ویزای استارتاپ حمل و نقل کانادا

 • شما باید یک ایده تجاری خوب و قابل اجرا داشته باشید که با استفاده از امکانات داخلی کشور کانادا بتوان آن را اجرایی کرد.
 • طرح کسب و کار شما باید ارزش آوری مناسبی برای اقتصاد این کشور داشته باشید و مشکلی از مشکلات سیستم حمل و نقل آن را بر طرف کند.
 • با داشتن ایده عملی، طرح تجاری شما طی یک بیزینس پلن ارائه خواهد شد تا نامه ساپورت از شرکت های مورد تایید دریافت شود.
 • پس از دریافت موفقیت آمیز نامه ساپورت مالی، شما می توانید با داشتن مدارک کامل از جمله مدرک زبان و تمکن مالی، اپلیکیشن ویزای خود را ثبت کنید.
 • در تمامی مراحل برنامه تاسیس استارتاپ حوزه حمل و نقل در کانادا، ممکن است نیاز به استفاده از مشاوره های تخصصی کسب و کار و مشاوره های مهاجرت داشته باشید.
 • بهتر است هر زمان که به مشکل بر خوردید، با یک وکیل قانونی یا متخصص کسب و کار مشورت کنید تا پرونده تان دچار ریجکتی ویزای کانادا نشود.

ویزای استارتاپ حمل و نقل کانادا چیست

مسیر ویزای شغلی کانادا یکی از بهترین انتخاب ها برای متخصصان کسب و کار و کارآفرینان است. شاید شما صاحب یک اختراع باشید که به راحتی بتوان آن را به یک تجارت پر بازده و خوب تبدیل کرد. در این صورت، دولت کانادا استفاده از برنامه تاسیس استارتاپ حوزه حمل و نقل را به شما پیشنهاد می دهد تا در یک مسیر مشخص بتوانید به اقامت دائم کانادا دست پیدا کنید.

این روش مهاجرت شغلی کانادا دارای شرایط مناسبی برای کارآفرینان است و پس از مدت زمان ۱ تا ۲ ساله خواهید توانست تا اقامت دائم این کشور را اخذ کنید.

باید اشاره کرد که برنامه تاسیس استارتاپ حوزه حمل و نقل در کانادا برای افرادی است که دارای ایده تجاری خوب و خلاقانه هستند و نیاز است تا سرمایه لازم برای عملی کردن این ایده تجاری توسط یک شرکت ثانویه تامین شود.

 • برای اخذ ویزای استارتاپ حمل و نقل کانادا نیاز است تا طرح تجاری شما توسط یک یا چند شرکت سرمایه گذاری حمایت شود و اداره مهاجرت این کشور، طرح شما را به عنوان یک کسب و کار موفق تایید کند.

چرا کانادا انتخاب خوبی برای تاسیس استارتاپ حوزه حمل و نقل است

کانادا کشوری است که صنعت آن دارای بخش های مختلفی است. این صنعت کانادا وابسته به کیفیت بالای سیستم حمل و نقل است و بخش حمل و نقل از اساسی ترین حوزه های تخصصی برای رشد و توسعه کشور به شمار می رود. با این که کانادا توسعه قابل توجهی در سیستم حمل و نقل خود ایجاد کرده است، اما همچنان کمبودها و نقص هایی در این سیستم وجود دارد که می توانند به ایده های استارتاپی موفق تبدیل شوند.

با نگاهی به استارتاپ های موفق حمل و نقل در این کشور، می توان ایده هایی را مشاهده کرد که زیاد هم تخصصی نیستند اما به کسب و کارهای با ارزشی تبدیل شده اند. در این بین، حوزه تخصصی لجستیک نیز در کشور کانادا دارای بازدهی بالایی است و شرکت های متعددی در این بخش فعالیت می کنند. چند مورد از این استارتاپ ها به صورت زیر هستند:

 • Transit: اپلیکیشنی برای برنامه ریزی سفر و حمل و نقل
 • Drivewyze: پلتفرمی آنلاین برای آسان سازی رفت و آمد و حمل و نقل در کشور
 • VeloMetro Mobility: سیستمی برای اجتناب از ترافیک و شرایط بد آب و هوایی

بر اساس آمار رسمی در این آدرس اینترنتی، صنعت حمل و نقل تقریبا ۵ درصد از سهم تولید ناخالص سالانه را بر عهده دارد. باید اشاره کرد که این صنعت از بخش های مختلفی تشکیل شده است که می توان حمل و نقل دریایی، هوایی و زمینی را بیان کرد. با این شرایط، شما به ایده های تجاری متنوعی دسترسی خواهید داشت که امکان تبدیل شدن به یک کسب و کار پر بازده را داشته باشند.

دلایل تاسیس استارتاپ حوزه حمل و نقل در کانادا

 • تنوع بخش های تجاری

  حمل و نقل اساس اقتصاد این کشور است و بخش بزرگی از تولید ناخالص را تشکیل داده و به خودی خود از چند بخش اساسی تشکیل شده است. در صنعت حمل و نقل این کشور، سهم GDP مختص حمل و نقل زمینی، ریلی، آبی و هوایی است. سهم GDP بخش حمل و نقل زمینی و جاده ای ۳۵ درصد است و سه بخش دیگر در مجموع سهم ۲۵ درصدی از GDP حمل و نقل کانادا دارند.

 • رشد سریع

  به بیان آمارهای رسمی و دولتی کشور کانادا، صنعت حمل و نقل یکی از سریع ترین صنایعی است که روند رو به رشدی را دارا است. دلیل این موضوع هم، رشد عظیم اقتصاد کانادا در سال های پس از ۲۰۰۰ در بخش های مختلف تولیدی است که در نتیجه آن نیاز بالایی به شرکت های حمل و نقل در کشور کانادا به وجود آمده است.

 • اقتصاد پایدار و رو به رشد

  اقتصاد کانادا و نرخ تولید ناخالص داخلی آن رشد چند برابری را در ۲۰ سال اخیر به خود دیده است. در بازه های مختلف زمانی و بر اساس این آمار رسمی، این نرخ رشد صعودی بوده است که نتیجه همکاری بخش های دولتی با شرکت ها و استارتاپ های موفق در آن است.

 • وجود گذرگاه های متعدد

  گذرگاه های مرزی متعدد و وجود قوانین مناسب برای آن ها به رشد صنعت حمل و نقل این کشور کمک زیادی کرده است. همچنین،‌ از نکات مثبت در مورد حمل و نقل کانادا وجود بیشترین مرز با کشور آمریکا است که بر اساس یک برآورد بیش از ۵۰۰۰ مایل تعیین شده است.

 • امنیت بالا

  بر اساس آخرین آمار رسمی در این لینک، کانادا یکی از امن ترین کشورهای جهان است که نرخ جرم و جنایت در آن بسیار پایین است. آمارهای رسمی، کشور کانادا را در رده ششم کشورهای امن جهان قرار داده است. این کشور از نظر استانداردهای زندگی نیز در سطح قابل قبولی بین کشورهای پیشرفته قرار دارد.

 • روابط مناسب با کشورهای دنیا

  کانادا یکی از بهترین کشورها از نظر سیاست خارجی است و این کشور با بیشتر کشورها روابط اقتصادی خوبی دارد. از جمله این کشورها می توان به آمریکا، چین، مکزیک، ژاپن و کشورهایی اروپایی اشاره کرد. با این توضیحات، شما شرایط مناسبی برای عملی کردن ایده های تجاری و اقتصادی خود در این کشور خواهید داشت.

مهاجرت از طریق ویزای استارتاپ حوزه حمل و نقل کانادا

مهاجرت با تاسیس استارتاپ حوزه حمل و نقل در کانادا از گزینه های در دسترس برای متخصصان کسب و کار است. دلیل این امر وجود قوانین تقریبا آسان در این برنامه است و در کنار آن، شما به تمکن مالی بسیار زیادی نیز برای این برنامه مهاجرتی نیاز نخواهید داشت.

در واقع، پس از در دست داشتن یک طرح تجاری، تنها سختی شما گرفتن مدرک زبان و نامه ساپورت مالی خواهد بود و پس از آن فرصت اخذ اقامت دائم را به دست خواهید آورد.

مهاجرت از طریق تاسیس استارتاپ حوزه حمل و نقل در کانادا، اقامت دائم را به شما پیشنهاد می دهد. البته، در ابتدای مسیر شما با استفاده از یک اجازه کار باید در کشور مورد نظر حضور داشته باشید و طرح تجاری خود را عملی کنید.

مزیت مهمی در این برنامه مهاجرت شغلی کانادا وجود دارد و آن امکان اخذ اقامت برای اعضای خانواده و فرزندان است. در واقع، شما باید در زمان ثبت اپلیکیشن ویزا به تعداد اعضای خانواده خود اشاره کنید تا پرونده آن ها نیز مورد بررسی قرار بگیرند. در صورتی که پرونده شما با موفقیت همراه باشد، در نهایت خواهید توانست تا برای اعضای خانواده خود نیز اجازه کار دریافت کنید که به صورت اجازه کار دائمی در این کشور خواهد بود.

شرایط اخذ ویزای استارتاپ حوزه حمل و نقل کانادا

شرایط کلی تاسیس استارتاپ حوزه حمل و نقل در کانادا در این آدرس اینترنتی بیان شده است. این شرایط چهار مورد هستند که می توان به صورت زیر آن ها را فهرست کرد:

 • ایده تجاری قابل تایید توسط اداره مهاجرت
 • گرفتن نامه ساپورت از یک یا چند شرکت سرمایه گذاری
 • مدرک زبان فرانسوی یا انگلیسی
 • تمکن مالی برای حضور در کشور مورد نظر

ایده تجاری شما که توسط اداره مهاجرت این کشور و شرکت های سرمایه گذاری تایید خواهد شد، باید دارای ارزش تجاری و بازدهی بالایی باشد. در صورتی که طرح شما تایید نشود، برای گرفتن ویزای شغلی کانادا نیز به مشکل بر خواهید خورد.

نامه ساپورت مالی از طرف شرکت های مورد تایید دولت این کشور و به نام فرد متقاضی صادر می شود. این نامه نشان دهنده حمایت های مالی شرکت های سرمایه گذاری خطرپذیر، فرشته کسب و کار و شتابدهنده ها است.

مدرک زبان فرانسوی یا انگلیسی از الزامات این برنامه است و در صورت نداشتن این مدرک طرح شما بررسی نخواهد شد.

برای تمکن مالی، شما باید در حدود ۱۳ هزار دلار را برای یک سال زندگی در نظر داشته باشید که این میزان برای یک نفر است.

نامه ساپورت برای تاسیس استارتاپ حوزه حمل و نقل در کانادا

وب سایت دولتی کشور کانادا اعلام می کند که نامه ساپورت باید از یک یا چند شرکت سرمایه گذاری اخذ شود. در واقع، در صورتی که نتوانید این نامه را دریافت کنید، پرونده تاسیس استارتاپ حوزه حمل و نقل شما نیز با مشکل مواجه خواهد شد. در صورتی که ایده تجاری شما دارای قدرت بالایی از نظر سودآوری باشد، مطمئنا برای گرفتن نامه ساپورت تاسیس استارتاپ حوزه حمل و نقل کانادا نیز مسیر دشواری پیش روی شما نیست.

مدرک Letter of Support به نام فرد اصلی متقاضی صادر می شود و طی آن، حداقل سرمایه تامین شده توسط شرکت های مورد نظر اعلام می شود. دقت داشته باشید که این نامه نیز باید به همراه مدرک زبان و سایر مدارک در زمان ثبت اپلیکیشن ویزای کانادا ضمیمه پرونده شود.

 • یک نسخه از نامه ساپورت به شما تحویل خواهد شد و نسخه دیگر مستقیما به اداره مهاجرت این کشور ارسال می شود.
 • شرکت های مورد تایید که با نام Designated Organizations شناخته می شوند، در وب سایت دولتی این کشور فهرست شده اند که لیست آن ها در ادامه بیان می شود.
 • شما می توانید از یک یا چند شرکت سرمایه گذاری خطر پذیر و فرشته کسب و کار نامه ساپورت مالی دریافت کنید.
 • ارائه یک بیزینس پلن قوی برای دریافت نامه ساپورت مالی در تاسیس استارتاپ حوزه حمل و نقل در کانادا نقش مهمی دارد.
 • شرکت های مختلفی برای گرفتن نامه ساپورت مالی وجود دارند و برای تاسیس استارتاپ حوزه حمل و نقل در کانادا بهتر است شرایط این شرکت های سرمایه گذاری را از قبل به صورت دقیق بررسی کنید.

حامیان مالی برای تاسیس استارتاپ حوزه حمل و نقل در کانادا

حامیان مالی برای تاسیس استارتاپ حوزه حمل و نقل در کانادا همان شرکت های سرمایه گذاری هستند که حداقل میزان سرمایه را متقبل خواهند شد. البته، در قبال این تامین سرمایه، شما نیز باید با شرایط این شرکت ها موافقت کنید که شاید مهم ترین آن ها را بتوان درخواست سهام از سوی این شرکت ها دانست.

در مورد این حق رای و سهام، شرکت های سرمایه گذاری مختلف شرایط متفاوتی دارند و ممکن است در بعضی از آن ها شما نیاز داشته باشید تا بخشی از تصمیم گیری را نیز به مدیران شرکت سرمایه گذاری بسپارید.

در حقیقت، این موارد جزو شرایط سرمایه گذاری این شرکت ها است که در قبال اعطای سرمایه های لازم برای تاسیس استارتاپ شما، زیاد اهمیت ندارد. برای گرفتن نامه ساپورت استارتاپ حوزه حمل و نقل در کانادا، شاید نیاز باشد تا شما طرح تجاری خود را به صورت حضوری و طی جلسات مختلف ارائه دهید. البته، در صورتی که بتوانید بیزینس پلن بدون نقص و عیبی آماده کنید، این ارائه طرح تجاری زیاد کار دشواری نخواهد بود.

به بیان وب سایت دولتی کانادا در این آدرس اینترنتی، شرایط ارائه طرح تجاری و توضیح آن به شرکت های سرمایه گذاری متفاوت است و برای این کار باید وب سایت و قوانین آن شرکت را بررسی کنید. این شرکت ها و گروه ها به سه دسته کلی تقسیم بندی می شوند که عبارتند از شرکت های سرمایه گذاری خطرپذیر، فرشته کسب و کار و شتابدهنده ها

در ادامه مطلب می توانید فهرستی کامل از شرکت های سرمایه گذاری خطرپذیر، فرشته کسب و کار و شتابدهنده ها را مشاهده کنید. خوشبختانه، به دلیل وجود وب سایت های کامل و جامع، شما می توانید تمامی شرایط و قوانین را در وب سایت این شرکت ها مطالعه کنید و با دید بهتری ارتباط با مسئولان آن ها را شروع کنید.

سه گروه کلی شرکت های سرمایه گذاری

 • شرکت های سرمایه گذاری خطرپذیر

شرکت های سرمایه گذاری خطرپذیر یا Venture Capital در تمامی کشورهای پیشرفته مهم ترین نقش را در توسعه و رشد استارتاپ ها دارند. شما برای تاسیس استارتاپ حوزه حمل و نقل در کانادا نیز باید از حداقل یکی از این شرکت های تایید شده نامه ساپورت مالی بگیرید. این شرکت ها باید حداقل تامین سرمایه ۲۰۰ هزار دلاری را برای ایده تجاری شما قبول کرده باشند.

 • شرکت های سرمایه گذاری فرشته کسب و کار

فرشتگان کسب و کار یا Angel Investor ها نقش مهمی در مراحل رشد اولیه استارتاپ های حمل و نقل کانادا دارند. بر اساس اعلام وب سایت دولتی کانادا در این لینک، شما باید نامه ساپورتی از حداقل یکی از این شرکت ها داشته باشید که تامین مالی ۷۵ هزار دلاری را بر عهده گرفته باشند.

 • شتابدهنده ها

گروه های شتابدهنده در کانادا از مهم ترین بخش های توسعه شرکت های استارتاپی هستند. بر اساس اعلام دولت این کشور ایده شما باید در یکی از گروه های شتابدهنده مورد تایید باشد و در آن عضو شوید.

فهرست شرکت های سرمایه گذاری خطرپذیر

فهرست شرکت های سرمایه گذاری فرشته کسب و کار

فهرست گروه های شتابدهنده

مدارک لازم برای تاسیس استارتاپ حمل و نقل در کانادا

مدارک لازم برای تاسیس استارتاپ حوزه حمل و نقل در کانادا در چند بخش کلی تقسیم بندی می شود. شاید برای بسیاری از افراد بخش سخت ماجرا نوشتن بیزینس پلن و دریافت نامه ساپورت باشد. شاید هم مدرک زبان یکی از مشکلات برای متقاضیان تاسیس استارتاپ حوزه حمل و نقل در کانادا به شمار رود. با این حال نگرانی وجود ندارد چرا که با کمی تلاش می توانید تمامی این مدارک را در کمترین زمان ممکن آماده کنید.

مدارک مورد نیاز را می توانید در این آدرس اینترنتی نیز مشاهده کنید. دقت داشته باشید که تمامی مدارکی که به زبان انگلیسی نیستند باید ترجمه شوند و برای بعضی از مدارک مانند شناسنامه، زمان اعتبار مشخصی پس از ترجمه وجود دارد. بنابراین، باید این مدارک را در زمان دقیق آن آماده و ترجمه کرده و در سیستم اپلیکیشن ویزا ضمیمه کنید.

مدارک موردنیاز

 • رزومه یا CV فرد متقاضی اصلی
 • مدرک زبان فرانسوی یا انگلیسی
 • بیزینس پلن یا بیزینس پروپوزال
 • مدارک شناسایی معتبر با ترجمه رسمی
 • پاسپورت با اعتبار قابل قبول
 • گواهی ازدواج (در صورت نیاز)
 • گواهی تمکن مالی
 • گواهی عدم سوء پیشینه
 • گواهی سلامت پزشکی
 • نامه ساپورت مالی

تمکن مالی ویزای استارتاپ حمل و نقل کانادا

دولت این کشور برای حضور شما در این کشور با ویزای شغلی کانادا، تمکن مالی درخواست می کند. شما باید برای سال اول زندگی خود در حدود ۱۳ هزار دلار تمکن مالی داشته باشید که این میزان برای ۱ نفر محاسبه شده است. برای سایر اعضای خانواده نیز، میزان تمکن مالی افزایش خواهد داشت که در ادامه به آن اشاره می شود.

گواهی تمکن مالی برای تاسیس استارتاپ حوزه حمل و نقل در کانادا توسط یک بانک رسمی صادر می شود و شما باید این مدرک را به همراه سایر مدارک ضمیمه کنید.

باید اشاره کرد که دولت کشور کانادا یا سایر نهادها برای هزینه های زندگی فرد متقاضی و همسر وی، تامین مالی ندارد و ارائه این تمکن مالی برای سال اول زندگی از الزامات برنامه است.

میزان تمکن مالی ویزای استارتاپ حوزه حمل و نقل در کانادا

تعدادمبلغ
۱۱۳۲۱۳ دلار کانادا
۲۱۶۴۴۹ دلار کانادا
۳۲۰۲۲۲ دلار کانادا
۴۲۴۵۵۳ دلار کانادا
۵۲۷۸۴۷ دلار کانادا
۶۳۱۴۰۷ دلار کانادا
۷۳۴۹۶۷ دلار کانادا
برای هر نفر اضافه تر از هفت نفر۳۵۶۰ دلار کانادا

هزینه های لازم برای تاسیس استارتاپ حوزه حمل و نقل در کانادا

شما باید برای تاسیس استارتاپ حوزه حمل و نقل در کانادا هزینه هایی را در نظر بگیرید. می توان این هزینه ها را به چند بخش کلی تقسیم بندی کرد که در مراحل مختلف نیاز است برای آماده سازی مدارک و بررسی پرونده پرداخت شوند.

 • هزینه های آماده سازی مدارکی مانند زبان، گواهی ازدواج و …
 • هزینه های بررسی پرونده و ثبت اپلیکیشن
 • هزینه اقامت دائم برای فرد متقاضی و همسر
 • هزینه های بیومتریک ویزا

شما می توانید در جدول زیر این ریز هزینه ها را مشاهده کنید. البته، وب سایت دولتی این کشور نیز در این آدرس اینترنتی، تمامی هزینه های درخواست ویزا و بررسی پرونده را بیان کرده است. ویزای استارتاپ حوزه حمل و نقل کانادا در رده ویزاهای شغلی و بیزینسی این کشور قرار می گیرد و برای محاسبه ریز هزینه ها باید این بخش را بررسی کنید.

ریز هزینه های تاسیس استارتاپ حمل و نقل

مواردهزینه
بررسی پرونده۱۵۷۵ دلار کانادا
حق اقامت دائم۵۰۰ دلار کانادا
هزینه بررسی پرونده و اقامت دائم همسر۱۳۲۵ دلار کانادا
هزینه برای هر فرزند۲۲۵ دلار کانادا
ورک پرمیت برای هر نفر۱۵۵ دلار کانادا
بیومتریک ۱ نفر۸۵ دلار کانادا
بیومتریک خانواده ۲ نفره یا بیشتر۱۷۰ دلار کانادا
بیومتریک گروهی ۳ نفره یا بیشتر۲۵۵ دلار کانادا

میزان سرمایه لازم برای تاسیس استارتاپ حوزه حمل و نقل در کانادا

افرادی که از طریق برنامه تاسیس استارتاپ حوزه حمل و نقل در کانادا اقدام می کنند، نیاز به تامین سرمایه های هنگفتی ندارند. در حقیقت، این برنامه مهاجرت شغلی کانادا برای افرادی است که یک ایده خوب تجاری دارند و توانایی تامین سرمایه های اولیه برای تاسیس استارتاپ را ندارند. دولت این کشور برنامه مورد نظر را ارائه داده است تا از متخصصان و کارآفرینان نمونه در سراسر جهان حمایت کند.

سرمایه مورد نیاز شما در این برنامه مهاجرت شغلی کانادا، همان هزینه های بررسی پرونده، هزینه های آماده سازی مدارک و هزینه یک سال زندگی در این کشور است.

 • شرکت های تایید شده تامین مالی ایده تجاری شما را بر عهده خواهند گرفت و در این مسیر شما باید روی گرفتن نامه تامین مالی از شرکت های سرمایه گذاری خطرپذیر و فرشته کسب و کار تمرکز کنید.

در این لینک، شرایط تامین سرمایه توسط شرکت های سرمایه گذاری بیان شده است. حداقل تامین سرمایه توسط این شرکت ها که طی نامه ساپورت اعلام خواهد شد، ۲۰۰ هزار دلار برای شرکت های سرمایه گذاری خطرپذیر و ۷۵ هزار دلار برای شرکت های سرمایه گذاری فرشته کسب و کار است.

البته، بر اساس طرح تجاری شما، شاید نیاز باشد تا میزان بیشتری از سرمایه های اولیه برای آن تامین شود که با مذاکره با شرکت های مورد نظر میزان آن مشخص خواهد شد.

سطح تحصیلات و سن برای تاسیس استارتاپ حوزه حمل و نقل در کانادا

مطمئنا، افراد با هر مدرک تحصیلی و در هر سنی می توانند ایده های تجاری و پر سود داشته باشند. بر همین اساس، ارگان های دولتی این کشور و اداره مهاجرت تاکیدی روی سطح تحصیلات در این برنامه مهاجرت شغلی کانادا ندارد. در صورتی که کسب و کار آینده شما مرتبط با تحصیلات تان باشد، این موضوع نکته مثبتی برای تاسیس استارتاپ حوزه حمل و نقل در کانادا خواهد بود.

در حقیقت، شما با ارائه مدرک تحصیلی تخصصی می توانید تسلط خود به موضوعات کسب و کار مورد نظر را نشان دهید. همچنین، اداره مهاجرت کانادا و شرکت های سرمایه گذاری نیز در زمان بررسی پرونده می توانند با دید بهتری روی درصد موفقیت شما به عنوان مدیر کسب و کار نظر دهند.

مدرک زبان مورد نیاز برای استارتاپ حوزه حمل و نقل در کانادا

در برنامه مهاجرتی از طریق تاسیس استارتاپ حوزه حمل و نقل در کانادا مدرک زبان الزامی است. در صورتی که در زمان مناسب به سطح مورد نظر از زبان نرسید، نخواهید توانست تا درخواست خود را در سیستم اپلیکیشن ویزای کانادا کامل کنید. سطح زبان انگلیسی یا فرانسوی در این برنامه مهاجرت شغلی کانادا CLB 5 در نظر گرفته شده است که معادل آیلتس ۵ است.

دو مدرک زبان آیلتس و CELPIP در این برنامه مورد قبول است و در کنار آن، دو مدرک آزمون فرانسوی TEF و TCF نیز در این برنامه مورد تایید است.

نمره قابل قبول آیلتس

سطح
CLB
لیسنینگریدینگرایتینگاسپیکینگ
۹ و بیشتر۸ – ۹۷ – ۹۷ – ۹۷ – ۹
۸۷.۵۶.۵۶.۵۶.۵
۷۶۶۶۶
۶۵.۵۵۵.۵۵.۵
۵۵۴۵۵
۴۴.۵۳.۵۴۴

نمره قابل قبول CELPIP

سطح
CLB
اسپیکینگلیسنینگریدینگرایتینگ
۱۰ و بیشتر۱۰+۱۰+۱۰+۱۰+
۹۹۹۹۹
۸۸۸۸۸
۷۷۷۷۷
۶۶۶۶۶
۵۵۵۵۵
۴۴۴۴۴

نمره قابل قبول TEF

سطح
CLB
اسپیکینگلیسنینگریدینگرایتینگ
سطح ۹ و بیشتر۳۷۲+۲۹۸+۲۴۸+۳۷۲+
۸۳۴۹ – ۳۷۱۲۸۰ – ۲۹۷۲۳۳ – ۲۴۷۳۴۹ – ۳۷۱
۷۳۰۹۲۴۸۲۰۶۳۰۹
۶۲۷۱۲۱۷۱۸۱۲۷۱
۵۲۲۵۱۸۰۱۵۰۲۲۵
۴۱۸۱۱۴۵۱۲۱۱۸۱

نمره قابل قبول TCF

سطح
CLB
اسپیکینگلیسنینگریدینگرایتینگ
۱۰ و بیشتر۱۶ – ۲۰۵۴۹ – ۶۹۹۵۴۹ – ۶۹۹۱۶ – ۲۰
۹۱۴ – ۱۵۵۲۳ – ۵۴۸۵۲۴ – ۵۴۸۱۴ – ۱۵
۸۱۲ – ۱۳۵۰۳ – ۵۲۲۴۹۹ – ۵۲۳۱۲ – ۱۳
۷۱۰ – ۱۱۴۵۸ – ۵۰۲۴۵۳ – ۴۹۸۱۰ – ۱۱
۶۷ – ۹۳۹۸ – ۴۵۷۴۰۶ – ۴۵۲۷ – ۹
۵۶۳۶۹ – ۳۹۷۳۷۵ – ۴۰۵۶
۴۴ – ۵۳۳۱ – ۳۶۸۳۴۲ – ۳۷۴۴ – ۵

نکات اساسی برای موفقیت در تاسیس استارتاپ حوزه حمل و نقل در کانادا

برای تاسیس استارتاپ حوزه حمل و نقل در کانادا چهار شرط اصلی از الزامات برنامه به شمار می روند. در صورتی که نتوانید این شروط را محقق کنید، نمی توان اپلیکیشن ویزا را به صورت کامل ثبت کرد. باید گفت، درخواست شما به صورت مستقیم در سیستم آنلاین دولت کانادا ارسال خواهد شد و در این مسیر، روش آسانی برای ارسال مدارک و ثبت درخواست وجود دارد.

همچنین، در صورتی که نیاز داشته باشید تا از بندهای قانونی روش های مهاجرتی مختلف مطلع شوید، وب سایت آنلاین این کشور در این آدرس در اختیار شما است. ویزاهای این کشور به چند دسته تحصیلی، شغلی و … تقسیم بندی می شوند که ویزای استارتاپ حمل و نقل در کانادا در رده ویزاهای شغلی و بیزینسی به حساب می آید.

نکات قابل توجه جهت گرفتن ویزای استارتاپ حوزه حمل و نقل

 • طرح تجاری و ایده بیزینس

طرح تجاری و ایده بیزینس شما توسط هر دو ارگان سرمایه گذار و اداره مهاجرت بررسی خواهد شد. بنابراین، این ایده تجاری باید در دو مرحله تایید بگیرد که این تایید وابسته به قدرت عملی بودن و خلاقانه بودن طرح شما است.

بررسی مناطق مختلف کانادا از نظر عملی بودن طرح تجاری شما و تحلیل بازار آن، دید خوبی به شما خواهد داد تا از موفقیت آن مطلع شوید. در صورتی که بتوانید تحقیقات بازار خوبی داشته باشید، با خیال راحت اپلیکیشن ویزای خود را به ثبت خواهید رساند.

 • آماده سازی مدارک

در ابتدای مسیر، می توانید فهرستی از مدارک مورد نیاز تهیه کنید و برای آن زمان بندی دقیقی داشته باشید. در واقع، شما باید زمان دقیق برای آماده کردن مدارکی مانند زبان و ساپورت مالی را بدانید تا در مسیر تاسیس استارتاپ حوزه حمل و نقل در کانادا به موفقیت برسید.

مدارکی مانند گواهی ساپورت مالی و مدرک زبان مطمئنا به این زمان بندی نیاز دارند و شما باید کار خود را با برنامه ریزی دقیق پیش ببرید.

 • نامه ساپورت

هر چند امکان اقدام برای نامه ساپورت توسط خود متقاضی فراهم است، اما بهتر است این کار را با مشاوره با متخصصان انجام دهید. دقت کنید که تجربه در گرفتن نامه ساپورت مالی برای تاسیس استارتاپ حوزه حمل و نقل در کانادا، نکته مهمی است. در حقیقت، ارتباط و مکاتبه با شرکت ها و گروه های سرمایه گذاری برای گرفتن سرمایه نیاز به تسلط به قوانین و شرایط شرکت مورد نظر دارد.

 • ثبت درخواست ویزا

شما می توانید تمامی مراحل ویزا را در سیستم آنلاین این کشور پیش ببرید. تنها مرحله ای که به مراجعه حضوری نیاز دارد، مرحله انگشت نگاری یا بیومتریک است که برای آن نیاز به وقت قبلی نیست.

سعی کنید پرونده ویزای شغلی شما دارای شرایط کاملی باشد و داشتن کامل ترین پرونده، امکان ویزا شدن را تا حدود زیادی افزایش می دهد. برای افزایش احتمال موفقیت در این مسیر، می توانید روی بهتر کردن نمرات زبان تمرکز کنید تا از رقبای خود پیشی بگیرید.

آیا اقامت در ویزای استارتاپ حمل و نقل کانادا از نوع دائم است

تاسیس استارتاپ حوزه حمل و نقل در کانادا از انواع روش های مهاجرتی آسان کانادا برای کارآفرینان است. این متخصصان به راحتی می توانند امکان مهاجرت دائمی به این کشور را به دست آورند و برای اعضای خانواده خود نیز حق اقامت دریافت خواهند کرد.

برای ابتدای مسیر، فرد متقاضی یک اجازه کار و ویزای شغلی کانادا را به دست خواهد آورد که مجوز وی برای حضور در کشور و منطقه مورد نظر برای تاسیس کسب و کار است.

البته، این ویزا در مراحل بعدی و پس از شروع کسب و کار به اقامت دائم تبدیل خواهد شد. در واقع، در صورتی پرونده شما وارد فرآیند اقامت دائم کانادا خواهد شد که بتوانید به عنوان مدیر استارتاپ تان شروع به فعالیت کنید و مراحل اولیه رشد و توسعه آن را جلو ببرید.

 • ویزای شغلی کانادا: با کامل کردن مدارک و ثبت آن ها در سیستم اپلیکیشن ویزا، موفق به اخذ ویزای شغلی کانادا خواهید شد.
 • اقامت دائم کانادا: در صورتی که با ویزای شغلی بتوانید استارتاپ مورد نظر را تاسیس کنید، پرونده شما وارد مرحله اقامت دائم کانادا خواهد شد.

رها کردن پرونده و پایبند نبودن شما به تاسیس استارتاپ حوزه حمل و نقل در کانادا می تواند مشکلاتی را برای اقامت دائم به وجود آورد. پرونده شما و شرکت مورد نظر پس از ویزای شغلی به صورت مرتب کنترل خواهد شد و در صورتی می توانید به اقامت دائم دست پیدا کنید که استارتاپ شروع به کار کند.

البته، در صورت ایجاد مشکلات تجاری برای استارتاپ در مراحل پس از تاسیس، این موضوع روی اقامت دائم شما تاثیری ندارد.

زمان مورد نیاز برای اخذ ویزای استارتاپ حوزه حمل و نقل کانادا

برای تاسیس استارتاپ حوزه حمل و نقل در کانادا زیاد نباید عجله داشته باشید. در حقیقت، شما با یک پروسه ۱ تا ۲ ساله روبرو هستید که در آن یک زمان بندی صحیح می تواند به راحتی پرونده ویزای شما را به موفقیت سوق دهد.

البته، در مقایسه با بسیاری از روش های مهاجرتی، برنامه تاسیس استارتاپ حوزه حمل و نقل در کانادا از روش های آسان به شمار می رود. در مورد بازه زمانی تاسیس استارتاپ حمل و نقل در کانادا و اخذ اقامت دائم به نکات زیر توجه داشته باشید:

 • بازه اول: زمان مربوط به آماده سازی مدارک اولیه مانند گواهی ها و مدرک زبان بین ۱ تا ۲ سال
 • بازه دوم: مربوط به آماده سازی نامه ساپورت مالی از شرکت های سرمایه گذاری ۳ ماه تا ۱ سال
 • بازه سوم: مربوط به ثبت اپلیکیشن ویزا و انتظار برای ویزا شغلی کانادا ۱ سال تا ۱۶ ماه
 • بازه چهارم: مربوط به حضور در کشور مورد نظر و شروع به تاسیس استارتاپ ۱ سال

البته، شما می توانید بازه اول و دوم را به صورت همزمان جلو ببرید تا در زمان اخذ ویزای شغلی کانادا صرفه جویی داشته باشید. در بعضی از شرایط، زمان رسیدگی پرونده شما وابسته به شلوغی اداره مهاجرت است. همچنین، در صورتی که مدارک ناقصی وجود داشته باشد، این موضوع روی بررسی پرونده تاثیر خواهد گذاشت.

از جمله کارهایی که می توان برای کاهش زمان بررسی پرونده و تاسیس استارتاپ کانادا انجام داد، اقدام به موقع برای مدرک زبان، گواهی ها و ثبت به موقع اپلیکیشن ویزا است.

مزایای تاسیس استارتاپ حمل و نقل کانادا

 • وجود مسیر مستقیم برای اخذ ویزا و اقامت دائم
 • امکان اقدام برای اعضای خانواده یا اعضای گروه کسب و کار
 • نبود محدودیت از نظر ملیت متقاضی
 • نبود محدودیت از نظر رده های شغلی تخصصی
 • عدم نیاز به سرمایه زیاد برای تاسیس استارتاپ
 • امکان مهاجرت با ویزای شغلی همزمان با پروسه اقامت دائم
 • وجود حمایت های دولتی از صنعت حمل و نقل
 • نداشتن نیاز به نمرات بالای زبان
 • صنعت رو به رشد حمل و نقل در کانادا

معایب تاسیس استارتاپ حمل و نقل کانادا

 • رقابت بالا در پروسه تاسیس استارتاپ حوزه حمل و نقل
 • فرآیند زمان بر بررسی ویزا در اداره مهاجرت
 • نیاز به طرح های نوین و خلاقانه در حوزه کسب و کار
 • نیاز به آماده سازی یک بیزینس پلن قوی برای گرفتن نامه ساپورت

دلایل ریجکتی پرونده در ویزای استارتاپ حمل و نقل کانادا

 • مدارک ناقص در پرونده
 • نبود مدرک زبان
 • نمرات پایین مدرک زبان
 • نبود تمکن مالی مورد تایید
 • وجود سوء پیشینه
 • ارائه مدارک و اطلاعات غیر صحیح
 • وجود مشکلات پزشکی خاص برای خود یا اعضای خانواده
 • تایید نشدن ایده تجاری
 • تایید نشدن صلاحیت فرد برای تاسیس استارتاپ مورد نظر

دقت کنید که دلایل ریجکتی ویزای استارتاپ کانادا بیشتر مربوط به نقص در پرونده است و در کنار آن، شما باید روی ایده تجاری خود نیز تمرکز زیادی داشته باشید. در صورتی که مرحله نامه ساپورت را پشت سر بگذارید و بتوانید مدارک کاملی در سیستم اپلیکیشن ویزای کانادا ثبت کنید، می توان روی موفقیت تاسیس استارتاپ حمل و نقل کانادا حساب کرد.

صنعت کانادا را بیشتر بشناسید

چرخه صنعت کانادا وابسته به بخش حمل و نقل و شرکت هایی است که اکوسیستم حمل و نقل در این کشور را به جریان می اندازند. در این صنعت قدرتمند، ایده های هر چند کوچک می تواند به یک تجارت پر بازده تبدیل شود و مشکلات بزرگی را از مردم بر طرف کند. استارتاپ های حمل و نقل در این کشور نقش مهمی در توسعه سایر بخش های تولیدی و صنعتی بر عهده دارند و در صورت بروز مشکل برای حمل و نقل این کشور، تقریبا بیشتر بخش های تولیدی و خدماتی با مشکل مواجه خواهند شد.

به همین دلیل، دولت کشور کانادا حمایت های عالی را برای تاسیس استارتاپ حوزه حمل و نقل در کانادا ارائه داده است که می توان حمایت از متخصصان کسب و کار از سراسر دنیا را بیان کرد.

بخش حمل و نقل این کشور از حمل و نقل ریلی، هوایی، زمینی و دریایی تشکیل شده است و به جرات می توان گفت، کانادا از با کیفیت ترین بخش حمل و نقل بین کشورهای جهان برخوردار است.  در صنعت حمل و نقل و شرکت های مرتبط، بیش از ۹۵۰ هزار نفر مشغول به کار هستند و میزان اشتغال زایی کل در این صنعت نزدیک ۵ درصد از اشتغال زایی صنایع کشور را در دست دارد.

آمار دولتی کانادا در این آدرس اینترنتی نشان از سرمایه گذاری های عظیم روی این بخش در کشور دارد و دولت کانادا برنامه های بزرگی برای توسعه حمل و نقل و کمک به افزایش کیفیت آن خواهد داشت. سهم تولید ناخالص بخش حمل و نقل و صنایع مرتبط در این کشور بین ۴ تا ۸ درصد در سال های مختلف است. با این سهم بالا، اهمیت حمل و نقل در این کشور به دلیل وابسته بودن بخش های تولیدی و کارخانه ای به سیستم حمل و نقل با کیفیت در این کشور است.

جالب است تا بدانید بیش از ۲۳۰ هزار شرکت و بیزینس مرتبط با حمل و نقل جاده ای در این کشور فعالیت دارند که بیشتر در ایالت انتاریو، کبک، آلبرتا و بریتیش کلمبیا متمرکز هستند.

بهترین ایده های تاسیس استارتاپ حوزه حمل و نقل در کانادا

 • تاکسی سرویس
 • اجاره خودرو، وسایل نقلیه و دوچرخه
 • شرکت باربری صنعتی
 • استارتاپ حمل و نقل دریایی و تفریحی
 • شرکت خدمات حمل و نقل پزشکی
 • خدمات مسافرتی داخلی
 • خدمات مسافرتی بین المللی
 • استارتاپ حمل و نقل هوایی
 • خدمات مرتبط با نرم افزار و آی تی

استارتاپ های موفق حمل و نقل در کانادا

برای تاسیس استارتاپ حوزه حمل و نقل در کانادا شما متنوع ترین طرح های تجاری را در اختیار خواهید داشت. این موضوع به دلیل تنوع بالای امکانات و روش های حمل و نقل در این کشور است و از همه مهم تر، صنایع مهم و اساسی مانند تولید کارخانه ای به صنعت حمل و نقل در این کشور نیاز دارند.

در ادامه می توانید ایده های جالب استارتاپ را مشاهده کنید که در این کشور به یک کسب و کار قدرتمند تبدیل شده اند.

 • GreenPower Motor Company: تولید کننده و توسعه دهنده تجهیزات و وسایل نقلیه برقی با هدف حمایت از محیط زیست
 • Seon Design: توسعه دهنده فناوری های مدیریت ترافیک و سیستم های دوربین
 • TapOne Technology: یکی از بهترین اپلیکیشن های مسیریابی ترانزیت در کانادا
 • RTC: ارائه دهنده خدمات حمل و نقل عمومی در کبک
 • PMC Transport: ارائه دهنده خدمات ترانزیت و لجستیک

برای مشاهده جزئیات بیشتر در مورد استارتاپ های حمل و نقل کانادا می توانید به این آدرس اینترنتی نیز مراجعه کنید.

ایده بیزینس برای تاسیس استارتاپ حوزه حمل و نقل در کانادا

در مسیر تاسیس استارتاپ حوزه حمل و نقل در کانادا شما می توانید ایده های تجاری سایر استارتاپ ها را نیز بررسی کنید. مشاهده ایده های استارتاپی موفق در این کشور و بررسی موفقیت آن ها، می تواند دید خوبی به شما دهد تا بتوانید روی توسعه طرح های خود و افزایش کیفیت آن تمرکز کنید.

طرح های تجاری برای تاسیس استارتاپ حوزه حمل و نقل در کانادا می توانند از چند حوزه تخصصی الهام گرفته باشند. برای نمونه، مطمئنا شما برای عملی کردن طرح خود به استفاده از خدمات آی تی نیاز خواهید داشت چرا که مشتریان در دنیای کنونی، علاقه زیادی به استفاده از این نوع قابلیت ها دارند.

طرح های مرتبط با نرم افزار و آی تی می توانند راه حل جذاب و عملی برای مشکلات موجود در سیستم حمل و نقل این کشور به شمار روند و دلیل این امر استارتاپ های موفقی است که شما در این بخش مشاهده می کنید. باید اشاره کرد که ارائه خدمات حمل و نقل عمومی در شهرهای بزرگ و مناطق کم جمعیت این کشور نیز از فرصت های بی نظیری برخوردار است.

بر اساس اعلام دولت و ارگان های رسمی این کشور، ایده های استارتاپی که به توسعه حمل و نقل و افزایش کیفیت آن در مناطق مختلف کمک کنند، مورد حمایت قرار خواهند گرفت.

برای شروع به کار، بهتر است مناطق اصلی را بررسی کنید که تمرکز زیادی روی صنعت حمل و نقل در آن ها وجود دارد و شما در آن ها به امکانات کاملی دسترسی دارید. برای نمونه، انتاریو، کبک و بریتیش کلمبیا از این مناطق به شمار می روند.

در این ایالت ها، شما می توانید روی طرح های عملی در مناطق کم جمعیت و روستایی نیز تمرکز کنید که فرصت ها و حمایت های دولتی عالی برای آن فراهم شده است.

بیزینس پلن ویزای استارتاپ حمل و نقل کانادا

مطمئنا بدون ارائه دادن طرح تجاری شما، نمی توان روی اخذ نامه ساپورت مالی و موفقیت در تاسیس استارتاپ حساب باز کرد. تمامی شرکت های سرمایه گذاری درخواست دارند تا شما طرح عملی خود را به آن ها ارائه دهید و بهترین روش این کار، در ابتدا آماده کردن یک بیزینس پلن قوی و بدون نقص است.

شما طی یک بیزینس پلن استارتاپ حوزه حمل و نقل در کانادا، اطلاعات عالی از شرایط بازار و نحوه ارائه خدمات به دست خواهید آورد. در واقع، این مدرک نه تنها در مسیر اخذ ویزای شغلی کانادا به شما کمک خواهد کرد، بلکه خواهید توانست تا با شرایط کلی و جزئی کسب و کار مورد نظر در منطقه انتخاب شده آشنا شوید.

بیزینس پلن خوب به بررسی شرایط بازار، تقاضای مشتریان، تحلیل آینده و ارائه محصولات و راه حل ها می پردازد و در زمان آماده کردن آن، شما به طرح کلی از تجارت خود در کشور مورد نظر دست پیدا خواهید کرد.

بخش خلاصه اجرایی، اهداف، محصولات، بازاریابی و تحلیل بازار از جمله اساسی ترین بخش های یک بیزینس پلن برای تاسیس استارتاپ حوزه حمل و نقل در کانادا به شمار می رود.

جزئیات بیزینس پلن ویزای شغلی کانادا

 • خلاصه اجرایی: خلاصه اجرایی همواره در اولین صفحه بیزینس پلن قرار خواهد گرفت و در آن شما باید به طرح کلی کسب و کار و اهداف اشاره کنید. بیان محصولات و خدمات به صورت کلی و خلاصه در این بخش باید دنبال شود و شما می توانید این بخش را به صورتی بنویسید که خوانندگان ترغیب به خواندن ادامه مطلب شوند.
 • توضیح شرکت: نام احتمالی شرکت و منطقه مورد نظر برای تاسیس آن از جمله اطلاعات مهمی است که شما باید در بخش دوم بیزینس پلن استارتاپ حمل و نقل در کانادا به آن اشاره کنید. ارائه اطلاعات کامل در مورد جزئیات شرکت در این قسمت نکته مهمی برای نوشتن یک مدرک کامل و جامع به شمار می رود.
 • اهداف: شما باید مشخص کنید که از تاسیس استارتاپ حوزه حمل و نقل در کانادا چه اهدافی را دنبال می کنید و چه راه حل هایی برای مشکلات موجود ارائه خواهید داد. اهداف شما می توانند به صورت کوتاه مدت، میان مدت و طولانی مدت باشند و مهم ترین نکته در این باره، بیان اهداف به صورت کامل و واضح است. ابتدا می توانید مشکلات موجود را در این بخش بیان کنید و راه حل خود را برای رفع مشکل ارائه دهید.
 • مدل بیزینس: سازمان هر شرکت در ابتدای تاسیس آن از اهمیت زیادی برخوردار است. شما باید ابتدا ساختار استارتاپ حوزه حمل و نقل در کانادا را مشخص کنید تا سرمایه گذاران به صورت کامل با نحوه عملکرد آن آشنا شوند.شما می توانید شرکتی انفرادی را داشته باشید یا حتی این شرکت می تواند به صورت مشارکتی و گروهی رهبری شود. این موارد به صورت مستقیم روی روند مالیاتی و مدیریت اجرایی استارتاپ پس از تاسیس تاثیر خواهد گذاشت.
 • خدمات و محصولات: پس از بیان کلی ساختار بیزینس و اهداف شما در بخش های قبلی، نوبت توضیح کامل محصولات استارتاپ حوزه حمل و نقل در کانادا فرا رسیده است. محصولات شما باید بدون گنگی و به صورت کامل توضیح داده شوند و نوشتن دقیق این بخش می تواند مسیر دریافت سرمایه برای استارتاپ شما را تا حدود زیادی هموار کند. در واقع، شرکت های سرمایه گذاری تمرکز زیادی روی بخش خدمات و محصولات دارند و آن را به دقت مطالعه خواهند کرد تا درصد موفقیت تجارت شما را بررسی کنند. در صورتی که استارتاپ شما دارای خدمات باشد، این خدمات نیز باید به صورت جزئی در بخش خدمات و محصولات بیزینس پلن آورده شوند.
 • برنامه های بازاریابی و فروش: بازاریابی و فروش در استارتاپ حوزه حمل و نقل در کانادا حرف اول را در مسیر توسعه استارتاپ خواهد زد. شما باید برنامه های دقیق و از پیش تعیین شده برای بازاریابی محصولات و خدمات خود داشته باشید و در این مسیر می توانید از روش های تجارت الکترونیک و بازاریابی آنلاین نیز استفاده کنید.
 • آنالیز مالی: تحلیل بازار و نحوه فروش محصولات و خدمات به صورت آماری و نموداری، می تواند موفقیت کار شما را نشان دهد. با نگاهی به بیزینس پلن های نمونه، حتما متوجه خواهید شد که یک مدرک با کیفیت دارای تحلیل های دقیق و مستند است. دقت داشته باشید که ارائه تحلیل های کامل و جامع در این بخش در مورد فروش و بازار هدف، دید عالی به شرکت ها و گروه های سرمایه گذاری خواهد داد.
 • بخش اجرای عملیات: در بخش اجرای عملیات، هر آن چیزی که برای عملی کردن ایده تجاری مورد نیاز است باید توضیح داده شود. برای نمونه، شما به تجهیزات و امکاناتی نیاز خواهید داشت تا تاسیس استارتاپ حوزه حمل و نقل در کانادا را شروع کنید. این بخش، مخصوصا در مورد تاسیس استارتاپ حوزه حمل و نقل در کانادا از اهمیت بالایی برخوردار است چرا که شما برای شروع به کار و توسعه کسب و کار خود به امکانات بسیاری نیاز خواهید داشت.
 • وظایف و نقش ها: افراد کلیدی استارتاپ مورد توجه مسئولان شرکت های سرمایه گذاری هستند و نقش این افراد در استارتاپ باید در بیزینس پلن بیان شود. دقت کنید که ممکن است گروه مدیریتی استارتاپ شما از افراد مختلفی تشکیل شده باشد و بیان تخصص آن ها که به احتمال زیاد مرتبط با حمل و نقل است، می تواند نکته مثبتی در بیزینس پلن به حساب آید.
 • ضمیمه ها: به هیچ عنوان بخش ضمیمه ها را در بیزینس پلن استارتاپ حوزه حمل و نقل در کانادا کنار نگذارید. شاید بسیاری از افراد به این بخش بی توجهی کنند و آن را دارای اهمیت پایینی به حساب آورند. با این حال، شما می توانید از این بخش بیشترین استفاده را ببرید و مدارک تخصصی و گواهی های مدیران استارتاپ آینده را در آن ضمیمه کنید.

با تراست بیزینس همراه باشید

 • استفاده از مزایای برنامه تاسیس استارتاپ حوزه حمل و نقل در کانادا منوط به دانش شما از جزئیات قانون و ارائه مدارک کامل است.
 • در صورتی که بخواهید در زمان آماده سازی مدارک و ثبت اپلیکیشن ویزا صرفه جویی بالایی داشته باشید، خدمات تراست بیزینس در اختیار شما است.
 • متخصصان کسب و کار و مشاوران تخصصی مهاجرت در تراست بیزینس آماده هستند تا بهترین روش های مهاجرتی را برای شما فراهم کنند.
 • شاید شما از نبود یک مدرک مهم در پرونده تان غافل شوید و همین مدرک می تواند پروسه اخذ ویزای شغلی کانادا و اقامت دائم این کشور را با مشکلات مختلفی مواجه کند.
 • با خدمات تراست بیزینس می توانید در کمترین زمان ممکن به یک دید عالی از پرونده خود دست پیدا کنید و مسیر اقامت دائم کانادا را با سرعت بیشتری طی کنید.

وکیل ویزای استارتاپ کانادا

برای تاسیس استارتاپ حوزه حمل و نقل در کانادا، امکان اقدام به صورت گروهی نیز وجود دارد. در حقیقت، مزیت اساسی و مهم این روش این است که شما می توانید به همراه گروه تخصصی خود برای این نوع ویزای شغلی کانادا اقدام کنید. در حالت کلی، اپلیکیشن شما می تواند شامل حداکثر ۵ نفر متقاضی باشد و فرد اصلی در این اپلیکیشن نیز به عنوان Essential Person شناخته می شود.

در صورتی که برای تاسیس استارتاپ حوزه حمل و نقل در کانادا عجله دارید و می خواهید به بهترین بازدهی در این مسیر دست پیدا کنید، وکیل ویزای استارتاپ کانادا می تواند بهترین ها را برای شما فراهم کند. یک تحلیل کلی از پرونده مهاجرتی شما، امکان این را فراهم می کند که نقص های آن در همان مراحل اولیه و قبل از ثبت اپلیکیشن ویزا بر طرف شود.

دقت کنید که پروسه ویزای کانادا به صورت رقابتی است و در این بین، هر اندازه بتوانید پرونده کامل و قوی ارائه دهید، شانس شما برای تاسیس استارتاپ حوزه حمل و نقل در کانادا نیز افزایش خواهد یافت.

تراست بیزینس پلتفرمی جامع و کامل است که شما در آن به اطلاعات کامل و قوانین مهاجرت بیزینسی دسترسی خواهید داشت. در این وب سایت، امکان بررسی انواع روش های مهاجرتی بیزینسی وجود دارد و شما می توانید بهترین تجارت های قابل خرید را در این وب سایت مشاهده کنید.

در صورت داشتن هر گونه سوال می توانید در ایام هفته با کارشناسان تراست بیزینس تماس حاصل فرمایید.

هزینه های زندگی پس از تاسیس استارتاپ حوزه حمل و نقل در کانادا

شما برای تاسیس استارتاپ حوزه حمل و نقل در کانادا باید هزینه های کلی زندگی در این کشور را در نظر داشته باشید. این هزینه ها که با نام تمکن مالی شناخته می شوند، شامل ۱ سال زندگی در این کشور هستند و برای ۱ نفر در حدود ۱۳ هزار دلار برآورد شده است.

گواهی مورد نظر برای اثبات تمکن مالی که از طرف بانک رسمی صادر می شود، از الزامات برنامه است. میزان تمکن مالی برای تاسیس استارتاپ حوزه حمل و نقل در کانادا با افزایش تعداد اعضای خانواده افزایش خواهد یافت.

 • هزینه های کلی زندگی برای ۱ نفر بدون اجاره بها: ۱۱۰۰ دلار کانادا به صورت ماهانه
 • هزینه های کلی زندگی برای یک خانواده چهار نفره بدون اجاره بها: ۴۰۰۰ دلار کانادا به صورت ماهانه
مواردتوضیحات
غذا و رستورانمبالغ به دلار کانادا است.
وعده غذایی برای یک نفر در ۱ رستوران ارزان۱۹
وعده غذایی برای دو نفر در رستوران های معمولی۷۵
میان وعده۱۱.۵
کاپوچینو معمولی۴.۴
آب بطری کوچک۱.۸
نوشابه ۳۰۰ میلی لیتر۲.۳
بازار اجناس مختلف 
شیر معمولی ۱ لیتر۲.۵
قرص نان ۵۰۰ گرمی۲.۹
برنج ۱ کیلوگرم۳.۸
تخم مرغ ۱۲ عدد۳.۷
فیله مرغ ۱ کیلوگرم۱۳.۶
گوشت قرمز ۱ کیلوگرم۱۵.۷
سیب ۱ کیلوگرم۴.۳
پرتقال ۱ کیلوگرم۴
حمل و نقل 
بلیط ۱ طرفه به مقصد محلی۳.۲۵
کارت عبور و مرور برای یک ماه۹۰.۵
هزینه برای شروع تاکسی۴
هزینه ۱ ساعت انتظار اضافی تاکسی۳۴
هزینه ۱ کیلومتر تاکسی۲
۱ لیتر بنزین۱.۳
خرید یک خودرو معمولیبین ۲۰ تا ۳۰ هزار دلار
هزینه های آپارتمان 
آب، برق و …۱۶۵
اینترنت پرسرعت نامحدود۸۰
ورزش و سرگرمی 
باشگاه فیتنس برای ۱ نفر در ماه۵۲
باشگاه تنیس برای یک نفر ۱ ساعت در آخر هفته۲۰
۱ بلیط سینما۱۴
هزینه فرزندان 
پیش دبستان تمام وقت خصوصی بین المللی هزینه ماهانه۱۰۰۰
دبستان بین المللی به صورت سالانه۱۴.۴ هزار دلار
کفش و پوشاک 
۱ شلوار جین برند۶۵
۱ دست لباس تابستانه۴۵
۱ جفت کفش ورزشی برند۱۰۰
۱ جفت کفش چرم مردانه۱۲۸
اجاره بها 
آپارتمان ۱ خواب در مرکز شهر۱۴۰۰
آپارتمان ۱ خواب در خارج از مرکز شهر۱۱۵۰
آپارتمان ۳ خواب در مرکز شهر۲۲۰۰
آپارتمان ۳ خواب در خارج از مرکز شهر۱۹۰۰
خرید آپارتمان هر متر مربع در مرکز شهر۶۵۰۰
خرید آپارتمان هر متر مربع در خارج از مرکز شهر۴۶۰۰
میانگین حقوق پس از کسر مالیات۳۵۵۰

سوالات متداول

بهترین حوزه تخصصی برای تاسیس استارتاپ حوزه حمل و نقل در کانادا چیست؟

شما می توانید روی تاسیس استارتاپ حمل و نقل در حوزه های خدمات مسافرتی داخلی و بین المللی، مدیریت حمل و نقل، خدمات لجستیک و خدمات حمل و نقل عمومی در این کشور تمرکز کنید.
در این کشور، سیستم حمل و نقل از بخش های هوایی، ریلی، زمینی و دریایی تشکیل شده است و برای تاسیس استارتاپ حوزه حمل و نقل در کانادا مطمئنا به ایده های تجاری و جذاب متعددی دسترسی خواهید داشت.

آیا با تاسیس استارتاپ حوزه حمل و نقل در کانادا می توان برای سایر اعضای خانواده نیز اقامت دریافت کرد؟

بله. این کار امکان پذیر است و در صورتی که با اپلیکیشن ویزای شما موافقت شود، به راحتی می توانید برای همسر و فرزندان خود نیز اقامت دریافت کنید. البته، دقت داشته باشید که در زمان ثبت اپلیکیشن باید اطلاعات مورد نظر وارد شوند و تمکن مالی نیز بر اساس تعداد اعضای خانواده افزایش خواهد یافت.

ایده تجاری برای تاسیس استارتاپ حوزه حمل و نقل در کانادا باید به چه صورتی باشد؟

ایده تجاری شما باید به صورت نوآورانه روشی عملی پیشنهاد دهد. در واقع، ایده هایی مورد قبول هستند که بتوان آن ها را اجرایی کرد و این ایده ها باید راه حل هایی برای مشکلات موجود کشور ارائه دهند.

مزیت مهم تاسیس استارتاپ حوزه حمل و نقل در کانادا چیست؟

برای تاسیس استارتاپ حوزه حمل و نقل در کانادا شما نیاز به سرمایه های زیادی ندارید. همچنین، در این روش مهاجرت شغلی کانادا، امکان دریافت اقامت برای خود و اعضای خانواده وجود دارد. در صورتی که یک ایده خوب تجاری برای شروع کسب و کارتان داشته باشید، حمایت های دولتی این کشور و شرکت های سرمایه گذاری نیز در اختیار شما خواهد بود.

حمایت های دولتی این کشور به چه صورت است؟

دولت کانادا برای افزایش کیفیت سیستم حمل و نقل خود برنامه های بسیار زیادی دارد و تا سال ۲۰۳۰ افزایش هر چه بیشتر کیفیت این بخش را برنامه ریزی کرده است.
به همین دلیل، متخصصان می توانند از مزایای تاسیس استارتاپ حوزه حمل و نقل در کانادا استفاده کنند که شامل کمک های سرمایه ای و کمک برای بین المللی شدن آن ها است. در صورتی که پس از تاسیس استارتاپ حوزه حمل و نقل در این کشور قصد توسعه بین المللی شرکت خود را داشته باشید، وام های دولتی بلاعوض در اختیار شما خواهند بود.

مدارک شناسایی برای تاسیس استارتاپ حوزه حمل و نقل در این کشور شامل چیست؟

برای این کار شما باید شناسنامه معتبر داشته باشید و ترجمه رسمی آن را آماده کنید. به دلیل طولانی بودن پروسه بررسی پرونده، گذرنامه شما نیز باید اعتبار مناسبی داشته باشد. دقت کنید که ترجمه شناسنامه دارای اعتبار شش ماهه است و در اولین فرصت پس از ترجمه رسمی آن، باید این مدرک را در سیستم اپلیکیشن ویزا به ثبت برسانید.

آیا می توان نامه ساپورت برای تاسیس استارتاپ حوزه حمل و نقل در کانادا را از هر شرکتی دریافت کرد؟

شرکت های سرمایه گذاری متعددی در کشور کانادا فعالیت دارند. با این حال، شما تنها می توانید این مدرک را از شرکت های تایید شده دریافت کنید. فهرست این شرکت ها که به سه دسته گروه های سرمایه گذاری خطرپذیر، فرشته کسب و کار و شتابدهنده تقسیم بندی می شوند، در وب سایت دولتی این کشور ارائه شده است.

آیا شرایط سنی خاصی برای تاسیس استارتاپ حوزه حمل و نقل در کانادا تعیین شده است؟

شما برای تاسیس استارتاپ حمل و نقل در کانادا با شرایط سنی خاصی روبرو نخواهید شد و در هر سنی که باشید می توانید ایده های تجاری خود را در این کشور عملی کنید. همچنین، برای این برنامه مهاجرت شغلی کانادا شرط مدرک تحصیلی نیز تعیین نشده است.

برای گرفتن مدرک زبان استارتاپ حمل و نقل در کانادا چقدر زمان لازم است؟

سطح زبان هر فردی با دیگران متفاوت است. شما ابتدا باید سطح زبان خود را تعیین کنید و در اولین فرصت به دنبال افزایش معلومات در یکی از زبان های انگلیسی یا فرانسوی باشید. به طور میانگین، برای گرفتن مدرک زبان از صفر بین ۱ تا ۲ سال زمان نیاز است اما این بازه زمانی برای افرادی که دانش قابل قبولی از زبان انگلیسی دارند، کمتر است.

بیومتریک ویزای استارتاپ حمل و نقل کانادا چیست؟

پس از ثبت اپلیکیشن ویزا در سیستم آنلاین دولت کانادا، شما باید مرحله انگشت نگاری را نیز پشت سر بگذارید. این مرحله نیاز به گرفتن وقت قبلی ندارد و برای انگشت نگاری در یک دفتر VAC تایید شده در حدود ۱ تا ۲ ساعت زمان لازم خواهید داشت.

آیا پس از تاسیس استارتاپ حوزه حمل و نقل در کانادا به همسر متقاضی اجازه کار اعطا خواهد شد؟

پس از موفقیت شما در کسب ویزای شغلی کانادا، همسرتان می تواند از مزایای اقامت در این کشور استفاده کند. حق کار دائم از جمله این مزایا به شمار می رود و تا زمانی که در این کشور حضور دارید، همسرتان می تواند از این حق طبیعی استفاده کند.

در صورتی که بیزینس مورد نظر با شکست مواجه شود تکلیف اقامت دائم چیست؟

در صورتی که شما موفق به تاسیس استارتاپ مورد نظر شوید، پروسه اقامت دائم کانادا برای شما به جریان خواهد افتاد. در مراحل بعدی، امکان موفقیت و شکست استارتاپ برای تمامی افراد وجود دارد و اگر موفق به اخذ اقامت دائم شوید، نگرانی از نظر شکست استارتاپ وجود ندارد.

کدام ارگان ها پرونده اقامت دائم و تاسیس استارتاپ حوزه حمل و نقل در کانادا را بررسی می کنند؟

این ارگان ها شامل شرکت های سرمایه گذاری و اداره مهاجرت این کشور هستند. در ابتدا، پرونده شما به شرکت های سرمایه گذاری ارائه خواهد شد تا بتوانید نامه ساپورت مالی دریافت کنید. پس از ثبت اپلیکیشن ویزا، پرونده مهاجرت شما در اداره مهاجرت این کشور یعنی IRCC مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

هزینه های تاسیس استارتاپ حوزه حمل و نقل در کانادا به چند بخش تقسیم بندی می شوند؟

هزینه های این نوع ویزا را می توان به سه بخش تقسیم بندی کرد. در ابتدا شما باید برای آماده سازی مدارک اولیه مانند زبان هزینه هایی را در نظر داشته باشید. پس از آن، هزینه ها شامل ثبت مدارک و بررسی پرونده هستند. در مرحله آخر، برای یک سال زندگی در این کشور، نیاز است تا هزینه های زندگی برای خود یا اعضای خانواده را در نظر بگیرید.

کدام مناطق برای تاسیس استارتاپ حوزه حمل و نقل در کانادا مناسب هستند؟

به جرات می توان گفت در بیشتر مناطق این کشور امکان عملی کردن طرح های تجاری و کسب و کار مرتبط با حمل و نقل وجود دارد. به دلیل نیاز این کشور به افزایش کیفیت حمل و نقل عمومی و ترانزیت صنعتی، ایده های تجاری و عملی شما مورد استقبال دولت این کشور و شرکت های سرمایه گذاری قرار خواهد گرفت.

آیا نوشتن بیزینس پلن استارتاپ حوزه حمل و نقل در کانادا دشوار است؟

برای افرادی که از جزئیات کامل اطلاع دارند، نوشتن یک بیزینس پلن برای تاسیس استارتاپ حوزه حمل و نقل در کانادا نمی تواند کار سختی باشد. دقت کنید که تمامی بخش ها در این مدرک اهمیت دارند و ارائه توضیحات کامل و بدون نقص در آن، نشان از حرفه ای بودن شما خواهد بود.
در صورتی که قصد آماده کردن یک بیزینس پلن کامل برای تاسیس استارتاپ حوزه حمل و نقل در کانادا را دارید، می توانید از مشاوره های متخصصان کسب و کار و وکلای مهاجرت نیز استفاده کنید.

رزرو وقت مشاوره
تماس
تلفن ایران واتساپ کانادا پیج اینستاگرام

استفاده از مطالب سایت تراست فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. © کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت Trust Way Immigration Services می‌باشد.