رزرو وقت مشاوره

رزرو موفق

با تشکر از حسن انتخاب شما. رزرو وقت مشاوره شما با موفقیت انجام شد.

لطفا نکات بیان شده را مطالعه بفرمایید:

  • پیامک و ایمیل تاییدیه رزرو وقت مشاوره برای شما ارسال می گردد. در این پیامها، نام مشاور، تاریخ و ساعت مشاوره ذکر شده اند. در صورت هرگونه مغایرت می توانید این موضوع را از طریق تماس با همکاران ما در دفتر ایران یا کانادا پیگیری نمایید.
  • جلسات مشاوره غیر حضوری دفتر کانادا از طریق گوگل میت انجام می پذیرند.
  • همکاران ما قبل از جلسه مشاوره، نسبت به ارسال لینک گوگل میت برای جلسات غیرحضوری با دفتر کانادا یا ارسال آدرس برای جلسات حضوری دفاتر ایران یا کانادا به شما از طریق پیامک، ایمیل و واتساپ اطلاع رسانی خواهند کرد.
  • چنان چه تا کنون از خدمات مشاوره موسسه مهاجرتی تراست استفاده نکرده اید، خواهشمند است به منظور استفاده بهینه از زمان مشاوره، فرم ارزیابی مهاجرت را تکمیل نمایید تا قبل از شروع جلسه، مشاور تعیین شده پرونده شما را مورد بررسی قرار دهد.

تراست را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید!

آینده شما، حال حاضر افرادیست که پیش از شما اقدام کرده اند! اگر قصد مهاجرت به کانادا را دارید همیشه شنیدن تجربیات کسانی که پیش از شما این مسیر را طی کرده‌اند آموزنده خواهد بود. ما در تراست هر هفته به سراغ یکی از ایرانیان موفق کانادا می رویم. در این گفتوگوها افراد از تجربیات مهاجرت، تحصیل و زندگی شان در کانادا برایمان صحبت می‌کنند. امیدواریم این صحبت‌ها بتواند چراغ راهنمایی باشد برای طی کردن بهتر این مسیر.

بهترین کانال تلگرام کار در کانادا
بهترین کانال تلگرام کار در کانادا
رزرو وقت مشاوره
تماس
تلفن ایران واتساپ کانادا پیج اینستاگرام

استفاده از مطالب سایت تراست فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. © کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت Trust Way Immigration Services می‌باشد.