بهترین بیزینس در کانادا

بهترین بیزینس در کانادا

بهترین بیزینس در کانادا در یک نگاه

مواردتوضیحات
مدت زمان لازم برای اخذ اقامت از طریق راه اندازی بهترین بیزینس در کانادابین ۱ تا ۲ سال
بهترین صنایع کاناداکشاورزی ساخت و ساز و مسکن خدمات آموزشی تولید کارخانه ای و صنعتی صنایع غذایی معدن و نفت و گاز خرده فروشی حمل و نقل و لجستیک امور مالی و بیمه توریسم فناوری
بهترین بیزینس در کانادارستوران کافی شاپ شرکت حمل و نقل سالن زیبایی مجموعه کشاورزی هتل داروخانه پمپ بنزین فروشگاه لباس و پوشاک بازاریابی و تبلیغات تجارت الکترونیک خدمات فنی و حرفه ای
نوع اقامت با راه اندازی بیزینس در کاناداابتدا ویزای کار و سپس تبدیل به اقامت دائم
سرمایه مورد نیاز برای راه اندازی بهترین بیزینس در کانادامتغیر بر اساس منطقه و بیزینس مورد نظر بین ۱۰۰ هزار دلار تا ۶ میلیون دلار
حداقل مدرک لازم برای تاسیس کسب و کار در کانادادیپلم دبیرستان
حداقل مدرک زبان لازممدرک سطح ۴ یا ۵ آیلتس یا معادل TEF فرانسوی

راه اندازی بهترین بیزینس در کانادا یکی از جذاب ترین گزینه ها برای متقاضیان مهاجرت شغلی است. شما در این روش به راحتی و در کمترین زمان ممکن خواهید توانست به اقامت برسید و اهدافتان را از مهاجرت به این کشور محقق کنید.

مزیت مهم تاسیس یک بیزینس خوب در کانادا این است که شما هم اقامت دائم دریافت خواهید کرد و هم می توانید به عنوان کارآفرین و صاحب تجارت در این کشور شناخته شوید.

مراحل راه اندازی بهترین بیزینس در کانادا

مشاوره تخصصی

برای راه اندازی بهترین بیزینس در کانادا نکته مهمی است تا شما از مشاوره های تخصصی و قانونی استفاده کنید.

دریافت یک مشاوره در مرحله اول راه اندازی بیزینس در کانادا به شما این اطمینان را می دهد که در مسیر درست و صحیح قرار دارید و می توانید در شرایط خوب به سمت اهداف خودتان حرکت کنید.

برای دریافت وقت مشاوره می توانید از طریق این لینک فرم ارزیابی را پر کنید و سپس با مشاوران تخصصی کسب و کار در تراست بیزینس تماس بگیرید.

قرارداد همکاری

پس از دریافت مشاوره قانونی و انتخاب بهترین روش راه اندازی بیزینس در کانادا، شما در جلسه مشاوره می توانید در مورد قرارداد همکاری نیز اطلاعاتی را به دست آورید.

امضای قرارداد و تحویل پرونده به یک وکیل تخصصی مهاجرت این اطمینان را می دهد که شما با خیال راحت می توانید به سمت راه اندازی بهترین بیزینس در کانادا حرکت کنید.

انتخاب روش بیزینس

شما پس از مشاوره تخصصی می توانید بهترین روش مهاجرت به این کشور و بهترین راه تاسیس بیزینس خوب در این کشور را به دست آورید.

انتخاب روش مناسب راه اندازی بیزینس در کانادا اصل مهمی در ابتدای مسیر است که شما با داشتن اطلاعات کامل و جزئی در مورد روش های مهاجرت بیزینسی می توانید به این روش دست پیدا کنید.

انتخاب محل تاسیس بیزینس

برای راه اندازی بهترین بیزینس در کانادا، شما در کنار داشتن یک ایده خوب بیزینسی باید به فکر انتخاب منطقه مورد نظر نیز باشید که در کشور کانادا می تواند یکی از ایالت های انتاریو، کبک و بریتیش کلمبیا باشد.

البته، در ایالت هایی مانند آلبرتا، ساسکاچوان و منیتوبا نیز می توان فرصت های عالی را برای راه اندازی بهترین بیزینس در کانادا یافت چرا که تنوع صنایع خوبی در این مناطق وجود دارد.

تحقیقات بازار

تحقیقات بازار بخش اساسی برای تاسیس بهترین بیزینس در کانادا است و شما در تمامی روش های راه اندازی یک کسب و کار در این کشور الزاما نیاز به تحقیقات دقیق در بازار دارید.

این تحقیقات از طریق پلتفرم های آنلاین یا با حضور در کشور مورد نظر امکان پذیر است و در این مرحله شما می توانید از خدمات مشاوران تخصصی بیزینس نیز استفاده کنید.

مشاوران بیزینس اطلاعات کامل و جامعی را در اختیار شما قرار خواهند داد تا با آسودگی خاطر بتوانید بیزینس پلن تان را آماده کنید.

بررسی شرایط

در هر برنامه مهاجرت بیزینسی شما نیاز دارید تا شرایط و قوانین برنامه مورد نظر را مطالعه کنید و با دید بهتری به سمت آماده کردن مدارک حرکت کنید.

در صورتی که در ابتدای مسیر متوجه شوید نمی توانید شرایط را محقق کنید، می توانید به سمت استفاده از روش های مهاجرتی دیگر حرکت کنید.

دانستن دقیق شرایط و بندهای قانونی در روش های مهاجرت بیزینسی به شما این اطمینان را می دهد که به راحتی خواهید توانست به اقامت دائم دست پیدا کنید و در این کشور به عنوان یک کارآفرین شناخته شوید.

تامین سرمایه

در روش های مهاجرت بیزینسی و برای راه اندازی بهترین بیزینس در کانادا، شما نیاز دارید تا روش تامین سرمایه را مشخص کنید.

این سرمایه در روش هایی مانند خرید بیزینس آماده یا کارآفرینی توسط خود متقاضی تامین می شود اما در مورد روش استارتاپ، این شرکت های سرمایه گذاری هستند که باید سرمایه های مورد نیاز را تامین کنند.

محقق کردن حداقل شرایط در این بخش اهمیت زیادی در پذیرش در برنامه ها دارد و شما معمولا به تمکن مالی ۵۰۰ هزار دلاری و حداقل سرمایه گذاری ۱۵۰ هزار دلاری در برنامه های مختلف نیاز خواهید داشت.

آماده سازی مدارک

پس از اطلاع دقیق از روش مهاجرت بیزینسی، این شما هستید که باید به فکر آماده سازی مدارک باشید.

مدارک در روش های مهاجرت تجاری شامل چند مورد هستند که مهم ترین آن ها را می توان مدارک هویتی، سوابق شغلی و مدارک مربوط به تمکن مالی به شمار آورد.

در مراحل مختلف، بهتر است تمرکز زیادی روی مدرک زبان داشته باشید چرا که برای مدیریت و راه اندازی بهترین بیزینس در کانادا، داشتن سطح خوبی از زبان از الزامات کار است.

اعتبارسنجی

اعتبارسنجی و ارزش گذاری روی بیزینسی که قصد خریداری آن را دارید اهمیت زیادی در ابتدای مسیر دارد.

شما در ابتدای کار باید مشخص کنید که بیزینس مورد نظر پتانسیل خوبی برای پیشرفت دارد یا خیر.

در صورت اجاره یک ملک تجاری نیز، شما نیاز دارید تا با دید باز حرکت کنید و ملکی را اجاره یا خریداری کنید که در منطقه مورد نظر دارای بازدهی خوبی است.

بیزینس پلن

بیزینس پلن برای راه اندازی بهترین بیزینس در کانادا از مدارک مهم است. در بسیاری از روش ها مانند خرید بیزینس یا کارآفرینی شما الزاما نیاز دارید تا یک مدرک بیزینس پلن خوب و قوی آماده کنید و این مدرک نشان دهنده هویت برند شما و تجارت آینده تان خواهد بود.

در صورتی که در این مرحله مشکلی داشته باشید، می توانید از مشاوران تخصصی بیزینس در تراست بیزینس کمک بگیرید تا یک مدرک بدون نقص و کامل برای بیزینس آینده شما آماده شود.

اگر بتوانید در مرحله تحقیقات بازار خوب عمل کنید، مطمئنا خواهید توانست تا یک بیزینس پلن قوی و قابل اتکا آماده کنید.

اقدام برای ویزا

در صورت محقق کردن شرایط برنامه مهاجرتی مورد نظر، شما می توانید با مدارک آماده شده برای ویزا اقدام کنید.

اکثر روش های مهاجرت بیزینسی در ابتدای کار ویزای شغلی به شما پیشنهاد می دهند و شما پس از دریافت این ویزا می توانید در کشور مورد نظر حضور پیدا کنید و به سمت عملی کردن اهداف تان حرکت کنید.

این نوع ویزا معمولا به صورت یک ساله یا دو ساله است و شما با داشتن آن مجوز احداث پروژه بیزینسی را در منطقه مورد نظر در اختیار خواهید داشت.

حضور در کانادا

حضور شما در کانادا برای احداث پروژه بیزینسی و اقدام برای اقامت دائم الزامی است.

در واقع، در صورتی می توانید برای مرحله اقامت دائم درخواست دهید که توانسته باشید شرایط برنامه را محقق کنید و بیزینس مورد نظر را در منطقه مورد نظر راه اندازی کنید.

با حضور در کانادا شما می توانید افراد مورد نظر را استخدام کنید و مدیریت تجارت خودتان را در دست بگیرید.

مجوزها

برای راه اندازی بیزینس در کانادا شما به احتمال زیاد به مجوزهایی نیاز خواهید داشت. گرفتن این مجوزها کار دشواری در کانادا نیست و مراحل زیادی برای این کار نیاز نیست.

برای نمونه، پس از خرید یک بیزینس شما نیاز به مجوز LMIA دارید که مهم ترین اصل برای شروع پروژه بیزینسی بعد از خرید یک بیزینس آماده در این کشور است.

در کنار این مجوز، یک سری از مدارک و مستندات نیز لازم خواهند شد که شما باید آن ها را از مراجع فدرال یا ایالتی دریافت کنید.

تیم مدیریتی

مشخص کردن تیم مدیریتی و تقسیم وظایف در این بخش از اصول مهم برای شروع بهترین بیزینس در کانادا است.

شما در مسیر تاسیس و راه اندازی یک بیزینس باید نقش ها را در تیم مدیریتی مشخص کنید که این نقش ها باید در بیزینس پلن به صورت دقیق توضیح داده شوند.

در واقع، مراجع مربوطه نیز که بیزینس پلن شما را خواهند خواند، توجه زیادی روی سوابق کاری افراد دارند که شما قصد همکاری با آن ها را در آینده خواهید داشت.

اقامت دائم

روش های مهاجرت بیزینسی در نهایت اقامت دائم را به شما پیشنهاد می دهند و شما در یک مسیر مشخص و درست می توانید اقامت دائم را با روش های مهاجرت بیزینسی دریافت کنید.

باید اشاره کرد که دریافت اقامت دائم تنها در صورتی ممکن است که شما توانسته باشید با ویزای کاری به این کشور مهاجرت کنید و بندهای قرارداد با دولت این کشور را محقق کنید.

از جمله اساسی ترین شرایط برای دریافت اقامت دائم کانادا پس از حضور در این کشور می توان استخدام افراد کانادایی و اخذ مجوزهای لازم برای فعالیت کسب و کار را بیان کرد.

نکات مهم برای راه اندازی بهترین بیزینس در کانادا

 • برای تاسیس بهترین بیزینس در کانادا نیاز است تا در ابتدا روش مهاجرتی انتخاب شود و شما باید در منطقه مورد نظر تحقیقات دقیقی انجام دهید.
 • در اول کار باید مشخص شود که آیا بیزینس مورد نظر دارای بازدهی خوبی در منطقه انتخاب شده است یا خیر.
 • بیزینس های خرد و متوسط کانادا از بهترین شرایط برخوردار هستند و می توان با استفاده از آن ها شرایط سود و بازدهی بالایی را انتظار داشت.
 • در صورتی که قصد راه اندازی بهترین بیزینس در کانادا را داشته باشید، پیشنهاد می شود با سرمایه های متوسط شروع به کار کنید و الزاما نیاز نیست در این حوزه سرمایه های هنگفتی را صرف کنید.
 • مناطقی مانند انتاریو، بریتیش کلمبیا و کبک از شرایط خوبی برای راه اندازی بهترین بیزینس های کانادا برخوردار هستند و در مناطق آلبرتا، ساسکاچوان و منیتوبا نیز شرایط مساعدی برای شروع یک پروژه بیزینسی وجود دارد.
 • در صورتی که در مراحل راه اندازی بیزینس در این کشور به مشکل برخورد کردید یا سوالی در مورد روش های مهاجرتی داشتید، متخصصان تراست بیزینس آماده هستند تا در این مسیر شما را راهنمایی کنند و تمامی اطلاعات مورد نظر را در اختیارتان قرار دهند.
 • شما در هر روز هفته می توانید از طریق روش های ارتباطی با متخصصان بیزینس و وکلای مهاجرتی در تراست بیزینس تماس حاصل فرمایید و از شرایط کسب و کار در این کشور مطلع شوید.

بهترین بیزینس در کانادا چیست؟

بهترین بیزینس در کانادا باید بر اساس علایق متقاضی و اهداف وی از مهاجرت انتخاب شود و در این مورد، در نظر داشتن سوابق شغلی حرفه ای فرد نیز اهمیت زیادی دارد. بیزینس های زیادی در کشور کانادا وجود دارند و این کشور را می توان به عنوان یک کشور با تنوع صنعتی بالا به شمار آورد.

با این شرایط، شما می توانید در تمامی صنایع مهم و استراتژیک وارد بازار کار این کشور شوید و یک کسب و کار پر بازده را در آن شروع کنید.

می توان صنایعی مانند خدمات نرم افزاری، ارتباطات، تولید کشاورزی، تولید محصولات غذایی، تولید کارخانه ای، انرژی، املاک و مستغلات، حمل و نقل و توریسم را در این کشور دارای قدرت بالایی دانست. در تمامی این حوزه های شغلی شما می توانید بهترین بیزینس های کانادا را شروع کنید و در آینده برنامه های خود را برای توسعه آن پیش ببرید.

باید گفت، در کشور کانادا شما از حمایت های عالی دولتی در حوزه صنایع مختلف برخوردار هستید و همین امر منجر شده است تا شرکت های خرد و متوسط پیشرفت بالایی در این کشور داشته باشند.

پس از سال ۲۰۰۰ که حمایت های دولتی در این کشور از کسب و کارهای متوسط و کوچک افزایش پیدا کرد، نرخ رشد اقتصادی این کشور نیز روند رو به رشدی را به خود دیده است و میزان تولید داخلی این کشور به رقم قابل توجه ۲ تریلیارد دلار رسیده است.

 • بهترین بیزینس در کانادا کسب و کاری است که بر اساس علایق شما و سابقه شغلی تان انتخاب شده باشد.
 • حوزه های صنعتی متنوعی در این کشور وجود دارند که شما می توانید در هر کدام از آن ها وارد بازار کار شوید و یک بیزینس کوچک و متوسط را در آن شروع کنید.
 • بهتر است در ابتدای کار روی مهاجرت به مناطق شهری و مراکز استان تمرکز کنید و در مرحله بعدی می توانید در مورد شهرهای کم جمعیت تر نیز تحقیق کنید تا شرایط کسب و کار را در آن ها بررسی کنید.
 • با یک تحقیق دقیق و کامل در بازار می توانید بیزینس هایی را مشاهده کنید که سرمایه چندانی نیاز ندارند اما در کشور کانادا دارای رشد و پیشرفت قابل توجهی هستند. از جمله این بیزینس ها می توان به راه اندازی رستوران و حتی کافی شاپ اشاره کرد که از شرایط مساعدی در شهرهای بزرگ و پر جمعیت برخوردار هستند.

مقایسه روش های راه اندازی بهترین بیزینس در کانادا

راه اندازی بهترین بیزینس با خرید یک بیزینس آماده در کانادا

 • هزینه: زیاد (بین ۱۰۰ هزار دلار تا ۶ میلیون دلار)
 • ریسک: متوسط
 • زمان فعالیت تا رسیدن به اقامت دائم: ۱ تا ۲ سال
 • سختی انجام کار: متوسط
 • شرایط مهم برنامه: تمکن مالی، فعالیت ۱ ساله در بیزینس خریداری شده، استخدام فرد کانادایی

راه اندازی بهترین بیزینس با خرید فرانچایز در کانادا

 • هزینه: متوسط (بین ۵۰ هزار دلار تا ۲۰۰ هزار دلار)
 • ریسک: پایین
 • زمان فعالیت تا رسیدن به اقامت دائم: ۱ سال
 • سختی انجام کار: آسان
 • شرایط مهم برنامه: تمکن مالی، سابقه شغلی، فعالیت در شعبه مورد نظر، استخدام فرد کانادایی

راه اندازی بهترین بیزینس با کارآفرینی در کانادا

 • هزینه: بالا (تمکن مالی حداقل ۵۰۰ هزار دلار و سرمایه گذاری حداقل ۱۵۰ هزار دلار)
 • ریسک: متوسط
 • زمان فعالیت تا رسیدن به اقامت دائم: ۱ سال تا ۱ سال و نیم
 • سختی انجام کار: متوسط
 • شرایط مهم برنامه: سابقه شغلی، تمکن مالی، استخدام فرد کانادایی، فعال بودن بیزینس

راه اندازی بهترین بیزینس با ثبت شعبه در کانادا

 • هزینه: متوسط (بین ۱۰۰ تا ۲۰۰ هزار دلار)
 • ریسک: متوسط
 • زمان فعالیت تا رسیدن به اقامت دائم: ۱ سال
 • سختی انجام کار: پایین
 • شرایط مهم برنامه: فعال بودن شعبه مبدا، سابقه شغلی، تمکن مالی

راه اندازی بهترین بیزینس با خود اشتغالی در کانادا

 • هزینه: پایین (تمکن مالی برای مستقر شدن در این کشور)
 • ریسک: پایین
 • زمان فعالیت تا رسیدن به اقامت دائم: در ابتدای کار اقامت دائم اعطا می شود
 • سختی انجام کار: پایین
 • شرایط مهم برنامه: سابقه شغلی خوداشتغالی، مدرک زبان، فعالیت در حوزه های ورزشی یا فرهنگی

راه اندازی بهترین بیزینس با استارتاپ کانادا

 • هزینه: پایین (تمکن مالی برای مستقر شدن در کانادا)
 • ریسک: بالا
 • زمان فعالیت تا رسیدن به اقامت دائم: ۱ تا ۲ سال
 • سختی انجام کار: بستگی به ایده تجاری دارد
 • شرایط مهم برنامه: ایده تجاری خوب، نامه ساپورت مالی، تمکن مالی

با صنعت کانادا آشنا شوید

کانادا دارای اقتصاد قدرتمندی است که اساس آن صنایع خدماتی است و بر اساس آخرین آمارها نرخ تولید ناخالص داخلی این کشور از رقم ۲ تریلیارد دلار عبور کرده است.

بر اساس نرخ GDP، کشور کانادا بین ده کشور برتر جهان از نظر قدرت اقتصادی قرار دارد و از مهم ترین نکات مربوط به موفقیت اقتصادی این کشور همسایگی با کشور آمریکا است.

آمریکا اولین مقصد صادرات محصولات کانادا به حساب می آید که میزان بیش از ۶۰ درصد از صادرات این کشور را در دست دارد. همچنین، آمریکا به عنوان اولین صادر کننده مهم به کانادا شناخته می شود که از میزان واردات کل کانادا مقدار ۵۰ درصد آن در دست آمریکا است.

از جمله اساسی ترین صنایع این کشور می توان به صنایع خدماتی اشاره کرد که طیف وسیعی از شرکت ها و بیزینس ها را در این کشور بر عهده دارند. سهم صنایع خدماتی در کانادا بیش از ۷۰ درصد از تولید ناخالص کل است و این میزان در بعضی از سال ها به نزدیک ۸۰ درصد هم رسیده است.

صنایعی مانند املاک و مستغلات، ساخت و ساز و مسکن، آی تی و نرم افزار، تولید محصولات غذایی، تولید کارخانه ای، تولید کشاورزی، معادن و انرژی، امور مالی و بیمه و خرده فروشی و عمده فروشی از بهترین حوزه های شغلی در کانادا به حساب می آیند که فرصت های بزرگی در آن ها برای تاسیس بهترین بیزینس در کانادا وجود دارد.

صنعت کانادا وابسته به بیزینس های کوچک و متوسط است و این نوع بیزینس ها سهم بالایی بین کل شرکت های تجاری در این کشور دارند. بر اساس آمار رسمی بیش از ۹۷ درصد از بیزینس های کانادا شامل بیزینس های کوچک هستند که رقمی قابل توجه است.

از میزان ۱.۲۳ میلیون بیزینس این کشور، ۱.۲ میلیون عدد بیزینس های کوچک کانادا هستند و در کنار آن، در حدود ۲۲۹۰۰ بیزینس متوسط نیز در این کشور فعالیت می کنند. کانادا تنها ۲۹۷۸ بیزینس بزرگ دارد که دارای کارکنان و استخدامی های زیادی هستند.

در حالت کلی، بیزینس هایی کوچک تلقی می شوند که کارکنان آن بین یک نفر تا ۹۹ نفر هستند و در صورتی که یک بیزینس دارای ۱۰۰ تا ۴۹۹ نفر استخدامی باشد، به این نوع کسب و کار متوسط گفته می شود.

بیزینس های کوچک و خرد در کانادا بیش از ۶۸ درصد از نرخ استخدامی ها را در این کشور در دست دارند و شما در این بخش می توانید بهترین بیزینس در کانادا را راه اندازی کنید. جالب است تا نگاهی به آمار زیر بیندازید تا قدرت بهترین بیزینس های کانادا در بخش بیزینس های کوچک را مشاهده کنید.

 • سهم بیزینس های کوچک از کل کسب و کارهای کانادا: ۹۷.۹ درصد
 • نرخ استخدامی بیزینس های کوچک کانادا: ۸.۴ میلیون نفر
 • سهم تولید ناخالص بیزینس های کوچک کانادا: ۴۲ درصد
 • سهم بیزینس های خدماتی در کل تولید ناخالص: ۷۸ درصد

برای رسیدن به دید بهتر از صنایع کانادا بهتر است به جدول زیر نگاهی بیاندازید که اطلاعات آن در این لینک نیز ارائه شده است و تقسیم بندی صنایع مهم این کشور را به صورت جزئی ارائه داده است.

صنایع مهم کانادانرخ تولید ناخالص داخلی
کشاورزی، ماهیگیری و جنگل۴۲.۲ میلیارد دلار
ساخت و ساز و مسکن۱۵۶.۳ میلیارد دلار
خدمات آموزشی۱۰۷ میلیارد دلار
انرژی۱۸۰.۵ میلیارد دلار
امور مالی و بیمه۱۵۳.۵ میلیارد دلار
بهداشت و درمان۱۴۵.۱ میلیارد دلار
تولید صنعتی۳۹۵.۶ میلیارد دلار
تولید کارخانه ای۱۹۲.۱ میلیارد دلار
معدن و استخراج نفت و گاز۱۵۶.۶ میلیارد دلار
املاک و مستغلات۲۷۰.۹ میلیارد دلار
خرده فروشی۱۰۶.۲ میلیارد دلار
حمل و نقل و انبارداری۷۶.۲ میلیارد دلار
عمده فروشی۱۰۹.۱ میلیارد دلار
سایر صنایع۴۲.۸ میلیارد دلار
کل صنایع خدماتی۱.۴۵ تریلیارد دلار
کل تولید ناخالص داخلی۲.۰۴ تریلیارد دلار

صنایع مهم کانادا برای تاسیس بهترین بیزینس در کانادا

چند صنعت مهم در کشور کانادا وجود دارند که می توان با ورود به بازار کار آن به بازدهی خوبی در سرمایه گذاری دست پیدا کرد. این صنایع در دسته صنایع صادراتی این کشور قرار می گیرند که از نظر اقتصادی و تولیدی اهمیت زیادی در این کشور دارند. شما برای ورود به بازار کار این کشور در صنایعی که در ادامه توضیح داده می شود، می توانید با بیزینس های کوچک و متوسط کار خود را شروع کنید و در آینده به فکر توسعه آن باشید.

صنایع خدماتی برای راه اندازی بهترین بیزینس در کانادا

صنعت خدماتی مفهومی کلی است که شما می توانید در این بخش بهترین بیزینس در کانادا را راه اندازی کنید. از امور مالی و املاک و مستغلات گرفته تا صنایع توریسم و آی تی از زیر مجموعه های صنعت خدماتی کانادا به حساب می آیند و در این بخش می توان با ایده های متنوعی بهترین بیزینس در کانادا را تاسیس کرد.

سهم کل صنایع خدماتی در تولید ناخالص داخلی بیش از ۷۰ درصد است و در این بخش در حدود ۷۵ درصد از کل استخدامی ها وجود دارند.

صنایع زیر در دسته صنایع خدماتی کانادا تقسیم بندی می شوند که شما در شهرهای بزرگ و کوچک می توانید بهترین بیزینس در کانادا را در آن ها راه اندازی کنید.

 • حمل و نقل
 • بهداشت و درمان
 • ساخت و ساز
 • امور مالی و بیمه
 • بانکداری
 • ارتباطات
 • آی تی
 • خرده فروشی
 • توریسم
 • هتل داری
 • رستوران
 • کافی شاپ
 • مدیریت عمومی

در سال های اخیر امور مالی، املاک و مستغلات و ارتباطات رشد عظیمی در کانادا به خود دیده است و در این صنایع می توان گزینه های تجاری خوبی در اختیار داشت. مخصوصا در مراکز اقتصادی مهم مانند تورنتو، ونکوور و مونترال می توان شرایط بیزینس ایده آلی را مشاهده کرد چرا که در این مراکز مهم صنعتی امکانات و تجهیزات مناسبی برای راه اندازی بهترین بیزینس در کانادا وجود دارد.

در حالت کلی، صنایع در کشورهای مختلف به دو دسته اصلی تقسیم بندی می شوند که شامل تولید یک محصول کارخانه ای یا صنعتی و تولید خدمات هستند. کشور کانادا نیز مانند کشورهای دیگر اتکای بالایی روی صنایع خدمات دارد که با توجه به احساس نیاز در این کشور به صنایع خدماتی، تمرکز زیادی روی توسعه این گونه صنایع وجود دارد.

در صورتی که قصد ورود به یکی از صنایع خدماتی این کشور را دارید، بهتر است روی شهرهای بزرگ این کشور تمرکز داشته باشید چرا که بر اساس آمار اخیر بیش از ۷۰ درصد از تمرکز صنایع خدماتی در این شهرها و مناطق است.

این شرایط محیطی عالی برای راه اندازی بهترین بیزینس در کانادا به وجود آورده است و اگر بخواهیم از نظر نرخ تمرکز مناطق این کشور را بررسی کنیم، در شهرهای سن جان، اتاوا، هالیفاکس، ویکتوریا، رجینا و کبک بیشترین تمرکز صنایع خدماتی وجود دارد.

صنایع تولید کارخانه ای برای راه اندازی بهترین بیزینس در کانادا

برای راه اندازی بهترین بیزینس در کانادا، بهتر است در مورد بخش تولید کارخانه ای یا Manufacturing تمرکز زیادی داشته باشید. تولید کارخانه ای کشور کانادا سهم حدودی ۱۰ درصدی در GDP سالانه دارد و بر اساس آخرین آمار، این میزان به بیش از ۱۹۲ میلیارد دلار رسیده است.

به دلیل اهمیت بالای این صنعت در اقتصاد کانادا، بیش از ۱.۷ میلیون شغل در آن وجود دارد و این میزان روز به روز در حال افزایش است. جالب است تا بدانید صنایع تولید کارخانه ای در سال های اخیر دچار تحول عظیمی شده است چرا که به کارگیری فناوری های جدید و نوین در این بخش به رشد و توسعه تولید کانادا کمک زیادی کرده است.

وجود متخصصان شغل های مختلف مانند مهندسان، برنامه نویسان و نیروی کار حرفه ای منجر شده است تا در مناطق پیشرفته ای مانند انتاریو، بریتیش کلمبیا و کبک بتوان صنایع تولیدی بزرگ و پیشرفته ای را مشاهده کرد. در صنعت تولید کارخانه ای می توان بخش های مختلفی را مشاهده کرد که مهم ترین آن ها به صورت زیر هستند.

 • تولید ماشین آلات صنعتی
 • تولید قطعات مورد نیاز صنایع
 • تولید و فرآوری گوشت
 • تولید محصولات مرتبط با چوب
 • تولید محصولات غذایی
 • تولید نان
 • صنایع هوافضا
 • تولید و تحقیق و توسعه کشتی و قایق
 • تولید محصولات پلاستیکی و شیمیایی
 • تولید خودروسازی
 • تولید ماشین آلات کشاورزی

برای ورود به این صنایع در کانادا بهتر است در مورد منطقه مورد نظر تحقیق کنید تا در این بخش بتوانید یکی از بهترین بیزینس های کانادا را راه اندازی کنید. در حقیقت، تمرکز هر استان در این کشور روی یک یا چند صنعت مهم است و برای دسترسی به امکانات و تجهیزات پیشرفته در رده شغلی مورد نظر بهتر است از قبل اطلاعاتی را در مورد منطقه مورد نظر به دست آورید.

برای نمونه، تمرکز ایالت انتاریو روی صنایع خودروسازی، تولید محصولات پلاستیک و چاپ و بسته بندی است که این صنایع شغل های زیادی را در صنایع مرتبط به وجود آورده اند.

به عنوان یک مثال دیگر، تمرکز ایالت کبک کانادا روی صنایع هوافضا، تولید و فرآوری گوشت و تولید محصولات پلاستیکی است. به دلیل پیشرفت صنایع کشاورزی در ساسکاچوان، در این منطقه صنایعی مانند تولید ماشین آلات کشاورزی و تراکتور، تولید کشاورزی، تولید و فرآوری گوشت و تجهیزات حمل و نقل رشد بالایی را در سال های اخیر به خود دیده است.

بنابراین، شما نیاز دارید تا منطقه مورد نظر را به کلی بررسی کنید تا از راه اندازی بهترین بیزینس در کانادا مطمئن شوید.

صنایع انرژی و معدن برای راه اندازی بهترین بیزینس در کانادا

صنعت انرژی کانادا که طیف وسیعی از بخش های بیزینسی را به خود اختصاص داده است، از گزینه های خوب برای راه اندازی بهترین بیزینس در کانادا است. در این بخش سهم ۱۸۰.۵ میلیارد دلاری از نظر GDP وجود دارد و می توان گفت شما در صنایع مرتبط با انرژی فرصت های بی نظیری را در ایالت هایی مانند کبک، انتاریو، ساسکاچوان، آلبرتا و بریتیش کلمبیا در اختیار دارید.

کانادا به عنوان دومین کشور بزرگ دنیا شناخته می شود و به دلیل موقعیت جغرافیایی آن، منابع طبیعی عظیمی در این کشور وجود دارند. برای یک نمونه، تنها انتاریو دارای ۴۱ معدن فعال است که بخش بزرگی از تولید معدنی این کشور را در دست دارند.

بر اساس آمار رسمی، کانادا به عنوان سومین دارنده ذخایر نفت خام دنیا شناخته می شود و از نظر ذخایر گاز طبیعی، کانادا در رتبه ۱۸ جهان قرار دارد. جالب است تا بدانید ۳۵ درصد از کل شرکت های نفت و گاز جهان در کشور آلبرتا حضور دارند که این نکته نشان دهنده اهمیت قابل توجه این ایالت از نظر تولید انرژی و صنایع مرتبط است.

معادن این کشور که در ایالت های مختلف آن وجود دارند، نقطه اتکای صنعت این کشور به شمار می روند و کشور کانادا و به خصوص ایالت هایی مانند کبک، آلبرتا، ساسکاچوان، آلبرتا و بریتیش کلمبیا از نظر وجود منابع طبیعی و معادن از غنی ترین مکان های جهان به حساب می آیند.

شما می توانید در بخش های صنعتی زیر به دنبال شغل های پر درآمدی در این کشور باشید و بهترین بیزینس را در کانادا استارت بزنید.

 • منابع آبی
 • نفت و گاز
 • جنگل ها و منابع چوب
 • زغال سنگ
 • منابع آبی رودخانه ای
 • انرژی های پاک و تجدید پذیر

صنایع کشاورزی برای راه اندازی بهترین بیزینس در کانادا

صنایع تولید کشاورزی کانادا گزینه ای مناسب برای راه اندازی بهترین بیزینس در کانادا به شمار می رود و در این صنعت می توان در ایالت هایی مانند کبک، انتاریو، آلبرتا، منیتوبا، ساسکاچوان و بریتیش کلمبیا فرصت های خوبی را در اختیار داشت.

اهمیت صنعت کشاورزی در این کشور تا جایی است که در این کشور سه برنامه اختصاصی برای کارآفرینی در بخش کشاورزی ارائه شده است و متقاضیان کارآفرینی در این کشور می توانند با برنامه های کارآفرینی آلبرتا، ساسکاچوان و منیتوبا در شرایط مناسب به اقامت دائم این کشور دست پیدا کنند.

صنایع کشاورزی کانادا و شغل های مرتبط بخش وسیعی از سیستم اقتصادی این کشور را در دست دارند و می توان گفت، اقتصاد این کشور در بخش کشاورزی رشد زیادی را در سال های اخیر داشته است. سهم تولید ناخالص داخلی در بخش کشاورزی، ماهیگیری و بخش جنگل بیش از ۴۰ میلیارد دلار در سال است و در سال های اخیر با وجود ورود فناوری های نوین و روش های کشاورزی بهینه، بازدهی این صنعت در کانادا بهتر شده است.

در حال حاضر، به دلیل رشد جمعیتی و احساس نیاز به تولید محصولات کشاورزی و دامداری، شما می توانید از مزایای روش های مهاجرت بیزینسی استفاده کنید و در این کشور یک مجموعه کشاورزی را احداث و مدیریت کنید.

یک هشتم کانادایی ها در بخش کشاورزی و تولید محصولات مرتبط فعالیت می کنند و این صنعت بزرگ بیش از دو میلیون نفر را استخدام کرده است. جالب است تا بدانید کانادا پنجمین صادر کننده بزرگ گندم است و سالانه میزان صادرات گندم این کشور به ۷ میلیارد دلار می رسد.

همچنین کشور کانادا اولین تولید کننده و صادر کننده کانولا است که میزان صادرات در این بخش به صورت سالانه به بیش از ۲۶ میلیارد دلار می رسد. شما در بخش های زیر می توانید بهترین بیزینس در کانادا را در صنعت کشاورزی و دامداری احداث کنید.

 • احداث مجموعه تولید گوشت دام
 • احداث مجموعه تولید شیر و محصولات لبنی
 • احداث مجموعه کشاورزی تولید گندم
 • احداث مجموعه کشاورزی تولید کانولا
 • احداث مجموعه کشاورزی تولید قارچ
 • احداث مجموعه کشاورزی تولید عدس
 • احداث مجموعه کشاورزی تولید جو

مقصد اصلی صادرات محصولات کشاورزی کانادا کشورهای آمریکای شمالی هستند که یکی از مهم ترین آن ها آمریکا است. در کنار این موضوع، کشور مکزیک نیز به عنوان یکی از مقاصد صادرات محصولات کشاورزی این کشور به شمار می رود. به دلیل اهمیت زیاد صنعت کشاورزی کانادا در تولید ناخالص داخلی، تمرکز بالایی روی این صنعت وجود دارد تا متخصصان بتوانند بازدهی را در این بخش بهبود دهند و از اتلاف منابع جلوگیری کنند.

صنایع فناوری برای راه اندازی بهترین بیزینس در کانادا

فناوری و آی تی به همراه صنعت ارتباطات جزء جدایی ناپذیر صنعت کانادا به شمار می روند. شما در این بخش می توانید بهترین بیزینس در کانادا را برای خودتان راه اندازی کنید و از مزایای آن استفاده ببرید. بهتر است بدانید که تمرکز آی تی و فناوری در شهرهای بزرگی مانند تورنتو، کبک، مونترال، اتاوا و ونکوور است و برای کارآفرینان و متخصصان این حوزه فرصت های عالی در این صنعت وجود دارد.

شما با داشتن یک ایده عملی در حوزه آی تی و فناوری می توانید بهترین بیزینس در کانادا را شروع کنید و مزیت مهم این صنعت نبود نیاز به سرمایه های هنگفت است.

استفاده از روش استارتاپ کانادا برای راه اندازی بهترین بیزینس در کانادا در بخش آی تی و ارتباطات می تواند از گزینه های خوب به حساب آید. شما می توانید پروژه خود را با روش های کارآفرینی یا خرید بیزینس در این کشور نیز شروع کنید و با ارائه برنامه های توسعه به بازدهی مناسبی در این صنعت دست پیدا کنید.

صنعت آی تی و نرم افزار در کانادا بخش بزرگی از رده های شغلی را به خود اختصاص داده است و شما در یکی از رده های شغلی زیر می توانید بهترین بیزینس در کانادا را شروع کنید.

 • تولید مدیا و رسانه های دیجیتال
 • صنایع ارتباطات
 • نرم افزار و خدمات نرم افزاری
 • تولید اپلیکیشن
 • تجارت الکترونیک
 • خدمات عمومی اینترنت

صنایع حمل و نقل برای راه اندازی بهترین بیزینس در کانادا

صنعت مهمی در کشور کانادا وجود دارد که با نام صنعت حمل و نقل شناخته می شود و در سال های پس از ۲۰۰۰ این صنعت پیشرفت بسیار زیادی را به خود دیده است. در بخش حمل و نقل می توان فرصت های زیادی را برای تاسیس بهترین بیزینس در کانادا در اختیار داشت و این صنعت در حدود ۷۶ میلیارد دلار از سهم تولید ناخالص داخلی را در اختیار دارد.

به جرات می توان گفت، در تمامی ایالت های این کشور می توان گزینه های بیزینسی متنوعی را در این بخش در اختیار داشت که شامل حمل و نقل زمینی، دریایی، هوایی و ریلی هستند.

به دلیل دسترسی کشور کانادا به منابع دریایی، امکان راه اندازی بهترین بیزینس در کانادا در بخش حمل و نقل دریایی فراهم است و شما می توانید در شهرهای خط جنوبی این کشور مانند اتاوا، مونترال یا کبک فرصت های بی نظیری را در این بخش به دست آورید.

حمایت های زیادی روی صنایع حمل و نقل کانادا از طرف دولت این کشور وجود دارد و همین امر باعث شده است تا ایده های استارتاپی و کارآفرینی در آن رشد قابل توجهی را در سال های اخیر به خود ببینند. روش استارتاپ یا کارآفرینی از بهترین روش ها به حساب می آیند که با استفاده از آن می توان بهترین بیزینس در کانادا در بخش حمل و نقل را احداث کرد.

شما در بخش های زیر می توانید وارد بازار کار حمل و نقل این کشور شوید که یکی از پر سودترین بیزینس ها در کانادا به شمار می رود.

 • حمل و نقل جاده ای
 • حمل و نقل و لجستیک دریایی
 • حمل و نقل هوایی
 • حمل و نقل ریلی
 • بیزینس های مرتبط با آی تی

نرخ پیشرفت در صنعت حمل و نقل کانادا به شکلی بوده است که این کشور نیاز دارد تا سال ۲۰۲۵ بیش از ۱۷ هزار نفر راننده جدید استخدام کند که در شرکت های حمل و نقل جاده ای مشغول به کار شوند. جالب است تا بدانید در سال های اخیر میزان درآمد در بخش حمل و نقل جاده ای در کانادا به نزدیک ۴۰ میلیارد دلار رسیده است که رقمی قابل تامل در مقایسه با صنایع دیگر است.

حمل و نقل کانادا اساس رشد دیگر صنایع است و به دلیل وابسته بودن بخش هایی مانند تولید کارخانه ای به این صنعت، شما شرایط خوبی را برای راه اندازی یک بیزینس در این بخش در اختیار خواهید داشت. نکته مهم این است که صنعت حمل و نقل یک بخش مهم از نظر خلاقیت و کارآفرینی است و طرح های تجاری که از ایده های خلاقانه و جذاب برخوردار هستند در این کشور بازدهی بالایی را به خود می بینند.

صنایع توریسم برای راه اندازی بهترین بیزینس در کانادا

صنعت توریسم یکی از مهم ترین بخش های اقتصادی این کشور است که ایده های جالبی را برای راه اندازی بهترین بیزینس در کانادا ارائه می دهد. در این بخش اقتصادی شما می توانید یک بیزینس متوسط یا کوچک راه اندازی کنید و این بیزینس می تواند در رابطه با توریسم داخلی یا توریسم بین الملل باشد.

بر اساس بررسی های آماری، بخش توریسم این کشور بیش از ۱.۸ میلیون شغل فعال به وجود آورده است و از نظر ارزش اقتصادی، صنعت توریسم سهم ۱۰۵ میلیارد دلاری در کشور کانادا در اختیار دارد.

توریسم یکی از صنایعی است که برای راه اندازی بهترین بیزینس در کانادا در این بخش شما می توانید در تمامی مناطق و شهرها فرصت هایی را در اختیار داشته باشید. در صورتی که بتوانید مناطق مهم انتاریو، کبک، بریتیش کلمبیا یا آلبرتا را برای راه اندازی بهترین بیزینس در کانادا در بخش توریسم انتخاب کنید، به امکانات و تجهیزات متنوعی دسترسی خواهید داشت.

بهتر است تا بدانید از هر یازده کانادایی یک نفر در صنعت توریسم این کشور مشغول به کار هستند و از مهم ترین شهرهای این کشور برای راه اندازی بهترین بیزینس در کانادا در رابطه با توریسم می توان به ونکوور، تورنتو، مونترال، اتاوا و کبک اشاره کرد.

در بخش های زیر می توانید یکی از بیزینس های کانادا را در صنعت گردشگری و توریسم استارت بزنید.

 • توریسم بین الملل
 • توریسم داخلی
 • پلتفرم های آموزشی
 • بیزینس های مرتبط با فناوری

در صنعت توریسم کانادا فاکتورهای مختلفی برای رشد و توسعه در سال های اخیر وجود داشته است که می توان مهم ترین آن ها را حمایت های دولتی و سرمایه گذاری های عظیم روی این بخش به حساب‌ آورد.

امکانات متنوعی در صنعت توریسم کانادا وجود دارد که امکان راه اندازی بهترین بیزینس در کانادا را در این بخش ممکن کرده است. دسترسی به فضای طبیعی بکر و زیبایی های بی نظیر طبیعی در کانادا منجر شده است تا بیزینس های مرتبط با توریسم در این کشور در سال های قبل رشد قابل توجهی را به خود ببینند.

صنایع خدمات آموزش و پرورش برای راه اندازی بهترین بیزینس در کانادا

صنعت آموزش و پرورش و خدمات مرتبط در کشور کانادا به تنهایی بیش از ۱۰۰ میلیارد دلار تولید ناخالص داخلی دارد و در این بخش بیش از ۴۰ هزار بیزینس فعال در کشور کانادا حضور دارند. ۹۳ درصد از بیزینس های مرتبط با خدمات آموزشی جزو بیزینس های کوچک این کشور هستند که کارکنانی بین ۱ تا ۹۹ نفر دارند.

از نظر خدمات آموزش و پرورش، کشور کانادا یکی از بهترین کشورها در سطح جهان است که موسسات آموزشی و فنی حرفه ای آن جزو بهترین مراکز علمی در جهان به حساب می آیند.

در این صنعت گزینه های متنوعی برای احداث یک بیزینس خوب در کانادا وجود دارد و می توان گفت از مهم ترین این بیزینس ها موسسه های آموزش رانندگی و موسسه های آموزش زبان هستند.

در صورتی که قصد احداث یک پروژه بیزینسی پر بازده و بی نظیر را داشته باشید که نیاز به سرمایه های کمی داشته باشد، مطمئنا صنعت آموزش و پرورش کانادا یکی از بهترین بخش های اقتصادی در این حوزه به حساب می آید.

صنایع خرده فروشی برای راه اندازی بهترین بیزینس در کانادا

صنایع خرده فروشی و عمده فروشی در کشور کانادا از بهترین بخش های اقتصادی این کشور به حساب می آیند که هر کدام از آن ها به ترتیب سهم ۱۰۶ میلیارد دلاری و سهم ۱۰۷ میلیارد دلاری در نرخ تولید ناخالص این کشور دارند.

در صنعت خرده فروشی طیف وسیعی از ایده های راه اندازی بهترین بیزینس در کانادا وجود دارد و شما می توانید کار خود را با تاسیس یک فروشگاه لباس کوچک در منطقه ای معروف شروع کنید.

خریداری یک فروشگاه در این کشور و شروع به تامین کالاهای مورد نیاز بازار در مناطق تورنتو، ونکوور، کبک و مونترال می تواند گزینه ای خوب برای مهاجرت به این کشور و دریافت اقامت دائم به حساب آید. در صورتی که قصد راه اندازی یک بیزینس خرده فروشی را در این کشور داشته باشید، مطمئنا فرصت های بی شماری در اختیار شما خواهد بود.

برای راه اندازی بهترین بیزینس در کانادا در حوزه خرده فروشی و عمده فروشی حتما نیاز است تا شما شرایط بازار کار را در منطقه مربوطه بررسی کنید و پس از آن اقدام به خریداری یک بیزینس در این منطقه کنید.

دلیل این امر این است که بازدهی بیزینس و میزان تقاضا در منطقه انتخاب شده اهمیت بالایی دارد و شما برای رسیدن به این بازدهی خوب باید بیزینسی را انتخاب کنید که در منطقه مورد نظر سودآوری بالایی داشته باشد. از بهترین حوزه های تخصصی در این بخش می توان به فروشگاه های خرده فروشی در رده های شغلی زیر اشاره کرد.

 • لباس و پوشاک کودکان
 • فروشگاه کفش و پوشیدنی ها
 • جواهر آلات و لوازم تزئینی
 • لوازم منزل و دکوراسیون
 • لوازم و وسایل آشپزخانه

فهرست بهترین بیزینس های کانادا

بهترین بیزینس در کانادا بیزینسی است که بتوان با سرمایه متوسطی آن را شروع کرد و در مدت زمان کوتاهی به درآمد دست پیدا کرد. در ادامه بهترین بیزینس های کانادا معرفی می شوند که در هر کدام از آن ها به شرایط بازار کار خوبی دسترسی خواهید داشت.

نکته مهم این است که شما لازم دارید تا در هر کدام از این بیزینس ها سابقه شغلی یا دانش کافی داشته باشید تا بتوانید وارد بازار کار شوید.

برای راه اندازی بهترین بیزینس در کانادا نیازی نیست که شما حتما یک محل را خریداری کنید و در ابتدای مسیر می توان یک محل را اجاره کرد و مراحل اولیه رشد بیزینس را طی کرد. با پیشرفت بیزینس و گذشت زمان می توانید به راحتی کسب و کار خود را توسعه دهید و از حمایت های دولتی و سازمان های مربوطه استفاده کنید.

بهترین بیزینس در کانادا از طریق راه اندازی رستوران

راه اندازی رستوران و یک بخش کوچک عرضه کننده غذای آماده از بهترین گزینه ها برای شروع بهترین بیزینس در کانادا به حساب می‌ آید. شما برای تاسیس رستوران در کانادا نیاز به تحقیقات محلی دارید و باید به خوبی منطقه مورد نظر و شرایط بیزینس را در آن بررسی کنید تا پس از خرید یا راه اندازی رستوران در آن به بازدهی خوبی دست پیدا کنید.

رستوران های کانادایی جزو پر بازده ترین بیزینس های کانادا به شمار می روند و شما در مناطق پر جمعیت این کشور مانند تورنتو، اتاوا، مونترال و ونکوور می توانید شرایط بی نظیر بیزینس را در اختیار داشته باشید.

مطمئنا در صورتی که یک منطقه خوب و مناسب را انتخاب کنید، شرایط درآمد خوبی را به دست خواهید آورد و در آینده می توانید روی بازدهی رستوران مورد نظر حساب ویژه ای باز کنید. بهتر است اشاره کنیم که شما می توانید با سرمایه هایی بین ۱۰۰ هزار دلار تا ۵۰۰ هزار دلار یک رستوران را خریداری کنید که در سطح متوسط خواهد بود و می تواند درآمد مناسبی را برای شما فراهم کند.

در صورتی که به دنبال احداث رستوران بزرگی هستید که در یک منطقه بزرگ و پر بازده قرار داشته باشد، نیاز به سرمایه های بیشتری خواهد بود. راه اندازی یک رستوران می تواند گزینه ای عالی برای ایجاد بهترین بیزینس در کانادا برایتان باشد که در نهایت شما را به اقامت دائم کانادا خواهد رساند.

بهترین بیزینس در کانادا از طریق راه اندازی کافی شاپ

بهترین بیزینس در کانادا برای شما می تواند راه اندازی یک کافی شاپ در یک منطقه پر جمعیت و معروف باشد. برای نمونه، شما می توانید یکی از مناطق خوب تورنتو را انتخاب کنید و بیزینس تان را در آن شروع کنید. راه اندازی کافی شاپ در مقایسه با روش های دیگر تاسیس بیزینس در این کشور نیاز به سرمایه های کمتری دارد و این روش از پر بازده ترین راه های مهاجرت بیزینسی برای مهاجران به شمار می رود.

شما می توانید یک کافی شاپ را در مراکز مسکونی این کشور تاسیس کنید و با توجه به وجود جمعیت زیاد در این گونه مناطق مطمئنا می توانید به بازدهی بالایی دست پیدا کنید.

امکان خرید ملک تجاری کافی شاپ نیز در این کشور وجود دارد و شما لزوما نیاز ندارید که یک کافی شاپ را از صفر شروع کنید. در صورت خرید یک بیزینس آماده، شما در شرایط بهتری می توانید مدیریت آن را بر عهده بگیرید و برنامه های توسعه آن را عملی کنید.

در صورتی که به دنبال خرید یک رستوران یا کافی شاپ پربازده در این کشور هستید، الزاما نیاز دارید تا شرایط بیزینس را در منطقه مورد نظر بررسی کنید تا بدانید بیزینس مورد نظر در این منطقه بازدهی و فروش خوبی خواهد داشت یا خیر. با مبالغی بین ۱۰۰ هزار دلار تا ۳۰۰ هزار دلار می توان یک کافی شاپ شیک در این کشور خریداری کرد که از همان ابتدا شرایط درآمدی خوبی به شما ارائه دهد.

بهترین بیزینس در کانادا از طریق راه اندازی کارخانه تولید محصولات چوبی

تولید محصولات چوبی در کانادا از ایده های عالی برای راه اندازی بهترین بیزینس در کانادا است. می توان گفت، در این بخش نرخ صادرات بالایی وجود دارد و در صورتی که به دنبال بین المللی کردن بیزینس خود هستید، احداث یک تولیدی محصولات چوبی می تواند از بهترین گزینه ها به شمار رود.

شما می توانید ایده بیزینسی خود را با تاسیس یک کارگاه کوچک تولیدی یا برش کاری چوب شروع کنید و در آینده آن را توسعه دهید. مطمئنا در صورتی که بتوانید مراحل اولیه تاسیس بیزینس خود را با موفقیت به پایان برسانید، در مراحل توسعه کسب و کار می توانید از حمایت های دولتی استفاده کنید.

از جمله این حمایت ها، می توان به ارائه وام های بلاعوضی اشاره کرد که دولت این کشور برای توسعه صادرات به شرکت های تجاری ارائه می دهد. در صورتی که شما بتوانید قدرت تجاری بیزینس خود را به اثبات برسانید، امکان دریافت این گونه کمک های دولتی هم وجود دارد.

در ایالت هایی مانند بریتیش کلمبیا، آلبرتا، انتاریو و کبک شرایط خوبی برای احداث این گونه بیزینس ها وجود دارد و شما می توانید در آن ها به امکانات خوبی برای راه اندازی بیزینس مرتبط با محصولات چوبی دسترسی داشته باشید.

بهترین بیزینس در کانادا از طریق راه اندازی سالن زیبایی

از جمله روش های راه اندازی بهترین بیزینس در کانادا می توان احداث یک سالن زیبایی را بیان کرد که در این کشور دارای بازدهی خوبی است. با سرمایه های حدود ۵۰ تا ۲۰۰ هزار دلار می توان یک سالن زیبایی در این کشور راه اندازی کرد و از همان ابتدا به درآمد دست پیدا کرد.

راه اندازی یک سالن زیبایی یا کلینیک زیبایی در این کشور بیشتر مناسب پزشکان و متخصصان این حوزه است که قصد دارند تا وارد بازار کار شوند. پزشکان برای طبابت در این کشور نیازمند طی کردن مراحل دشواری هستند اما با خرید یک بیزینس مرتبط می توانند مدیریت آن را بر عهده بگیرند و در آن مشغول به کار شوند.

قیمت خریداری یا راه اندازی سالن های زیبایی یا کلینیک های زیبایی کانادا وابسته منطقه ای است که قصد مهاجرت به آن را دارید. در مناطق بزرگی مانند تورنتو مطمئنا شما به سرمایه های بیشتری نیاز خواهید داشت اما بازدهی کار نیز در این مناطق بسیار بیشتر است.

اکثر پزشکانی که قصد مهاجرت به این کشور دارند، برای معادل سازی مدارک خود باید مسیری پر پیچ و خم را طی کنند اما با خرید یک بیزینس آماده مرتبط با شغل شان می توانند به کانادا مهاجرت کنند.

بهترین بیزینس در کانادا از طریق راه اندازی تعمیرگاه اتومبیل

برای ورود به بازار کار و راه اندازی بهترین بیزینس در کانادا، احداث یک تعمیرگاه اتومبیل از گزینه های بسیار جذاب است چرا که این بیزینس بازدهی بالایی در مناطق شهری کشور دارد. شما برای راه اندازی یک تعمیرگاه در کانادا نیاز به تامین سرمایه های بیش از ۵۰ هزار دلار دارید و بر اساس منطقه و تجهیزات بیزینس مورد نظر شما باید سرمایه مناسب را تامین کنید.

در صورتی که بخواهید بهترین بیزینس در کانادا را در حوزه تعمیر اتومبیل و شغل های مرتبط راه اندازی کنید، می توانید روی خرید بیزینس های آماده تمرکز کنید که در شهرهای بزرگ هستند و تجهیزات کامل و مدرنی دارند.

می توان گفت، شما می توانید با سرمایه های ۵۰۰ هزار دلاری یک تعمیرگاه مدرن و به روز را خریداری کنید و از مزایای آن برای کسب درآمد و اقامت دائم استفاده کنید.

مزیت مهم تعمیرگاه های آماده و بیزینس هایی که در مناطق پر جمعیت خریداری می شوند، داشتن مشتریان از همان ابتدای کار است و در صورتی که شما تحقیقات درستی در منطقه داشته باشید، می توانید یک بیزینس خوب و قابل اتکا را خریداری کنید.

بهترین بیزینس در کانادا از طریق راه اندازی شرکت حمل و نقل

راه اندازی بهترین بیزینس در کانادا روش های مختلفی دارد که یکی از بهترین آن ها خرید یا احداث شرکت مرتبط با حمل و نقل است. این رده شغلی می تواند مناسب متخصصانی باشد که در این حوزه کاری تجربه بالایی دارند و در کشور مبدا توانسته اند یک بیزینس مرتبط را رهبری کنند.

در مورد شرکت های حمل و نقل کانادا، شما مطمئنا می توانید به امکانات و تجهیزات متنوعی دسترسی داشته باشید و به دلیل نیاز به افزایش کیفیت حمل و نقل در این کشور، فرصت های عالی در این حوزه کاری برای کارآفرینان و متخصصان فراهم است.

متقاضیانی که تجربه کاری در حوزه دریانوردی، خلبانی یا رانندگی ماشین های سنگین دارند، فرصت خوبی را در اختیار خواهند داشت تا بتوانند بهترین بیزینس در کانادا را راه اندازی کنند.

شما در این حیطه شغلی لزوما نیاز ندارید تا سرمایه های هنگفتی را وارد کار کنید و با داشتن حداقل تجهیزات می توان کار را شروع کرد. مطمئنا در آینده می توان بیزینس را توسعه داد و با استفاده از حمایت های دولتی به امکانات بیشتری دسترسی پیدا کرد.

بهترین بیزینس در کانادا از طریق راه اندازی مرغداری

راه اندازی مرغداری می تواند سودآوری خوبی برای متقاضی مهاجرت داشته باشد و این موضوع برای شروع بهترین بیزینس در کانادا می تواند گزینه ای خوب و عملی باشد. در سال های اخیر به دلیل رشد جمعیتی کشور کانادا تقاضای بازار در مورد محصولات کشاورزی و دامداری افزایش پیدا کرده است و در این بین، پرورش مرغ از گزینه هایی است که ریسک بسیار کمی دارد و می توان با سرمایه های پایین نیز یک مرغداری را در این کشور تاسیس کرد.

افرادی که تجربه مناسب و خوبی در این حوزه شغلی دارند، می توانند با تامین سرمایه های بین ۵۰ تا ۱۰۰ هزار دلار بیزینس خود را در این کشور شروع کنند. مرغداری گزینه ای است که دردسرهای زیادی ندارد و در صورت داشتن تخصص، شما تحت حمایت های دولتی این کشور قرار خواهید گرفت.

شرایط برای راه اندازی بهترین بیزینس در کانادا در حوزه تولید گوشت قرمز و گوشت مرغ در ایالت هایی مانند آلبرتا، ساسکاچوان، منیتوبا، انتاریو و کبک بسیار مناسب است و در این مناطق می توان یک بیزینس با بازدهی بالا را در این حوزه های شغلی تاسیس کرد.

بهترین بیزینس در کانادا از طریق راه اندازی کارواش

در صورتی که به دنبال بهترین بیزینس در کانادا هستید که دردسر و ریسک بسیار پایینی داشته باشد، راه اندازی یک کارواش از گزینه های بسیار مناسب است. شما تنها نیاز خواهید داشت تا مکان یک کارواش را خریداری کنید و تجهیزات مورد نیاز آن را فراهم کنید.

با این کار، صاحب یک کارواش خواهید بود که با استفاده از آن می توان برای ویزای شغلی یا اقامت دائم این کشور نیز درخواست ارائه داد. کارواش های کانادا که در مناطق شهری و پر جمعیت راه اندازی می شوند جزو بهترین بیزینس های کانادا به حساب می آیند و شما در این مسیر نیاز به تامین سرمایه هایی بین ۱۰۰ هزار دلار تا ۳۰۰ هزار دلار خواهید داشت.

این میزان سرمایه وابسته به اهداف شما و میزان امکانات بیزینس مورد نظر و منطقه آن است و در صورتی که بخواهید یک بیزینس با بازدهی بسیار بالا را در این کشور شروع کنید، می توانید سرمایه های بیشتری را وارد بازار کنید.

راه اندازی کارواش و شروع کار در این بیزینس یکی از رده های شغلی است که در تمامی کشورها قابل اتکا است و ریسک کار و دشواری انجام آن نیز در مقایسه با سایر بیزینس ها بسیار پایین است.

بهترین بیزینس در کانادا از طریق راه اندازی هتل

برای رسیدن به بهترین بیزینس در کانادا شما می توانید از طریق راه اندازی یک هتل یا مرکز اقامتی کوچک کار خود را شروع کنید. کانادا کشوری توریستی است که صنعت توریسم در آن در سال های اخیر رشد قابل توجهی داشته است.

شما می توانید با تحقیقات دقیق در یک منطقه خوب این کشور هتل یا مرکز اقامتی را خریداری کنید و با این کار سرمایه خود را صرف یک بیزینس پر بازده در این کشور خواهید کرد. امکان خرید هتل ها و مراکز اقامتی با مبالغ ۳۰۰ هزار دلار تا ۱ میلیون دلار وجود دارد و میزان مبلغ مورد نیاز وابسته به شهرت هتل و محل آن است.

بهتر است روی مناطقی در این کشور تمرکز داشته باشید که از نظر گردشگری و توریستی دارای شهرت زیادی هستند که از این جمله می توان شهرهای بزرگ کبک، انتاریو،‌ بریتیش کلمبیا و آلبرتا را نام برد.

در بیشتر استان های این کشور شرایط توریستی داخلی و بین المللی فراهم است و شما می توانید با خرید یک هتل یا مرکز اقامتی در آن، اقدام به تاسیس بهترین بیزینس در کانادا کنید.

بهترین بیزینس در کانادا از طریق راه اندازی داروخانه

با توجه به نیاز کانادا برای افزایش کیفیت بخش درمان، شما در این بخش به فرصت های بی نظیری برای راه اندازی بهترین بیزینس در کانادا دسترسی دارید.

داروخانه یکی از گزینه هایی است که شرایط مناسبی را برای متخصصان بخش پزشکی پیشنهاد می دهد و افراد تحصیل کرده پزشکی که قصد ورود مستقیم به بازار کار را دارند، می توانند از این فرصت استفاده کنند.

برای خرید یک داروخانه در کانادا، شما می توانید با هزینه ۱۵۰ هزار دلاری کار خود را شروع کنید و امکان خرید داروخانه با سرمایه های بیشتر و تا ۲ میلیون دلار نیز وجود دارد.

در صورتی که در مناطق بزرگ و شهری بخواهید یک داروخانه را راه اندازی کنید، شرایط خوب و ایده آلی برایتان فراهم است و با این کار به درآمد خوبی در ابتدای کار خواهید رسید. باید اشاره کرد که در داروخانه ها تنها افراد متخصص می توانند کار کنند و به دلیل اهمیت بالای بخش درمان در کانادا، نیاز است تا پس از خریداری یک داروخانه، کارمندان متخصص و تحصیل کرده در این بخش استخدام شوند.

بهترین بیزینس در کانادا با راه اندازی فروشگاه لباس

فروشگاه های لباس کانادا که طیف وسیعی از محصولات و خدمات را ارائه می دهند، از بهترین بیزینس های کانادا به حساب می آیند. صنعت خرده فروشی در کانادا از پر سودترین صنایع به حساب می آید که نقش مهمی در تولید ناخالص داخلی دارد و در این حوزه شغلی می توان شرایط بیزینسی مناسبی را در اختیار داشت.

با در نظر گرفتن منطقه انتخاب شده و امکانات فروشگاه مورد نظر، شما می توانید با سرمایه هایی بین ۲۵ هزار دلار تا ۳۰۰ هزار دلار وارد بازار کار شوید و یک بیزینس را خریداری کنید. نکته مهم این است که در صورت خریداری یک بیزینس آماده شما باید میزان فروش بیزینس مورد نظر و تعداد مشتریان آن را بررسی کنید تا پس از خرید آن به بازدهی خوبی دست پیدا کنید.

تاسیس فروشگاه لباس در این کشور تنوع بسیار زیادی از نظر نوع محصولات دارد و شما می توانید در یک حوزه تخصصی به خصوص وارد بازار کار شوید.

برای یک نمونه، راه اندازی فروشگاه لباس کودکان و افراد خردسال از گزینه های خوب برای راه اندازی بهترین بیزینس در کانادا به شمار می رود. میزان درآمد در این حوزه شغلی برای صاحبان فروشگاه های لباس وابسته به منطقه انتخاب شده، نوع محصولات و بزرگی فروشگاه است که شما برای افزایش بازدهی و درآمد در یک فروشگاه لباس می توانید روی این سه نکته تمرکز کنید.

بهترین بیزینس در کانادا از طریق راه اندازی پمپ بنزین

از گزینه های بی نظیر برای راه اندازی بهترین بیزینس در کانادا می توان احداث یا خرید یک پمپ بنزین را بیان کرد. پمپ بنزین ها و مراکز سوخت در این کشور جزو اساسی ترین نیازهای بخش حمل و نقل به حساب می آیند و صنایع مختلف به این بخش نیاز دارند.

در این بخش نیاز به تامین سرمایه های زیادی است و برای خرید یک پمپ بنزین که بازدهی خوبی داشته باشد، می توانید با سرمایه های حداقلی ۲ میلیون دلاری وارد بازار کار شوید. البته، در صورتی که یک مجموعه کامل را خریداری کنید که در منطقه خوبی قرار داشته باشد، این سرمایه مورد نیاز تا بیشتر از ۵ میلیون دلار نیز خواهد رسید.

قیمت پمپ بنزین ها در ایالت های مختلف کانادا بسیار بالا است اما باید توجه داشته باشید که با صرف این سرمایه مطمئنا میزان بازدهی نیز نسبت به سایر مشاغل بالاتر خواهد بود. خرید یک پمپ بنزین در کانادا می تواند شما را به یک درآمد قابل توجه برساند و با این روش خواهید توانست تا اقامت دائم این کشور را نیز به دست آورید.

نکته مهم این است که شما با خرید یک پمپ بنزین در این کشور صاحب فروشگاه های آن و مراکز رفاهی این پمپ بنزین نیز خواهید شد و در واقع، در نهایت شما می توانید صاحب یک مجموعه بزرگ شوید که درآمد آن از بخش های مختلفی به دست خواهد آمد.

بهترین بیزینس در کانادا از طریق راه اندازی شرکت بازاریابی و تبلیغات

بازاریابی و تبلیغات نقش مهمی در اقتصاد کانادا و پیشبرد آن دارد. به دلیل رشد تعداد شرکت ها و بیزینس ها در این کشور، در بخش تبلیغات و بازاریابی نیاز به متخصصان و شرکت ها افزایش پیدا کرده است و می توان با سرمایه های نه چندان زیاد وارد بازار کار این بخش شد.

شما برای راه اندازی بهترین بیزینس در کانادا در بخش تبلیغات و بازاریابی نیاز به تخصص قابل قبول در این رده شغلی دارید و برای ورود به بازار کار در این بخش باید سرمایه هایی بین ۲۵ هزار دلار تا ۱۵۰ هزار دلار تامین شود.

البته، این میزان در مورد شرکت هایی برآورد شده است که به عنوان بیزینس های کوچک این کشور شناخته می شوند. در صورتی که شما قصد خرید یک بیزینس بزرگ را داشته باشید یا بخواهید آن را از صفر راه اندازی کنید، سرمایه بالاتری نیاز است که شاید تا بیشتر از ۵۰۰ هزار دلار نیز برسد.

شرکت های تبلیغاتی در کانادا دارای کارکنانی بین ۱ نفر تا ۱۰۰ نفر هستند و شما می توانید بر اساس اهداف خود و برنامه های توسعه، محل مناسب و شرکتی با امکانات خوب را انتخاب کنید که در آینده فرصت توسعه آن وجود داشته باشد.

بهترین بیزینس در کانادا از طریق راه اندازی خشکشویی

خشکشویی ها یا Dry Cleaner ها در کشور کانادا از گزینه های مقرون به صرفه برای راه اندازی بهترین بیزینس در کانادا شناخته می شوند. شاید هدف شما تنها دریافت اقامت دائم کانادا باشد که در این صورت به راحتی می توانید با خرید یک خشکشویی خوب در منطقه پر بازده به هدف خود دست پیدا کنید.

متقاضیان زیادی برای خرید خشکشویی در کانادا تقاضا می دهند چرا که این گزینه درآمد مناسبی را برای شما فراهم خواهد کرد و می توانید با سرمایه هایی بین ۱۰۰ تا ۳۰۰ هزار دلار وارد بازار کار در این بخش شوید.

این موضوع وابسته به شما است که چه هدفی دارید و تا چه اندازه می خواهید بیزینس مورد نظر را توسعه دهید. با ارائه برنامه بیزینس پلن شما می توانید اهداف خود را توضیح دهید و به فکر دریافت اقامت دائم پس از خریداری یک خشکشویی در این کشور باشید.

خشکشویی ها در کانادا کارکنانی در حدود ۱۰ تا ۵۰ نفر دارند و در این مسیر این شما هستید که باید تعیین کنید اندازه بیزینس تان چیست و بر اساس آن باید به فکر استخدام افراد باشید. دقت کنید که در روش های مهاجرتی بیزینسی، هر اندازه بتوانید اشتغال زایی بیشتری داشته باشید، این موضوع احتمال موفقیت پرونده شما را افزایش خواهد داد.

بهترین بیزینس در کانادا از طریق راه اندازی وبلاگ

راه اندازی وبلاگ نیز از کم هزینه ترین گزینه ها برای شروع بهترین بیزینس در کانادا به حساب می آید. شما با راه اندازی یک وبلاگ انگلیسی می توانید به درآمد مناسبی دسترسی داشته باشید که کارتان نگارش مقالات انگلیسی و جذب مخاطب خواهد بود.

در این روش، سرمایه مورد نیاز شما تنها یک لپ تاپ یا کامپیوتر خواهد بود و در کنار آن، باید سرمایه مورد نیاز برای مستقر شدن در کشور کانادا را نیز داشته باشید. وبلاگ نویسی نیز مانند سایر رده های شغلی نیاز به تجربه بالایی دارد و برای راه اندازی بهترین بیزینس در کانادا در حوزه وبلاگ نویسی نیاز به تخصص در حوزه نویسندگی زبان انگلیسی است.

وبلاگ نویسی از جمله روش های درآمد زایی آنلاین است که در صورت داشتن مهارت لازم می تواند شما را به درآمد برساند و برای راه اندازی آن نیازی نیست تا محلی را اجاره کنید یا بیزینسی را خریداری کنید.

بهترین بیزینس در کانادا از طریق راه اندازی شرکت خدمات نظافتی

به جرات می توان گفت، راه اندازی شرکت خدمات نظافتی از بهترین گزینه ها برای شروع بهترین بیزینس در کانادا به شمار می رود. شما می توانید با سرمایه های پایین یک شرکت خوب تاسیس کنید و این روش در مقایسه با روش هایی مانند تاسیس رستوران نیاز به سرمایه کمتری دارد.

مزیت مهم راه اندازی شرکت های نظافتی در این کشور این است که شما می توانید اشتغال زایی بالایی در آن داشته باشید و این نکته را در بیزینس پلن خودتان درج کنید. در صورتی که بتوانید برای بیش از ۵ نفر اشتغال زایی داشته باشید، مطمئنا پرونده شما در شرایط بهتری می تواند به موفقیت برسد.

معمولا، شرکت های نظافتی در کانادا حدود ۵ تا ۵۰ نفر استخدامی دارند که شما می توانید با استخدام افراد بیشتر در شرکت مورد نظر احتمال قبول شدن پرونده اقامت دائم تان را افزایش دهید.

برای تاسیس و راه اندازی بهترین بیزینس در کانادا در رده شغلی شرکت نظافتی نیاز به سرمایه هایی بین ۲۵ هزار دلار تا ۲۰۰ هزار دلار است و این میزان وابسته به اندازه شرکت، تعداد کارکنان و تجهیزاتی است که شما قصد خرید آن را خواهید داشت.

ورود به بازار کار در این حوزه تخصصی با ارائه خدمات به آپارتمان ها و شرکت های تجاری خواهد بود و در صورتی که چند ماه در این بخش فعالیت کنید، می توانید به فکر توسعه بیزینس خود باشید.

بهترین بیزینس در کانادا از طریق راه اندازی شرکت مدیریت مراسم

مدیریت مراسم ها و رویدادها در کانادا از بهترین بیزینس های کانادا به حساب می آید که بازدهی بالایی برای آن وجود دارد. در مورد این نوع بیزینس شهرهای بزرگ گزینه ای خوب هستند و به دلیل مشغله زیاد در این نوع شهرها، مردم به دنبال استفاده از خدمات شرکت هایی هستند که رویدادها و مراسمات آن ها را مدیریت کنند و کیفیت خوبی در اختیار آن ها قرار دهند.

در صورتی که در این حوزه تخصصی فعالیت کرده باشید، می توانید در شهرهای بزرگ مانند تورنتو و ونکوور فرصت های بی نظیری برای راه اندازی یک بیزینس مرتبط با مدیریت رویدادها داشته باشید.

کسب درآمد از طریق بر عهده گرفتن مدیریت مهمانی ها و رویدادهای بزرگ می تواند گزینه ای بسیار پر سود باشد و در این بخش میزان تقاضا نیز در شهرهایی مانند تورنتو و ونکوور بسیار بالا است.

برای راه اندازی یک بیزینس در این حوزه تخصصی شما نیاز به سرمایه های بسیار بالایی ندارید و مزیت آن همین موضوع است. شاید بتوان با تامین سرمایه هایی بین ۵۰ هزار دلار تا ۲۰۰ هزار دلار یک بیزینس خوب در رابطه با مدیریت مراسمات و رویدادها شروع کرد.

بهترین بیزینس در کانادا از طریق راه اندازی موسسه مراقبت از کودکان و سالمندان

یکی از ایده های عملی و بی نظیر برای راه اندازی بهترین بیزینس در کانادا تاسیس موسسه ای است که خدمات آن مراقبت از افراد خردسال یا سالمند خواهد بود. این نوع بیزینس ها دارای بازدهی بالایی در این کشور هستند و به سرعت می توان با استفاده از آن ها به درآمد خوبی دست پیدا کرد.

برای ورود به بازار کار در این بخش، احتمالا شما نیاز به اجاره کردن یا خریداری یک ملک دارید که پس از آن باید افراد متخصص و پرستار را در بیزینس خود استخدام کنید. دقت داشته باشید که میزان تقاضا در این مورد بسیار بالا است و موسسات نگهداری از سالمندان که خدمات جذابی را به این افراد ارائه می دهند، جزو محبوب ترین بیزینس ها در کشور کانادا به شمار می روند.

برای راه اندازی بهترین بیزینس در کانادا تاسیس یک مهد کودک می تواند گزینه ای بی نظیر باشد که تقاضای زیادی نیز در این حوزه شغلی وجود دارد.

داشتن تجربه کاری در این بخش زیاد اهمیتی ندارد و شما می توانید با داشتن اطلاعات کافی مرتبط یک بیزینس را در این بخش خریداری کنید و با استفاده از آن به کشور کانادا مهاجرت کنید. تنها نکته مهم این است که پس از شروع بیزینس در این بخش نیاز است تا افراد متخصص استخدام شوند که این هنر شما است تا کارکنانی مورد اعتماد و کاربلد استخدام کنید.

بهترین بیزینس در کانادا از طریق راه اندازی رستوران سیار

در صورتی که با سرمایه های کم قصد ورود به بازار کار این کشور را دارید، راه اندازی رستوران سیار می تواند گزینه ای خوب برای شروع بهترین بیزینس در کانادا برایتان باشد. یک رستوران سیار در این کشور نیاز به سرمایه زیادی ندارد و برای شروع کار شما نیاز به تجهیزات و امکانات متعددی نخواهید داشت.

تنها کافی است تا یک منطقه خوب را انتخاب کنید و مراحل تاسیس بیزینس را طی کنید. شاید بتوان با سرمایه های حدودی ۲۵ تا ۵۰ هزار دلار یک بیزینس قدرتمند را در این بخش شروع کرد و از ابتدا به درآمد مناسبی دست پیدا کرد. انتخاب محل احداث رستوران سیار از جمله نکات مهمی است که باید در ابتدای کار به آن توجه داشته باشید.

کیفیت غذا و محصولات عرضه شده نیز از مهم ترین نکات برای موفقیت در این حوزه شغلی در کانادا است. باید اشاره کرد که لزوما شما نیاز ندارید تا یک وسیله نقلیه را خریداری کنید و امکان اجاره آن نیز وجود دارد. با این حال، در صورتی که بتوانید یک وسیله نقلیه پیشرفته و با امکانات کامل را خریداری کنید، در شرایط بهتری قرار خواهید داشت.

بهترین بیزینس در کانادا از طریق راه اندازی فروشگاه آنلاین

فروش آنلاین و تجارت الکترونیک کانادا در سال های قبل پیشرفت زیادی کرده است اما هنوز هم فرصت های بی نظیری در این بخش وجود دارد تا شما بتوانید بهترین بیزینس در کانادا را راه اندازی کنید. ایده های متنوعی در این حوزه تخصصی وجود دارند و میزان تقاضا نیز برای آن بسیار زیاد است.

بر اساس آمارها، میزان خرید آنلاین مشتریان روز به روز در حال افزایش است و این شرایط نیازمند تاسیس بیزینس های خدماتی است که شرایط مناسبی را برای خرید و فروش آنلاین فراهم کنند. در قدم اول شما نیاز به یک وب سایت خوب و قابل اتکا دارید که بتوانید روی آن بیزینس خود را پیش ببرید.

بهتر است اشاره کنیم که پس از راه اندازی یک وب سایت، حوزه تخصصی شما است که تعیین کننده نوع محصولات عرضه شده خواهد بود. شما می توانید با یک بیزینس کوچک شروع به کار کنید و در آینده به فکر توسعه بیزینس در بخش های مختلف باشید.

بهترین بیزینس در کانادا از طریق راه اندازی موسسه تدریس

از گزینه های خوبی که برای مدرسان و متخصصان حوزه آموزش و پرورش وجود دارد، راه اندازی موسسه تدریس است. آموزش حوزه های علمی مانند انگلیسی یا ریاضی در کشور کانادا از بهترین انتخاب ها برای شروع بهترین بیزینس در کانادا در بخش آموزش و پرورش است و شما در تمامی ایالت ها و شهرهای بزرگ این کشور می توانید به فرصت های خوبی دسترسی داشته باشید.

آموزش و تدریس در کشور کانادا از جمله رده های شغلی خوب و پر درآمد به حساب می آید و بهتر است به جای استخدام شدن در این کشور به فکر راه اندازی بیزینس خود باشید.

در صورتی که قصد ورود به این حوزه شغلی را داشته باشید، بهتر است روی آموزش مباحثی مانند موسیقی، هنر، نویسندگی، ورزش و آموزش های رانندگی تحقیق زیادی داشته باشید چرا که این مباحث جزو محبوب ترین ها در این کشور به شمار می روند.

رشد و شهرت یک موسسه آموزشی وابسته به ارائه کیفیت بالای تدریس و خوش اخلاق بودن مدرسان آن ها است که شما می توانید این نکات را در حین راه اندازی و توسعه بیزینس خود لحاظ کنید.

بهترین بیزینس در کانادا از طریق راه اندازی شرکت فنی و حرفه ای

خدمات فنی حرفه ای از بهترین گزینه ها برای راه اندازی یک بیزینس در کانادا هستند. به جرات می توان گفت در این کشور تقاضای بالایی نسبت به خدمات فنی و حرفه ای وجود دارد و متقاضیان مهاجرت بیزینسی به این کشور می توانند با راه اندازی یک شرکت ارائه دهنده خدمات فنی و حرفه ای فرصت دریافت اقامت دائم این کشور را در اختیار داشته باشند.

برای ورود به بازار کار در این بخش شما نیاز به تامین سرمایه های زیادی ندارید و می توان با سرمایه هایی بین ۵۰ هزار دلار تا ۱۵۰ هزار دلار بهترین بیزینس در کانادا را در این حوزه تخصصی پیاده کرد. شما با راه اندازی یک شرکت فنی حرفه ای می توانید به درآمدهای خوبی دست پیدا کنید چرا که امکان گرفتن سفارش از منازل و حتی شرکت های تجاری وجود دارد.

شهرهای بزرگ این کشور محلی بی نظیر برای راه اندازی بهترین بیزینس در کانادا در این حوزه تخصصی هستند که از آن جمله می توان تورنتو، کبک، مونترال، اتاوا و ونکوور را بیان کرد. با یک تحلیل کلی، می توان دریافت که خدمات فنی و حرفه ای نقش اساسی در تولید ناخالص شهرها دارند و می توان برای راه اندازی یک بیزینس پر بازده در کانادا روی این نوع مشاغل حساب باز کرد.

بهترین بیزینس در کانادا از طریق راه اندازی مجموعه کشاورزی

در صورتی که به دنبال راه اندازی بهترین بیزینس در کانادا هستید، خرید یا راه اندازی یک مجموعه کشاورزی از گزینه های بی نظیر است. برای ورود به بازار کار در این بخش شما احتمالا نیاز دارید تا یک ملک را خریداری کنید یا حتی می توان این ملک را در مراحل اولیه اجاره کرد.

سرمایه حدودی برای ورود به این بازار کار پر سود در کانادا، بین ۱۰۰ هزار دلار تا ۳۰۰ هزار دلار است و شما می توانید از طریق برنامه های مختص استانی برای راه اندازی یک مجموعه کشاورزی اقدام کنید. نکته مهم این است که شما از طریق خریداری یک مجموعه کشاورزی می توانید به اقامت دائم دست پیدا کنید و از مزایای آن برای خانواده و فرزندان خود نیز استفاده کنید.

بازار کار کشاورزی در این کشور یکی از بیزینس های پر تقاضا است و بسیاری از محصولات تولیدی کشاورزی در این کشور به کشورهای همسایه صادر می شود. در شرایط پس از راه اندازی یک مجموعه کشاورزی می توانید از کمک های دولتی استفاده کنید و در بخش صادرات نیز فعالیت داشته باشید.

از جمله مهم ترین محصولات کشاورزی این کشور می توان به کانولا، گندم، جو و انواع میوه ها اشاره کرد که مقصد اصلی صادرات این محصولات کشورهایی مانند آمریکا و مکزیک هستند.

بهترین بیزینس در کانادا از طریق راه اندازی شرکت حسابداری

در صورتی که به دنبال تاسیس بهترین بیزینس در کانادا هستید که بازدهی خوبی داشته باشد و به سرمایه های زیادی هم نیاز نداشته باشد، بهتر است روی حسابداری و تاسیس یک شرکت مرتبط تحقیق کنید.

بخش حسابداری در شرکت های مختلف اهمیت زیادی دارد و بسیاری از شرکت های تجاری کانادا این بخش را برون سپاری می کنند. حسابداری یکی از مشاغلی در کانادا است که نیاز بالایی به آن وجود دارد و اثبات کننده این ادعا وجود موقعیت های شغلی متنوع در وب سایت های آگهی شغلی است.

با سرمایه های حدود ۵۰ تا ۱۰۰ هزار دلار می توان یک شرکت تجاری حسابداری را تاسیس کرد و برای توسعه آن برنامه ریزی کرد. راه اندازی یک شرکت حسابداری در این کشور گزینه ای است که شما را به اقامت خواهد رساند و این شرکت را می توانید با خرید یک ملک تجاری یا اجاره آن تاسیس کنید.

در صورتی که در این حوزه شغلی تخصص و سابقه کار دارید، شرایط بی نظیری برایتان وجود دارد تا در یک حالت ایده آل برنامه های راه اندازی شرکت را ارائه دهید و از طریق یکی از روش های مهاجرت بیزینسی برای اقامت اقدام کنید.

بهترین بیزینس در کانادا از طریق راه اندازی شرکت تولید نرم افزار

شرکت های تولید و خدمات نرم افزاری در کانادا از بهترین ایده های تجاری در این کشور هستند. در شهرهایی مانند تورنتو و ونکوور که جزو شهرهای مدرن این کشور هستند، می توان به شرایط و امکانات ایده آلی برای راه اندازی یک شرکت نرم افزاری دست پیدا کرد.

شما الزاما نیاز ندارید تا یک ملک را خریداری کنید و امکان راه اندازی بهترین بیزینس در کانادا با اجاره یک ملک تجاری هم ممکن است. به خصوص در بخش آی تی و نرم افزار، امکان این وجود دارد تا در ابتدای مسیر یک محل را اجاره کنید و برنامه های توسعه بیزینس خود را به اجرا درآورید.

استارتاپ ها و بیزینس های مرتبط با نرم افزار در کانادا جزو مهم ترین کسب و کارهای خدماتی این کشور هستند که با ایده های متنوعی می توان وارد بازار کار در این بخش شد.

به دلیل رشد فناوری در صنایع مختلف و احساس نیاز به استفاده از فناوری و نرم افزار در این بخش ها، صنعت تولید نرم افزار و برنامه نویسی در کانادا اهمیت زیادی دارد و این بخش به خصوص در ایالت های انتاریو، کبک و بریتیش کلمبیا تحت حمایت های دولتی قرار دارد.

داشتن سابقه شغلی و تخصص در این حوزه از اهمیت زیادی برخوردار است و با ارائه این سابقه شغلی شما می توانید اقدام به عملی کردن بیزینس خود در بخش توسعه نرم افزار و آی تی در این کشور کنید.

بهترین بیزینس در کانادا از طریق راه اندازی شرکت خدمات لوله کشی

خدمات مرتبط با ساختمان و به خصوص لوله کشی از شرایط مناسبی در بازار کار این کشور برخوردار است. خدمات لوله کشی و تاسیسات از جمله مواردی است که در ساخت و ساز و بخش مسکن از الزامات کار به حساب می آید و به دلیل توسعه شهری در مناطق مختلف این کشور، شرایط مناسبی برای ورود به بازار کار در این بخش وجود دارد.

شما می توانید با سرمایه های حداقلی ۵۰ تا ۱۰۰ هزار دلار وارد بازار کار در این بخش شوید و با اجاره یک ملک بیزینس خود را در این کشور شروع کنید. مانند تمامی رده های شغلی، داشتن تجربه کار و تخصص در حوزه لوله کشی و تاسیسات ساختمان از اهمیت بالایی برای موفقیت برخوردار است و شما می توانید برای موفقیت در این مسیر شهرهای بزرگ یا مناطق کم جمعیت را انتخاب کنید.

شرکت های تجاری یا اهالی آپارتمان ها در این کشور مخاطبان شما پس از تاسیس بیزینس و شرکت لوله کشی خواهند بود و از نظر وجود تقاضا در بازار شما مشکلی نخواهید داشت. تنها کافی است، خدمات با کیفیت و خوبی ارائه شود تا به بازدهی خوبی از تاسیس بیزینس دست پیدا کنید.

بهترین بیزینس در کانادا از طریق راه اندازی شرکت طراحی مد

یک مجموعه طراحی مد و لباس از گزینه های مناسب برای افرادی است که قصد تاسیس بهترین بیزینس در کانادا را دارند. صنعت مد و لباس در این کشور از بهترین حوزه های تخصصی و شغلی به حساب می آید که همیشه تقاضا برای خرید محصولات آن بین مردم وجود دارد.

شما بهتر است تا روی شهرهای بزرگ و مدرنی مانند تورنتو و ونکوور تمرکز کنید چرا که شرایط و امکانات عالی در این شهرها در صنعت مد و لباس وجود دارد. در کنار راه اندازی یک محل فیزیکی و شرکت در این کشور، شما می توانید به فکر استفاده از پلتفرم های آنلاین نیز باشید که بهترین بستر برای توسعه تجارت و معرفی محصولات به طیف وسیعی از مخاطبان هستند.

برندسازی در این حوزه تخصصی اهمیت زیادی دارد که به مرور زمان امکان پذیر است و شما برای ورود به بازار کار این رده شغلی نیاز به سرمایه های متوسطی خواهید داشت. این سرمایه می تواند بین ۵۰ هزار دلار تا ۲۰۰ هزار دلار باشد که برای تامین امکانات مورد نیاز، خریداری ملک تجاری یا اجاره محل مورد نیاز خواهد بود. با شروع به کار امکان توسعه بیزینس در شهرهای بزرگ وجود دارد و در آینده شما می توانید به فکر تاسیس شعبات بیشتر در شهرهای دیگر این کشور باشید.

بهترین بیزینس در کانادا از طریق راه اندازی شرکت مدیریت پسماند

مدیریت پسماند از اساسی ترین بخش ها برای شهرهای پر جمعیت و مناطق کم جمعیت این کشور است که در کشور کانادا این بخش دارای ایده های تجاری با بازدهی بالایی است. بازیافت کاغذ و محصولات مصرفی خانوار از ایده هایی است که می توان از طریق آن ها تجارت های پر بازدهی را در این کشور شروع کرد و به درآمد مناسبی دست پیدا کرد.

در صورتی که در کشور مبدا سابقه شغلی خوب و تخصصی داشته باشید، مدیریت پسماند و تاسیس یک بیزینس مرتبط می تواند شما را به اهداف مهاجرتی تان برساند. مدیریت پسماند یک ایده کلی است که شامل بسیاری از رده های شغلی می شود و شما می توانید طرح های متنوعی برای مدیریت این پسماند در مناطق مختلف کانادا داشته باشید.

از جمله بهترین ایده های بیزینسی در کنار بازیافت کاغذ، می توان بیزینس مرتبط با بازیافت لباس، مدیریت پسماند شرکت های صنعتی، بازیافت و مدیریت پسماند محصولات پلاستیکی و بازیافت محصولات الکترونیکی را نام برد.

بهترین بیزینس در کانادا از طریق راه اندازی بیزینس آموزش یوگا

یوگا از جمله ورزش های سالمی است که امروزه طرفداران بسیاری دارد و به دلیل محبوبیت آن، افراد زیادی وجود دارند که در بخش آموزش این ورزش مشغول به فعالیت هستند. در صورتی که دانش کافی و تخصصی در این حوزه داشته باشید، می توانید به ورزش یوگا به عنوان یک بیزینس پر درآمد نگاه کنید و از طریق آموزش آن به اهداف خود دست پیدا کنید.

شاید بسیاری از افراد به دنبال راه اندازی یک مجموعه ورزشی باشند و بخواهند زمین آن را خریداری کنند. این کار بسیار خوب خواهد بود و شما با این کار می توانید صاحب ملک مورد نظر شوید و خیال تان از این نظر راحت شود. با این حال، افرادی که قصد ورود به بازار کار را در این بخش دارند، به راحتی می توانند یک محل را اجاره کنند و در آن استارت کار خود را بزنند.

بهترین بیزینس در کانادا از طریق راه اندازی باشگاه فیتنس

باشگاه های فیتنس در کانادا جزء جدایی ناپذیر اقتصاد این کشور به شمار می روند و در این مسیر شما می توانید با راه اندازی یک باشگاه ورزشی مدرن و زیبا وارد بازار کار شوید. این کار نیاز به سرمایه هایی بین ۵۰ هزار دلار تا ۳۰۰ هزار دلار دارد و شما می توانید با فراهم کردن امکانات متنوع و جذاب در باشگاه مورد نظر، بهترین شرایط بیزینسی را به دست آورید.

استفاده از باشگاه های فیتنس در کانادا جزو تفریح های همیشگی مردم کانادا است و بسیاری از بیزینس های موفق در این بخش در شهرهای بزرگ و کوچک این کشور فعالیت می کنند. شما لزوما در این بخش نیاز ندارید تا یک محل بزرگ را اجاره کنید یا آن را خریداری کنید.

با استفاده از اجاره یک محل کوچک و تامین تجهیزات هم شما می توانید در این کشور اشتغال زایی کنید و به دنبال راه اندازی بیزینس خود باشید. مطمئنا ورود به بازار کار ورزش این کشور فرصت های زیادی را به شما پیشنهاد خواهد داد و ورزش و تفریح در کانادا یکی از بهترین گزینه ها برای راه اندازی بهترین بیزینس در کانادا است.

بهترین بیزینس در کانادا از طریق راه اندازی شرکت نقاشی ساختمان

خدمات ساختمان در کانادا از جمله بهترین فرصت ها برای راه اندازی یک بیزینس خوب است. در حالت کلی، خدماتی که مرتبط با ساختمان هستند دارای بازدهی خوبی در این کشور خواهند بود و در مناطق مختلف این کشور می توان یک شرکت خدمات نقاشی ساختمان تاسیس کرد.

نکته مهم برای راه اندازی یک شرکت خدمات نقاشی ساختمان این است که شما در آن نیاز به سرمایه های زیادی ندارید و تنها داشتن اطلاعات کامل و تجربه کاری در این بخش شما را به موفقیت خواهد رساند.

بسیار عقلانی است که شما در ابتدای مسیر یک محل را اجاره کنید و در آن بیزینس خود را تاسیس کنید. در آینده و در صورتی که بتوانید برند خود را معروف کنید، می توانید یک محل را خریداری کنید و صاحب بیزینس خود در این کشور شوید.

بسیاری از مردم کانادا مشغله کاری زیادی دارند و به دنبال متخصصانی هستند که بتوانند خدمات با کیفیت و خوبی را در این بخش ارائه دهند. نقاشی ساختمان نیز از جمله خدماتی است که شما می توانید از آن استفاده کنید و با این ایده یکی از بهترین بیزینس های کانادا را راه اندازی کنید.

بهترین بیزینس در کانادا از طریق راه اندازی خدمات محوطه سازی و باغداری

از بهترین ایده های بیزینسی می توان به خدمات محوطه سازی اشاره کرد که دارای فرصت های زیادی در این کشور است. مردم کانادا اهمیت زیادی به زیبایی محل زندگی خود می دهند و شما می توانید از همین نکته استفاده کنید و یک بیزینس پر بازده را در این کشور شروع کنید.

بهترین بیزینس در کانادا بیزینسی است که تقاضای بالایی برای آن وجود داشته باشد و بتوان در مدت زمان کوتاهی به بازدهی خوبی از آن رسید. بیزینس محوطه سازی و خدمات باغداری از جمله این کسب و کارها است که در مقایسه با روش هایی مانند تاسیس رستوران یا خرید پمپ بنزین، شما نیاز به سرمایه های کمتری برای شروع آن دارید.

در این کشور شاید بسیاری از افراد وجود داشته باشند که زمان کافی برای محوطه سازی محل زندگی خود را ندارند. بنابراین، در بسیاری از اوقات، این خدمات به یک شرکت یا فرد ثانویه سپرده می شود که شرایط خوبی برای تاسیس یک بیزینس خوب و پر بازده خواهد بود.

در صورتی که در این حوزه شغلی اطلاعات و تجربه کافی داشته باشید، با کمترین سرمایه ها می توانید یک محل تجاری را در این کشور اجاره کنید و طرح تجاری خود را برای راه اندازی بیزینس مورد نظرتان شروع کنید.

بهترین بیزینس در کانادا از طریق راه اندازی شرکت طراحی گرافیک

طراحی گرافیک از شغل های الزامی برای صنایع مختلف است که شما می توانید با راه اندازی یک شرکت کوچک یا به صورت کار فریلنسری وارد بازار کار این کشور شوید. به دلیل ماهیت این بیزینس و ساختار این رده شغلی، شما برای شروع کار نیاز به سرمایه هنگفتی ندارید و می توانید با کمترین سرمایه ها کار خود را در این بخش شروع کنید.

در کنار بازدهی بالای این حوزه کاری، گرافیک از جمله جذاب ترین رده های شغلی به حساب می آید که می توان در صنایع مختلف حضور آن را مشاهده کرد.

تقاضای زیادی برای خدمات طراحی گرافیک وجود دارد که شما می توانید خدمات شرکت خود را به شرکت های تجاری دیگر یا حتی اشخاص حقیقی ارائه دهید. طراحی گرافیک و تاسیس یک بیزینس در این حوزه در دسته بیزینس های کوچک کانادا تقسیم بندی می شود و شما برای شروع به کار در این حیطه شغلی نیاز به سرمایه های پایینی دارید.

می توان با حدود ۲۵ تا ۵۰ هزار دلار بیزینس مورد نظر را در این کشور شروع کرد و یک شرکت خدمات گرافیکی خوب و قابل اتکا در آن راه اندازی کرد. البته، در صورتی که شما نخواهید یک شرکت را راه اندازی کنید، امکان فعالیت به صورت استخدام شدن نیز در شرکت های دیگر وجود دارد.

بهترین بیزینس در کانادا از طریق راه اندازی موسسه مشاوره

مشاوره تغذیه یا مشاوره ازدواج و خانواده از گزینه های در دسترس و خوب این کشور است که شما می توانید یک محل را اجاره کنید و بیزینس تان را در آن شروع کنید. ایده های متنوعی در این بخش وجود دارند و امکان تاسیس بهترین بیزینس در کانادا در این بخش در مناطق مختلف کشور وجود دارد.

در صورتی که بخواهید یک موسسه ثبت شده را در این کشور راه اندازی کنید و متخصصانی را در آن استخدام کنید، باید به دنبال استخدام افرادی باشید که تجربه کاری مناسب و تخصصی در این حوزه شغلی دارند. اعتماد و ایجاد اعتبار در این حوزه شغلی بسیار اهمیت دارد و شما می توانید این اعتبار را با ارائه خدمات با کیفیت فراهم کنید.

خدمات مشاوره تغذیه در کشور کانادا تقاضای زیادی دارد و افراد زیادی وجود دارند که به دنبال افزایش کیفیت زندگی شان با استفاده از برنامه های غذایی سالم هستند. از جمله مناطق مهم برای راه اندازی یک بیزینس مرتبط با مشاوره تغذیه می توان به مراکز استان اشاره کرد که جمعیت زیادی دارند و از نظر تقاضای بازار کار نیز در آن ها شرایط خوبی وجود دارد.

بهترین بیزینس در کانادا از طریق راه اندازی شرکت تعمیرات گوشی

بحث تعمیرات و ارائه خدمات فنی و حرفه ای در کانادا از گزینه های خوب برای راه اندازی بهترین بیزینس در کانادا است. شما می توانید شرکت خود را راه اندازی کنید یا حتی امکان کار کردن به صورت استخدامی برای شرکت های بزرگ نیز وجود دارد.

در هر دو حالت، بهتر است بدانید که تعمیرات گوشی و لوازم الکترونیکی یک هنر است و شما با به کارگیری این هنر می توانید به بازدهی خوبی از صرف زمان دست پیدا کنید. امروزه، استفاده از گوشی های هوشمند و لوازم الکترونیکی در سراسر دنیا رشد زیادی کرده است و در این بین، نیاز است تا متخصصانی وجود داشته باشند که در صورت بروز مشکل این ابزارها را تعمیر کنند.

در کشور کانادا نیز طراحان الکترونیک و تعمیرکاران لوازم الکترونیکی دارای شرایط خوبی برای ورود به بازار کار هستند و برای تاسیس یک شرکت مرتبط می توان با سرمایه هایی بین ۵۰ هزار دلار تا ۱۵۰ هزار دلار وارد کار شد.

این نکته وابسته به شرکت شما و اهداف تان است که چه میزان از سرمایه را صرف کنید. در صورتی که بخواهید یک شرکت بزرگ با تمامی لوازم و تجهیزات را خریداری کنید، مطمئنا باید مبلغ بیشتری را بپردازید.

بهترین بیزینس در کانادا از طریق راه اندازی شرکت راهنمای تور

راهنماهای تور و گردشگری از جمله بهترین ایده های بیزینسی در کانادا هستند. شما در این حوزه تخصصی می توانید بهترین بیزینس در کانادا را شروع کنید و از جمله مزایای تاسیس یک شرکت راهنمای تور دسترسی به امکانات متنوع در تمامی ایالت های کانادا است.

صنعت توریسم در کانادا توسعه زیادی در سال های اخیر داشته است و شرکت های متعددی در این کشور وجود دارند که خدمات راهنمای تور را در اختیار مخاطبان قرار می دهند. در این بخش، شما نیاز دارید تا منطقه مورد نظر را به خوبی بشناسید و اطلاعات کاملی از آن در اختیار داشته باشید.

امکان تاسیس یک شرکت کوچک وجود دارد و شما می توانید با استخدام چند نفر کار خود را در این حوزه تخصصی شروع کنید. احداث شرکت راهنمای تور در مناطقی که از نظر توریستی در شرایط خوبی قرار دارند، گزینه ای عالی به حساب می آید و شما می توانید با سرمایه هایی بین ۵۰ هزار دلار تا ۱۵۰ هزار دلار بیزینس خود را در این کشور تاسیس کنید.

بهترین بیزینس در کانادا از طریق راه اندازی شرکت خدمات امنیتی

در کشورهای پیشرفته ای مانند کانادا در تمامی بخش ها نیاز است تا امنیت تامین شود. این امنیت در دنیای کنونی با استفاده از لوازم و ابزارهای مختلفی فراهم می شود که دوربین های مدار بسته و قفل های الکترونیکی جزو آن ها است.

شما می توانید بهترین بیزینس در کانادا را از طریق راه اندازی شرکت خدمات امنیتی به دست آورید که برای راه اندازی آن نیاز به اجاره یا خریداری یک ملک و تامین تجهیزات لازم است. تقاضای بازار کار در مورد خدمات امنیتی روز به روز در حال افزایش است و در صورتی که در این حوزه تخصصی تجربه بالایی دارید، فرصت عالی در اختیار شما قرار دارد.

بیزینس های موفق بسیاری در این حوزه شغلی در کانادا فعالیت می کنند و نکته مهم این است که شما در این کشور از نظر ابزارها و لوازم امنیتی هیچ کمبود و مشکلی نخواهید داشت. تنها کافی است یک منطقه خوب را انتخاب کنید و بیزینس خود را در آن شروع کنید.

ارائه خدمات امنیتی برای منازل و شرکت های تجاری از جمله پر سودترین و بهترین بیزینس های کانادا به شمار می رود و در کنار فعالیت تخصصی در حوزه نصب و راه اندازی لوازم و ابزارها، شما می توانید یک نمایندگی از برندهای بزرگ را نیز رهبری کنید و تجهیزات مورد نیاز بازار را در این رده شغلی تامین کنید.

بهترین بیزینس در کانادا از طریق راه اندازی آموزشگاه رانندگی

راه اندازی آموزشگاه رانندگی از بهترین فرصت ها برای شروع یک بیزینس خوب در کانادا است. میزان تقاضا در کانادا برای آموزش رانندگی بسیار بالا است و این موضوع به دلیل رشد جمعیتی در سال های قبل شرایط خوبی را برای متخصصان این حوزه شغلی فراهم کرده است.

به خصوص در شهرهای بزرگی مانند تورنتو میزان تقاضا بسیار بالا است و در این شهر می توان با راه اندازی یک آموزشگاه رانندگی خوب به درآمد بالایی دست پیدا کرد.

در صورتی که در کشور مبدا دارای سابقه شغلی تخصصی در این حوزه باشید مطمئنا خواهید توانست تا یک مرکز آموزش رانندگی را در این کشور رهبری کنید. شروع به کار در این رده شغلی نیاز به سابقه شغلی مناسب دارد و پس از راه اندازی آموزشگاه مورد نظر شما باید به فکر استخدام افراد کانادایی باشید تا بتوانید به اقامت دائم دست پیدا کنید.

بهترین بیزینس در کانادا از طریق راه اندازی شرکت طراحی داخلی

طراحی داخلی به خصوص در شهرهای بزرگ و مدرن این کشور دارای شرایط شغلی خوبی است. بهتر است تا بدانید طراحی داخلی یکی از شغل های پر درآمد در این کشور به حساب می آید که برای راه اندازی یک شرکت در شهرهای بزرگی مانند مونترال، کبک، تورنتو و ونکوور به سرمایه هایی بین ۱۰۰ هزار دلار تا ۳۰۰ هزار دلار نیاز خواهید داشت.

به دلیل توسعه شهری در این مناطق و احساس نیاز به طرح های مدرن معماری و داخلی طراحان داخلی در شرایط مناسب شغلی در این شهرها قرار دارند و می توانند درآمدهای خوبی به دست آورند.

راه اندازی یک شرکت طراحی داخلی یا استخدام شدن برای یک شرکت دیگر می تواند مسیر موفقیت شما را هموار کند و برای ورود به بازار کار در این رشته نیاز به دانش تخصصی و سابقه کار حرفه ای خواهید داشت. همچنین، در صورتی که بتوانید گواهی های تخصصی ارائه دهید، برای راه اندازی یک شرکت یا استخدام شدن در یک شرکت نکته مثبتی تلقی خواهد شد.

بهترین بیزینس در کانادا از طریق راه اندازی مرکز ورزشی

راه اندازی یک مرکز ورزشی و تفریحی کوچک از بهترین گزینه ها برای شروع بهترین بیزینس در کانادا به شمار می رود. در این کشور صنعت ورزش بیش از ۱۰۵ هزار شغل را ایجاد کرده است و تنوع بسیار زیادی در این حوزه کاری وجود دارد. در صورتی که شرایط خود اشتغالی کانادا را داشته باشید، می توانید با خرید یک محل و تبدیل آن به مجموعه ورزشی به سرعت اقامت دائم را دریافت کنید.

البته، شما می توانید ملک مورد نظر را اجاره کنید و در آن بیزینس خود را شروع کنید. ورزش های پر طرفدار بین کانادایی ها شامل بیس بال، بسکتبال، بیلیارد، فوتبال، گلف، هاکی، شنا و تنیس هستند اما ورزش های تفریحی و حرفه ای در این کشور به این چند مورد خلاصه نمی شود.

با یک تحقیقات محلی خوب و دقیق می توانید به راحتی متوجه شوید که چه ورزش هایی در منطقه مورد نظر مناسب هستند و شما با کدام رده ورزشی می توانید یک کسب و کار پر بازده در منطقه انتخاب شده راه اندازی کنید. مطمئنا به دلیل محبوبیت بالای ورزش در این کشور، شما می توانید با این روش بهترین بیزینس در کانادا را راه اندازی کنید و از مزایای آن برای دریافت اقامت دائم استفاده کنید.

بهترین بیزینس در کانادا از طریق راه اندازی شرکت توسعه بلاکچین

توسعه بلاکچین و رمز ارزها ایده بیزینسی نابی است که انتظار می رود رشد زیادی در سال های آتی به خود ببیند. امروزه بیشتر صاحبان بیزینس در کشورهای توسعه یافته به دنبال استفاده از روش هایی هستند که هزینه های واسطه و اضافی را کاهش دهند و بلاکچین و رمز ارزها بهترین گزینه برای این کار است.

برای راه اندازی بهترین بیزینس در کانادا در حوزه تخصصی بلاکچین، شما نیاز دارید تا دانش برنامه نویسی و علم کامل از توسعه برنامه های تحت بلاکچین داشته باشید و در این حوزه کاری داشتن سابقه شغلی اهمیت بالایی دارد.

در صورتی که در این حوزه تخصصی کار کرده باشید، مطمئنا کشور کانادا مکانی ایده آل برای شما خواهد بود تا بتوانید در آن ایده های خود را عملی کنید و به سود بالایی دست پیدا کنید. هم اکنون، شرکت های زیادی در این کشور وجود ندارند و شما رقبای کمی را پیش روی خود دارید.

همچنین، میزان تقاضا نیز از طرف شرکت های تجاری بسیار بالا است و انتظار می رود این میزان تقاضا روز به روز افزایش پیدا کند. نکته مهم تر این است که شما برای راه اندازی بهترین بیزینس در حوزه بلاکچین در کانادا نیاز به سرمایه های بسیار بالایی نیز ندارید و استفاده از روش استارتاپ در این بخش می تواند یکی از بهترین گزینه های مهاجرت به کانادا به شمار رود.

بهترین بیزینس در کانادا از طریق راه اندازی مرکز شارژ ماشین های برقی

خودروهای برقی روز به روز در حال پیشرفت هستند و در این بین، نیاز است تا مراکز شارژ‌ این نوع خودروها نیز توسعه پیدا کنند و تعداد آن ها افزایش پیدا کند.

مردم کانادا استقبال زیادی از خودروهای برقی کرده اند و هم اکنون فرصتی ایده آل است تا با راه اندازی یک مرکز شارژ خودروهای برقی به درآمد خوبی دست پیدا کرد.

می توان گفت، مراکز شارژ خودروهای برقی یکی از پر سودترین بیزینس های کانادا به حساب می آیند و شما برای شروع این بیزینس می توانید محل آن را در ابتدا اجاره کنید. تنها موضوع مهم تامین تجهیزات مورد نیاز است و به عنوان یک صاحب بیزینس، شما می توانید به فکر راه اندازی یک بیزینس کوچک باشید و در آینده آن را توسعه دهید.

بهترین بیزینس در کانادا از طریق راه اندازی مرکز تامین قطعات خودرو

تامین قطعات خودرو در یک مرکز فروشگاهی یا به صورت وسیع از دیگر ایده های بیزینسی خوب در کشور کانادا به حساب می آید که در شهرهای بزرگ این کشور دارای بهترین فرصت ها است.

بهترین بیزینس در کانادا بیزینسی است که برای آن تقاضای زیادی وجود داشته باشد و در حوزه خودرو و خودروسازی این تقاضا بسیار زیاد است. در این بخش می توان با سرمایه هایی بین ۱۰۰ تا ۳۰۰ هزار دلار وارد بازار کار شد و در یکی از شهرها مانند تورنتو، مونترال، کبک یا ونکوور بیزینس را شروع کرد.

کانادا کشوری است که به عنوان یکی از اصلی ترین تولید کننده های قطعات صنعتی و قطعات خودرو شناخته می شود و در ایالت انتاریو تمرکز زیادی روی صنعت خودروسازی وجود دارد.

در کنار این سهم بالا، بسیاری از محصولات تولیدی خودروسازی این کشور به کشورهای پیشرفته دیگر صادر می شود. شهرهای جنوبی ایالت انتاریو مرکزی مهم برای فعالیت در حوزه تولید قطعات خودروسازی هستند و می توان در آن ها فرصت های متنوعی را در این بیزینس مشاهده کرد.

بهترین بیزینس در کانادا از طریق راه اندازی فروشگاه آنلاین غذا

فست فود یا رستوران آنلاین گزینه ای مناسب برای راه اندازی بهترین بیزینس در کانادا است که در تمامی ایالت های این کشور می توان فرصت های خوبی را برای آن مشاهده کرد.

به دلیل مشغله کاری مردم این کشور در شهرهای بزرگ، می توان با استفاده از یک بیزینس آنلاین خدمات مناسبی را برای آن ها ارائه داد و از طریق این کار یک بیزینس پر بازده را شروع کرد. فروشگاه های آنلاین غذا در این کشور جزو بهترین و پر بازده ترین بخش ها به شمار می روند که تقاضای زیادی نیز برای آن ها وجود دارد.

با راه اندازی یک بیزینس ارائه دهنده غذاهای خانگی شما به درآمد بالاتر از سطح میانگین دسترسی خواهید داشت و در آینده نیز فرصت های توسعه این بیزینس به راحتی وجود دارد. در این روش داشتن سابقه شغلی و تخصص اهمیت زیادی دارد و پس از آن شما می توانید با داشتن یک پلتفرم آنلاین و تامین سرمایه های اولیه بیزینس خود را شروع کنید.

بهترین بیزینس در کانادا از طریق شروع یک برند ساعت

ساعت سازی و ایجاد یک برند محبوب از گزینه هایی است که می توان روی آن حساب باز کرد. در صورتی که دارای سابقه حرفه ای در این حوزه تخصصی هستید، تاسیس یک برند ساعت سازی بی نظیر می تواند شما را به اهداف تان برساند و از طریق این روش به راحتی می توانید اقامت دائم این کشور را دریافت کنید.

در این کشور شما شرایط مناسبی را برای شروع برند خود دارید و به دلیل وجود امکانات و شرایط عالی صادرات، پس از راه اندازی برند به راحتی می توان بیزینس مورد نظر را توسعه داد. داشتن ایده های عملی و جذاب در این حوزه تخصصی حرف اول را می زند و در صورت ارائه مزیت های رقابتی می توانید وارد بازار هدف شوید.

بهترین بیزینس در کانادا از طریق راه اندازی شرکت خدمات برد چاپی

خدمات الکترونیک در کشورهای پیشرفته جایگاه ویژه ای دارند و یکی از بهترین گزینه ها برای راه اندازی بهترین بیزینس در کانادا ارائه خدمات برد چاپی PCB است. می توان گفت، این بیزینس درآمد بسیار بالایی در کانادا دارد و برای شروع آن حتما شما باید تجربه کافی در این حوزه تخصصی داشته باشید.

شرکت های تجاری متعددی به این نوع خدمات نیاز دارند و طراحی و تولید بردهای مدار چاپی از بهترین گزینه ها برای شروع کار در شهرهای پیشرفته این کشور است.

باید اشاره کرد که در این بیزینس امکان تاسیس شعبه در شهرهای بزرگ و پیشرفته دنیا نیز وجود دارد و دولت کانادا با ارائه گرنت های مختلف از صادرات شرکت های تجاری کانادایی حمایت می کند. همچنین، تاسیس یک شرکت مرتبط با الکترونیک در کانادا دارای مزیت های مهاجرتی است چرا که با استفاده از آن می توان اشتغال زایی زیادی انجام داد و در شرایط بهتری برای دریافت اقامت دائم کانادا اقدام کرد.

بهترین بیزینس در کانادا از طریق راه اندازی تولیدی ابزارآلات

ابزارآلات بخش اساسی زندگی در کانادا هستند و شما با راه اندازی یک تولیدی ابزار آلات در هر یک از استان های این کشور می توانید شرایط بیزینسی خوبی را تجربه کنید. کیفیت و خلاق بودن در این رده شغلی حرف اول را خواهد زد و می توان با ایجاد مزیت های رقابتی در این بخش سهم بازار کار را افزایش داد. میانگین درآمد برای شرکت های تولید ابزارآلات همواره بالاتر از میانگین درآمد خانوارها است چرا که بازار کار صنایع تولیدی ابزارآلات همواره برقرار است.

مطمئن باشید که با شروع این بیزینس شرایط بازار خوبی را مشاهده خواهید کرد و برای شروع بهترین بیزینس در کانادا در این رده شغلی بهتر است به دنبال ایجاد آن در ایالت هایی باشید که نیاز زیادی به این نوع محصولات دارند. برای نمونه، بریتیش کلمبیا، انتاریو، آلبرتا و ساسکاچوان می توانند از بهترین مناطق برای شروع بهترین بیزینس در کانادا از نظر تاسیس یک تولیدی ابزارآلات به شمار روند.

بهترین بیزینس در کانادا از طریق راه اندازی شرکت تولیدی سنسور

سنسورهای صنعتی و سنسورهای اینترنت اشیا در دنیای امروزی تقاضای بسیار زیادی دارند و کانادا یکی از بزرگ ترین بازارها از نظر مصرف سنسورها و قطعات الکترونیک است. در سال های پس از ۲۰۰۰ نقش فناوری و الکترونیک در این بازار پر رنگ تر شده است و بسیاری از صنایع به سمت استفاده از فناوری های جدید و مدرن حرکت کرده اند.

در صورتی که در این حوزه تخصصی سابقه کار داشته باشید، مناطقی مانند کبک شرایط مناسبی برای راه اندازی یک تولیدی قطعات الکترونیک پیشنهاد می دهند و می توان در آن ها به امکانات متنوعی دسترسی داشت.

نکته مهم این است که شما در این حوزه شغلی رقبای زیادی را نیز پیش روی خود ندارید چرا که ورود به بخش تولید قطعات و سنسورها نیازمند تخصص و سابقه کار حرفه ای است. بنابراین،‌ در صورتی که بتوانید در این حیطه شغلی یک بیزینس را در کانادا راه اندازی کنید، با شرایط بازار کار خوبی مواجه خواهید شد.

بهترین بیزینس در کانادا از طریق راه اندازی خدمات هوش مصنوعی

شرکت هایی که خدمات هوش مصنوعی و یادگیری ماشین را در کانادا ارائه می دهند، جزو پر بازده ترین شرکت های کانادایی به حساب می آیند. احساس نیاز به استفاده از هوش مصنوعی و راه حل های مرتبط در صنایع مختلف افزایش پیدا کرده است و از صنایع مهم در این بخش می توان به صنایع تولید کارخانه ای اشاره کرد که بیشترین استفاده را از هوش مصنوعی برده است.

هوش مصنوعی می تواند بازدهی فرآیندها را در صنایع مختلف افزایش دهد و به همین دلیل شرکت های بزرگ و کوچک این کشور به دنبال استفاده از راه حل های هوش مصنوعی هستند.

شاید برای ورود به بازار کار این رده شغلی نیاز به تحصیلات دانشگاهی مرتبط با علوم کامپیوتر داشته باشید چرا که هوش مصنوعی و طراحی روش های عملی با استفاده از این روش علمی تخصصی و دانشگاهی است. با این حال، در صورتی که ایده های خوب و منحصر به فرد داشته باشید می توانید در شرایط مناسب بازار این کشور به دنبال یک بیزینس پر بازده باشید.

در صورتی که بخواهید با روش هوش مصنوعی بهترین بیزینس در کانادا را راه اندازی کنید، بهترین روش می تواند استارتاپ باشد که در این صورت سرمایه های مورد نیاز شما نیز از طریق شرکت های سرمایه گذاری این کشور تامین خواهد شد.

بهترین بیزینس در کانادا از طریق راه اندازی شرکت تعمیرات یا تعویض کامپیوتر

شرکت تعمیرات یا تعویض قطعات کامپیوتر از بهترین ایده ها برای راه اندازی یک بیزینس پر بازده در این کشور به شمار می رود. دقت داشته باشید که در این رده شغلی تقاضای بسیار زیادی نیز در بازار کار وجود دارد و در صورتی که یک منطقه خوب را برای راه اندازی بیزینس انتخاب کنید، می توانید در شرایط بهینه به سودآوری و بازدهی بالایی دست پیدا کنید.

نکته مهم این است که شما برای راه اندازی یک بیزینس مرتبط در این حوزه شغلی نیازی به سرمایه های زیادی ندارید و با اجاره یک محل موقت نیز می توان در این حوزه شغلی وارد بازار کار شد.

گرفتن مجوزهای لازم پس از راه اندازی بیزینس مرتبط با تعمیرات کامپیوتر می تواند اعتمادسازی کند تا مشتریان شما به سمت استفاده از خدمات تان بیایند. شما می توانید این نوع مجوزها را در زمان کوتاهی به دست آورید و در این کشور مسیر پر پیچ و خمی برای این کار وجود ندارد.

بهترین بیزینس در کانادا از طریق راه اندازی شرکت خرید و فروش کتب دست دوم

کتاب های مستعمل در هر خانه ای یافت می شوند و از طریق خرید و فروش این نوع کتاب ها می توان بهترین بیزینس در کانادا را راه اندازی کرد.

برای شروع کار سرمایه های زیادی نیاز نخواهد بود و این روش یکی از ارزان ترین راه های تاسیس بهترین بیزینس در کانادا به حساب می آید. شما تنها نیاز دارید تا تبلیغات خوبی داشته باشید و در مراحل اولیه بیزینس خود را به مردم بشناسانید.

بسیاری از مردم وجود دارند که کتاب های استفاده شده زیادی در منازل خود نگهداری می کنند و نیاز است تا این کتاب ها به دست افرادی برسد که نیاز به آن ها دارند. تامین این نوع کتاب ها برای افرادی که قصد خرید آن را دارند روش مقرون به صرفه تری است. امکان راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی خوب با بازدهی بالا نیز در این حوزه شغلی وجود دارد که در این صورت می توانید با هزینه های کمتری بیزینس خود را شروع کنید.

بهترین بیزینس در کانادا از طریق راه اندازی تعمیرگاه مبل و لوازم منزل

تعمیر مبل و لوازم منزل از نیازهای همیشگی مردم در کشورهای مختلف است و کانادا نیز از این قاعده مستثنی نیست. در هر منزلی در کانادا لوازم زندگی و مبلمان وجود دارد و در زمان های مختلف نیاز است تا این لوازم زندگی تعمیر شوند یا با لوازم جدیدتر جایگزین شوند.

با این شرایط، فرصت خوبی برای راه اندازی یک تعمیرگاه یا شرکت وجود دارد که هدف اصلی آن تعمیر مبلمان و وسایل خانه باشد. برای ورود به بازار کار در این بخش می توان با سرمایه هایی بین ۵۰ هزار دلار تا ۱۰۰ هزار دلار بهترین بیزینس در کانادا را شروع کرد و نکته مهم این است که شما نیاز به سابقه طولانی مدت نیز در این رده شغلی ندارید. در صورت داشتن تجربه کافی، راه اندازی یک بیزینس مرتبط با تعمیر و نوسازی مبلمان از گزینه های خوب و عملی در این کشور به شمار می رود.

بهترین بیزینس در کانادا از طریق راه اندازی شرکت طراحی سایت

طراحی سایت در دنیای امروزی جزء جدایی ناپذیر از بیزینس های آنلاین است و شرکت هایی که قصد توسعه کار خود را دارند می توانند از این گزینه بیشترین استفاده را ببرند.

می توان گفت، بیزینس طراحی سایت از گزینه های خوب است که نیاز به سرمایه های زیادی نیز ندارد و با حداقل سرمایه ها می توان در این رده شغلی مشغول به کار شد. به عنوان یک فرد که سابقه شغلی و تخصص بالایی در حوزه طراحی سایت دارد، شما می توانید در شرکت های مختلف استخدام شوید که خوشبختانه از نظر تعدد موقعیت های شغلی محدودیتی وجود ندارد.

در صورتی که بتوانید یک شرکت مهندسی نرم افزار و طراحی سایت را راه اندازی کنید، بهترین شرایط در اختیار شما خواهد بود تا در بازار کار شهرهایی مانند تورنتو و ونکوور بهترین بیزینس در کانادا را راه اندازی کنید. میزان تقاضا در شهرهای بزرگی مانند تورنتو بسیار زیاد است و امروزه به دلیل حمایت های دولتی از دیجیتالی شدن تجارت ها در این کشور می توان شرایط بازار کار خوبی را برای رده شغلی طراحی سایت تجربه کرد.

بهترین بیزینس در کانادا از طریق راه اندازی شرکت بازرسی ساختمان

مهندسان عمران و متخصصان ساخت و ساز که تجربه خوبی در این حوزه رشته دارند، فرصتی بی نظیر در اختیار دارند تا بهترین بیزینس در کانادا را راه اندازی کنند. میزان تقاضا در مورد بازرسی ساختمان از نظر استحکام و نوع ساخت بسیار بالا است و تمامی خریداران و فروشندگان نیاز دارند تا در زمان خرید و فروش اطلاعات دقیقی را در مورد محل زندگی به دست آورند.

شما می توانید در یکی از شهرهای بزرگ این کشور یک بیزینس پر بازده را در رده شغلی بازرسی ساختمان شروع کنید و برای این کار نیاز به سرمایه های پایینی است.

سابقه کاری و تجربه شغلی برای راه اندازی بهترین بیزینس در کانادا در رده شغلی بازرسی ساختمان اهمیت زیادی دارد و مشتریان در نهایت کار نیاز دارند تا یک گزارش تمام و کمال از مشکلات احتمالی ساختمان به دست آورند. شما می توانید با اجاره یک محل بیزینس خود را در این بخش شروع کنید و برای ورود به بازار کار در این بخش احتمالا نیاز به چند مجوز خواهید داشت که گرفتن آن ها زیاد زمانی از شما نخواهد گرفت.

بهترین بیزینس در کانادا از طریق عکاسی و آتلیه

عکاسی یکی از بهترین بیزینس های کانادا به شمار می رود که تقاضای زیادی نیز در بازار دارد. عکاسی و راه اندازی یک آتلیه نیز از گزینه هایی است که به سرمایه بسیار زیادی نیاز ندارد و می توان با در نظر داشتن اهداف با یک مجموعه کوچک یا متوسط وارد بازار کار در این بخش شد.

متخصصان عکاسی زیادی وجود دارند که در این کشور شرکت های بزرگی را راه اندازی کرده اند و می توان گفت در شهرهای پیشرفته و مدرن این کشور بهترین شرایط برای راه اندازی یک شرکت عکاسی یا آتلیه وجود دارد.

شما می توانید بیزینسی را راه اندازی کنید که خدمات عکاسی و فیلمبرداری جدید را ارائه دهد. با داشتن تجهیزات مورد نیاز که در مقایسه با سایر بیزینس ها سرمایه زیادی نیاز ندارند، می توان مشتریان زیادی جذب کرد و جالب است تا بدانید یک سفارش خانوادگی برای عکاسی در این کشور ۵۰۰ دلار هزینه دارد.

بهترین بیزینس در کانادا از طریق راه اندازی شرکت چاپ و بسته بندی

از نظر صنعت چاپ و بسته بندی، کشور کانادا یکی از مهم ترین مناطق جهان به شمار می رود و در ایالت هایی مانند انتاریو، کبک و بریتیش کلمبیا فرصت های متنوعی برای این صنعت پر سود وجود دارد. شما برای ورود به این بازار کار پر سود نیاز به تجهیزات و امکاناتی خواهید داشت و با میزان سرمایه هایی بین ۱۰۰ تا ۵۰۰ هزار دلار می توانید بیزینس خود را در این کشور شروع کنید.

نکته اساسی این است که تقاضا در مورد خدمات چاپ و بسته بندی در این کشور بسیار بالا است و شرکت های تولیدی و کارخانه ای همواره نیاز به استفاده از این نوع خدمات دارند. شما می توانید بیزینس خود را در شهرهای جنوبی انتاریو یا کبک تاسیس کنید که کارخانه های بسیاری در آن وجود دارند و نیاز به خدمات چاپ و بسته بندی نیز در آن ها بسیار زیاد است.

باید اشاره کرد که تاسیس یک شرکت چاپ و بسته بندی از گزینه هایی است که شما را به اقامت دائم کانادا خواهد رساند و می توانید با این روش به عنوان یک کارآفرین در این کشور شناخته شوید.

بهترین بیزینس در کانادا از طریق راه اندازی خدمات پرینت سه بعدی

پرینت سه بعدی تکنولوژی منحصر به فردی است که در سال های قبل تقاضای بالایی برای آن به وجود آمده است. در صورتی که در کشور مبدا دارای سابقه کار حرفه ای این بخش هستید، می توانید بهترین بیزینس در کانادا را در این رده شغلی ایجاد کنید و از مزایای آن برای مهاجرت استفاده کنید.

پرینت سه بعدی در صنایع مهمی مانند تولید صنعتی، تولید کارخانه ای، صنایع غذایی و صنایع دیگر مورد استفاده قرار می گیرد و از بهترین فرصت ها برای این رده شغلی می توان به بخش بهداشت و درمان اشاره کرد.

مطمئنا برای موفقیت در این بیزینس شما باید تجربه و تخصص داشته باشید و از بهترین روش های راه اندازی بیزینس در این بخش می توان به استارتاپ کانادا اشاره کرد. ایده های مرتبط با فناوری تحت حمایت های دولتی قرار دارند و با این ایده های تجاری می توان به این کشور مهاجرت کرد که روش عملی کردن آن ها استفاده از استارتاپ کانادا یا کارآفرینی در یکی از استان های این کشور است.

بهترین بیزینس در کانادا از طریق عکاسی یا فیلمبرداری هوایی

عکاسی و فیلمبرداری بخش جدایی ناپذیر از زندگی های امروزی است و در فرهنگ کانادایی نیز این بخش جایگاه ویژه ای بین خانواده ها دارد. عکاسی یا فیلمبرداری هوایی از گزینه هایی است که می توان با استفاده از آن یکی از بهترین بیزینس های کانادا را استارت زد و در این بخش شما نیاز دارید تا از وسایل پرنده استفاده کنید که می تواند یک کوادکوپتر باشد.

مشتریان بیزینس شما در این رده شغلی طیف وسیعی از خانوارها خواهند بود و حتی می توان خدمات منحصر به فردی را برای سازمان های مختلف و حتی مجموعه های ورزشی ارائه داد.

شما برای شروع بهترین بیزینس در کانادا در این بخش نیاز به تامین تجهیزات اولیه مانند کوادکوپترها دارید و برای آن در ابتدا نیاز است تا آموزش هایی را ببینید. مطمئنا به دلیل وجود رقبای کم و بیزینس های مشابه کم در این رده شغلی، شما خواهید توانست تا یک بیزینس با بازدهی بالا را در این کسب و کار در اختیار داشته باشید.

بهترین بیزینس در کانادا از طریق راه اندازی آژانس مسافرتی

مسافران و مهاجران جدید مشتریان همیشگی آژانس های مسافرتی این کشور هستند و نیاز است تا خدمات با کیفیتی برای این مشتریان ارائه شود. شما برای شروع به کار در این بخش نیاز دارید تا یک منطقه خوب را انتخاب کنید و یک محل را اجاره کرده یا خریداری کنید.

کارکنان احتمالی شرکت شما از بین متخصصان و مدیران تورها انتخاب خواهد شد و در این بین، متخصصان برنامه ریزی سفرها هم از افراد کلیدی در بیزینس آینده شما خواهند بود.

آژانس های مسافرتی و تور در کانادا از بهترین ایده های بیزینسی هستند چرا که این کشور یک منطقه توریستی مهم به شمار می رود. در کنار این موضوع، مردم کانادایی نیز علاقه زیادی به مسافرت و تفریح دارند که این موضوع شرایط مناسبی را برای راه اندازی بهترین بیزینس های کانادا در بخش مسافرت و توریسم فراهم کرده است.

بهترین بیزینس در کانادا از طریق طراحی طلا و جواهرات

طراحی طلا و جواهرات در بیشتر کشورها دارای فرصت های بیزینسی خوبی است و این ایده تجاری یکی از بهترین ایده ها برای شروع به کار در شهرهای بزرگ کانادا است. دانش کافی و تجربه عملی برای شروع این نوع کسب و کار حرف اول را می زند و در صورت داشتن این سابقه کار، شما می توانید روی بازدهی بیزینس حساب ویژه ای باز کنید.

در شهرهایی مانند مونترال، تورنتو و ونکوور فرصت های عالی برای راه اندازی یک بیزینس مرتبط وجود دارد و این صنعت یکی از محبوب ترین رده های شغلی است که بازدهی بالایی در این کشور دارد. بیزینس مرتبط با طلاسازی و جواهرات شامل طراحی محصولات و ساخت انواع محصولات طلا و جواهر است و برای ورود به این بازار کار شما نیاز به سرمایه های متوسط رو به بالا خواهید داشت.

بهترین بیزینس در کانادا از طریق شبکه های اجتماعی

متخصصان شبکه های اجتماعی و دیجیتال مارکتینگ می توانند از تخصص خود برای راه اندازی بهترین بیزینس در کانادا استفاده کنند. به جرات می توان گفت، شبکه های اجتماعی بخش جدایی ناپذیر از زندگی های امروزی هستند و میلیون ها نفر کاربر به صورت روزانه از این نوع شبکه ها استفاده می کنند.

با این شرایط، می توان از پتانسیل های این شبکه ها استفاده کرد و یک بیزینس پر بازده و بی نظیر را در آن راه اندازی کرد.

مدیریت شبکه های اجتماعی و تولید محتوا برای آن از جمله رده های شغلی است که می توان در این بخش شروع کرد و در مدت زمان کمی به درآمد دست پیدا کرد. داشتن سابقه شغلی حرفه ای در کشور مبدا در یکی از رده های شغلی دیجیتال مارکتینگ بسیار اهمیت دارد و می توان با این روش به بازدهی بالایی دست پیدا کرد.

بهترین بیزینس در کانادا از طریق راه اندازی شرکت خدمات ترجمه

شرکت های خدمات ترجمه جزو بهترین بیزینس های کانادا به حساب می آیند که درآمد بسیار بالایی دارند. باید اشاره کرد که شما می توانید با داشتن یک شرکت ترجمه برای تجارت های مختلف خدمات ارائه دهید و تقریبا در تمامی صنایع مهم این کشور نیاز به استفاده از خدمات ترجمه است.

شرکت های خدمات ترجمه در این کشور دارای اعضای مختلفی هستند و می توان با چند نفر متخصص یک شرکت ترجمه را تاسیس کرد.

ارائه خدمات با کیفیت و در زمان بندی مناسب از جمله نکاتی است که باید در زمان تاسیس این نوع بیزینس در نظر داشته باشید. همچنین، داشتن مدارک مورد نظر و مدرک زبان بین المللی از جمله مواردی است که برای اخذ مجوزها مورد نیاز خواهد شد.

باید گفت، مبحث ترجمه و راه اندازی یک شرکت مرتبط به اندازه ای سودآور است که ارزش صرف زمان برای گرفتن چند مجوز را دارد و به سرعت می توان در این بیزینس به بازدهی خوبی دست پیدا کرد.

روش های راه اندازی بهترین بیزینس در کانادا

برای راه اندازی بهترین بیزینس در کانادا روش های مهاجرتی متنوعی ارائه شده است که مختص سازمان های ایالتی یا دولت فدرال است. روش های خرید بیزینس در کانادا یا خرید یک فرانچایز جزو آسان ترین ها به شمار می روند و در کنار آن، اگر شما ایده های خوب تجاری داشته باشید، می توانید با روش های کارآفرینی یا استارتاپ اقدام کنید.

البته، برای صاحبان شرکت ها که قصد تاسیس شعبه را در کانادا دارند، روش ثبت شعبه در این کشور از بهترین و آسان ترین روش ها به حساب می آید و روش خود اشتغالی نیز برای افرادی که سابقه شغلی خود اشتغالی دارند یکی از بهترین راه ها برای تاسیس بهترین بیزینس در کانادا است.

در حالت کلی، شما می توانید از روش های زیر برای راه اندازی بهترین بیزینس در کانادا استفاده کنید.

 • خرید بیزینس در کانادا
 • استارتاپ در کانادا
 • کارآفرینی در کانادا
 • ثبت شعبه در کانادا
 • خود اشتغالی در کانادا
 • خرید فرانچایز در کانادا

روش خرید بهترین بیزینس در کانادا

خرید بیزینس آماده در کانادا از روش هایی است که شما در آن در مدت زمان کوتاهی می توانید به ویزای کار برسید و پس از حضور در این کشور ویزای شغلی تان را به اقامت دائم تبدیل کنید.

مدت زمانی که شما در این روش برای راه اندازی بهترین بیزینس در کانادا باید صرف کنید، حداکثر ۲ سال خواهد بود و دو اصل مهم داشتن تمکن مالی و توانایی مدیریت بیزینس در این کشور از شرایط ابتدایی برنامه است.

در این روش، متقاضی باید یک طرح تجاری خوب داشته باشد تا پس از خرید بیزینس مورد نظر در این کشور، آن را مدیریت کند و این بیزینس را به یکی از بهترین بیزینس های کانادا تبدیل کند.

شما در روش خرید بیزینس به سرعت می توانید ویزای کار ۱ ساله یا ۲ ساله دریافت کنید که پس از حضور در بیزینس مورد نظر در این کشور، می توان مقدمات لازم برای تبدیل این ویزا را به اقامت دائم فراهم کرد.

بر اساس نوع بیزینس و شرایط منطقه ای آن، قیمت خرید بیزینس در این کشور متفاوت است اما می توان یک بازه کلی بین ۱۰۰ هزار دلار تا ۶ میلیون دلار برای بهترین بیزینس های کانادا ارائه داد.

شما می توانید با هزینه ها و سرمایه های کم یک بیزینس آماده را خریداری کنید و وارد بازار کار شوید. امکان توسعه کسب و کار مورد نظر در آینده وجود دارد و در این مسیر از حمایت های دولتی این کشور برخوردار خواهید بود.

مدارک کلی برای خرید بیزینس در کانادا به شرح زیر هستند.

 • مدارک هویتی ترجمه شده به صورت رسمی
 • پاسپورت با اعتبار مناسب
 • تمکن مالی
 • گواهی ازدواج (در صورت وجود)
 • گواهی عدم سوء پیشینه
 • گواهی سلامت پزشکی
 • مدرک زبان (در ابتدای امر نیاز نیست)
 • بیزینس پلن

برای راه اندازی بهترین بیزینس در کانادا از طریق خرید یک بیزینس آماده شما می توانید با مدرک دیپلم نیز اقدام کنید و در صورت داشتن مدارک دانشگاهی، این موضوع نکته مثبتی در پرونده شما تلقی خواهد شد. در صورتی که بتوانید در ابتدای کار مدرک زبان را آماده کنید، در شرایط بهتری می توانید پرونده خود را جلو ببرید و در مراحل مختلف کار به مشکل برخورد نخواهید کرد.

روش خرید فرانچایز برای راه اندازی بهترین بیزینس در کانادا

خرید فرانچایز روشی است که از مناسب ترین روش ها برای راه اندازی بهترین بیزینس در کانادا تلقی می شود و می توان گفت این روش ریسک بسیار پایینی دارد. در روش فرانچایز، شما تحت نظر یک برند بزرگ در کانادا فعالیت خواهید کرد و می توانید از همان ابتدای ورود به این کشور صاحب درآمد شوید و یک بیزینس خوب در این کشور داشته باشید.

افرادی که قصد اقدام با سرمایه کمتری را دارند، می توانند از روش فرانچایز استفاده کنند و در آن با سرمایه های بین ۵۰ هزار دلار تا ۲۰۰ هزار دلار می توان یک بیزینس قدرتمند با بازدهی بالا را شروع کرد.

در واقع، در روش فرانچایز شما همه چیز را از ابتدای کار در اختیار دارید و تنها لازم است تا شعبه مورد نظر را خریداری کنید و مدیریت آن را بر عهده بگیرید. دقت داشته باشید که شما در این روش می توانید یک شعبه را از صفر خودتان تاسیس کنید که در این حالت تجربه راه اندازی یک بیزینس را به دست خواهید آورد.

فرانچایزهای کانادا جزو بهترین بیزینس های کانادا به شمار می روند که در شرایط ایده آل می توان یکی از آن ها را خریداری کرده و در مناطق پر بازدهی مانند مراکز استان ها درآمد کسب کرد. در صورتی که بخواهید یک فرانچایز خوب و منطقه ای با بازدهی بالا را انتخاب کنید، الزاما نیاز به تحقیقات دقیق در بازار است تا متوجه شوید بیزینس مورد نظر در منطقه انتخاب شده بازدهی دارد یا خیر.

شرط مهم برای خرید فرانچایزها و تاسیس بهترین بیزینس در کانادا داشتن توانایی مدیریتی و تمکن مالی است. همچنین، شما باید سطح مناسبی از زبان داشته باشید تا بتوان اثبات کرد که می توانید در مدت زمان مدیریت شعبه به موفقیت دست پیدا کنید.

روش خرید فرانچایز شما را مستقیما به اقامت دائم می رساند و پس از یک سال فعالیت در شعبه مربوطه می توانید مقدمات اقدام برای اقامت دائم را فراهم کنید. مهم ترین مدارک برای اقدام از طریق خرید فرانچایز به صورت زیر هستند.

 • مدارک هویتی با ترجمه رسمی
 • پاسپورت معتبر
 • تمکن مالی
 • گواهی ازدواج (در صورت وجود)
 • گواهی عدم سوء پیشینه
 • گواهی سلامت پزشکی
 • مدرک زبان
 • بیزینس پلن

روش های راه اندازی استارتاپ برای راه اندازی بهترین بیزینس در کانادا

روش راه اندازی استارتاپ از جمله بهترین راه های تاسیس بهترین بیزینس در کانادا است و در صورتی که یک ایده تجاری خوب داشته باشید، می توانید روی این روش حساب باز کنید.

راه اندازی استارتاپ برای متقاضیانی طراحی شده است که می توانند مدیریت یک شرکت تازه تاسیس را در این کشور بر عهده بگیرند و از جمله اساسی ترین شرایط آن می توان به ایده تجاری خوب، مدرک زبان، نامه ساپورت و تمکن مالی برای مستقر شدن در این کشور اشاره کرد.

در این روش مهاجرت بیزینسی، یک یا چند شرکت استارتاپی تامین سرمایه استارتاپ شما را متقبل خواهند شد و می توانید با دریافت نامه ساپورت مالی به سمت عملی کردن ایده تجاری تان قدم بردارید.

داشتن ایده تجاری خوب و عملی و ارائه برنامه های توسعه عملی برای آن از نکات مهم برنامه است که در نهایت منجر به اخذ نامه ساپورت مالی خواهد شد. شما باید در بیزینس پلن استارتاپ نشان دهید که توانایی راه اندازی استارتاپ بر اساس ایده تجاری تان را دارید و این ایده تجاری در شرایط بازار کار کانادا عملی است.

در این کشور و به خصوص در شهرهای پیشرفته ای مانند ونکوور، تورنتو و مونترال هزاران هزار استارتاپ وجود دارند که در حوزه های آی تی، پزشکی، غذا، حمل و نقل، توریسم و انرژی مشغول به کار هستند و سودآوری بالایی برای سیستم اقتصادی این کشور به همراه دارند.

مهم ترین مدارک برای اقدام به تاسیس استارتاپ به صورت زیر هستند که شما می توانید با مشورت با یک مشاور تخصصی مهاجرت شروع به آماده کردن آن ها کنید.

 • مدارک شناسایی به همراه ترجمه رسمی
 • پاسپورت معتبر
 • رزومه یا سی وی متقاضی
 • گواهی تمکن مالی
 • بیزینس پلن
 • گواهی عدم سوء پیشینه
 • گواهی سلامت پزشکی
 • مدرک زبان با حداقل نمره
 • نامه ساپورت مالی

روش ثبت شعبه و راه اندازی بهترین بیزینس در کانادا

برای راه اندازی بهترین بیزینس در کانادا روش جذابی وجود دارد و آن استفاده از روش تاسیس یک شعبه برای شرکت مبدا در این کشور است.

در این روش شما مسیر مشخصی در اختیار دارید و تنها باید نشان دهید که بیزینس مبدا شما در بازار کار این کشور فعالیت خواهد کرد و برای سیستم اقتصادی آن ارزش آور است.

در روش ثبت شعبه، کارکنان تخصصی و مدیران شرکت می توانند به شعبه مورد نظر منتقل شوند و در نهایت به اقامت دائم دست پیدا کنند.

مدت زمانی که در روش ثبت شعبه نیاز است تا بهترین بیزینس در کانادا تاسیس شود، بین یک تا دو سال برآورد شده است. شما در این روش مهاجرت بیزینسی باید مشخص کنید که حدودا ۱۰۰ تا ۲۰۰ هزار دلار تمکن مالی دارید که این میزان می تواند به اسم شرکت مبدا باشد.

هزینه های سال اول شعبه کانادایی توسط شرکت مبدا تامین خواهد شد و در صورتی که بتوانید این روش را عملی کنید، مزایای متنوعی برای کارکنان و مدیران شرکت مبدا وجود خواهد داشت. شرط اساسی در این برنامه فعال بودن و قانونی بودن شرکت مبدا در بازار کار است و در کنار آن، فرد متقاضی باید در شرکت مبدا و شعبه مورد نظر استخدام شود و سابقه شغلی مناسبی در گذشته داشته باشد.

مهم ترین مدارکی که شما در زمان اقدام از این طریق نیاز دارید، به صورت زیر هستند.

 • مدارک هویتی با ترجمه رسمی
 • مدرک پاسپورت معتبر
 • سابقه شغلی متقاضی
 • سوابق فعال بودن شرکت مبدا در بازار
 • گواهی های پزشکی و عدم سوء پیشینه
 • مدرک زبان

روش خود اشتغالی و راه اندازی بهترین بیزینس در کانادا

خود اشتغالی کانادا یکی از بهترین روش ها برای راه اندازی بهترین بیزینس در کانادا به شمار می رود. مزیت مهم این روش مهاجرت بیزینسی کانادا اعطای اقامت دائم در همان ابتدای مسیر است و شما می توانید با داشتن دو سال سابقه شغلی به صورت خود اشتغالی برای این برنامه شرکت کنید.

مخاطب این برنامه هنرمندان و ورزشکاران خود اشتغال هستند که در بازه ده ساله گذشته دارای دو سال سابقه شغلی تمام وقت در یکی از رده های شغلی تایید شده هستند.

هزینه ها در این روش بسیار پایین است و در مقایسه با سایر روش های مهاجرت بیزینسی، شما برای تاسیس بهترین بیزینس در کانادا با این روش تنها نیاز به تمکن مالی برای مستقر شدن در کانادا دارید.

پروسه اقدام از طریق این روش بین ۲ سال تا ۴ سال به طول می انجامد اما نکته مهم این است که در همان ابتدای پذیرش پرونده اقامت دائم به فرد اعطا خواهد شد. شما می توانید مدرک زبان و مدرک تحصیلی را در ابتدای کار و در زمان ارائه پرونده آماده کنید تا مراحل با موفقیت پیش بروند و وقفه ای در پروسه بررسی پرونده به وجود نیاید.

مدارک اساسی برای موفقیت در این روش برای راه اندازی بهترین بیزینس در کانادا به صورت زیر هستند.

 • مدارک هویتی به صورت ترجمه شده رسمی
 • مدرک پاسپورت معتبر
 • مدرک تحصیلی و سایر گواهی های تحصیلی
 • مدرک زبان فرانسوی یا انگلیسی
 • رزومه و سوابق شغلی
 • گواهی عدم سوء پیشینه و گواهی پزشکی
 • مدارک مربوط به ازدواج (در صورت وجود)

روش کارآفرینی و راه اندازی بهترین بیزینس در کانادا

مهاجرت کارآفرینی کانادا و راه اندازی بهترین بیزینس در کانادا با استفاده از این روش مزایای بی شماری دارد. شما در این روش می توانید صاحب کسب و کار خود در این کشور شوید و به عنوان یک کارآفرین در کانادا شناخته شوید. مهاجرت از طریق کارآفرینی مزایای زیادی دارد که می توان مهم ترین آن ها را رسیدن به اقامت دائم پس از گذشت یک سال دانست.

در این روش شما می توانید با حداقل مدرک دیپلم اقدام کنید و محدودیتی از نظر رده شغلی در ایالت های این کشور وجود ندارد. تنها نکته مهم از نظر رده شغلی این است که بیزینس آینده شما باید بازدهی بالایی داشته باشد و به سیستم اقتصادی این کشور کمک کند.

این موضوع طی یک بیزینس پلن اثبات خواهد شد و شما در این مدرک باید نشان دهید که قصد راه اندازی یکی از بهترین بیزینس های کانادا را در این کشور دارید و ایده تجاری شما بازدهی خوبی خواهد داشت.

کارآفرینی در این کشور نیاز به تمکن مالی حداقلی ۵۰۰ هزار دلاری دارد و شما از این میزان باید حداقل ۱۵۰ هزار دلار نیز روی پروژه مورد نظر سرمایه گذاری کنید. باید اشاره کرد که در این روش داشتن مدرک زبان و مدرک حداقلی دیپلم الزامی است.

با مدرک زبان حداقل سطح ۴ آیلتس هم می توان برای این برنامه شرکت کرد و از مزایای مهم این روش حمایت های دولتی است که از کارآفرینان رده های شغلی مختلف انجام می شود. دو شرط اساسی برای موفقیت در این روش وجود دارد که داشتن سابقه شغلی ۲ ساله یا ۳ ساله و داشتن تمکن مالی حداقلی است.

نکته مهم در مورد کارآفرینی کانادا این است که شما در ایالت های مختلف این کشور می توانید پروژه کارآفرینی خود را شروع کنید و تمامی استان های کانادا برای مهاجرت کارآفرینی و تاسیس بهترین بیزینس در کانادا برنامه های مختص به خود را دارند.

شما تنها نیاز دارید تا شرایط برنامه مورد نظر را بررسی کنید و بعد از محقق کردن این شرایط در سیستم آنلاین درخواست خود را به ثبت برسانید.

مدارک لازم برای شروع پرونده در این روش به صورت زیر هستند که با یک برنامه ریزی صحیح می توان در فرصت کوتاهی این مدارک را آماده کرد.

 • مدارک هویتی به صورت ترجمه شده رسمی
 • مدرک پاسپورت معتبر
 • مدرک زبان
 • مدرک تحصیلی با تایید ECA
 • بیزینس پلن
 • گواهی ازدواج (در صورت وجود)
 • گواهی سلامت پزشکی
 • گواهی عدم سوء پیشینه
 • سوابق سفرهای اکتشافی (در صورت وجود)

مزایای راه اندازی بهترین بیزینس در کانادا

 • دریافت ویزای کار و امکان تبدیل آن به اقامت دائم
 • امکان دریافت اقامت برای همسر و فرزندان
 • دریافت اقامت دائم در یک مسیر مشخص
 • نبود نیاز به مدرک تحصیلی سطح بالا
 • نبود محدودیت در رده شغلی
 • مهم نبودن سن
 • حمایت های دولتی برای توسعه بهترین بیزینس های کانادا
 • امکان اقدام با مدرک زبان فرانسوی و انگلیسی
 • امکان اخذ ویزای کار برای همسر

دلایل عدم موفقیت در پرونده های راه اندازی بیزینس در کانادا

 • نبود مدارک کامل در پرونده
 • ارائه اطلاعات اشتباه یا ثبت اطلاعات اشتباه
 • نبود سابقه مدیریتی و سابقه شغلی
 • اثبات نشدن ایده تجاری
 • نبود مدرک زبان
 • نبود توانایی ها برای مدیریت بیزینس مورد نظر
 • نبود بیزینس پلن و طرح تجاری
 • داشتن سوء سابقه یا مشکلات خاص پزشکی

برای راه اندازی بهترین بیزینس در کانادا شما نیاز دارید تا با دید باز و بررسی کامل روش های مهاجرتی کار خود را شروع کنید. بیشتر احتمال ریجکتی ها در روش های مهاجرت بیزینسی به دلیل کامل نبودن پرونده ها و ثبت پرونده ها به صورت اشتباه است.

ارائه اطلاعات اشتباه در زمان ثبت درخواست می تواند پرونده شما را با وقفه های طولانی مدت همراه کند و در این مسیر بهتر است با همراهی یک وکیل مهاجرت قانونی و مشاوره با متخصصان مهاجرت کار خود را پیش ببرید. مشاوران و متخصصان مهاجرت در تراست بیزینس آماده هستند تا در شرایط ایده آل رهبری پرونده شما را بر عهده بگیرند و در مسیر راه اندازی بهترین بیزینس در کانادا شما را همراهی کنند.

شهرهای مهم برای راه اندازی بهترین بیزینس در کانادا

شهرهای مهمی در کانادا وجود دارند که می توان بهترین بیزینس را در آن ها راه اندازی کرد. برای تاسیس بهترین بیزینس در کانادا شما می توانید یکی از شهرهای خط جنوبی این کشور را انتخاب کنید که شرایط ایده آلی را برای شروع بهترین بیزینس در کانادا و توسعه آن فراهم می کنند.

شهرهایی مانند کبک، مونترال، تورنتو و ونکوور از شرایط عالی از نظر تاسیس بهترین بیزینس های کانادا برخوردار هستند و این شهرها به عنوان مناطق مدرن و توسعه یافته جهانی شناخته می شوند. در کنار این موضوع، شما در مناطق کم جمعیت تحت حمایت های دولتی قرار دارید و با میزان سرمایه های کمتری می توانید بهترین بیزینس در کانادا را راه اندازی کنید.

بهترین بیزینس در کانادا در تورنتو؛ انتاریو

تورنتو بزرگ ترین شهر کشور کانادا به حساب می آید که در منطقه جنوبی ایالت انتاریو واقع شده است و جمعیت آن به بیش از ۴ میلیون نفر می رسد. تورنتو از نظر تنوع صنایع در رده های برتر کشور کانادا قرار گرفته است و در این شهر امکان راه اندازی بهترین بیزینس در کانادا وجود دارد.

به دلیل دسترسی به امکانات متنوع و داشتن جمعیت متخصص در تورنتو، شما می توانید شرایط مناسبی را در آن داشته باشید و در یکی از حوزه های تخصصی بیان شده در قسمت های قبل وارد بازار کار در این شهر شوید.

تورنتو با توسعه شهری خود شناخته می شود و صنایع مهم و پیشرفته ای مانند هوافضا، محصولات غذایی، توریسم، ساخت و ساز، تولید کارخانه ای، فناوری و امور مالی در این شهر وجود دارند.

به جرات می توان گفت، تورنتو دارای شرایط عالی برای راه اندازی بهترین بیزینس در کانادا است و در صورتی که بخواهید به یک بازار کار پر تقاضا با جمعیت بالا دست پیدا کنید، تورنتو از گزینه های ایده آل است. نرخ تولید ناخالص داخلی تورنتو چیزی حدود ۴۲۰ میلیارد دلار برآورد شده است که در مقایسه با تولید ناخالص کل کانادا رقمی قابل توجه است.

بهترین بیزینس در کانادا در ونکوور؛ بریتیش کلمبیا

منطقه شهری ونکوور چیزی حدود ۶۵۰ هزار نفر جمعیت دارد و در این شهر تنوع صنایع بی نظیری وجود دارد. ونکوور از شهرهای مدرن و پیشرفته کانادا به شمار می رود که در آن صنایعی مانند توریسم، مدیریت رویدادها، تولید کارخانه ای، حمل و نقل و امور مالی نقش ویژه ای در صنعت و اقتصاد کشور دارند.

در ونکوور شما می توانید بهترین بیزینس در کانادا را شروع کنید و این به دلیل وجود منابع غنی و نیروی کار متخصص است که در تمام رده های شغلی حضور دارند. بهتر است بدانید که ونکوور به عنوان یک شهر مهم از نظر صادرات شناخته می شود و شرایط صادرات از طریق مرزهای آبی، هوایی و زمینی برای این شهر وجود دارد.

ونکوور در بخش جنوبی ایالت بریتیش کلمبیا واقع شده است و در صورتی که بخواهید در یک منطقه اطراف ونکوور بهترین بیزینس در کانادا را راه اندازی کنید، مناطق توسعه یافته متعددی در آن وجود دارند.

از نظر توسعه فناوری و صنعت نرم افزار و تولید رسانه های مدیا، ونکوور یکی از مناطق مهم کشور به حساب می آید که شرایط خوبی را برای راه اندازی بهترین بیزینس در کانادا پیشنهاد می دهد.

بسیاری از بیزینس ها در این شهر وجود دارند که در حوزه هوش مصنوعی، نرم افزار، توسعه وب و خدمات نرم افزاری مختلف فعالیت دارند و به سودهای بالایی دست پیدا کرده اند.

بهترین بیزینس در کانادا در کبک؛ کبک

ایالت کبک یکی از شرقی ترین ایالت های این کشور به حساب می آید که شهر مهم آن با همین نام شناخته می شود. شهر کبک در بخش جنوبی ایالت واقع شده است که جمعیتی در حدود ۵۰۰ هزار نفر را در خود جای داده است.

کبک یک شهر زیبا و توریستی به شمار می رود که سالانه بسیاری از گردشگران از آن دیدن می کنند. بهتر است تا بدانید صنایع مهم و راهبردی در کبک فعالیت می کنند و این شهر به همراه مونترال، دو منطقه شهری مهم در این ایالت به حساب می آید.

از دیگر صنایع مهم شهر کبک باید به انرژی های پاک، فناوری، تولید محصولات غذایی، تولید کشاورزی، حمل و نقل، لجستیک و ساخت و ساز و مسکن اشاره کرد. کبک شهری است که در سال های قبل توسعه زیادی کرده است و می توان در صنایع متنوعی در این شهر وارد بازار کار شد.

شما از طریق برنامه های کارآفرینی استانی یا برنامه های استارتاپ کانادا می توانید به این شهر مهاجرت کنید و باید گفت کبک یکی از شهرهایی است که به مسیرهای دریایی، هوایی و زمینی دسترسی دارد.

بهترین بیزینس در کانادا در مونترال؛ کبک

مونترال کانادا یکی از محبوب ترین شهرهای این کشور است که در کنار کبک واقع شده است و در بخش جنوبی ایالت کبک قرار دارد. در بخش شهری مونترال بیش از دو میلیون نفر زندگی می کنند و صنایع مهم و استراتژیک در مونترال حضور دارند.

این شهر با صنعت توریسم و حمل و نقل آن شناخته می شود و از دیگر صنایع مهم آن می توان به تولید محصولات غذایی، تولید کارخانه ای، ساخت و ساز و مسکن و امور مالی اشاره کرد.

مونترال از جمله شهرهایی است که فناوری و نرم افزار در آن توسعه زیادی داشته است و از نظر توسعه رسانه های دیجیتال نیز، شهر مونترال در شرایط عالی قرار دارد. مطمئنا، مونترال یک گزینه عالی برای راه اندازی بهترین بیزینس در کانادا به حساب می آید چرا که این منطقه از پیشرفته ترین مناطق توسعه یافته شهری در کل کشور کانادا به حساب می آید.

مونترال نیز مانند شهر کبک دارای برنامه های کارآفرینی و مهاجرت بیزینسی است و در این شهر می توانید با برنامه های استانی یا استارتاپ بهترین بیزینس در کانادا را راه اندازی کنید.

بهترین بیزینس در کانادا در اتاوا؛ انتاریو

هر چند تورنتو بزرگ ترین شهر انتاریو است، اما اتاوا به عنوان پایتخت این کشور شناخته می شود. اتاوا بیش از ۸۰۰ هزار نفر جمعیت دارد و این منطقه شهری یکی از پاک ترین شهرهای جهان است.

از نظر استانداردهای زندگی، اتاوا در شرایط ایده آلی قرار دارد و می توان بهترین بیزینس در کانادا را در این شهر راه اندازی کرد. در این شهر صنایع مهمی مانند حمل و نقل و توریسم وجود دارند و از نظر تنوع صنایع، اتاوا یک منطقه مهم اقتصادی و صنعتی در کانادا است.

از بهترین بیزینس ها در این شهر تولید محصولات غذایی، ساخت و ساز و مسکن، حمل و نقل و توریسم است. همچنین، اتاوا از نظر امور مالی و بیمه نیز فرصت های مناسبی برای راه اندازی بهترین بیزینس در کانادا پیشنهاد می دهد. در صورتی که در حوزه فناوری یا توسعه نرم افزار سابقه کاری حرفه ای داشته باشید، اتاوا از شهرهایی است که در آن می توانید بهترین بیزینس در کانادا را در این رده های شغلی شروع کنید.

بهترین بیزینس در کانادا در کلگری؛ آلبرتا

شهر کلگری آلبرتا از جمله مهم ترین مناطق شهری این کشور است که با صنعت انرژی و منابع طبیعی خود شناخته می شود. این شهر بیش از ۱.۳ میلیون نفر جمعیت را در خود جای داده است و از بهترین بخش ها برای راه اندازی بهترین بیزینس در کانادا در کلگری می توان به لجستیک و حمل و نقل اشاره کرد.

کلگری یک منطقه مهم از نظر تولید محصولات کشاورزی به شمار می رود و تولیدات کشاورزی بخش قابل توجهی از اقتصاد شهر را در اختیار دارند. از صنایع مهم دیگر کلگری باید به فناوری های نوین، انرژی، امور مالی، تولید رسانه و صنایع غذایی اشاره کرد.

کلگری دارای برنامه مختص کارآفرینی برای کشاورزی است و در صورتی که بخواهید بهترین بیزینس در کانادا را در این حوزه راه اندازی کنید، کلگری از بهترین مناطق است. در کنار این مورد، امکان مهاجرت به این منطقه با استفاده از روش استارتاپ نیز وجود دارد و شما با داشتن ایده های استارتاپی خوب می توانید اقامت دائم کانادا را با برنامه استارتاپ این ایالت به دست آورید.

بهترین بیزینس در کانادا در هالیفاکس؛ نوا اسکوشیا

ایالت نوا اسکوشیا از مناطق مهم برای راه اندازی بهترین بیزینس در کانادا است چرا که امکانات و قابلیت های متنوعی را در اختیار متخصصان قرار می دهد. شهر مهم این ایالت با نام هالیفاکس شناخته می شود که جمعیتی بیش از ۴۴۰ هزار نفر را در خود جای داده است و می توان در آن بیزینس های مختلفی را راه اندازی کرد.

بازار کار رسانه های مدیا، فناوری و صنایع مرتبط با اقیانوس در هالیفاکس رونق زیادی دارد و در صورتی که یک ایده خوب کارآفرینی داشته باشید،‌ می توانید از طریق برنامه های ایالت نوا اسکوشیا به اقامت دائم کانادا دست پیدا کنید.

امور مالی و خدمات بیمه در هالیفاکس جزو مهم ترین بخش های اقتصادی به حساب می آیند و در کنار آن، می توان در بخش حمل و نقل و لجستیک نیز وارد بازار کار این کشور شد.

در صورتی که به دنبال راه اندازی بهترین بیزینس در کانادا در حوزه دریانوردی یا تولید گوشت دریایی هستید، هالیفاکس از بهترین شرایط برای این کار برخوردار است. جالب است تا بدانید شرکت های بین المللی متعددی در این شهر فعالیت می کنند و مهم ترین صنایع این شهر به نوعی مرتبط با صنایع دریا و تولید محصولات گوشت دریایی هستند.

بهترین بیزینس در کانادا در ویکتوریا؛ بریتیش کلمبیا

ویکتوریا یک شهر زیبا با جمعیت کم در آن سوی بریتیش کلمبیا است که جمعیتی در حدود ۸۰ هزار نفر را در خود جای داده است. این شهر با زیبایی شهری و امکانات مدرن خود شناخته می شود و صنایع مرتبط با فناوری و امور مالی در آن جایگاه ویژه ای در سیستم اقتصادی شهر دارند.

در صورتی که قصد راه اندازی بهترین بیزینس در کانادا مرتبط با توریسم و گردشگری را داشته باشید،‌ ویکتوریا از مناطق بسیار مهم و بی نظیر است. شما در این شهر به طبیعت زیبا دسترسی دارید که شرایط مناسبی را برای راه اندازی یک بیزینس مرتبط با توریسم به وجود آورده است.

صنایع مهم دیگر در ویکتوریا که سهم بالایی در تولید ناخالص آن دارند، آموزش و پرورش و حمل و نقل هستند. صنایع ارتباطات و طراحی وب نیز از بهترین گزینه ها برای راه اندازی بهترین بیزینس در این شهر به شمار می روند.

شما می توانید در این شهر از برنامه های کارآفرینی استفاده کنید و در صورت داشتن ایده های استارتاپی نیز، ویکتوریا از مناطق مهم و ایده آل برای اقدام برای اقامت دائم است.

بهترین بیزینس در کانادا در وینیپگ؛ منیتوبا

وینیپگ یکی از شهرهای مرکز استان در این کشور است که در منطقه شهری آن بیش از ۷۵۰ هزار نفر زندگی می کنند. وینیپگ نیز مانند آلبرتا و ساسکاچوان دارای برنامه های مختص به کشاورزی است و این شهر از گزینه های عالی برای راه اندازی بهترین بیزینس در کانادا به شمار می رود.

شما در وینیپگ می توانید در یکی از صنایع تولید کارخانه ای، تولید کشاورزی و تولید محصولات غذایی به درآمد مناسبی دست پیدا کنید و این شهر یکی از مهم ترین مناطق برای تولید محصولات پیشرفته کارخانه ای به حساب می آید.

صنایع مرتبط با کشاورزی از بهترین بخش های بیزینس در این کشور است که وینیپگ سهم بالایی در تولید کشاورزی و استفاده از فناوری های مرتبط دارد.

شهر وینیپگ در یک موقعیت جغرافیایی مساعد قرار گرفته است که شرایط را برای تاسیس یک بیزینس مرتبط با حمل و نقل و لجستیک فراهم می کند. شما در این شهر شرکت های زیادی را مشاهده خواهید کرد که در حوزه حمل و نقل، کشاورزی‌، فناوری و تولید محصولات غذایی فعالیت دارند.

همچنین، در صورتی که علاقه به ورود به بازار کار رسانه های دیجیتال و مدیا را داشته باشید، شهرهای بزرگ کانادا و به خصوص وینیپگ از گزینه های بی نظیر به شمار می رود.

بهترین بیزینس در کانادا در ساسکاتون؛ ساسکاچوان

ساسکاتون از شهرهای مهم کانادا به شمار می رود که در حدود ۲۷۰ هزار نفر جمعیت دارد و در ایالت ساسکاچوان قرار گرفته است. کشاورزی و تولید محصولات مرتبط در این شهر نقش اساسی دارد و می توان گفت، محصولات مرتبط با کشاورزی سهم بالایی در اقتصاد این شهر دارند.

جالب است تا بدانید ایالت ساسکاچوان میزبان بیش از چهل درصد از زمین های کشت شده کشاورزی کل کانادا است که با این شرایط ساسکاچوان از مهم ترین مناطق از نظر تولید کشاورزی خواهد بود. به همین دلیل، ساسکاچوان دارای برنامه مختص کشاورزی است که شما می توانید با خرید یا راه اندازی یک مجموعه کشاورزی به این ایالت مهاجرت کنید و اقامت دائم کانادا را دریافت کنید.

از صنایع مهم دیگری که در ساسکاتون رونق زیادی دارند، تولید محصولات کارخانه ای، علوم زیستی و بیوتکنولوژی، معدن و انرژی است. با توجه به توسعه شهری در ساسکاتون صنایعی مانند فناوری و نرم افزار، خرده فروشی و عمده فروشی و امور مالی و بیمه نیز در اقتصاد این شهر نقش اساسی دارند.

ساسکاتون در یکی از مسیرهای تبادل جنوبی کانادا قرار گرفته است و به همین دلیل رشد شهری قابل توجهی در آن وجود دارد. با این شرایط، شما می توانید در صنایع حمل و نقل و لجستیک نیز یکی از بهترین بیزینس های کانادا را در ساسکاتون راه اندازی کنید.

بهترین بیزینس در کانادا در ادمونتون؛ آلبرتا

ادمونتون آلبرتا یکی از بهترین شهرهای کانادا است که شاید متقاضیان برای راه اندازی بهترین بیزینس در کانادا توجهی به این شهر نداشته باشند. می توان گفت، ادمونتون صنایع استراتژیک و ضروری کانادا را در خود جای داده است و شرایط در آن برای تاسیس بهترین بیزینس در کانادا بسیار ایده آل است.

ادمونتون کانادا در ایالت آلبرتا واقع شده است که از نظر منابع طبیعی و تولید انرژی یکی از مهم ترین استان های کانادا به حساب می آید. شما در شهر مهم ادمونتون می توانید صنایع مهمی مانند نفت و گاز، انرژی،‌ خدمات مالی و بیمه، خرده فروشی و عمده فروشی، ساخت و ساز و تولید کارخانه ای را مشاهده کنید.

جالب است تا بدانید، ادمونتون در یکی از مسیرهای تبادل مهم در کشور کانادا واقع شده است و موقعیت جغرافیایی به طوری است که با مسیرهای زمینی با شهرهای مهم کانادا مرتبط است. در کنار صنایع انرژی و نفت و گاز، در ادمونتون صنایعی مانند کشاورزی، فناوری های نوین و توریسم رونق زیادی دارند و می توان با تاسیس بهترین بیزینس در کانادا در ادمونتون وارد بازار کار این نوع صنایع شد.

بهترین بیزینس در کانادا در همیلتون؛ انتاریو

شهر همیلتون انتاریو از شهرهایی است که در بخش جنوبی تورنتو واقع شده است و از نظر موقعیت جغرافیایی از بهترین مناطق کشور کانادا به حساب می آید. این شهر جمعیت بیش از ۵۰۰ هزار نفری دارد و با توجه به توسعه صنعتی، همیلتون از مهم ترین شهرها برای راه اندازی بهترین بیزینس در کانادا است.

بهتر است تا بدانید شهرهای جنوبی ایالت انتاریو که همیلتون نیز یکی از آن ها است، موقعیت صنعتی و پیشرفت بالایی دارند و در آن ها می توان صنایعی مانند تولید کارخانه ای، تولید کشاورزی و فرآوری محصولات غذایی، صنایع خلاقانه و امور مالی و بیمه را مشاهده کرد.

همیلتون یکی از مراکز مهم از نظر تولید کارخانه ای است و فناوری های نوین و نرم افزار نیز در این شهر پیشرفت زیادی کرده اند. در صورتی که به دنبال تاسیس بهترین بیزینس در کانادا در بخش محصولات غذایی یا توریسم هستید، همیلتون انتاریو از بهترین مناطق و پر بازده ترین آن ها به شمار می رود.

موقعیت مکانی همیلتون به صورتی است که این شهر به مسیرهای تبادل آبی، هوایی، زمینی و ریلی دسترسی دارد و در آن می توانید یکی از بهترین بیزینس های کانادا در حوزه حمل و نقل و لجستیک را راه اندازی کنید.

بهترین بیزینس در کانادا در رجینا؛ ساسکاچوان

رجینا یکی از دو شهر معروف ساسکاچوان است که جمعیتی در حدود ۲۰۰ هزار نفر را در خود جای داده است و این شهر در جنوبی ترین نقطه این استان قرار گرفته است. رجینا شهری است که در سال های اخیر توسعه زیادی را به خود دیده است و در آن می توانید صنایع مهمی مانند تولید کارخانه ای و صنایع فلزی، فناوری اطلاعات و تولید انرژی را مشاهده کنید.

از نظر تولید کشاورزی نیز رجینا یکی از مناطق مهم ساسکاچوان به حساب می آيد که شما می توانید با برنامه مختص کشاورزی به این شهر مهاجرت کنید.

در صورتی که به دنبال راه اندازی بهترین بیزینس در کانادا در حوزه کشاورزی و دامداری هستید، رجینا از بهترین مناطق به حساب می آید که در یکی از بهترین مناطق استان واقع شده است.

صنعت توریسم رجینا نیز در سال های اخیر رشد زیادی داشته است و این صنعت فرصت های زیادی را در اختیار کارآفرینان در این شهر قرار می دهد. در حالت کلی، رجینا شهری چند صنعتی به شمار می رود که شما در هر بخشی می توانید در این شهر بهترین بیزینس در کانادا را راه اندازی کنید.

بهترین بیزینس در کانادا در لندن؛ انتاریو

لندن انتاریو یکی از شهرهای انتاریو است که جمعیتی در حدود ۵۰۰ هزار نفر دارد و به عنوان یکی از شهرهای مهم این کشور به شمار می رود. دلیل این اهمیت نزدیکی این شهر با آمریکا است که شرایط مناسبی را برای رشد صادرات و توسعه بیزینس ها فراهم کرده است.

در لندن انتاریو شما می توانید یک صنعت مرتبط با محصولات غذایی یا تولید کارخانه ای را راه اندازی کنید تا این بیزینس تبدیل به بهترین بیزینس در کانادا شود. در واقع، لندن انتاریو تمامی امکانات و قابلیت ها را در اختیار شما قرار خواهد داد تا در یک شرایط خوب و قابل اتکا بهترین بیزینس در کانادا را شروع کنید.

از صنایع مهم دیگر در این شهر توریسم، تولید رسانه و فناوری و علوم بهداشت و درمان است. بخش حمل و نقل و آموزش و پرورش نیز فرصت های بی نظیری را در این شهر ارائه می دهد که کارآفرینان می توانند از این فرصت ها برای راه اندازی بهترین بیزینس در کانادا بهره ببرند.

بهترین بیزینس در کانادا در کینگستون؛ انتاریو

کینگستون کانادا یکی از شهرهایی است که در کنار رودخانه سن لارنس در جنوب این ایالت قرار گرفته است و جمعیتی در حدود ۱۳۰ هزار نفر را در خود جای داده است. این شهر بین دو شهر تورنتو و اتاوا واقع شده است و از نظر موقعیت جغرافیایی یکی از مهم ترین مناطق کانادا از نظر لجستیک و حمل و نقل به حساب می آید.

در حالت کلی، صنایع خدماتی و تولید کارخانه ای بخش های مهم اقتصادی کینگستون کانادا را تشکیل داده اند و در این منطقه می توان بهترین بیزینس در کانادا در حوزه های خرده فروشی و عمده فروشی را راه اندازی کرد.

در کینگستون کانادا بسیاری از مراکز تحقیقاتی وجود دارند که هدف آن ها کمک به توسعه علمی شهر و کانادا است. از جمله مهم ترین این مراکز می توان مراکز علوم تحقیقاتی بهداشت و درمان و مراکز تحقیقاتی مرتبط با الکترونیک را بیان کرد.

مراکز علمی و دانشگاهی مهمی در کینگستون کانادا وجود دارند که وظیفه آموزش به متخصصان این شهر را بر عهده دارند و از مهم ترین آن ها دانشگاه کوئینز و کالج سن لورنس است.

با تراست بیزینس همراه باشید

 • راه اندازی بهترین بیزینس در کانادا نیازمند سابقه شغلی شما در رده شغلی مورد نظر است.
 • خوشبختانه، کانادا کشوری است که تنوع صنایع بالایی در آن وجود دارد و شما در صنایع مختلف می توانید فرصت های بی نظیری برای راه اندازی بهترین بیزینس در کانادا در اختیار داشته باشید.
 • انتخاب بهترین بیزینس در کانادا و انتخاب بهترین منطقه برای احداث بیزینس دو نکته مهم هستند که شما می توانید با خدمات تراست بیزینس این مرحله را با موفقیت پشت سر بگذارید.
 • در هر مرحله از مهاجرت بیزینسی کانادا که باشید، مشاوران و متخصصان کسب و کار در تراست بیزینس آماده هستند تا بهترین روش های مهاجرتی را به شما ارائه دهند و شما را در این مسیر راهنمایی کنند.

وکیل ویزا برای راه اندازی بهترین بیزینس در کانادا

وکیل ویزا شما را راهنمایی خواهد کرد تا بهترین روش مهاجرتی را در این کشور انتخاب کنید و در شرایط بهتری به سمت راه اندازی بهترین بیزینس در کانادا قدم بردارید. با استفاده از مشاوره های وکلای مهاجرتی و مشاوران بیزینس شما می توانید در مورد روش های مختلف اطلاعات کامل را به دست آورید و مشخص کنید که آیا روش مورد نظر شما اقامت دائم کانادا را ارائه خواهد داد یا خیر.

در صورتی که قصد خرید یک بیزینس را داشته باشید، این وکیل مهاجرتی خواهد بود که می تواند پرونده شما را بررسی کند و در یک مسیر مستقیم شما را به اهداف تان برساند. در بسیاری از روش های مهاجرت کارآفرینی یا استارتاپ امکان اقدام گروهی برای ویزا وجود دارد و شما می توانید به همراه یک گروه تخصصی اقدام کنید و اقامت دائم کانادا را دریافت کنید.

در هر مرحله از مهاجرت که باشید، متخصصان مهاجرت و وکلای قانونی در تراست بیزینس آماده هستند تا شما را همراهی کنند و موانع احتمالی را از پیش روی شما بردارند. شما می توانید از طریق روش های مختلف موجود در وب سایت تراست بیزینس با متخصصان و مشاوران بیزینس تماس حاصل فرمایید و از مشاوره های تخصصی مهاجرت بیزینسی استفاده کنید.

مشاور بیزینس چه نقشی در راه اندازی بهترین بیزینس در کانادا دارد

شما برای راه اندازی بهترین بیزینس در کانادا نیاز دارید تا از مشاوره های بیزینسی استفاده کنید و در این مسیر تحقیقات در بازار و بررسی شرایط هر منطقه اهمیت زیادی دارد. شما می توانید این تحقیقات بازار را خودتان انجام دهید اما شاید این کار نیاز به صرف زمان زیادی داشته باشد. در صورتی که بخواهید در مدت زمان کوتاه و طی یک مشاوره کامل و تمام عیار با شرایط راه اندازی بهترین بیزینس در کانادا آشنا شوید، بهتر است از مشاوره های بیزینسی کانادا استفاده کنید.

یک مشاور بیزینس می تواند در مدت زمان کوتاهی اطلاعات مورد نیاز شما را آماده کند تا تحلیل درست و دقیقی در مورد بازار کار به دست آورید. مشاوران بیزینس به صورت دقیق از بازار کار مناطق مختلف این کشور اطلاع دارند و گرفتن اطلاعات و آمار مختلف از آن ها در مورد بهترین بیزینس در کانادا امکان پذیر است.

شما در مرحله نوشتن بیزینس پلن نیز لازم دارید تا اطلاعات دقیقی از بازار به دست آورید و شرایط بازار را در منطقه انتخاب شده تحلیل کنید. برای راه اندازی بهترین بیزینس در کانادا لازم است تا یک بیزینس پلن خوب آماده کنید تا بتوانید از طریق روش های مهاجرتی مختلف اقامت دریافت کنید. مشاوران بیزینس در این مرحله نیز شما را راهنمایی خواهند کرد و می توانید در شرایط مناسب به سمت اقامت دائم کانادا قدم بردارید.

بهترین بیزینس در کانادا در یک نگاه موارد توضیحات مدت زمان لازم برای اخذ اقامت از طریق راه اندازی بهترین…

مزیت مهم تاسیس یک بیزینس خوب در کانادا این است که شما هم اقامت دائم دریافت خواهید کرد و هم می توانید به عنوان کارآفرین و صاحب تجارت در این کشور شناخته شوید.

شروین مدنی وکیل ارشد موسسه تراست


 • وکیل رسمی اداره مهاجرت کانادا و دارای کد فعالیت در انجمن ICCRC
  (کد وکالت: RCIC# 506959)
 • عضو هیئت علمی کالج اشتون در رشته مهاجرت
 • سابقه فعالیت به عنوان آفیسر اداره مهاجرت

سوالات متداول

بهترین صنایع کانادا کدام ها هستند؟

کشور کانادا دارای صنایع متنوعی است که شرایط ویژه ای را برای کارآفرینان و متخصصان کسب و کار فراهم می کند. این صنعت دارای نرخ تولید ناخالص دو تریلیارد دلاری است و مزیت مهم این کشور نزدیکی و هم مرزی با پیشرفته ترین کشور دنیا است. باید اشاره کرد که صنایعی مانند آی تی و ارتباطات، بهداشت و درمان، توریسم، حمل و نقل، انرژی، تولید کشاورزی، تولید محصولات غذایی و صنایع پیشرفته تولید کارخانه ای از بهترین بخش های اقتصادی و صنعتی در کانادا به حساب می آیند.

بهترین ایالت های کانادا برای شروع بهترین بیزینس در کانادا کدام است؟

در صورتی که بخواهیم به صورت دقیق به این پرسش جواب دهیم، باید سوابق شغلی متقاضی و علائق وی بررسی شوند. در واقع، شما در تمامی ایالت های این کشور شرایط تاسیس بیزینس مناسبی را در اختیار دارید و انتخاب منطقه احداث پروژه بیزینسی وابسته به خود فرد است. ایالت هایی مانند انتاریو، کبک و ونکوور از بهترین مناطق به حساب می آیند اما شما می توانید در آلبرتا، ساسکاچوان و منیتوبا نیز یک پروژه بیزینسی پر سود با بازدهی بالا را شروع کنید.

بیزینس های پر تقاضا در کانادا چیست؟

بیزینس های مختلفی در این کشور وجود دارند که بازدهی بالایی دارند و دولت کشور کانادا نیز تمرکز زیادی روی توسعه این نوع بیزینس ها دارد. باید اشاره کرد که از بهترین بیزینس ها در این کشور می توان به صنایع خدماتی، تولید کشاورزی، تولید محصولات غذایی، انرژی، حمل و نقل، توریسم و هتل ها اشاره کرد. البته، این نکته وابسته به خود شما و سوابق کاریتان است تا مشخص شود چه بیزینسی برایتان خوب است و بازدهی لازم را در آینده خواهد داشت.

بهترین بیزینس های کوچک در کانادا کدام ها هستند؟

برای شروع بهترین بیزینس در کانادا شما بهتر است با یک بیزینس کوچک شروع کنید چرا که این نوع بیزینس ها سهم بالایی در رشد و توسعه اقتصادی کانادا دارند. از جمله این بیزینس ها باید به رستوران ها، کافی شاپ ها، فروشگاه های کالاهای مختلف، شرکت های حمل و نقل و شرکت های خدماتی کوچک اشاره کرد.

کدام بیزینس ها در سال های اخیر رشد زیادی را به خود دیده اند؟

بهترین بیزینس در کانادا از نظر رشد و توسعه در سال های اخیر شامل چند مورد است. مهم ترین این بیزینس ها در بخش املاک و مستغلات، صنایع خدمات نرم افزاری، تجارت الکترونیک، صنایع غذایی، ساخت و ساز و خرده فروشی هستند. شما در هر یک از این بیزینس های کانادا می توانید فرصت های منحصر به فردی را در اختیار داشته باشید و در شهرهای بزرگ این کشور یک تجارت پر سود و بی نظیر را شروع کنید.

آیا برای انتخاب بهترین بیزینس در کانادا نیاز به مشاوره تخصصی است؟

شما الزاما به مشاوره تخصصی در این مورد نیاز ندارید اما در صورتی که بخواهید در زمانی کوتاه به صورت دقیق شرایط بازار کار این کشور را تحلیل کنید، استفاده از مشاوره های تخصصی کسب و کار از نکات مهم است. یک مشاور بیزینس که تجربه بالایی در این حوزه تخصصی دارد در کمترین زمان ممکن اطلاعات و آمار لازم را در اختیار شما قرار خواهد داد و شما می توانید بر اساس این اطلاعات تصمیم گیری درستی داشته باشید.

بهترین روش برای راه اندازی بهترین بیزینس در کانادا چیست؟

روش های مختلفی برای راه اندازی بهترین بیزینس در کانادا وجود دارند که می توان از بین آن ها کارآفرینی، خرید بیزینس آماده و خرید فرانچایز را جزو بهترین ها به شمار آورد. البته، در صورتی که شما بتوانید ایده استارتاپی خوب آماده کنید هم می توان روی راه اندازی بهترین بیزینس در کانادا که مرتبط با علائق شما است حساب ویژه ای باز کرد.

آیا راه اندازی بیزینس در کانادا ما را به اقامت دائم خواهد رساند؟

بله. بهتر است قبل از اقدام به راه اندازی بیزینس در کانادا با یک مشاور مشورت داشته باشید تا اطلاعات روش مهاجرتی مورد نظر را در اختیارتان قرار دهد. شما به راحتی می توانید با روش های مهاجرت بیزینسی این کشور به اقامت دائم دست پیدا کنید. بعضی از روش ها در ابتدای کار ویزای کار به شما می دهند اما در روش هایی مانند خود اشتغالی امکان این وجود دارد تا در ابتدای مسیر اقامت دائم را به دست آورید.

هزینه راه اندازی بهترین بیزینس در کانادا چقدر است؟

متقاضیان و افرادی که برای مهاجرت از طریق راه اندازی بیزینس اقدام می کنند، تعاریف متفاوتی از بهترین بیزینس در کانادا دارند. بنابراین، شما باید در نظر داشته باشید که چه نوع بیزینسی برایتان خوب است و علاقه به راه اندازی آن را در کشور کانادا دارید. بر اساس این انتخاب، هزینه مورد نظر برای راه اندازی بهترین بیزینس در کانادا هم متفاوت خواهد بود و می توان با هزینه هایی بین ۱۰۰ هزار دلار تا ۵۰۰ هزار دلار یک بیزینس متوسط را در این کشور شروع کرد.

آیا برای راه اندازی بهترین بیزینس ها در کانادا نیاز به بیزینس پلن است؟

مطمئنا در اکثر روش های مهاجرت بیزینسی شما نیاز دارید تا یک بیزینس پلن قوی و بدون نقص آماده کنید. بیزینس پلن ویزا هویت تجارت آینده شما به شمار می رود و شما در این مسیر مطمئنا نیاز دارید تا یک مدرک کامل و بی نقص آماده کنید که نشان دهنده توانایی هایتان برای مدیریت بیزینس مورد نظر و رساندن آن به موفقیت است.

آیا پس از راه اندازی بیزینس در کانادا نیاز است تا مجوزهایی اخذ شود؟

بله. شما الزاما نیاز دارید تا برای راه اندازی بهترین بیزینس در کانادا مجوزهایی را برای کسب و کار مورد نظرتان تهیه کنید. البته، این مجوزها خیلی هم زمان زیادی از شما نخواهند گرفت و شما در کوتاه ترین زمان ممکن می توانید مجوزهای لازم را برای تاسیس بیزینس در این کشور آماده کنید.

آیا خریداری یک بیزینس روشی خوب برای تاسیس یک کسب و کار در این کشور است؟

خریداری بیزینس از جمله روش هایی است که شما را در نهایت به اقامت دائم خواهد رساند. شما می توانید با خرید یک بیزینس آماده برنامه های توسعه و پیشرفت آن را ارائه دهید و با ویزای کار اولیه در این کشور حضور پیدا کنید. در صورتی که از نظر تمکن مالی مشکلی نداشته باشید، استفاده از روش خرید بیزینس آماده یکی از بهترین مسیرها برای راه اندازی بهترین بیزینس در کانادا است.

اعتبارسنجی و ارزش گذاری چه اندازه روی راه اندازی بهترین بیزینس در کانادا تاثیر دارد؟

اعتبارسنجی نکته اساسی در روش هایی مانند کارآفرینی یا خرید بیزینس آماده است. شما در ابتدای مسیر باید مشخص کنید که آیا ملک یا بیزینس خریداری شده دارای مشکلات قانونی است یا خیر. در صورتی که در این مرحله نتوانید خوب عمل کنید، احتمال ایجاد مشکل در آینده وجود خواهد داشت. دقت داشته باشید که در مرحله اعتبارسنجی و ارزش گذاری شما نیاز دارید تا با همراهی یک مشاور تخصصی بیزینس کار خود را پیش ببرید چرا که مشاوران بیزینس تجربه کافی و عالی را در این حوزه دارند و می توانند شما را در مسیر موفقیت همراهی کنند.

مرحله مهم برای راه اندازی بهترین بیزینس در کانادا چیست؟

مرحله بسیار مهم برای راه اندازی بهترین بیزینس در کانادا تحقیقات محلی و دقت در تنظیم قراردادهای خرید یا اجاره محل است. شما در این مرحله باید دقت زیادی به بندهای قانونی داشته باشید تا در آینده به مشکل قانونی برخورد نکنید. در این حالت، امکان استفاده از خدمات وکلای حقوقی وجود دارد که می توانند بندهای قرارداد را به صورت کامل و بدون مشکل تحلیل کنند تا در شرایط آسودگی خاطر قرارداد خرید یا اجاره ملک را امضا کنید.

آیا با راه اندازی بیزینس در کانادا می توان از همان اول به درآمد رسید؟

در بسیاری از روش های مهاجرتی بیزینسی، شما از همان ابتدا می توانید به درآمد دست پیدا کنید. در صورتی که بتوانید با روش هایی مانند کارآفرینی یا خرید بیزینس کار خود را شروع کنید، از همان ابتدای ورود به این کشور می توانید روی درآمدزایی بیزینس مورد نظر حساب باز کنید. در واقع،‌ این نکته وابسته به علائق و اهداف شما است تا کدام بیزینس را انتخاب کنید و از نظر کسب درآمد نکته مهم روشی است که شما با استفاده از آن اقدام به دریافت ویزا خواهید کرد.

آسان ترین روش برای راه اندازی بهترین بیزینس در کانادا چیست؟

آسان ترین روش در واقع روشی است که متناسب با علائق متقاضی و اهداف وی انتخاب شده باشد. در صورتی که شما یک بیزینس مورد علاقه خود را انتخاب کنید، دیگر دشواری در مسیر توسعه آن نخواهید دید چرا که در حوزه مورد نظر تخصص و توانایی های خوبی دارید. با این حال، در حالت کلی بیزینس هایی مانند فروشگاه های لباس، رستوران، کافی شاپ، فروشگاه های کالا، خدمات آموزشی و فنی حرفه ای از آسان ترین روش ها برای راه اندازی بهترین بیزینس در کانادا به شمار می روند.

آیا امکان راه اندازی یک بیزینس در کانادا در حوزه آموزش و پرورش وجود دارد؟

بله. شما می توانید در این حوزه تخصصی با ایده تجاری خوب وارد بازار کار شوید و انتخاب های متنوعی در این بخش وجود دارد. برای نمونه، بیزینس های کوچک و متوسطی که در حوزه ارائه خدمات آموزش رانندگی در این کشور فعالیت دارند از بهترین ها به حساب می آیند و شما می توانید در این حوزه تخصصی با سرمایه هایی بین ۱۰۰ هزار دلار تا ۳۰۰ هزار دلار وارد بازار کار پر سود آموزش و پرورش در کانادا شوید.

0 0 رای ها
Article Rating
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
رزرو وقت مشاوره
تماس
تلفن ایران واتساپ کانادا پیج اینستاگرام

استفاده از مطالب سایت تراست فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. © کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت Trust Way Immigration Services می‌باشد.